Keresés

Részletes keresés

_chillout_ Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3176

Leadtam a mai szavazatokat is ;-)

És legyalogoltam 6 km-t, a térdem pedig nem fáj, inkább csak elfáradt.

pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3175

Köszönjük mindenkinek az eddigi szavazatokat! (és az utólagosakat is)

Hajrá, állatkák!

Van egy jó mondás: "Én az állatokat mentem, mert az emberiség már rég menthetetlen."

 

pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3174

Mi is nagy állatbarátok vagyunk a barátnőmmel, főleg a barátnőm (ő az igazi Pom-pom77) Ö még a csigát is felveszi az útról és egy hangyát sem képes eltaposni. 

Az emberekről csak annyit, hogy a két befogadott, mentett kiscicánkat valaki egy cipősdobozban tette ki a Duna-partra és magukra hagyta. Az ilyet ugyanúgy ki kéne tenni az utcára és a sorsára hagyni, hátha valaki befogadja, de az biztos nem én lennék. Négyen voltak, szerencsére a másik kettő is egy helyre került, jó sorsuk van. 

 

Előzmény: Chopper63 (3168)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3173

Ó, a Tokaji Aszú nyilván a király :-) Éltek cssládtagok Tokajban, nagyonnszerette őket ott mindenki, ezért a legtöbb pincébe szabad bejárásuk bolt. És persze volt egy saját pincéjük is :-)

Mégis a nagy kedvencem nem az aszú, hanem pl a cserszegi fűszeres, a szamorodni, vagy vörösek közül szinte bármi, ami Szekszárdról származik. Nagyon nagy kedvenc pincéim a Bodri és a Vesztergombi. Villányban is jártunk pincetúrán, de a Gere meg a Bock cabernet sauvignon-jai számomra már fojtogatóan szárazak.

Ide Svájcba sajnos háromféle magyar bor jut csak el: villányi és tokaji borok a kiállításokra, és tablettás az Aldiba :-( Ennyit a hungarikumokról.

Előzmény: Chopper63 (3168)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3172

Itthon, mint pl most iroasztalrol megy a logatas :-)  ez stabil.

Ahol gyerkoceim laknak, ott az udvari satupad a hatso kertben lasd a kepen :-) 

Ahova neha eljarok dolgozni, hutoszekrenyrol...

 

Olvastam, arthrifibrire napi 3x fel ora logatast javasolnak, kozben emelgetem masik labammal a labam, had mozogjon a terdem is

Előzmény: Chopper63 (3169)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3171

Szia szerintem helyzetedhez kepest teljesen jol javulsz, jo a fok, majd labad megerositgeted, az izmokat, es franko lesz minden, csak hosszu ido, meg tobb honap

De ha teljesen jo esetleg nem is, de jo lesz, hidd el

Előzmény: Chopper63 (3170)
Chopper63 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3170

Szép reggelt nektek!

 

Helyzetjelentés:80 fok árnyékban,ágyra tett hajlitógépen.

Szárazföldön:zuhanó repülés épp az adott helyzet.Hm,majd lesz valahogy!

Majd a nagy okosok kitalálnak valamit 27-én!Remélem.

Chopper63 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3169

Szia Arzeen03!!

 

Nekem is van satupadom.Lehet nekem sem ártana azon lóginyáztatni a lábikámat?Elgondolkodtató!Ha neked bejött ez a dolog,akár nálam is működhetne.De nekem a keményfa étkező asztal is lehet megtenné.De lehet csakis a satupad a hasznos.Van egy bizonyos filingje!Dolgozni is szerettem rajta a lakatos műhelyben,lehet az ülést is kipróbálom!Kösz az ötletet!!

 

Aztán vigyázz magadra lécci,lécci!!!

Előzmény: Arzeen03 (3165)
Chopper63 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3168

Kedves _chillout_!!

 

Látod,én is pont másfél hónapja kaptam azt a nyavalyás időpontot a Rehab Ambulanciára,hogy ha küldenének,eljussak valami Rehabra!!!Én sem tudtam gyorsitani!!

 

Te is jó sokat vártál a hétfői dologra!!Nagyon szoritok Neked is!!Milyen bort szeretsz?Hm,hogy irod..egy jó kis Tokaji Aszú...3 puttonyos,az még nem méz édes.Nekem ő a borok ásza.Tanulmányaim után is ő maradt a befutó!!(Kereskedelmi)-majd várom nagyon a hireidet én is!!

 

pom.pom!Rajtam nem áll a dolog,én megkértem mindenkit a 26-ai időpontra is sasoljanak,szavazzanak.

 

Életem során nekem is volt több állatkám.A kicsik másak,de befogadott cica,kutya is!

 

(Az más kategória,amikor élsz magad,és egy elementáris kandúr orditás töri meg a csendet,és elhalsz tőle hirtelen.Jelenleg nem vagyok abban a helyzetben pl ezt a cicát bevállaltam volna!Történetesen azért nem, mert Bogyó idegeit úgy megtépázta a cica jelenléte,maradandó sokkot kapott!!Azóta sipitva ébred,és napközben is rájön ez az őrület!Bogyó egy gyönyörű,és álomszépen fütyülő hang kanári!)

 

Nekem 8 évig élt mind 3 madaram amik eddig voltak,ő a 4.!Már nem állok rá másra!Utolso gyönyörű pici kutyámat felneveltem 2 éve,ott is ő,Lord volt az utolsó nevelt kis aprólék!

Arturt a felakasztástól mentettem meg,azaz a rohadt gazdi..(Rohadt féreg!!)- felakasztotta,de kicsúszott a kötélböl,elmenekült 1 erdőbe a kis kölök!Ezt a kutyust a féreg nőnek,a szomszédja adta ajándékba,mert sok kicsi kutya lett!

Mikor az eredeti tulaj látta,kenyérhajjal eteti,bántja,az eredeti tulaj meghirdette.Gyerekeimmel elmentünk megnéztük,.a Féreg nő tombolt,övé a kutya,mit akarunk,takarodjunk!A kicsi olyan bolhás volt,pattogtak a bolhák belőle,ahogy a kocsinkhoz ért,máris bemászott,azaz akart,nem érte el a küszöböt!!

 

10 perc tanakodás..vittük állatorvoshoz azonnal,aztán haza,a gonosz nő tombolt,fizessünk.Eredeti gazda mondta-vigyük,mert az a nyomi felkötötte!

 

Ha magára ismerne,de az ilyen nem olvas ilyesmit,üzenem a kerge marha kór essen bele,és pusztuljon meg!!

 

Nos Artur legkisebb gyermekem életét mentette meg cserébe.Sok gond volt Arturral..élelemhez szoktatás,féregtelenités minden téren,epilepsziás lett a sok sokktól,de kinőtte.Akkoriban menhelyről kihozott vizslánk is volt..nem tudtuk agydaganata van.Gyerek lehajolt eteni,vizsla fejének ugrott:Artúr haszki-hovaward keverék volt.5 hónaposan is szép már,de még nagyon kölök.Neki ugrott a vizslának,megmentve gyermekem.Arturral érkezésekor hetekig voltam együtt éjjel nappal meggyógyuljon,hálás volt hűséges nagyon.A vizslát vissza vittem a menhelyre aznap..Kis gyerekeim voltak,nem engedhettem meg tragédia történjen,elmondtam mi a gond vele,vissza vették.

 

Artúr álom szép kutya lett!Sok évig szerethettük,és tolvajokat is elkergetett telekről.Értünk ölt volna.

 

De egy nap arra mentünk haza..kerités elvágva,Atur sehol..Konzerves doboz idegen udvaron,abban vélhetőleg gyógyszer..Elkábitották..Sosem találtuk meg.Fényképét vittük,kutattuk..

 

Dögöljön meg aki akik ellopták,féreg faj az ember!Tisztelet minden kivételnek!!

Kisebbség lopdosta akkoriban a sok sok kutyát a környéken.Aki meg megeszi a kutyát letojom a nemzetiségét,egyék meg őket a kannibálok!!Bocs magán véleményt olvastok..Elnézést.

 

Cicánk is volt befogadott,hely függőek,nem ember mint a kutyák.Elköltözéskor-cicók ott maradtak régi házban.

 

Aztán madarazni kezdtem.Zebrapintyek,papagájok,és mikor ezeket befejeztem-csakis 1 db hang kanárit tartok már sok éve.

 

Bocsi a hosszú történetért!!

Előzmény: _chillout_ (3156)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3167

ez változó :)

az állapotomtól is függ

Előzmény: _chillout_ (3166)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3166

Azt mondom én, amíg a lábadat lógatod és nem az orrodat, addig nincs baj :-))

Előzmény: Arzeen03 (3165)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3165

itt a satupad, ezen üldögélek és lógatom le a lábam, csak hogy képben legyetek

itt lakom, tudom, hogy nem egy fényes otthon, de belülről nagyon takaros és most hogy át tudom tekerni a biciklit, igy tudok generálni áramot is

 

lehetséges gyógyulásomat követően a satupad árverésre lesz bocsátandó..

 

pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3164

 4db. tüskés szájkosár.3 a kutyáimnak 1 meg neked.

Előzmény: Arzeen03 (3154)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3163

És ezt csak most tudod közölni?Már megvettem a félpohár sört.A francba!!!

Előzmény: _chillout_ (3162)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3162

Tartozom egy vallomással: utálom a sört. Lehet inkább jó bor?

Előzmény: pom-pom57 (3158)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3161

Köszi ..,ha nem gond akkor légyszi  26.-ig mindennap szavazzatok.

Előzmény: Chopper63 (3157)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3160

Te kergeted azt a kutyát?Tekergeti a nyavalya csak megakarom fogni.  Ez most nem tudom,hogy jutott eszembe.

Előzmény: _chillout_ (3156)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3159

Megneztem a kepeket, vagik.'szavazast kesobb szerintem holnap megprobalom eszkozolni de majd ra kell jonni, hogyan kell.

Előzmény: pom-pom57 (3155)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3158

Köszönöm szépen.Letudtad a söröd.Tedd meg légyszi,hogy 26.-ig mindennap szavazol.És akkor én hívlak meg egy pohár,vagy inkább egy félpohár sörre.

Előzmény: _chillout_ (3151)
Chopper63 Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3157

Pom-pom!!

 

Szavazás már kész!!!

_chillout_ Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3156

A kontroll hétfőn lesz, akkor lehet szó műtétről. Másfél hónapja kaptam ezt az időpontot, akkor sem tudom előrébb hozni, ha naponta izélgetsz vele.

Előzmény: pom-pom57 (3153)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3155

Nagyon szépen köszönöm.A 2  kismacskát a Duna-parton szedtük össze 2 hónappal ezelőtt.Halálra voltak ítélve.A nagyobbik (Mázli már 1,5 éves) szintén  a sorsára hagyta valaki .Elvittük az állatorvoshoz.Azt mondta utólag ,hogy azt hitte  el fog elpusztulni.Csak később merte megmondani  nekünk.

Előzmény: Chopper63 (3150)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3154

Kisfiam nekem is fent van tenyleg. Most jatszik a gepen, meg lesz oldva.

Mi kellene amugy? Bolhairto, vagy tuskes szajkosarra gyujtotok? Utananezek.

Előzmény: _chillout_ (3151)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3153

Már jó lenne minél hamarabb abszolválnod a műtétet.Nem pedig itt nyirmogni. Aki duhajkodik a sarki kocsmában,az legyen fasz@gyerek . 

Előzmény: _chillout_ (3126)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3152

Nem jutottam el végül vérvételre. A napi kb 2 fájdalomchilli sajnos kell (annyira vicces vagyok ma).

Előzmény: Arzeen03 (3143)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3151

Regisztráltam, szavaztam mindegyikre :-)

Előzmény: pom-pom57 (3137)
Chopper63 Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3150

Upsz..megoldom!A gyermekem megteszi nekem,helyettem!!Juhé!!Szavazunk,sőt..még másnak is tovább adom!Nsa..meg is van a megoldás.Én amúgy is szavaznék!!!Már dobom is ismerőseimnek!

Előzmény: pom-pom57 (3146)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3149

Ja már értem,ehhez kellene gratulálni?Nem rossz kezdésnek.Jól van, megvan veled elégedve a Szakvezetés is.

Előzmény: Arzeen03 (3133)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3148

Kesobb benyomom a satupadrol a kepet, hogy legyen rola fogalmad.

Okori lelet, mar mikor idekoltoztunk akkor is itt volt. Sot, meg sirko is volt a kertben.

Egyszer lehet nekiallok felasni, ha jo lesz a terdem.

Előzmény: pom-pom57 (3146)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3147

Ez igy szokott lenni, nem meglepo..

Van egy volt baratnom, az nagy kutyabarat, van egy kutyus, zenelo poraza van es mikor megy a kutyus, cipo van rajta ami villog. Termeszetesen a kutyanak vannak ruhai is. 

Sajnos nem vagyok facebookon, ezert nem regelnek ha nem gond, soha em szeretnek felkeveredni oda.

Előzmény: pom-pom57 (3145)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!