Keresés

Részletes keresés

mrobert Creative Commons License 2004.04.17 0 0 76
hello mindenkinek en jelenleg az u. s. a. ban nyomulok[melozok]mint auto fenyezo kozel 5 dik eve hogyha valakit erdekel jet-ski szivesen utana nezek az araknak de kb 5000- 6000 ezerert 3rom iltve 4eveset lehet veni.persze a vamnal kell legyen valaki.ja othon szekesfehervaron van egy muhelyem de azt mar nemakarom tovabb csinalni es ott szeretnek egy jet-ski kereskedest nyitani hogyha valaki lat bene fantaziat es van egy kis tokeje es komojan gondolja az uzletet az irjo autofeny @netposta.net re
Tifi1981 Creative Commons License 2004.04.16 0 0 75
...ott találkozunk!!!

Jó éjt!

Navyblue Creative Commons License 2004.04.16 0 0 74
Előzmény: tabibi (72)
Tifi1981 Creative Commons License 2004.04.16 0 0 73
Szia Tabibi!

Örülök, hogy itt vagy!Sajna nagyon kevés időm van...Holnap megyek Ausztriába, és csak vasárnap jövök.

Szóval, a Hajógyári Szigeten nem tudom mi lesz..??
Majd agyalok hogy hol lehet valami részletes leírás, vagy robbantott rajz a jetek működéséről.Szerintem Navyblue is tudna ebben segíteni.Ja, és nézd meg a KLIKK-et...Így indult.

Az USA árak nagyon jók...ha a vámon van ismerős, akkor szerintem megéri behozni.Annyi a gáz,hogy így csak USA garanciás a gép...Na majd erről írok bővebben.

Megyek...Üdv Mindekinek Jetre Fel!!!

tabibi Creative Commons License 2004.04.16 0 0 72
Sziasztok!

Tifi invitálására jöttem át ide. Az igazság az, hogy az utóbbi időben ott csak mi ketten aktívkodtunk. Remélem így legalább onnan mások is áttolják a bringát akik odatévednek és így kialakulhatna egy jó kis törzsgárda. Mert akik már +10-15 fokos esős időben is ezen törik a fejüket azok már biztos ültek egy jó jeten! :)
Szóval mit tudtok a hóvégi kiállításról a Hajógyári szigeten? Volt már ez máskor is vagy ez az első? Érdemes lesz kimenni vagy ugyanaz várható mint a boat show -n?
Tifi!
Köszi a válaszokat. Időközben szétnéztem a többi gyártó honlapján is és azt tapasztaltam, hogy a felsőbb kategóriájú gépek sem igazán mennek 10.000 USD fölé. Ebből a szempontból nem rossz üzlet jet-ski kereskedőnek lenni, mert itthon ütik a 3 millát a jobbak. Sokat biztos nem adnak el de azon viszont van haszon rendesen. Visszatérve a honlapokra a Kawasakiénál jó képeket lehet letölteni. Minden típusnál más és más képek vannak.
Más. Az érdekelne, hogy hol találnék egy olyan leírást ami részletezi a gép működési elvét és netán még egy jó metszeti rajzot is tartalmazna. Örülnék egy ilyennek, mert szeretnék egy kicsit "elmélyedni" a technikai részletekben. Akinek esetleg van ilyen kérem küldje a kmmail@freemail.hu -ra. Köszi!
Még 1 kérés Tifihez!
Ha már meglesz, hogy melyik versenyen fogsz indulni remélem fel fogod tenni. Ha összejönne az idő rá akkor szívesen elmennék.
Üdv mindenkinek. Tabibi

Tifi1981 Creative Commons License 2004.04.15 0 0 71
Szia Navyblue!

Köszi a címet!Az emillel van egy kis gáz.Vagy nem kaptam meg, vagy véletelen kitöröltem...bocsi!
Szóval elküldenéd mégegyszer???

Üdv Tifi

Navyblue Creative Commons License 2004.04.15 0 0 70
Irtam mailt.

Van itt egy levlista is: KLIKK!

Előzmény: Tifi1981 (68)
Tifi1981 Creative Commons License 2004.04.14 0 0 69
...ja ,és még egy dolog!
Nem akarom megváltani a világot, de össze kellene rántani a magyar jeteseket.Mi most írogatunk a Utazas.com > fórum > Vízisportok és búvárkodás > Jet-ski! forumra is.Ott olvastam, hogy tavaly még volt egy két lelkes emberke.
Noega merre vagy???

Én lelkes vagyok,és az is maradok!!!Kell az info, a barátság, az élmény!!!

Tifi

Tifi1981 Creative Commons License 2004.04.14 0 0 68
Sziasztok!

Mikor felléptem a PWC-re, akkor már nagyon pörgött az élet.Én mindig a Honda szekcióba írok, a többit rikán olvasom, de így is elég követni az eseményeket.
Most van valamilyen jeted Navyblue?
Igazából azon agyalok,és nem csak agyalok, hanem edzek is, hogy elindulok amatör kategoriában egy-két versenyen.Próbára szeretném tenni magam.(...bár a jetemet féltem egy kicsit...)Magyarországon milyen az amatör mezőny?
Te milyen szintre jutottál el, és miért hagytad abba a versenyzést?
Kb egy hete nem tudom elérni a MJSSZ honlapját, és azt sem tudom, hogy mikor és hol lesznek a versenyek.
Neked hogy mentek a felkészülések?Megpiszkáltátok a jetedet, vagy alap géppel mentél?Mindent írj le!

Köszi Tifi

Navyblue Creative Commons License 2004.04.14 0 0 67
Igen, admin voltam, de aztan atszerveztek a forumot, meg csend is volt nagyon, es lealltam a dologrol. A hetekben fedeztem csak fel, hogy mennyire feltamadt.
Mar be sem engedett a rendszer, ugyhogy regisztralhattam ujbol :) Valahol meg megvan az avatarom, na majd...
Versenyzesrol szo sincs, valtoznak az idok, de a feltett kerdesekre szivesen valaszolok.
Előzmény: Tifi1981 (66)
Tifi1981 Creative Commons License 2004.04.14 0 0 66
Ezt nem hiszem el...Navyblue, a YamiGirl::)
Majdnem egy év elteltével csak kiderül, hogy ki volt az elődöm a PWCtoday-on.
Nem tudom mikor jártál arra utoljára, de én több mint fél éve írok a forumra, és nagyon sokat kerestelek.Mondták a srácok, hogy voltál fent valamikor 2002-ben.Nem gondoltam volna, hogy egy magyar forumon futunk össze.Persze nagyon örülök neki...!!!Éljenek a Magyar Jetesek, de majd szép sorban.
Versenyzel még?
Én Honda fanatikus vagyok, de ez ne zavarjon senkit.Az a lényeg, hogy éled a Magyar Jetesek paányi csapata!
Én és egy barátom, Tabibi egy másik forumon vagyunk, de majd átgurulunk ide.

Üdv Tifi

Navyblue Creative Commons License 2004.04.13 0 0 65
Mi erdekel a versenyzessel kapcsolatban?
Előzmény: tekibreki (64)
tekibreki Creative Commons License 2004.04.13 0 0 64
Helló Mindenki.
Van köztetek, olyan aki versenyzik, vagy versenyzett?

Hol érdemes mostanság Jet-et venni?
A képes autó-ban láttam egy cég hirdetését , ők hoznak be amcsiból hajókat.
tapasztalat vki?

Előre is köszi!
Üdv mkinek, aki szeret Jetezni!

Tifi1981 Creative Commons License 2004.04.03 0 0 63
Sziasztok!

Látom itt még mindig nem pörög annyira a Jet-es élet.Sajnos...
Én elég új vagyok a Jetek világában, de a pwctoday forumra több mint fél éve írok.Bár még csak egy xp-vel mentem tavaj nyáron, de elég sok infot összegyüjtöttem az Ami srácoktól.
Jó lenne ezt a forumot is újra éleszteni, mert itt a szezon
és szerintem mindenki tudna újdonságokat megosztani a többiekkel...Mit szóltok???

Tifi

csa1 Creative Commons License 2004.04.02 0 0 62
Hát szerintem ez a mi életünkben nem fog bekövetkezni. Ugye robbanómotor, vizszennyezés, alacsony vizállás stb...
Előzmény: Robko222 (61)
Robko222 Creative Commons License 2004.04.01 0 0 61
Balatonon alig várjuk hogy lehessen jetskizni mert
én itt lakok es érthetetlen hogy eszt nem engedik. pedig régen lehetet üzni minden motros sportot. végre mikor karolja már fel valaki hogy ez a gyönyörü élmény megvalosulhasson itt Balcsin.
mert a lakosság is szeretné, a turizmus miat nincs ellenzöje, csak egy törvény kellene.
joedemo Creative Commons License 2004.03.26 0 0 60
hello mindenkinek

Valaki tudna segiteni?
Keresek olyan válalkozo szellemü embert aki juniustól augusztusig Tiszakécskén tiszaparton a Hajós bár szabad épület részében jet-ski és más vizi eszközöket tudna bérbe kiadni.
Érd:06-20-483-6298

Navyblue Creative Commons License 2003.06.16 0 0 59
Haraszti...
Előzmény: csa1 (58)
csa1 Creative Commons License 2003.06.05 0 0 58
NA itt az idény!
Kinek mi a terve idén nyáron? Hova mentek hajókázni?
Navyblue Creative Commons License 2003.05.10 0 0 57
Itt is van egy:

Navyblue Creative Commons License 2003.05.10 0 0 56
Ha tudtok eladó x-2-est, mindenkepp szóljatok!
Mendoza Creative Commons License 2003.05.09 0 0 55
Sziasztok!

Van pár eladó cuccom, mindegyik 98%-os állapotban, hobbiként használt:
2 db Seadoo mellény(piros-ezüst-fekete)1 "M"-es, 1 "L"-es;

1 pár Seadoo léc(természetesen mono-nak is használható), sárga-fekete, szinte karcmentes.

1 db Seadoo síkötél.

Árajánlatokat telszámmal a mendoza@maffia.hu címre írjatok.
Lehetőleg egyben az egészre.

üdv: Mendoza

Navyblue Creative Commons License 2003.04.28 0 0 54
GUINNESS REKORD KISÉRLET HORVÁTHORSZÁGBAN

Nem minden napi rekord kísérlet színhelye lesz az Adria horvátországi partszakasza. A horvátországi CROATIA JET CLUB és
magyarországi SEA DOO RACING TEAM szervezésében kerül sor május 3-án az 1000 km-es folyamatos jet skizés rekordjának megdöntésének kísérletére. A csapat három horvát, egy olasz s két magyar jet-skisből áll, magyar részről Gerencsér Csaba és Vass László vág neki szombat hajnalban az extrém, és minden tekintetben embert próbáló feladatnak.
A kis csapat Rijekából indul, és az első szakasz a part mentén haladva egészen Dubrovnikig tart (kb. 500 km), ahol élelmiszer, orvosi stáb, és masszőrök várják őket. Majd fél órás pihenő után kell vissza indulniuk Rijekába, hogy a hátralévő 500 km-t megtegyék (összesen kb. 12-13 óra). Útközben a két szakaszon három tankolási pont lesz felállítva, ahol szintén orvosok ellenőriznek mindenkit.
Menet közben a versenyzőket egy motorcsónak és egy hidroplán repülőgép kíséri. A repülőgépen az Extrem stúdió operatőre rögzíti az eseményeket, a Danubius rádió riportere pedig óránként jelentkezik beszámolóval.
Természetesen a GUINNESS rekord hivatalossá tételéhez mind a repülőben, mind a motorcsónakban egy-egy ellenőr lesz jelen.

Navyblue Creative Commons License 2003.04.09 0 0 53
Most néztem a jet-ski.lap.hu-t, és ma frissítették, van rajta pár új link.
csa1 Creative Commons License 2003.04.07 0 0 52
Itt van "minden":
http://www.mjssz.hu/

A helyek pedig itt:
http://www.mjssz.hu/index.php?mode=detailed&trans_id=26

Előzmény: Navyblue (51)
Navyblue Creative Commons License 2003.04.07 0 0 51
Ez honnan van?
Előzmény: csa1 (50)
csa1 Creative Commons License 2003.04.07 0 0 50
"Végül: hogy a Duna főágán mely nyílt pályákon lehet jet-skizni, arra a Víziközlekedésben érdekelteknek szóló 5/Taj/2001. számú tájékoztató adja meg a választ:

az 1708-1706 folyam km között (az Ipoly torkolatánál);
az 1686-1684 folyam km között (Vác fölött);
az 1662-1657 folyam km között (a Római-fürdő fölött);
az 1631-1629 folyam km között (a „nullás hídtól” délre);
az 1625-1594 folyam km között (Érd alatt, Szászhalombatta… egészen Makád magasságáig);
az 1575-1547 folyam km között (Dunaújváros alatt);
az 1544-1518 folyam km között;
az 1469-1461 folyam km között és az 1457-1452 folyam km között. "

Előzmény: csa1 (49)
csa1 Creative Commons License 2003.04.07 0 0 49
Ez biztos ???
Akkor nagyon szomorú leszek :((
Marad a Duna. Pl Faddomborinál a kompkikötő fölött az vajon megvan még ?
Előzmény: Navyblue (48)
Navyblue Creative Commons License 2003.04.05 0 0 48
Egész friss hír: a Tiszatavon betiltották a motorcsónakok és a jet-skik használatát. Akkor ezek szerint mégsem tudtok ott jetezni nyáron? :(
Navyblue Creative Commons License 2003.03.31 0 0 47
Lehet, hogy a szerkesztő is látogatja a fórumot...?
Van egy kölcsönző pl. Dunaharasztiban az Univerzumban is.
Előzmény: VDaNi (46)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!