Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

WooDoo Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10749

El sem olvasod amit írsz?

NumLock:))

 

A rendőröket általánosságban szerintem nem kellene szidni, van köztük ilyen is olyan is, mint ahogy az egész társadalomban. Lehet vannak olyan csoportok amelyek felülreprezentáltak a testületben, de nem hiszem hogy buzikból nagyobb %-ban lenne köztük mint pl. az osztályodban:))

Előzmény: petisulky50 (10738)
magyars Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10748
Biztosítás befizetve...rendben,egyetértek:-)))
Előzmény: petisulky50 (10747)
petisulky50 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10747
jo az eddig oké de ne engem szopasson hanem foglalkozzon inkább a bűnözőkkel
magyars Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10746
Ha picit komolyan veszed és megpróbálsz szintjére módosúlni,valószínűleg békén hagy...az is lehet,hogy barátjává fogad...a,, szopatást" ne ítéld el tulzottan,elképzelhető,hogy nyomós oka van rá...Kényelmi,praktikus,biztonságos,hosszan sorolhatnám...szempontok...:-)
Előzmény: petisulky50 (10745)
petisulky50 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10745
nem hinném az a rendőr nagyon szereti szopatni az embereket ezt tapasztalatbol mondom
Előzmény: beta9 (10744)
beta9 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10744
... de ha nem bántottak, (feljelentés, stb...) akkor Te se bántsd őket! Lehet, h. csak megcsodálták, nem?
üdv
Előzmény: petisulky50 (10738)
beta9 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10743
Nyugi, a koromhoz képest én is elég fehér vagyok.
A többszöri izzításos indítás hatásos és kímélő is, szerintem. (1977 óta dízelezek)
Neked is B.Ú.É.K!
üdv, beta9 (Tamás)
Előzmény: szma7 (10732)
beta9 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10742
Nézd meg jól a brumidat, lehet, h. kék-fehér, van szirénája és piros-kék villogó a tetjén. Neked már van egynruhád? Ha minden kész, üldözheted magadat, nem kell a rend őreire várnod.
Azért vigyázz magadra, s ne jelentsd fel magad, mert pert veszthetsz! (nem komoly!!!)
üdv
Előzmény: rascal1 (10735)
beta9 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10741
Ez a gép!
Azt írják, állat szállítására is jó. Meg tudnám tölteni.
üdv
Előzmény: Törölt nick (10737)
magyars Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10740

Szerelj rá lábakat,éjjel járj,akko nem süt a nap,a szőrállást meg később meg fogod szokni,csupán megfelelő partner kell,hogy okozza...:-)

Előzmény: petisulky50 (10738)
petisulky50 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10739
de azt megszeretném kérdezni hogy valaki nem e tud alkatrész sulkyhoz veszprém közelébe mert kéne pár dolog hogy tökéletes legyen a járgány
petisulky50 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10738
nem tom hogy a kereküre is vadásznak e de engem nap alatt ször állítottak meg és ugy nézte az a buzi az autot minthac eladó lenne:D
de nem szolt semmit se pedig biztosítást is csak ma kötöttem rá
Előzmény: WooDoo (10691)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10737
Előzmény: WooDoo (10671)
quaddalmindenhova Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10736

"Persze, az rendben, ha elvontat csendben egy utánfutónyi termést a földek mögött.
Sajnos nem ez a jellemző, ilyet még nem is láttam."

 

Mert talán nem a körúton kéne keresni.

Elég szép számmal használják valóban munkagépnek.

Csak a jó az természetes a többi meg bűn.

 

Ezt pedig ne akard kipróbálni!

Előzmény: BIGYO2 (10730)
rascal1 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10735

Lassan már orvosi eset vagyok:)))) A buszon ülve a minap megláttam egy járőrkocsit és már lestem is, hogy merre kellene lelépni:)))

Azt hiszem, megtaláltam az egyik áramzabálót is, ma épp leszedtem a kicsit az infúzióról és egyszer csak megszólalt,hogy "Tessék! Rendőrség..." A frász jött rám:))))) Kiderült, hogy a rádió állandóan megy és egyenesen a rendőrségi adót fogja, csak a nagy motorzaj miatt ezt eddig még nem hallhattam meg:)))) Nem gondoltam, hogy még érhet újabb meglepi, de hát, mint írtam én már semmin nem lepődök meg ezután, aztán mégis sikerült :))))) Üdv. Sándor!Szigetszentmiklósról:)))) A papírom jön-e már?

(bocsi, de próbálkozom)

szma7 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10734
no most kiirta hogy mire válaszoltam---
quaddalmindenhova Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10733

Mer télen a quad nem közlekedik?

Butaság!

Csak ha itt visszanézzük a fórumot már nagyságrendekkel több a feljelentett brumis.

És sokan tisztában vannak vele,hogy jelenleg kétesélyes a használata még is használják.

Nem jobbak a quadosoknál!

Értem én,hogy sokan azért veszik a brumikat mert olcsóbb és nem megy a kényelem rovására a mérete(nekem is tetszik)de ha a hatóságok motorként vagy könnyű járműnek fogják besorolni,jogsihozkötik és elveszti az olcsóságát akkor is ennyire sokan fognak rá gerjedni?

Mert szerintem nem ami nem jó mert a nagyvárosokban(meg a kicsikben)valóban ésszerű a használata.

Egyébként Japánban már ezer éve a kiskocsikat részesitik előnybe asszem 660ccm-ig és komolyan is veszik sőt támogatják meg minden.

de még az árufuvarozásban is ilyeneket használnak.

És nálunk?

Betartanak ellene és gátolják a terjedését.

akkor?

Előzmény: BIGYO2 (10731)
szma7 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10732

beta9 bocsi hogy igy ki kellett irnom,hiába kattintottam a válsz-ra nem irta ki eddig sem hogy mire válaszolok,( koromnál fogva van még mit tanulnom)de az érintett  biztos tudja.-ez a szerelem nem mulandó részemröl,pláne ha az elsö telünkön nem hagy cserben.Ha mégis ,akkor a pszichológus helyett hozzáértő szerelö kezébe adom egy kis felújitásra.Én nem értek hozzá(de legalább elismerem)ne a legapróbb ismeretlen zörejre felfigyelek.A hideginditást figyelmesen olvasom hátha másnak jobb módszere van.

Most hogy sikerült többször a nap folyamán bejelentkeznem,mindenkinek(aki megérdemli) B.U.É.K.!! és kivánom hogy a rend hü őrei legalább úgy viszonyuljanak minden brumis-hoz ,vagy ennél jobban-mint ebben a mi kis poros városunkban!!üdv szma7(Magdi)

 

Előzmény: beta9 (10711)
BIGYO2 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10731
Többet jelentettek fel, mert a mopedautók télen is közlekednek, és a járőrt nem tudja elkerülni, lerázni, leborítva a dzsindzsába.
Előzmény: quaddalmindenhova (10716)
BIGYO2 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10730
Igen, igaz. Senki sem állította, hogy minden quados zavaró, de véleményem az, hogy
közöttük töményebben vannak jelen, ezért nem hiányolom őket sem a közlekedésben, sem a természetben.
Persze, az rendben, ha elvontat csendben egy utánfutónyi termést a földek mögött.
Sajnos nem ez a jellemző, ilyet még nem is láttam.
Ezen megfontolásból a kivételek már nem érik el az ingerküszöbömet.

Előzmény: quaddalmindenhova (10727)
BIGYO2 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10729
Szándékosan nem kérdeztem, mit helyettesít a quad. Az lett volna a válasz, hogy semmit, a quad az quad. A lánctalpas helyett szerezhettél volna korábban olcsón hatástalanított T34-et, tömény élvezet, és egy picit nagyobb szekeret is elhúz.
A közútról és az erdőből kinézik, bár fiatalkorában sok gyakorlaton vehetett részt.
Előzmény: quaddalmindenhova (10716)
WooDoo Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10728
Nem akarom a vitát tovább gerjeszteni, de valamelyik KÖHÉM-ben azt olvastam, hogy a járművek kormányszerkezetét úgy kell kialakítani, hogy elfordítás után határozott visszatérési szándékot mutasson, az alaphelyzetbe.
Előzmény: quaddalmindenhova (10695)
quaddalmindenhova Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10727

A traktor az nem biztos,hogy olcsóbb de vannak országok ahol már csak célgépekkel és megfelelő talajterheléssel lehet csak erdei munkát végezni.

Konkrétan én is azért vállalok be ilyen dolgokat mert az LKT kicsit szédszedi az erdőt és úgy hozza ki a fát, igaz van teljesitménye is de ma már azért is szólnak ha a fa vonszolva van és ezzel kicsit a szántás is megvalósul.

Egyébként sajnos valóban vannak köztünk nemnormálishülyeállatbaromarcok de ez minden szegmensében megtalálható a világban de a gép használójátol függ hogyan és főleg hol csinálja amit csinál.

Az még ráadásként ez a rendszámtalanság melegágya a sötétarcoknak akik leszarnak mindent és mindenkit.

De ettől még nem minden ember állat és bünöző és nem tiltogatni kellene hanem normálisan megalkotni a szabályokat bár ezt pont azoknak mondom akiket szintén tévutra vezetnek.

Előzmény: BIGYO2 (10725)
magyars Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10726
Kőbányán és a ,,nyócker."-ben nemigen van módja az embernek szabályokra,meg elismert törvényekre hivatkozván győzködni a helytelenkedő közlekedőtársakat,két lehetőség nyílik...1: futni,kimerre lát
2:meggyőzésed szóbeli elővezetése előtt prezentálni az erőviszonyokat
Előzmény: beta9 (10724)
BIGYO2 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10725
Erre a célra talán traktort is lehet venni, amiben meg sem ázol. Talán olcsóbb is...
Előzmény: quaddalmindenhova (10717)
beta9 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10724
...azért egy csinos ápolónő a balesetin szintén okozhat élményes pillanatokat. Nem tudhatod, mikor teszel jót, látod?
A quadot meg ügyes lakatos pár hét alatt átalakítja kerti kapává.
Az általam említett társaságnak is az volt a szerencséje, h. nem a tanya 125kg-os, nem kövér(!) gazdájával és erdélyi segítőivel találkoztak - őket pont elkerülték - mert 5/4"-os vascső volt nála, s kissé vörösen látta a világot, s vitatkozni sem szeret.

A normális kerekes egyedek nem vetetnek egy fejre helyezett tetejes szerkezet - alá.
üdv
Előzmény: magyars (10722)
magyars Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10723
Azt gondolom,,a quaddal való pörgés,hengerbucskázás,miegymás,cirkuszba való mutatvány,ott a helye,esetleg szervezett bemutatókon,ha mutogatni akarja az ember magát....amennyiben önélvezkedési célból valósul meg,-annak pedig egy jól szeparált hely,ami nem közbirtok,stb,-a megfelelő tér,mások zavarása nélkül bizonyosan jó buli.
Ezt titulálom közelvárásnak,aki pedig ebből általánosítást olvas ki,viselje következményeit
Előzmény: magyars (10722)
magyars Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10722
Az csupán attól függ,mennyire van tisztában az általános elvárásokkal,mindennek meg van a maga helye,ideje,,aki ezt magától nem látja tisztán,az nemigen való közösségi kalamajkákba,veszíteni fog,csupán idő kérdése,mikor.
magyarsanyikapitány
Ui.
Ha a múltkori quados tudta volna,hogy medicinlabdákkal pingpongozom,és icipicit tisztelettudóbb lett volna,bizonyosan most is élvezné masinája adta vígságokat.
Előzmény: quaddalmindenhova (10719)
mrpragay Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10721
Üdv!

Ma sikerült megjavíttatnom a kicsikocsit, kormány ismét egyenesben, brumi az úton :)
4e Ft-ot kértek a műveletért.
Ma indulok is vele vissza Pestre!


Üdv
ratt_724 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 10720
Alig haladnak kilinccsel előre, nem valami nagy pilóták :-D
Én ma reggel láttam, hogy van 10 centi hó a parkolóban, pörögtem is párat és szerintem nagyon kezes az Aixam ;-)
Előzmény: quaddalmindenhova (10719)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!