Keresés

Részletes keresés

toma7100 Creative Commons License 2011.02.21 0 0 3961

van egy rossz hírem.azzal amit eddig csináltam fel kellett hagyjak mam mert nem bírta a bőröm, ez a makk alatti rész. Én itt fogtam mert itt tudtam a legerősebben húzni.Túl érzékeny lett és szex közben zavaró volt és kellemetlen érzés. De ha mostanában csinálom (a száraz jelq mellett ami szintén kinyírja a répát mert ott meg az erem fáj ha úgy fogom) még mindig ez a legdurvább szakító nyújtó érzés amit érzek!

semmi melegítés( na de azért nem hideg mikor nekiállok de nincs rituálé)

-csak hanyadt fekvés és húzom egyszer jobbra egyszer balra mindig mikor elfárad a kezem váltok.

-10 perc nyújtás után néha rántok 3-6 finomat és nyújtom tovább.

-utána másik oldal ugyan ez.

-később mikor már végignézel így egy filmet akkor 10-15 percenként mehet a rántás  is,de az elején csak óvatosan.

-csak jobbra és balra az elején utána meg le és fel volt a cél de nem pihentem és kikészült a kolbász.

-szerintem ez müködik nekem kb 2hét 5-7mm jött

-a fogást 3933ban találod és ha már bírod kb fél óráig akkor megspékeled avval hogy 15-20 perc után mikor húzod jobbra v. balra

akkor a folyamatos erős húzás mellé még beiktatsz rövid pover plusszokat.

Magyarul ha a húzás erőssége 1-10 között van akkor folyamatosan tartod 7 körül és beiktatsz lassú de 9-10 körüli feszítéseket is.

Tartod-feszíted-tartod-feszíted ameddig bírod fogni. Ez lehet 10-20-30-is.

Két dolgon alapszik a gyakorlat lényege

-az egyik ha már rendesen megnyújtottad csak utána állsz neki a rántásnak és a pover plussznak.

-és ahogy erősödik a kezed és rájössz hogy tudsz a legkényelmesebben a legtöbb erőt kifejteni úgy fogod egyre jobban húzni.

Ja és a reggel vagy este dilemmával nem foglalkoznék hisz lehet h reggel magasabb a teszto szint de este alvás közben regenerálódunk igazán.

remélem tudtam segíteni. a lényeg hogy megtaláld azt a fogást ahol a legnagyobb erőt a legkényelmesebben ki  tudj fejteni.

Nálam ez a hüvejk a combon megtámasztása volt.Kisújj kifelé. Hüvejk befelé.

A többi 3933-ban.

Előzmény: Lefety Lóri (3959)
don1111 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 3960

Hali Srácok !!!

 

Segitséget szeretnék kérni azon kolegáktol akik PENEN vákumpumpát használtak/használnak!!!!!!!!!!!!!

Volt eredménye valakinek vele ????

Milyen edzés tervet használt????

Mennyi idő után látszot az eredmény????

Én is ezt a pumpát használom már október elejétöl,de még nagy változást nem vettem észre sajna :S Bár az is lehet hogy keveset használom ezért érdekelne mások edzés terve!!! Én heti 4 edzést csinálok 2x15 percre bontva,ez van az utasitásban is,de lehet hogy ez kevés???

De egyet most elárulok hogy még egyáltalán nem ment el a kedvem töle és biztos hogy addig nem hagyom abba a faroknövelést amig nem leszek vele elégedet :D NEM ADOM FEL HA KELL ÉLETEM VÉGÉIG CSINÁLOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Faroknövelésre FEL !!!!!!!!!!!  :D

Lefety Lóri Creative Commons License 2011.02.20 0 0 3959

Szia,

 

Előtte bemelegítés? Vagy csak úgy szimplán nekiállsz és kész :)

Leírnád részletesen az edzést?

Mennyit használt eddig?

Szeretném én is kipróbálni..

Köszi

Előzmény: toma7100 (3933)


Törölt nick Creative Commons License 2011.02.18 0 0 3958

Ez az, amit már korábban én is megkérdeztem, miként lehetne a vastagságra jobban koncentrálni, de erre igazán válasz nem érkezett, pedig jobban örülnék a vastagabb példánynak. 4-4,7 cm most.

Bathmate.

Előzmény: toma7100 (3957)
toma7100 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 3957

a vastagság hogy változott?

milyen pumpával nyomatod? itt eléggé szór a csapat hogy kinek jött be és kinek nem...

Előzmény: Törölt nick (3956)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.18 0 0 3956

A 6, és 12. hónap között állt be a 18 cm, de utána stop, inkább már szintentatásra voltak jók a gyakorlatok.

15-16 cm-ről indult a méret, ami persze hanyagságból nem volt pontosan lemérve, de a pumpálásnál az elején a 16-17 cm-es vonalig tudtam vákumot csinálni, most 19-20 cm-ig.

 

Az új ütemezéssel nagyjából háromszoros, söt négyszeres gyakorlati időt érek el, ha a pihenőnapok csökkentésével is számolok-hátha át lehet lendülni a holtponton!

Előzmény: toma7100 (3955)
toma7100 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 3955

Honnan indultál és mennyi időbe telt a jelenlegi méret elérése?

 

Előzmény: Törölt nick (3954)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.18 0 0 3954

Részemről meguntam a faroknövelést.

A régi módon és ütemben végezve.

Már tíz napja erősebb ütemre tértem át: egyik nap jelq mindenféle variációi kb. 40 percben, másik nap vizes pumpa 20 perc és még aznap valamikor jelq kb. fél óra. Mindezt olyan mértékben, hogy ne okozzon fájdalmat és kellemetlenséget. Pihenőnap csak alkalomadtán, de szerintem nem lenne fontos, ha nincs túlerőltetés.  Csinálom ezt fél évig és meglátom sikerült-e a 18 cm-es holtpontról elmozdulni. A 18 cm azt jelenti, hogy valamikor 17,8-at, máskor meg 18,3-at mérek. Most leszek túl az első tíz napon, augusztusig bőven lesz meló. (persze azért sok minden más feladat is vár rám:-))

matador11 Creative Commons License 2011.02.16 0 0 3953

Mik a méreteid?

Előzmény: Törölt nick (3952)
BioKing1 Creative Commons License 2011.02.16 0 0 3951

Hát ez hatalmas! :D Mindennel egyet tudok érteni...

 

Létszives írjatok már a Phallosan-ról (már aki használta), mert nagyon agyalok egy ilyen készülék beszerzésén. Arra lennék kíváncsi miért nem tudta megtartani a vákumot a cuccos.

Előzmény: toma7100 (3949)
Nándi91 Creative Commons License 2011.02.15 0 0 3950

Lóri! Itt a címem: 91nandi91@citromail.hu

 

Amúgy igen, van értelme. 2 módszer van, a napi 8 órás és a napi 4 órás, a használati utasítás leírja a részleteket.

toma7100 Creative Commons License 2011.02.15 0 0 3949

Ezt el kell olvassátok ezen szét röhögtem az agyam.

...és valljuk be valahol igaza van ghuu barátunknak.

Előzmény: ghuu (3271)
Lefety Lóri Creative Commons License 2011.02.15 0 0 3948

Szia,

címed megadod? sajnos nem tudtam megnyitni az adatlapodról.

Ha csak napi 4-6 órát hordanám és egy héten 4-5 alkalommal annak úgy lenne vajon értelme?

Előzmény: Nándi91 (3938)
Lefety Lóri Creative Commons License 2011.02.15 0 0 3947

Szia,

 

Ha lesz róla infód engem is érdekelne... 80dollár nem sok a többi cucchoz képest ez inkább reális áron van.

 

Válasz egy régebbi kérdésre

Lankadtan nem nagyon mértem de sztem úgy még többet is nőtt mint 1cm bár az mikor milyen nehéz megállapítani.

Előzmény: toma7100 (3940)
toma7100 Creative Commons License 2011.02.15 0 0 3946

3933-34

 

itt van leírva részletesen:3837 androbest tesz itt közzé egy kinket

 

nálam az a terv hogy nem vetek be mindent egyszerre, szép fokozatosan viszem be az edzésbe az újabb és újabb gyakorlatokat.

 

Most még csak nyújtok annak ellenére hogy nálam a vastagságra inkább szükség lenne.

De mindent csak az előre kitalált rendszerem szerint.

 

Most jön két új dolog amit bevetek a következő  10-14 napban.Remélem ez is működik majd:)

 

Nálad működik a jelq?

Előzmény: matador11 (3945)
matador11 Creative Commons License 2011.02.15 0 0 3945

Melyik módszerrel?

 

Amúgy szerintem sokak szerint azért nem hatásos a jelq mert senki nem birja végig csinálni 4-6 hónapig ,majd nem minden nap a gyakorlatokat.

Előzmény: toma7100 (3943)
BioKing1 Creative Commons License 2011.02.14 0 0 3944

Hát pedig nekem nagyon szimpatikus kis cucnak tűnik így elsőre a Phallosan. Főleg azért mert nem kell vele sokat szarakodni fölrakod és rejtve marad akár 12 óráig is hordható írják a leírásban és a húzó erő is állítható, le írnád bővebben a tapasztalataidat

Előzmény: Roy979 (3941)
toma7100 Creative Commons License 2011.02.14 0 0 3943

Helo mindenki!

 

Azt hiszem úgy korrekt ha írok valamit akkor be is számolok hogy milyen hatással van a gyakorlat amit csinálok. Eltelt két pihenőnap és gondoltam mielőtt ujra nekiállok azért rámérek hogy milyen eredménye volt az első 8 nyújtós napnak ami azért lett 8 mert nagyon elhatároztam magam. De kell a pihenő. Kell regenerálódni föleg ha már fáj ahol fogod és nekem már fájt.

A mostani nekirugaszkodás kezdő mérete 16.5 volt csúcsformában, a mostani mérés pedig 17.2 mutat.

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.14 0 0 3942

Fontos infó, köszi!

Roy979 Creative Commons License 2011.02.14 0 0 3941
Helló.
Nézz utána a phallosannak a Big-penis fórumon, ott elmondják miért nem jó semmire.
Nem tartja meg a vákuumot, kicsi a huzóerő. Stb. Egyébként én is használtam kakát sem ér.
Előzmény: Törölt nick (3937)
toma7100 Creative Commons License 2011.02.14 0 0 3940

Helo Emberek!

 

Ezt ismeri valaki?

http://ten-inches.hu/

 

Nándi91 Creative Commons License 2011.02.13 0 0 3938

Szia!

 

Nálam kis idő alatt már volt látható növekedés (persze nem sok, de látható), viszont az a baj, hogy nagyon időigényes ezzel növelni. Napi 8 órát hordani nem kis feladat. Inkább pumpával szeretnék próbálkozni.

Előzmény: androtester (3936)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.13 0 0 3937

A Phallosan-ról van-e tapasztalata valakinek(mennyire tartja meg a vákumot, stb), mert túl sok eladó példányról itt nem lehet hallani....   Ez lehet jó és lehet rossz hír is.

androtester Creative Commons License 2011.02.13 0 0 3936

Kedves Nándi!

 

Még novemberben írtad, hogy felteszed majd az eredményeidet. Nem jött be az andro? Nem nagyon írtál azóta eredményekről, most meg eladod.

 

Sajnos én csalódott vagyok, az eddigi eredmények alapján 3 hónap alatt 0,5 cm, majd ez egy 3 hetes szünet után (külföldi munka miatt) el is tűnt :( Úgy látom a hossznövekedés nem tartós, akárcsak az izmoknál, ha nem gyúrsz összeesel....

 

Még megpróbálok 3 hónapot mert egyesek szerint csak fél év után látszik valami, de nem vagyok elégedett sajnos... :( Valakinek hasonló tapasztalat?

Előzmény: Nándi91 (3935)
Nándi91 Creative Commons License 2011.02.13 0 0 3935

Eladó jó állapotú AndroPenis, ajánlatokat mailban várom (cím publikus).

toma7100 Creative Commons License 2011.02.13 0 0 3934

áá hopp most nézem csak hogy androbest már közzétett egy linket ahol az is benne van amit én csinálok.

Egyébként ha leszel ismét androbest akkor kérdeznék.

toma7100 Creative Commons License 2011.02.13 0 0 3933

Nem bonyolult és hasonlót csinál mindenki de mégis mindenki máshogy.Vagy különféle szerkezetekkel vagy súllyal. Nyújtom az első két hétben de csak egyféleképpen. Aztán épp úgy mint amikor egy sportban fejlődni akarsz folyamatosan újabb és újabb dolgokat vetek be.Először csak két irányban húzom. Jobbra és balra ez a legkényelmesebb.Lustaság fél egészség.Hanyadt fekszem az ágyban és amig nézem a filmet húzom jobbra és húzom balra. A kényelmes de mégis megfelelő erősségre mindenkinek magának kell rájönnie.Én személy szerint a következő teknikát használom:

Azt a bizonyos oké jelet használom mint amit a jelq-nél írnak csak fordítva..Az oké jel ílletve fogás a makk körül úgy hogy az oké jel van a testem felé és a kisujjam a testemtől távolabb.Ráfogok, ujjak lefelé tenyér felfelé úgy hogy ne legyen kellemetlen érzés és húzom jobbra jobbkézzel  ill amikor elfárad akkor váltok balra balkézzel.A combomon kényelmesen megtartom a kezem és ennyi.Az elején könnyen elférad a kezem de utána már egyre jobban bírja.Könnyebb fogni ha van a makkban egy kis vér.Akkor jó ha érzed hogy feszül a nyele.Az elején nem fogod 20 percnél tovább bírniaddigra mindkét kezed ko lesz de egyenlőre az elég is.Ahogy telnek a napok majd egyre tovább bírod amíg ejutsz 1óráig.

don1111 Creative Commons License 2011.02.12 0 0 3932

Hali toma7100 !!!!!!!!

 

Meg kérdezhetem milyen módszert használsz,mert nekem is jol jönne néhány centi!!! :D Le is irhatod hogy te pontosan hogy csinálod mert ha tetszik akkor 3 hónapot simán rászánok !!!!!!!

Előzmény: toma7100 (3931)
toma7100 Creative Commons License 2011.02.12 0 0 3931

üdv mindenkinek!

 

el se hiszem...

egy csomó sorstárs!

hát azt hiszem megérkeztünk.

A Téma!

Sosem voltam elégedett de igazán kitartó sem, de kb 2hete ismét elkezdtem a nyújtani és most hogy megvan a fórum is ahol lehet tapasztalatokat megosztani és mindig újabb inspirációt kapni. Azt hiszem most megcsinálok rendesen 3 hónapot. Úgy látom szinte senki nem használta azt a techniktát mint én. Pedig mindig hozott a pár hetes alkalmazás kb fél centit eddig 3szor, volt hogy többet is de annak fele visszament.Azt hiszem a kitarás hiánya és a barátnő megléte volt az akadály a gyakorlatok rendszeres és hosszabbtávú végzésében.

Ugyhogy kitartás mindenkinek a rendszeres munka meghozza eredményét!

Avantid Creative Commons License 2011.02.12 0 0 3930

És nem lett eresebb tőle a péniszed? Mert én kb 1 hete csinálom, igaz még nem rendszeresen, de mintha eresebb lenne, mint amilyen volt..

Lankadt állapotban is csak 1 cm volt a változás? Vagy azt nem mérted?

 

Előzmény: Lefety Lóri (3929)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!