Keresés

Részletes keresés

Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3196

cili milikre és kutyixra a virágjával a szavazatok leadva

 

Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3195

Ertem

Ma megkiserlem megismetelni az akciot

Eros terdet mindenkinek.

Előzmény: pom-pom57 (3194)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3194

Elhiszem,hogy tetszem neked,d "Nyirmogi" könnyen  megtalálta a "szavazok" feliratot (kép felett  kissé jobbra piros keretben látható) nyilván neki nem tetszem,ezért nem a "teszik" felírásra -re fókuszált.Gyengébbek kedvéért még egyszer. Először kattints rá  az általam megadott linkre.Feljön pl Pepe,Lili és Mázli,a kép felett  látható "szavazok" koordinátái: fotó bal sarkától (szélesség) 95 mm-re   (magasság)  1 mm-re a kép felett egy  18x6 mm-es piros keretben belül  fehér betűkkel látható "szavazok" -ra nyomsz egyet.Amennyiben nem vagy belépve még a facebook-ra ,úgy kéri,hogy tedd meg . Kérdezz nyugodtan ,ha még ez nem tiszta.Ott leszek a váróban.Ismertető jelem:fehér vastag boríték a kezemben (valaki adja nekem) külsőm: régigyógyszerész benyomását keltem.

Előzmény: Arzeen03 (3192)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3193

Nem a tetszikre kell nyomni, hanem van egy olyan gomb, h "Szavazok" :-)

Előzmény: Arzeen03 (3192)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3192

sziasztok :)

 

pompom kisfiammal szavaztunk az ő facebook fiokjarol, nem ertek hozza, ha a tetszikre kellett nyomni, akkor megtörtent a szavazas, irtam melle szöveget is, hogy: ok

 

köszi, hajlitás 80 fok és ott megáll, elakad és ennyi, itt fog belépni TA, meg a többi problémával kapcsolatban is, remélem sokat fog tudni segiteni..

80 fok az azt jelenti, hogy asztalről láblógatással, meg hajszál hiján talpra húzom a lábam fekve és ennyi

járásnál rossz, mozgatásnál rossz, na nem is sorolom

 

pompom... november 04. 11.40

11.30kor a váróban a megadott objektumban.

a jelszó: "Pepe macska éjjel is dorombol!"

erre a válaszom: "Igen? A stroncium oktánszáma 9"

Ebből tudod, hogy én vagyok.

 

Chopper :)

 

fincsi a málna, az eper, meg minden féle ilyesmi

a térdneknagyon fontos a pihenés is, ugyan annyira majdnem mint a mozgatás

ezt az összhangot kell valahogy megtalálni :)

 

nyomattam a Fekete Ribizli krémet, visszaváltottam Richtofitra

nekem az a legjobb.. mozgatás előtt szuper, ellazit, meg ilyesmi

javaslom kipróbálásra

 

 

 

 

 

pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3191

Tehát akkor a Honvédkórházban.   

Előzmény: _chillout_ (3188)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3190

Mitől félsz?Tőlem?Azt  mondtad olyanokat  reggelizel mint én.

Előzmény: _chillout_ (3189)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3189

Megtaláltam!! Kész, oda az inkognitóm!

Előzmény: _chillout_ (3188)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3188

A zürichi egyetemi klinikán fognak műteni, ha végre eljutok a műtétig :-)) Nem jött üzim, vagy nem jó helyen keresem, hol kéne néznem?

Előzmény: pom-pom57 (3178)
Chopper63 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3187

Nagyon szivesen nektek!!!

Előzmény: pom-pom57 (3185)
Chopper63 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3186

Szia Arzeen03!!

 

Képzeld,ma kimentem a málnásba!Október 19-én a kertemből málnát szedtem,és ettem!Nagyon finom volt!Virágzik a földieper,még 3 db óriási karalábém kint van,és pár db paprikám.Némi őgyelgés után bebotorkáltam,és elementárisan néz ki a sebhelyem.Nagyon el vagyok keseredve.Majd szétszakad,fura a szine,és fáj.Most fekszem,rajta a kék krém,és remélem jobban lesz reggelre.

Nos:Mozgassuk,de eleget!Ne mozgassuk,ne erőltessük túl!!

Ja,de nem tudom mi is a határ,vagy hol van.Nem fekhetek állandóan!!

Amikor igy néz ki,muszáj pihentetnem!Némi tüzifa behozás,betüzelés.Hát ez van.Ezt hozta nekem a mai nap!De a málna az maga volt a csoda!!

Szép estét mindenkinek!!

 

 

Előzmény: Arzeen03 (3171)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3185

köszi szépen!!

Előzmény: Chopper63 (3184)
Chopper63 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3184

Szia pom.pom 57!!

 

Mi is szavaztunk mára!!!Hajrá a kis aranyosaknak,drukkolunk!!Mi szavazunk minden nap egyszer,az tuti!!

pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3183

És mennyire vagy már a 360 fokos hajlítástól?

Előzmény: Arzeen03 (3181)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3182

Mikor küldted? A te neveden biztos nem jött át. Kb 2 órája jött az utolsó szavazat. Te is látod mert 1-el nő a szavazások száma és ki is írja,hogy szavaztál.

Előzmény: Arzeen03 (3181)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3181

minden ok? átment a szavazás?

Előzmény: pom-pom57 (3180)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3180

Köszi, de ne légy már ilyen hangyás.

Előzmény: Arzeen03 (3177)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3179

Jó.... akkor a szekszárdi vörös.

Előzmény: _chillout_ (3176)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3178

Nagyon szépen köszönjük,igen már láttam,és írtam is az üzenetedbe.Úgy látom komolyan veszed a  meghívást mert 1 üveg bort ígértem. Milyen bor is legyen?Hol is műtenek?Honvédba? Elvigyem  neked a kórházba?Vagy Te is troll vagy ,mint "halálos méreg"?

Előzmény: _chillout_ (3176)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3177

szavazatok ha minden igaz, leadva, remélem, hangyára meg csigákra nem kell majd szavazni

ezzel is vagy 5 perc elment a napomból

 

_chillout_ Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3176

Leadtam a mai szavazatokat is ;-)

És legyalogoltam 6 km-t, a térdem pedig nem fáj, inkább csak elfáradt.

pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3175

Köszönjük mindenkinek az eddigi szavazatokat! (és az utólagosakat is)

Hajrá, állatkák!

Van egy jó mondás: "Én az állatokat mentem, mert az emberiség már rég menthetetlen."

 

pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3174

Mi is nagy állatbarátok vagyunk a barátnőmmel, főleg a barátnőm (ő az igazi Pom-pom77) Ö még a csigát is felveszi az útról és egy hangyát sem képes eltaposni. 

Az emberekről csak annyit, hogy a két befogadott, mentett kiscicánkat valaki egy cipősdobozban tette ki a Duna-partra és magukra hagyta. Az ilyet ugyanúgy ki kéne tenni az utcára és a sorsára hagyni, hátha valaki befogadja, de az biztos nem én lennék. Négyen voltak, szerencsére a másik kettő is egy helyre került, jó sorsuk van. 

 

Előzmény: Chopper63 (3168)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3173

Ó, a Tokaji Aszú nyilván a király :-) Éltek cssládtagok Tokajban, nagyonnszerette őket ott mindenki, ezért a legtöbb pincébe szabad bejárásuk bolt. És persze volt egy saját pincéjük is :-)

Mégis a nagy kedvencem nem az aszú, hanem pl a cserszegi fűszeres, a szamorodni, vagy vörösek közül szinte bármi, ami Szekszárdról származik. Nagyon nagy kedvenc pincéim a Bodri és a Vesztergombi. Villányban is jártunk pincetúrán, de a Gere meg a Bock cabernet sauvignon-jai számomra már fojtogatóan szárazak.

Ide Svájcba sajnos háromféle magyar bor jut csak el: villányi és tokaji borok a kiállításokra, és tablettás az Aldiba :-( Ennyit a hungarikumokról.

Előzmény: Chopper63 (3168)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3172

Itthon, mint pl most iroasztalrol megy a logatas :-)  ez stabil.

Ahol gyerkoceim laknak, ott az udvari satupad a hatso kertben lasd a kepen :-) 

Ahova neha eljarok dolgozni, hutoszekrenyrol...

 

Olvastam, arthrifibrire napi 3x fel ora logatast javasolnak, kozben emelgetem masik labammal a labam, had mozogjon a terdem is

Előzmény: Chopper63 (3169)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3171

Szia szerintem helyzetedhez kepest teljesen jol javulsz, jo a fok, majd labad megerositgeted, az izmokat, es franko lesz minden, csak hosszu ido, meg tobb honap

De ha teljesen jo esetleg nem is, de jo lesz, hidd el

Előzmény: Chopper63 (3170)
Chopper63 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3170

Szép reggelt nektek!

 

Helyzetjelentés:80 fok árnyékban,ágyra tett hajlitógépen.

Szárazföldön:zuhanó repülés épp az adott helyzet.Hm,majd lesz valahogy!

Majd a nagy okosok kitalálnak valamit 27-én!Remélem.

Chopper63 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3169

Szia Arzeen03!!

 

Nekem is van satupadom.Lehet nekem sem ártana azon lóginyáztatni a lábikámat?Elgondolkodtató!Ha neked bejött ez a dolog,akár nálam is működhetne.De nekem a keményfa étkező asztal is lehet megtenné.De lehet csakis a satupad a hasznos.Van egy bizonyos filingje!Dolgozni is szerettem rajta a lakatos műhelyben,lehet az ülést is kipróbálom!Kösz az ötletet!!

 

Aztán vigyázz magadra lécci,lécci!!!

Előzmény: Arzeen03 (3165)
Chopper63 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3168

Kedves _chillout_!!

 

Látod,én is pont másfél hónapja kaptam azt a nyavalyás időpontot a Rehab Ambulanciára,hogy ha küldenének,eljussak valami Rehabra!!!Én sem tudtam gyorsitani!!

 

Te is jó sokat vártál a hétfői dologra!!Nagyon szoritok Neked is!!Milyen bort szeretsz?Hm,hogy irod..egy jó kis Tokaji Aszú...3 puttonyos,az még nem méz édes.Nekem ő a borok ásza.Tanulmányaim után is ő maradt a befutó!!(Kereskedelmi)-majd várom nagyon a hireidet én is!!

 

pom.pom!Rajtam nem áll a dolog,én megkértem mindenkit a 26-ai időpontra is sasoljanak,szavazzanak.

 

Életem során nekem is volt több állatkám.A kicsik másak,de befogadott cica,kutya is!

 

(Az más kategória,amikor élsz magad,és egy elementáris kandúr orditás töri meg a csendet,és elhalsz tőle hirtelen.Jelenleg nem vagyok abban a helyzetben pl ezt a cicát bevállaltam volna!Történetesen azért nem, mert Bogyó idegeit úgy megtépázta a cica jelenléte,maradandó sokkot kapott!!Azóta sipitva ébred,és napközben is rájön ez az őrület!Bogyó egy gyönyörű,és álomszépen fütyülő hang kanári!)

 

Nekem 8 évig élt mind 3 madaram amik eddig voltak,ő a 4.!Már nem állok rá másra!Utolso gyönyörű pici kutyámat felneveltem 2 éve,ott is ő,Lord volt az utolsó nevelt kis aprólék!

Arturt a felakasztástól mentettem meg,azaz a rohadt gazdi..(Rohadt féreg!!)- felakasztotta,de kicsúszott a kötélböl,elmenekült 1 erdőbe a kis kölök!Ezt a kutyust a féreg nőnek,a szomszédja adta ajándékba,mert sok kicsi kutya lett!

Mikor az eredeti tulaj látta,kenyérhajjal eteti,bántja,az eredeti tulaj meghirdette.Gyerekeimmel elmentünk megnéztük,.a Féreg nő tombolt,övé a kutya,mit akarunk,takarodjunk!A kicsi olyan bolhás volt,pattogtak a bolhák belőle,ahogy a kocsinkhoz ért,máris bemászott,azaz akart,nem érte el a küszöböt!!

 

10 perc tanakodás..vittük állatorvoshoz azonnal,aztán haza,a gonosz nő tombolt,fizessünk.Eredeti gazda mondta-vigyük,mert az a nyomi felkötötte!

 

Ha magára ismerne,de az ilyen nem olvas ilyesmit,üzenem a kerge marha kór essen bele,és pusztuljon meg!!

 

Nos Artur legkisebb gyermekem életét mentette meg cserébe.Sok gond volt Arturral..élelemhez szoktatás,féregtelenités minden téren,epilepsziás lett a sok sokktól,de kinőtte.Akkoriban menhelyről kihozott vizslánk is volt..nem tudtuk agydaganata van.Gyerek lehajolt eteni,vizsla fejének ugrott:Artúr haszki-hovaward keverék volt.5 hónaposan is szép már,de még nagyon kölök.Neki ugrott a vizslának,megmentve gyermekem.Arturral érkezésekor hetekig voltam együtt éjjel nappal meggyógyuljon,hálás volt hűséges nagyon.A vizslát vissza vittem a menhelyre aznap..Kis gyerekeim voltak,nem engedhettem meg tragédia történjen,elmondtam mi a gond vele,vissza vették.

 

Artúr álom szép kutya lett!Sok évig szerethettük,és tolvajokat is elkergetett telekről.Értünk ölt volna.

 

De egy nap arra mentünk haza..kerités elvágva,Atur sehol..Konzerves doboz idegen udvaron,abban vélhetőleg gyógyszer..Elkábitották..Sosem találtuk meg.Fényképét vittük,kutattuk..

 

Dögöljön meg aki akik ellopták,féreg faj az ember!Tisztelet minden kivételnek!!

Kisebbség lopdosta akkoriban a sok sok kutyát a környéken.Aki meg megeszi a kutyát letojom a nemzetiségét,egyék meg őket a kannibálok!!Bocs magán véleményt olvastok..Elnézést.

 

Cicánk is volt befogadott,hely függőek,nem ember mint a kutyák.Elköltözéskor-cicók ott maradtak régi házban.

 

Aztán madarazni kezdtem.Zebrapintyek,papagájok,és mikor ezeket befejeztem-csakis 1 db hang kanárit tartok már sok éve.

 

Bocsi a hosszú történetért!!

Előzmény: _chillout_ (3156)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.18 0 0 3167

ez változó :)

az állapotomtól is függ

Előzmény: _chillout_ (3166)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!