Keresés

Részletes keresés

Creative Commons License 2008.02.05 0 0 399
Szandra,

mennyire sürgős a dolog? Megbeszélhetjük hétvégén?


Pussssz



( csak a derekamat rántottam meg..:-))))
Előzmény: Xandi (398)
Xandi Creative Commons License 2008.02.05 0 0 398
Sziasztok!
mi a baj Gí?beteg vagy?
engem érdekelne a doki cime és telefonszáma ahol olcsobban ivartalanitja a cicákat mert van ismerösöm aki nem akar erre a dologra sokat költeni pedig fontos lenne!
elöre is köszi
Creative Commons License 2008.02.05 0 0 397

KEdves Zsolt,

 

természetesen számíthatsz ránk!:-)))

Figyeljük, hirdetjük és ha van esemény jelentkezünk!

 

 

Üdvözlettel,

 

 

Előzmény: zsgertner (396)
zsgertner Creative Commons License 2008.02.05 0 0 396

Kedves állatbarátok!

 

A segítségeteket kérem!

Elveszett két kutyám(a keritésen ugorhattak át) és már most nagyon hiányoznak!

Egy kétéves bernipásztor kan és egy négyéves szürke fehér foltos szukakutya.

Ha látjátok ŐKET kérem hívjatok az alábbi telefonszámon!

Gertner Zsolt:0630-9523-259

 

Előre is köszönöm!!!

Creative Commons License 2008.02.04 0 0 395
Zsófi,
most éppen gyengélkedem, de rövidesen jelentkezem. Minden kell, amit a kuttyok megesznek. Elmegyek érte hamarosan....
Előzmény: moonlight1984 (393)
moonlight1984 Creative Commons License 2008.02.04 0 0 394
ja és Döme újra a régi!kiheverte a kandúrtalanítás kellemetlenségeit,a csajok:Bagira és Zokesz is szépen javul!ha valakit érdekel lényegesen olcsóbb ivartalanítási lehetőség,megadom a doki elérhetőségét!
moonlight1984 Creative Commons License 2008.02.04 0 0 393
Szia!a nyugtatós dolog megfordult az én fejemben is...egyébként miből gondolod hogy beltenyésztettek?Az gyakran igen súlyos retardációkat okoz,mind külsőre,mind egészségre nézve.Talán hét végére megint gyűjt kenyeretés ezt-azt a boltos ismerősünk.Tésztát szinte lehetetlen szerezni ingyen :-( felvásárolják az állateledel boltok.
Előzmény: Gí (390)
Creative Commons License 2008.02.04 0 0 392
HA VALAKINEK VAN MÉG AZ OTTHONÁBAN, KÖRNYEZETÉBEN, MUNKAHELYÉN 1-2 Ft-os , KÉREM SEGÍTSEN VELE AZ ELHAGYOTT, KIDOBOTT, ELÁRVULT KUTYUSOKON! MÉG 2-3 HÉT VAN HÁTRA A GYŰJTÉSIG, ADDIG IS HA GONDOLOD:

Sirius Állat- és Természetvédelmi Közhasznú Alapítvány
Telefon: 06 30 276-6071 (Böjtös Andrea)
06 30 910-6987 (Böjtös Éva)
(Kérjük, a megadott telefonszámokat lehetőség szerint 9h és 16h között hívják. Előfordulhat, hogy elfoglaltságunk miatt nem tudjuk felvenni, ez esetben később próbálják meg. Köszönjük!)
Email: siriusmail@freemail.hu
Adószám: 18707379-1-13
Bankszámlaszám: 10403136-49534949-49521015
Nemzetközi számlaszám (IBAN):
HU23 1040 3136 4953 4949 4952 1015


Köszönjük!
Creative Commons License 2008.02.04 0 0 391
Orsi, merre vagy??????

Voltam kinn hétvégén a menhelyen és NAgyMAncsot megsétáltattam!-)) Irtó jól viselte a pórázt! Akkorát nőtt, hogy meg sem ismernéd!


Puszi,

Creative Commons License 2008.02.04 0 0 390
Zsófi,

nagyon érdekesek voltak a kuttyok, lehet egy kis türelemmel, kajával, nyugtatóval közelebb lehetne férkőzni hozzájuk. Egyszerűen körülülték a kocsit és néztek, mint a moziban:-)) Volt amelyik messzebb ült le, de volt olyan is, aki teljesen közel engedett magához. Fekete, zemleszínű és volt egy pici, aki egészen szépen rajzos fekete/fehér bundázatban pompázott:-)) Eléggé beltenyészet lehet. Valamit ki fogunk találni!
moonlight1984 Creative Commons License 2008.02.03 0 0 389
Szegény jószágok...nem tudom mit lehetne tenni, amint írtad befogni sem lehet őket..sajnos :-(( most semmi jó ötlet nem jut eszembe,de még gondolkodom rajta.E-mailban esetleg tudsz küldeni át anyagot róluk?A fajtajellemzőik(tudom,keverékek,de nem mindegy milyen fajta dominál bennük) sok mindent elárulnak.Bizonyos fajták határozott karakterisztikus vonásokat örökítenek.A sarokbaszorításos befogásnak a szántón nincs sok esélye,nem is veszélytelen... ha eddig nem szokták meg az embert,nem is fogják egyhamar...kérdés hogy befogva megszokják-e egyáltalán.És vajon a kölykök túl vannak-e a szocializáció kritikus időszakán?szerinted milyen korúak lehetnek?
Előzmény: Gí (386)
Creative Commons License 2008.02.03 0 0 388
Perpsi haza.....-))

Légy boldog kicsi lány! Remélem nem csak ideiglenesen találtad meg az álomGAzdit!:-))
Creative Commons License 2008.02.03 0 0 387
Még egy felvétel....
Creative Commons License 2008.02.03 0 0 386
Zsófi,

örülök, hogy megkerültél! Voltunk kinnt a tehenészeti kuttyoknál, háát nem olyan borzalmas látvány volt, mint számítottam. Mikor odaértünk, csend volt, kutya egy szál sem. Elkezdtünk keringeni a környéken és a kutyusok csak úgy jöttek elő. Édesek voltak. Jött egy anya , látszott rajta, hogy nem rég még szoptatott, majd közepes és apró jószágok:-))Egészen közel jöttek az autóhoz, néha vakkantottak, de amikor kiszálltam visszább húzódtak. Nem voltak alultápláltak. A réten és a környéken is láttunk csavarogni kutyákat, nem tudtuk volna megszámolni, de kb. 20 kutyus lehet. Amikor elindultunk elkisértek egészen a bekötő útig. A múlthéten 6 kutyust el akartak vinni a szentendrei menhelyre, de tudomásom szerint nem tudták őket befogni!:-(((
Csináltam fényképeket, videó felvételt. Egyébiránt nagyon megindítóak voltak, és elesettek:-((( Tényleg SEGÍTENI kellene szegényeknek:-(

Előzmény: moonlight1984 (385)
moonlight1984 Creative Commons License 2008.02.03 0 0 385
Szia!A baj csak annyi,hogy igen erősen korlátozottak az internet hozzáférési lehetőségeim,de azért igyekszem nem eltűnni!Remélhetőleg a probléma hamarosan rendeződni fog.Bocsánat hogy csak most tudtam jelentkezni!
Creative Commons License 2008.02.02 0 0 384
Csini,
dalmata keverék,1 éves ivartalanitott szuka(10-25 kg) . Diósdon talált, ragaszkodó természetű, mozgásigényes. Több hétig az ott lakók etették, de a hideg és a száguldozó autósok miatt nem maradhatott tovább az utcán. Igazán jóindulatú, nevelhető kutyus, hidegben fűtött helyet igényel.

Elvihető:

www.siriusalapitvany.hu

Creative Commons License 2008.02.02 0 0 383
Elli, staffordshire terriert, Ercsinél, a főúton, életveszélyes helyen találták a rendőrök.Ivartalanított 2 éves szuka. Nagyon rémült volt, azóta egészen megváltozott. Emberekkel jóindulatú, játékos, kedves. Kutyákkal eleinte nem barátkozott, de már jól megfér bárkivel. A füle csonkolt.
Elvihető:

www.siriusalapitvany.hu

Creative Commons License 2008.02.02 0 0 382
Kép Borikáról:-))))
Előzmény: Gí (381)
Creative Commons License 2008.02.02 0 0 381
Borika,

1 éves, keverék, ivartalanított szuka kutya. A megszűnt százhalombattai tehenészeti telepről mentett kutyus. Nagyon fél, nem kommunikál. Keresi türelmes, szerető GAzdiját, aki ha megbecsüli egy életen át hűségesen szolgálja!:-)))

Elvihető: www.siriusalapitvany.hu
Creative Commons License 2008.02.02 0 0 380
Lala,1 éves ,10-25 kg-os kan, magyar vizsla keverék GAzdit keres!

Érd határában, a 6-os úton, életveszélyes helyen kóborolt. Hátán régebbi sérülés nyoma látszik, gyógyult, de szőrhiányos.

Elvihető:

Sirius Állat- és Természetvédelmi Közhasznú Alapítvány ( www.siriusalapitvany.hu )
Telefon: 06 30 276-6071 (Böjtös Andrea)
Creative Commons License 2008.02.01 0 0 379
Zsófi, merre vagy?

Csak nincs vmi baj?


Creative Commons License 2008.02.01 0 0 378
oksa, utána nézek:-)))
Előzmény: habcica (376)
habcica Creative Commons License 2008.01.31 0 0 377
óóóóó, milyen gyönyörűséges cicuskák!!!! :D
Előzmény: Gí (366)
habcica Creative Commons License 2008.01.31 0 0 376
Az elveszett-talált kutyikban!



45596. Kiscsillag1 | Válasz erre Ma, 18:08:54 [23.]
AZ ÉRDI ELVESZETT PULIT MOST LÁTTAM A CITROMFA-ÁFONYA UTCA SARKON. Sajnos onnan négy felé is elindulhat. A megadott telefonszám nonstop foglalt.....


http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=6731
Előzmény: Gí (374)
Creative Commons License 2008.01.31 0 0 375
Aranyos vagy! Hidd el sokat segítettél!!!

Én elég sűrűn járok a menhelyen, mikor először voltam, zokogva jöttem ki:-(( Azt a sok árva kidobott kuttyot látni, látni a szemükben a reményt, a kérést, hogy engem vigyél haza , aki ezt meglátja, megérzi nem is tud mást tenni, mint könnyezni!:-((
DE minél többször mentem vissza, annál erőssebben éreztem, hogy nem menhelyen, hanem "kutyaparadicsomban" vagyok és persze vannak maguk a kutyusok is:-)) Jól érzik magukat, van ennivalójuk, tisztán vannak tartva, szabadságuk is van, a kennelek hatalmasak és még szereteik is őket. Imádnivalóak, megérem őket simizni! Gyere máskor is, megsétáltatjuk őket, biztos örülnének!:-)))

Üdv.,


Előzmény: babydevil (373)
Creative Commons License 2008.01.31 0 0 374
Anita,

hol melyik topicban? Nem találom?
Előzmény: habcica (372)
babydevil Creative Commons License 2008.01.31 0 0 373
voltam a menhelyen, vittem pokrócokat (jól jött, épp akkor hoztak 3 kuttyot, az egyik ngyon fázoska volt..), kutyakaja/gabonaféleséget egy pár nagy zacskóval, 3 kiló tésztát, rizst, sót, aprópénzeket. Bár ez sajnos csak csepp a tengerben:-(
Hihetetlen, hogy milyen várakozó szemmel néznek szegény kuttyok.
Azalatt a kb félóra alatt mig ottvoltunk a menhelyen, kb 3x bögtem el magam.
habcica Creative Commons License 2008.01.31 0 0 372
sziasztok!
netboardon láttam most:

AZ ÉRDI ELVESZETT PULIT MOST LÁTTAM A CITROMFA-ÁFONYA UTCA SARKON. Sajnos onnan négy felé is elindulhat. A megadott telefonszám nonstop foglalt.....

pár perc múlva pedig: A megadott telefonszám a pulihoz NEM AZ ELVESZTŐJÉ!!! Sikerült beszélnem a hölggyel, nem ő vesztette el. Befogadni nem tudom a három kutyám mellé, nagyon sajnálom!

nem tudtok valamit róla?
Creative Commons License 2008.01.31 0 0 371
Sürgős kérésre bemásolva:

Cleo 1,5 év körüli keverék, szuka kutya. Nagyon S.O.S. mostmár!!!
Sajnos családi okok miatt másik gazdit kell neki találni. Nagyon szeretetre éhes, kicsit félénk. Imád játszani, kutyussal és cicával egyaránt kijön. Családi házba lakott eddig, de azért a szoba kényelmét sem veti meg. Nekem nincs szívem elaltatni, de haza vinni nem tudom (a másik háromhoz). Több hete keresi az igazi gazdit! Segítsetek kérlek!!!
Ruzsinszkyné Novotni Erzsébet:
70-312-6683
Creative Commons License 2008.01.30 0 0 370

Aranyos vagy Zsófi, mint mindig!:-)))

 

A cicceidnek gyógyulást kívánok!

 

Más:

 

Beszéltem a tehenészeti kutyusokat etető hölggyel, holnap 6 kuttyot elvisznek Szentendrére a menhelybe. 3 kuttyot már elvittek, egyet elütött az autó, hármat megtart az új tulaj, aki betonkeverő üzemet létesít. Marad 7 kutty azokról kell gondoskodni.

Zsófi a hölgy kijönne velünk vmelyik nap délután, mikor érnél rá, én már nagyon szeretném megnézni a környéket és a szegény kutyusokat?

 

Pusssz,

 

Előzmény: moonlight1984 (368)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!