Keresés

Részletes keresés

Szilvásgombóc Creative Commons License 2003.05.27 0 0 10
Budva mellett van egy apartmann falu, ahiol ha jól rémlik 1500 van belölük

a tisztaság nem az ország erénye az tutti!
midenhol kosz, szemét, mocsok

KOtorban láttam mikor az egyik tatarozás alatt álló házból fogták a talicskát és kiborította a tengerparti töltés tetelyéről a kövekre!!!
HIHETETLEN!!!

Nagyon rosszak az utak arra készülj fel, a tengerparti utak egy fokkal jobbak. (Budva és környéke)

Kisebb falukat összekötő hegyi utakkal ovatosan, mert sok helyen még 2 személy autó sem fér el az uton.
A főutakon az omlásos helyeken van drótháló, de az alsóbb rendű utakra nem jutott belölük, így az útszéle kb. 1 méteres sávon elég kavicsos, köves, néhol sziklás!!!

EUROban a hivatlos pénznem
egy kávé 0,5-1 euro között van
milka csoki 1 euro
sör: szállodában 1-1,5 euri a helyik Niksics sör a 3 decis minőségi az drágább

hirtelen ennyi jutott eszembe

Szilvásgombóc Creative Commons License 2003.05.27 0 0 9
Ha rám hallgatsz úgy mész, hogy a legkevesebb határt érintsd.
nagyon nem szeretik ott a turistákat én ezt tapasztaltam
:(
Előzmény: dupladopper (6)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2003.05.27 0 0 8
a Bar4akával velünk voltunk ott

http://www.baraka.hu/fotostura_montenegroban/

Előzmény: Kicsy (1)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2003.05.27 0 0 7
Nekem van!
Eláruljam???
Előzmény: Fan (-)
dupladopper Creative Commons License 2003.05.27 0 0 6
Sziasztok,

Iden en is Montenegroba megyek nyaralni. 2 kerdesem van, ha tudnatok segiteni:

-Utirany: Zagrab-Banja Luka-Mostar-Dubrovnik-Budva v. Kotor
A Horvatoknal/Bosnyakoknal a palyadijat lehet Euroban fizetni?

-Augusztus elejen megyunk es lent akarunk szallast foglalni. Szerintetek konnyen megy?

Elore is koszi!

Riff-Raff Creative Commons License 2003.03.26 0 0 5
Esik szó Montenegroról is az Autó-motor/Utazzunk autóval-ban (208).
szopiszuri Creative Commons License 2003.03.26 0 0 4
én voltam 2001-ben monte negroban, többek között budvaban is, szerintem teljesen rendben volt, és tényléeg nem volt drága. ha vaalmi konkrét kérdésed van, megpróbálok válaszolni.
Előzmény: Fan (2)
mrsferrars Creative Commons License 2003.03.26 0 0 3
Holnapra összeszedem a gondolataimat.
2000 nyarán 1 hetet töltöttünk Korculán és utána 1 hetet a Kotori öbölben.
Előzmény: Fan (-)
Fan Creative Commons License 2003.03.26 0 0 2
Egy baratunk intezi az utat, es ha joltudom Budvanal fogunk megszallni.
Horvatokrol mar sok jot hallottam, de oszinten szolva Montenegrotol meg nem ajultam el, foleg az itteni velemeny alapjan. Kicsit pesszimista vagyok, bar a srac aki az otlet gazda mar volt ott tavaly, es szerinte szuper.

Na majd meglatjuk... Uff

Kicsy Creative Commons License 2003.03.25 0 0 1
Idén mi is Montenegróba készülünk, szintén helyi tapasztalat nélkül. Az utazas.com oldalon van egy topic, ami ezzel foglalkozik, és ajánlom még a visit-montenegro.com oldalt. Ti kinéztetek már konkrétan valamit? Mi Budva, Petrovac és Ulcinj között hezitálunk, szállást meg valószínűleg majd helyben keresünk. Ja, a Baraka.hu oldalon is lehet ötleteket lopni.

Üdv, Kicsy

Előzmény: Norcee (0)
Norcee Creative Commons License 2003.03.25 0 0 0
Montenegro olcsóbb, mint Horvátország. A táj gyögyörű, viszont a tisztaság nem a fő erényük. Barátaim tavaly voltak (ők is vajdasági magyarok, mint én), nagyon panaszkodtak a tisztaságra, meg arra, hogy gyakran nem volt víz, meg, hogy a nagyobb városoknál nagyon érződik (szaglik), ahogy a szennyvíz a tengerbe folyik. Jelenleg nem forrong a hadi helyzet, meg a tengerparton élő embereknek az is az érdeke, hogy minél nagyobb nyugalom legyen. A házigazdák, mint mindenhol nagyon barátságosak, szóval azzal szerintem nincs gond, de emlékszem, amikor még Jugoszlávia egyben volt, akkor is inkább a horvát tenger részre jártunk nyaralni, mint Crna Gorába.
Szóval, ha nincs túl sok pénzetek, és nem vagytok túl igényesek, akkor irány Montenegro, de inkább valami eldugottabb hely, de ha megtehetitek, akkor inkább Horvátország, és inkább, csak tegyetek egy kirándulást Montenegroban, hátha javult már a helyzet.
Fan Creative Commons License 2003.03.25 0 0 topiknyitó
Sziasztok,
Montenegroba szerveznenk egy nyaralast az iden, de jelenleg nem sok konkret infom van rola, max annyi hogy szep es olcsobb mint Horvat o.
Ja, es persze azt hogy a olyan szomszedai vannak mint Szerbia, Albania, ... szoval nem epp a Fold legbekesebb resze.

Van valaki aki jol ismeri ezt a helyet? Erdemes oda menni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!