Keresés

Részletes keresés

Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3214

értem guri.. akkor azért nem mozog rendesen ebben a kis tartományban sem a térdem, meg azért fáj az izület mozgatásnál, mert ott vannak azok a vacak hegek?

 

értem.. nyomom a tornát.. lábemelések.. lightos szobabicikli a kis hajlitási szögben amennyire megy..

 

most elérzékenyültem itt magamban

 

nem gond, majd megnézed ha lesz időd, de lehet ne is nézd meg, lehet jobb előre nem is tudni a részletekről mélyebben

 

 

Előzmény: gurabli (3210)
gurabli Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3213

Én egy évig jártam gyógytornára, valamint majdnem másfél évig folyamatosan tornáztam!!! És még mindig kellene!

Előzmény: Arzeen03 (3211)
gurabli Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3212

Nagyon gyorsan túl leszel rajta, amint megműtöttek. Az érzéstelenítésre nehéz mit mondani. Azt hiszem én is az altatást választanám. Illetve a vezetett érzéstelenítést, mert az nagyon jó volt és mégsem a gerincnél szurkálnak.

Bár jóval kisebb a spinális kockázata, mint az altatásé, mégis nagyon idegenkedünk tőle. És mind a kettőhöz jó szakember kell (na de hova nem?). És jó általános állapot esetén eleve mind a kettőnek elenyésző a kockázata.

Ez nagyon nehéz döntés, szerintem. Bár többen választják az altatást, olyanok, akiknek már mindkettőben volt részük.

 

 

Előzmény: _chillout_ (3204)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3211

senkinek sem semmiség a baja

tulajdonképpen nekem is semmiség volt a bajom és tessék itt van

nov 4.en megyek kontrollra, TA majd elmondja ugyis mi a pálya, csak én sokkal összetettebben gondolkozom, meg az egész folyamatot összefüggéseiben nézem és ez az egész egy nagy bizonytalan káosz, a szervezetem ahogy és amit tud, próbál normalizálni, meg korrigálni, hogy mi lesz ebből...

na inkább most befejezem. :)

mit torna, öt hónapja folyamatosan tornázok, más egy vonatbalesetből felépül ennyi idő alatt

 

Előzmény: _chillout_ (3209)
gurabli Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3210

Nyugalom, nem szabad elkeseredni. Amíg ott a hegesedés, addig nem is lesz sokkal jobb. Az gátol abban, hogy rendesen "működjön" a térded, és a tornától nem tűnik el. Elsődlegesen arra kell szerintem koncentrálnod, hogy az izmokat minél jobb állapotban tartsd, illetve minél kevesebb letapadásod legyen. A bemozgatás vagy az újabb AS pedig remélhetőleg megoldja a gondot.

 

Sajnos nem volt időm megnézni részletesebben a kneeguru-t, de igyekszem majd. Nagyon beteg édesapám, náluk voltam a hétvégén is.

Előzmény: Arzeen03 (3208)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3209

hat aludd is ki gyorsan. Engem ma nagyon megdolgozott a fizikos neni, mozditani alig tudtam utana a labamat, pedig semmiseg az en bajom a tiedhez kepest. A torna eleinte olyan, mintha rontana a dolgokon, de aztan egyre jobb lesz. Meg pont ket het, jol emlekszem?

Előzmény: Arzeen03 (3208)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3208

nem, nem, azt a másik orvosom mondta, TA azt mondta, hogy ha nem lesz eredményes az altatásos hajlitás, akkor atroszkóppal felszedi a hegesedéseket

most megint lógatom az orrom, mert ami tegnap ment az ma már nem megy, megint nem tudom hol állok és már nagyon elegem van, full nyomi vagyok

holnapra kialszom

Előzmény: _chillout_ (3207)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3207

Egy ilyen térdbe felelos orvos nem fog belenezni, mert nagyobb bajt tud okozni, mint amennyi hasznot hoz. De mintha ezt te is irtad volna, hogy TA nem hajlando igy megartroszkopozni.

 

En is altatast fogok kerni :-)

Előzmény: Arzeen03 (3206)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3206

pompom..

te vagy itt a fő megmondó ember..

megint kombinálok, mit gondolsz, ha megkérdezném TA-t, hogy nem akar inkább belenézni a térdembe..? vagy ez nem kivánság műsor?

látná, egyből mi a pálya.. irtátok ti is, hogy ezek a képalkotó dolgok sokszor milyen eltéréseket tudnak produkálni

franc tudja mi van nekem ott bent összemaszatolva meg szétnyesegetve..

szerintem az én térdemnek kampec.

 

Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3205

Milyen jo, hogy teged alkalmankent mikor kedvuk van, csak ugy tesztelgetnek, meg csiszoltatnak idonkent...

En az altatasra szavazok.. :-) 

 

Előzmény: _chillout_ (3204)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3204

Megnézték az új MRI képeket,  mondták, h hát ez bizony nem javult, mostmár semmiképp sem érdemes tovább várni. A doki még biztos, ami tuti, csinált egy meniszkusztesztet, ami abból állt, hogy hasra fektetett, jobb láb derékszög, ránehezedett a talpamra és jól megtekerte a lábszáramat úgy, hogy halálra csiszatolta a meniszkuszt. Ezután azt mondta, h wunderbar, a tünetek és a teszt eredmény gyönyörűen összecsengenek az MR képekkel, úgyhogy a műtét prognózisa nagyon jó, a térdkalácsomra pedig szintén ránéznek majd a műtétkor. Azt is mondta, hogy én dönthetem el, hogy spinált v altatást kérek, de úgyis beszélek még addig az aneszteziológussal, ő is meg fogja kérdezni, hogy mit szeretnék.

Előzmény: Arzeen03 (3203)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3203

De miket mondtak, reszletesebben :-) 

Előzmény: _chillout_ (3199)
Chopper63 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3202

Szia!!

 

Az már csak 2 hét.Kivánom neked minden rendben,és tökéletesen jól sikerüljön!!Ja a Tokaji!Ismerem azt a fűszeres bort is!

De a bor kocsonya sem semmi a Tokaji!!

Svájc:nekem a willars csokik jutnak róla az eszembe.Sajnos nagyon finomak voltak annó,amikor forgalmaztam.Gyermekeim meg is dézsmálták,én pedig fizethettem...

 

Most már gyüjtsd az erőd..és góóóó a nov 5-e!Talpra állás!!Aztán borozás!!!

Előzmény: _chillout_ (3199)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3201

fúúú... az mindjárt itt van! szurkolunk! csak eljött az idő!

Előzmény: _chillout_ (3199)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3200

hát szép vagy, mondhatom. 

 

de ha ez gond, akkor én annak is örülnék, ha esetleg beülnél gitározni a műtőbe valamelyik sarokba, amig engem ott szikéznek

ott halkan elpengetnél egy két dalt, szerintem TA-nak is bejönne

 

a másik ami eszembe jutott, hogy mit szólnál, ha beinditanánk egy üzletet, a kioperált meniscusokból egyéni ékszereket készitenénk, gyűrűbe foglalnánk, esetleg nyakláncra..

 

a keresztszalagokból szintén lehetne késziteni nyakláncot, vagy karkötőt

 

a sportkórházban ki kellene venni egy helységet erre a célra

 

reklámra is gondoltam, pl forgalmasabb napokon a parkositott részen felállitanánk egy pódiumot, transzparensekkel, ahol kardot nyelnél, miközben tüzet fújnál...stb

 

minden szervezés kérdése

 

jelige lehetne pl

Rossz a térde, meniszkusza? Forduljon Mr. Fontanerohoz, aki megoldja!

 

 

 

 

 

 

Előzmény: pom-pom57 (3198)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3199

Megvolt a kontroll, műtét nov. 5-én.

pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3198

"szóljon hangosan az ének"? Soltész Rezsőt kérd meg

köszi a szavazást

Előzmény: Arzeen03 (3197)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3197

pompom, tudnál nekem segiteni közbenjárni, hogy a műtétem alatt ez a zene szóljon a műtőben..?

előre is köszönöm

 

https://www.youtube.com/watch?v=meU2gAU7Xss

Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3196

cili milikre és kutyixra a virágjával a szavazatok leadva

 

Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3195

Ertem

Ma megkiserlem megismetelni az akciot

Eros terdet mindenkinek.

Előzmény: pom-pom57 (3194)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3194

Elhiszem,hogy tetszem neked,d "Nyirmogi" könnyen  megtalálta a "szavazok" feliratot (kép felett  kissé jobbra piros keretben látható) nyilván neki nem tetszem,ezért nem a "teszik" felírásra -re fókuszált.Gyengébbek kedvéért még egyszer. Először kattints rá  az általam megadott linkre.Feljön pl Pepe,Lili és Mázli,a kép felett  látható "szavazok" koordinátái: fotó bal sarkától (szélesség) 95 mm-re   (magasság)  1 mm-re a kép felett egy  18x6 mm-es piros keretben belül  fehér betűkkel látható "szavazok" -ra nyomsz egyet.Amennyiben nem vagy belépve még a facebook-ra ,úgy kéri,hogy tedd meg . Kérdezz nyugodtan ,ha még ez nem tiszta.Ott leszek a váróban.Ismertető jelem:fehér vastag boríték a kezemben (valaki adja nekem) külsőm: régigyógyszerész benyomását keltem.

Előzmény: Arzeen03 (3192)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3193

Nem a tetszikre kell nyomni, hanem van egy olyan gomb, h "Szavazok" :-)

Előzmény: Arzeen03 (3192)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3192

sziasztok :)

 

pompom kisfiammal szavaztunk az ő facebook fiokjarol, nem ertek hozza, ha a tetszikre kellett nyomni, akkor megtörtent a szavazas, irtam melle szöveget is, hogy: ok

 

köszi, hajlitás 80 fok és ott megáll, elakad és ennyi, itt fog belépni TA, meg a többi problémával kapcsolatban is, remélem sokat fog tudni segiteni..

80 fok az azt jelenti, hogy asztalről láblógatással, meg hajszál hiján talpra húzom a lábam fekve és ennyi

járásnál rossz, mozgatásnál rossz, na nem is sorolom

 

pompom... november 04. 11.40

11.30kor a váróban a megadott objektumban.

a jelszó: "Pepe macska éjjel is dorombol!"

erre a válaszom: "Igen? A stroncium oktánszáma 9"

Ebből tudod, hogy én vagyok.

 

Chopper :)

 

fincsi a málna, az eper, meg minden féle ilyesmi

a térdneknagyon fontos a pihenés is, ugyan annyira majdnem mint a mozgatás

ezt az összhangot kell valahogy megtalálni :)

 

nyomattam a Fekete Ribizli krémet, visszaváltottam Richtofitra

nekem az a legjobb.. mozgatás előtt szuper, ellazit, meg ilyesmi

javaslom kipróbálásra

 

 

 

 

 

pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3191

Tehát akkor a Honvédkórházban.   

Előzmény: _chillout_ (3188)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3190

Mitől félsz?Tőlem?Azt  mondtad olyanokat  reggelizel mint én.

Előzmény: _chillout_ (3189)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3189

Megtaláltam!! Kész, oda az inkognitóm!

Előzmény: _chillout_ (3188)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3188

A zürichi egyetemi klinikán fognak műteni, ha végre eljutok a műtétig :-)) Nem jött üzim, vagy nem jó helyen keresem, hol kéne néznem?

Előzmény: pom-pom57 (3178)
Chopper63 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3187

Nagyon szivesen nektek!!!

Előzmény: pom-pom57 (3185)
Chopper63 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3186

Szia Arzeen03!!

 

Képzeld,ma kimentem a málnásba!Október 19-én a kertemből málnát szedtem,és ettem!Nagyon finom volt!Virágzik a földieper,még 3 db óriási karalábém kint van,és pár db paprikám.Némi őgyelgés után bebotorkáltam,és elementárisan néz ki a sebhelyem.Nagyon el vagyok keseredve.Majd szétszakad,fura a szine,és fáj.Most fekszem,rajta a kék krém,és remélem jobban lesz reggelre.

Nos:Mozgassuk,de eleget!Ne mozgassuk,ne erőltessük túl!!

Ja,de nem tudom mi is a határ,vagy hol van.Nem fekhetek állandóan!!

Amikor igy néz ki,muszáj pihentetnem!Némi tüzifa behozás,betüzelés.Hát ez van.Ezt hozta nekem a mai nap!De a málna az maga volt a csoda!!

Szép estét mindenkinek!!

 

 

Előzmény: Arzeen03 (3171)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 3185

köszi szépen!!

Előzmény: Chopper63 (3184)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!