Keresés

Részletes keresés

androtester Creative Commons License 2011.02.13 0 0 3936

Kedves Nándi!

 

Még novemberben írtad, hogy felteszed majd az eredményeidet. Nem jött be az andro? Nem nagyon írtál azóta eredményekről, most meg eladod.

 

Sajnos én csalódott vagyok, az eddigi eredmények alapján 3 hónap alatt 0,5 cm, majd ez egy 3 hetes szünet után (külföldi munka miatt) el is tűnt :( Úgy látom a hossznövekedés nem tartós, akárcsak az izmoknál, ha nem gyúrsz összeesel....

 

Még megpróbálok 3 hónapot mert egyesek szerint csak fél év után látszik valami, de nem vagyok elégedett sajnos... :( Valakinek hasonló tapasztalat?

Előzmény: Nándi91 (3935)
Nándi91 Creative Commons License 2011.02.13 0 0 3935

Eladó jó állapotú AndroPenis, ajánlatokat mailban várom (cím publikus).

toma7100 Creative Commons License 2011.02.13 0 0 3934

áá hopp most nézem csak hogy androbest már közzétett egy linket ahol az is benne van amit én csinálok.

Egyébként ha leszel ismét androbest akkor kérdeznék.



toma7100 Creative Commons License 2011.02.13 0 0 3933

Nem bonyolult és hasonlót csinál mindenki de mégis mindenki máshogy.Vagy különféle szerkezetekkel vagy súllyal. Nyújtom az első két hétben de csak egyféleképpen. Aztán épp úgy mint amikor egy sportban fejlődni akarsz folyamatosan újabb és újabb dolgokat vetek be.Először csak két irányban húzom. Jobbra és balra ez a legkényelmesebb.Lustaság fél egészség.Hanyadt fekszem az ágyban és amig nézem a filmet húzom jobbra és húzom balra. A kényelmes de mégis megfelelő erősségre mindenkinek magának kell rájönnie.Én személy szerint a következő teknikát használom:

Azt a bizonyos oké jelet használom mint amit a jelq-nél írnak csak fordítva..Az oké jel ílletve fogás a makk körül úgy hogy az oké jel van a testem felé és a kisujjam a testemtől távolabb.Ráfogok, ujjak lefelé tenyér felfelé úgy hogy ne legyen kellemetlen érzés és húzom jobbra jobbkézzel  ill amikor elfárad akkor váltok balra balkézzel.A combomon kényelmesen megtartom a kezem és ennyi.Az elején könnyen elférad a kezem de utána már egyre jobban bírja.Könnyebb fogni ha van a makkban egy kis vér.Akkor jó ha érzed hogy feszül a nyele.Az elején nem fogod 20 percnél tovább bírniaddigra mindkét kezed ko lesz de egyenlőre az elég is.Ahogy telnek a napok majd egyre tovább bírod amíg ejutsz 1óráig.

don1111 Creative Commons License 2011.02.12 0 0 3932

Hali toma7100 !!!!!!!!

 

Meg kérdezhetem milyen módszert használsz,mert nekem is jol jönne néhány centi!!! :D Le is irhatod hogy te pontosan hogy csinálod mert ha tetszik akkor 3 hónapot simán rászánok !!!!!!!

Előzmény: toma7100 (3931)
toma7100 Creative Commons License 2011.02.12 0 0 3931

üdv mindenkinek!

 

el se hiszem...

egy csomó sorstárs!

hát azt hiszem megérkeztünk.

A Téma!

Sosem voltam elégedett de igazán kitartó sem, de kb 2hete ismét elkezdtem a nyújtani és most hogy megvan a fórum is ahol lehet tapasztalatokat megosztani és mindig újabb inspirációt kapni. Azt hiszem most megcsinálok rendesen 3 hónapot. Úgy látom szinte senki nem használta azt a techniktát mint én. Pedig mindig hozott a pár hetes alkalmazás kb fél centit eddig 3szor, volt hogy többet is de annak fele visszament.Azt hiszem a kitarás hiánya és a barátnő megléte volt az akadály a gyakorlatok rendszeres és hosszabbtávú végzésében.

Ugyhogy kitartás mindenkinek a rendszeres munka meghozza eredményét!

Avantid Creative Commons License 2011.02.12 0 0 3930

És nem lett eresebb tőle a péniszed? Mert én kb 1 hete csinálom, igaz még nem rendszeresen, de mintha eresebb lenne, mint amilyen volt..

Lankadt állapotban is csak 1 cm volt a változás? Vagy azt nem mérted?

 

Előzmény: Lefety Lóri (3929)
Lefety Lóri Creative Commons License 2011.02.12 0 0 3929

Szia, igen értem el ha megnézed a hozzászólásaimat megtudod pontosan hogy volt ez.

Összefoglalva 14ről 15 lett vagy egy picit néha több is 15.3 is volt már.

Ezt elértem úgy 3hónap alatt durván de azóta megállt és akárhogy csinálom nem nő tovább :S

Most lehet abba is hagyom egy időre mert nagyon sok mindennel kell foglalkoznom és muszály valamit leadnom.

Szeretnék beszerezni valami nyújtó szerkenytyűt azt még kipróbálnám szivesen, vagy lehet lesz még Jelq is tavasszal ha több időm lesz magammal foglalkozni.

Előzmény: Avantid (3927)
tomi 16 Creative Commons License 2011.02.11 0 0 3928

Érdekelne Bathmate Goliath...Csere sima Bathamate-re akár ráfizetéssel is!!!!

Avantid Creative Commons License 2011.02.08 0 0 3927

Szia!

Te értél el valamiféle eredményt jelq-val?

 

Előzmény: Lefety Lóri (3925)
Avantid Creative Commons License 2011.02.08 0 0 3926

Amúgy ezzel a késleltetéssel kapcsolatban, régebben nekem is voltak gondjaim, de már hál'istennek megoldottam :)

Egyébként a Durexnek van egy olyan óvszere, ami belül tartalmaz egy minimális érzéstelenítőt. Ettől kicsit elzsibbad a péniszed és jobban fogod bírni. A végén pedig egy hatalmasat élvezel :) Legalábbis nekem néha az orgazmusomat is jótékonyan befolyásolta :D

Közben megtaláltam neten is:

http://condomunity.com/wp-content/uploads/durex-performa-2.jpg

Ő lenne az.

Ha ismered akkor vedd úgy, hogy nem is írtam semmit :)

Előzmény: matador11 (3919)
Lefety Lóri Creative Commons License 2011.02.08 0 0 3925

Érdekelne eladó Pénisz nyújtó szerkezet, andro pénisz stb

 

Avantid Creative Commons License 2011.02.08 0 0 3924

Szerintem működő dolgok ezek (bár személyes tapasztalatom még nincs ebben a témában), de ez erősen egyén függő lehet, és a genetika is közrejátszhat. Van aki tud rajta valamelyest változtatni, van aki nem. Egy pár centimétert azért mindenképp lehet rajta kemény munkával növelni szerintem.

A képekkel kapcsolatban meg nem hiszem, hogy mindenki úgy ugrik neki egy ilyen dolognak, hogy na akkor most csinálok "előtte" meg "utána" képeket. Csak csinálja aztán ha van eredménye, akkor feljön ide vagy a hasonló fórumokra és elmondja a tapasztalatát. Aztán utána már hiába akarna róla "bizonyítékot" nem tud felmutatni. De én nem hinném, hogy az emberek nagy részének ez lenne a legnagyobb szórakozása, hogy a többi "sorstársát" hamis információkkal félrevezesse. Bár elismrerem, lehetnek jócskám sarkítások a sztorikban, de láttam már olyat, hogy volt aki hónapokon át, vagy akár éveken át írta ide az eredményeit, tapasztalatait. Szóval azért én bizakodó vagyok. Mellesleg egyedül nem hinném, hogy olyan precíz képeket lehetne készíteni a farkunkról, hogy egyik kezeddel fogod a gépet, a másikkal a farkad, vagy esetleg még a mérőeszközt... Valamint nem gondolnám, hogy az az 1-2 cm annyira szembetűnő lenne 2 kép összehasonlításából. Mindenesetre én megpróbálok kreálni magamnak ilyen képeket, és ha valóban érek el LÁTHATÓ eredményt, akkor esetleg megosztom mások segítsége érdekében.

Na további szép estét :)

tomi 16 Creative Commons License 2011.02.08 0 0 3923

Rakok fel képeket...
Csak olyan amit neten találta ma bathmate hatásáról (nem tudom, hogy photoshop-e vagy nem, erről nem kívánok vitát nyitni aki elhiszi el aki nem az nem) Egyszer talán én is rakok fel a sajátról, de csak ha nagyon észrevehető lesz az eredmény.

tomi 16 Creative Commons License 2011.02.08 0 0 3922

Hy!
Mindenki úgy van vele(én is), hogy megpróbál valami alternatív módszert keresni arra hogy elégedetteb legyen a péniszével, nem egyből a kés alá fekszik(nem fogják a péniszed műtétileg megnagyobbítani  ha legalább 12 cm), szóval kell valami más módszernek lennie aminek  van hatása. Én  speciál ezért is vettem két fajta nyújtót, hogy a leghatásosabb módszert megtaláljam(nem adtam ki érte olyan horibilis értéket, hogy eladósodjak, és szerintem elég jó árban el lehet adni is). Nagy kiatartásnak kell lenni és lesz eredménye, nem mondom, hogy több mint maximum 3 cm de mégis valami. Ha kételkedtek az egészben akkor minek is nézitek meg(negatív hozzáállással semmi esély)?

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.08 0 0 3921

Én azt nem értem ha mindenki így növeszti a farkát, miért nem tölt fel róla képet, hogy elötte/utána... (1-2-3 centikről beszéltek...érdekes)

Mert így mindegyiknek kamu szaga van.

matador11 Creative Commons License 2011.02.08 0 0 3920

még valami

 

azt olvastam az egyik oldalon,hogy a jelq egy nagy kamu.

orvos irta,hogy nincs ilyen h osztódnak a sejtek a péniszben..szóval szivás van nekünk.

matador11 Creative Commons License 2011.02.08 0 0 3919

hali!

 

az lenne a kérdésem,hogy van olyan módszer,amivel késleltethetem,hogy minél később menjek el?

köszi

wopli Creative Commons License 2011.02.08 0 0 3918

Igaz és köszönöm. Egyre jobban azon gondolkozom,hogy benevezek egy bathmate-re.

Avantid Creative Commons License 2011.02.07 0 0 3917

Meg én úgy tudom, hogy van hozzá valamiféle fertőtlenítő cuccos is.. Szóval szerintem nem sok esélye van az ilyesminek.

tomi 16 Creative Commons License 2011.02.07 0 0 3916

Erre kb akkora esély van, hogy holnap elüt egy kamion... De bármi megtörténhet.

wopli Creative Commons License 2011.02.07 0 0 3915

Akinek van ilyen bathmate pumpája miért szeretné eladni? AKi megveszi az nem fél attól,hogy valami olyan embertől veszi,akitől nemi betegséget is el lehet kapni?

Avantid Creative Commons License 2011.02.06 0 0 3914

Köszi a válaszod :)

 

Előzmény: tomi 16 (3913)
tomi 16 Creative Commons License 2011.02.06 0 0 3913

Rosszul irtam bocs... Kerülete kb 14 cm

 

tomi 16 Creative Commons License 2011.02.06 0 0 3912

Mivel nekem görbe a péniszem  alapból kétféle méretet tudok mondani: ha görbén mérem akkor olyan 16 körül van de ha egyenesen mérem olyan 17,5 cm, a vastagság pedig kb 4,5 ről indult de most lehet hogy van 5 is... Nem tudom, hogy a fiatal koromnak köszönhető-e ez az eredmény.

Avantid Creative Commons License 2011.02.06 0 0 3911

Szia!

Megkérdezhetem mekkora a péniszed erektált állapotban, hogy a góliát méret kéne? Csak mert ha én is rá szánnám magam, hogy vegyek egyet, nem szeretnék én is befürödni vele.. Leginkább a kerület érdekelne, mivel mondtad, hogy neked vágta a péniszeden a bőrt :S

Köszi előre is a válaszod :)

Előzmény: tomi 16 (3910)
tomi 16 Creative Commons License 2011.02.05 0 0 3910

Helló! Egy hónapja vettem a bathmatemet, nagyon jó érzés amikor fennt van, de sajnos akad vele egy-két probléma. Először is a pozitívumok: egy hónap allatt 1cm-t nőtt, kerületre is kb. ez mondható el, és lankadtan is elég méretes marad. Sajnos vannak negatív észrevételeim is: használat után a makk alatt a fityma nagyon felvizesedik(borzasztó egy látvány de elmúlik kb. 2 óra alatt), a gumi része amit össze lehet nyomni vágja a péniszen a bőrt(20 perc alatt a pénisz teljesen kitölti a pumpa kerületét és ez nagyon kellemetlen érzés). Eredetileg andro-t vettem aztán ez is megtetszett. Most mind a kettőt használom(persze csakis azért, hogy kiegyenesítsem a péniszem). Annyi biztos elmondható, hogyha  mind a kettő terméket a használati utasításnak megfelelően használod akkor  lesz eredmény (egyéntól függ, hogy mennyi)... Szeretném kicserélni a bathmatemet egy Bathmate goliathra, hogy ne csak hasznos legyen hanem kellemes is. Szóval ha van valakinek eladó Bathmate goliath kérem jelezze(csere is érdekel)... A tesztoszteron  dolog pedig nem jó ötlet szerintem. Túlzott szőrnövekedés, agresszió  is párosulhat a pozitív hatások mellett.

wopli Creative Commons License 2011.02.04 0 0 3909

Akkor azt mondjátok,hogy a bathmate segít?

Avantid Creative Commons License 2011.02.03 0 0 3907

Szerintem a tesztoszteronos dolgokat hagyjátok csak legutoljára, ha már tényleg semmi sem segít.. Az egészség többet ér pár centinél.

Egyébként én kb 1 hete kezdtem el jelqzni, de még csak így kipróbálás szintjén. Valamikor erőt veszek magamon és csinálok egy mérést magamról, valamint próbálok valami képet is készíteni, hogy ha elérnék valamiféle eredményt, akkor ezzel is ösztönözhessem azokat akik vacilálnak belekezdeni.

Ja és jó lenne ha kicsit fellendülne a fórum, szerintem mindenki több lelkesedéssel végezné a növelést :)

Esetleg van valaki aki már tud beszámolni valamiféle fejlődésról, legyen az jelq vagy más egyéb külső eszköz segítségével?

Na további szép estét ;)

don1111 Creative Commons License 2011.02.03 0 0 3906

Szeva Srácok !!!

Ez a tesztoszteron dolog engem is érdekelne,letudnátok irni egy pár  hasznos infót???Köszi!!!!! :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!