Keresés

Részletes keresés

Lefety Lóri Creative Commons License 2011.03.10 0 0 3988

Szia!

 

Engem érdekelne de nem tudtam írni a címre...

Küldenél egy üzit a dealer00@citromail.hu ra? Hátha válaszban jó lesz...

Előzmény: Törölt nick (3985)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.09 0 0 3987

Jó neked. Folyamatosan csak nő!

Bezzegg nálam már stop van egy ideje, fél centiért hónapokat kell még dolgoznom.-)

toma7100 Creative Commons License 2011.03.09 0 0 3986

Ma észrevettem valamit. Mikor megláttam megint belelkesedtem rendesen. Mostanában eléggé lelinkültem a gyakorlatokban. Heti kettő max.

Valószínüleg ez csak nekem új. Megmértem ma jelq után és több mint fél centivel hosszabb volt:)

Nektek tapasztalat?



jaki24 Creative Commons License 2011.03.08 0 0 3984

Egy megfelelő vastagságú és hosszúságú kötéldarabot ajánlok a szilikonzsinor helyett, amit alul megkötve garantáltan nem fog kicsúszni használat közben.

Előzmény: tomi 16 (3983)
tomi 16 Creative Commons License 2011.03.08 0 0 3983

Helló! körte45 estleg tudnál külön részt is eladni belőle, vagy csak egyben?

 Érdekelne, ha külön vehetnék egy szilikoncsőt. (persze értelmes áron)

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.06 0 0 3980

Helo!

Nem lustaságból, csak nem akarom magam nagyon ismételni, a visszaolvasásból minden kiderül. Nemrég írtam a jelq és bathamte váltott, ill. együttes(egy napon történő) használatáról, nos ebben indultam neki egy fél éves "kísérleti" szakasznak, vajon el lehet e mozdulni a holtpontról....

Annyit már tapasztaltam, sokan lelkesen nekibuzdulnak egy akciónak, aztán nem csinálják komolyan végig. Ez az amit el kell kerülnöm.....A heti méréseknek sincs sok értelme, szerintem kéthavonta, ha kellene mérni.

Előzmény: BioKing1 (3979)
BioKing1 Creative Commons License 2011.03.06 0 0 3979

Szerintem a 18cm az már nagyon jó méret! Simán a nagy kategóriában van...

 

Mióta növelsz milyen módszerekkel? És menyiről indultál?

Előzmény: Törölt nick (3977)
Avantid Creative Commons License 2011.03.04 0 0 3978

Sok sikert és kitartás! :)

Előzmény: Törölt nick (3977)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.04 0 0 3977

Egy hét múlva egy hónapos hajrányújtásban leszek már, látszik is már valami elmozdulás, de úgy döntöttem csak két havonta mérek. Kiváncsi vagyok, el lehet e mozdulni a 18-as holtpontról.

No, ezért nem valami szószátyár fórum ez, kitartás kell hozzá és fizikum.

Ha sikerül elrénem a 18,5 cm-t, akkor próbálok valami viselős nyújtószerkezetet....

 

Hajrá mindenkinek!

Lefety Lóri Creative Commons License 2011.03.02 0 0 3976

Még mindig érdekelne eladó nyújtó szerkezet. dealer00@citromail.com

BioKing1 Creative Commons License 2011.03.02 0 0 3975

Nem jó a hossz méret mert ülve mértem és az úgy csalóka...így mindössze 16cm.

Tegnap nem pumpáltam, mert gondoltam nem kínzom a brét még így az elején meg főleg, majd megpróbálom kétnaponta (vasárnap, kedd, szerda-csütörtök- mind2nap ha bírom majd, ha nem akkor csütörtök)

Ma meg holnap pumpa+jelq, kíváncsi vagyok, hogy bírom a dupla napokat..

androtester Creative Commons License 2011.03.01 0 0 3974

Bathmate!

 

Küldtem mailt...

Előzmény: Törölt nick (3969)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.28 0 0 3973

Helo!

Naponta használni a pumpát, az sok is lehet, mert megviseli a bőrt.

Jelq használata mellett lehetne pihenni hagyni egy napot, amikor nem pumpálsz, csak nyújtassz. Én most így próbálom, úgymond szünnap nélkül, pumpa+jelq, jelq, pumpa és jelq......... Jó minőségű testápoló kenőccsel bekenem pumpálás előtt, ami védi a bőrt.

Kiváncsi vagyok a te módszereddel mennyire bírja a pumpát a farkad, majd számolj be erről.

 

Egyébként az arginin, a lisyn aminosavak, a cink, királydinnyekivonat, A vitamin és vmilyen komplex ásványianyag-multivitaminkészítménnyel és persze megfelelő táplálkozással, mozgással támogatom meg a dolgot. Pesze ezekből is kell szünet.

BioKing1 Creative Commons License 2011.02.28 0 0 3972

Szia!

 

Végre válaszol valaki aki használ Phallosan-t:)

 

Mit értesz pontosan gumi részen? Amit a makkodra kell húzni (kondom) vagy valami más?

 

Meg tudnád írni még hogy mióta használod és mik a tapasztalataid, mekkora a növekedés,milyen hatással van az erekcióra, stb...Egyelőre nem fogok rendelni mert jön a nyár és szerintem télen jobban el lehet dugni az övrendszert, meg amúgy is nyáron nyaralunk, melózunk, pörgünk..

 

Más!

Úgy döntöttem elkezdem a jelq-t megint múlthéten már be be melegítettem a brét kisebb edzésekkel és használtam mellette bathmate-et is (azt is leporoltam már nagyon régen nem használtam). E közben jött az ötlet hogy mi lenne ha mind a két gyakorlatot végezném egyszerre! Úgy csinálom, hogy fürdés előtt nyújtok egy kicsit (ez lehet szerintem meleg vizes bemelegítés nélkül is mert a java csak ez után jön) ha meg van akkor bekenem a péniszem egy kis vizes testápolóval pici jelq minden irányba, ugyanezt meg ismétlem ha beszívta a bőröm a testápolót babaolajjal...( ez az egész max 8perc)

Irány a fürdőkád itt várok egy kicsit amíg lazul a bőr a herénél egy kicsit ezután mehet föl a pumpa kb 20-25perc most olyan 18-as vonalig szoktam elmenni (ma kezdtem a tényleges edzést!). Ha ez megvan félóra pihi ez idő alatt általában enni fogok valamit, és kezdem a jelq-t mondjuk egyelőre kb 200at előre 100jobra,100balra, és újból 200 előre(ezt később növelni szeretném) Heti 4x fogok edzeni hétfőtől csütörtökig, pénteken jön haza a csajom úgyhogy ez az idő lesz a regenerálódásé:)

 

Kérdés: Milyen vitaminokat táplálék kiegészítőket ajánltok? Most ezeket szedem: supradyn multi vitamin drazsé, cink,biovánne+,magnézium és még van egy kis Maxima tesztoszteron étrend kiegészítőm régről, amit most a növeléshez újból szedek.

 

Két hetente jelentkezni fogok az eredményekkel!

 

Méreteim: hosszúság 16,5cm.

Kerület: 14cm

Lankadtan sosem mértem...jah és a farkam közepesen balra görbül kb közepétől indul a görbület. Erre valakinek valami ötlet? De olyan, ami használt is már valakinek.

 

Üdv mindenkinek! És kitartás a növeléshez!

Előzmény: Pers (3968)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.27 0 0 3969

Eladó 3 hetet használt Bathmate !

 

Nekem 1,5 centit nőtt és vastag lett és elég eres is ami sztem jól néz ki :)

A lényeg betartani a szabályokat és sztem fürdőkádba az igazi. (2 naponta használtam)

Zuhanyzóba csak szenvedés.

Utánvétellel küldöm 16 000 ft-és én állom a postát.

 

 

Pers Creative Commons License 2011.02.26 0 0 3968

Szia!

 

Teljesen diszkrét csomagban érkezik.

Ha betartod a használati útmutatót valóban kényelmes viselet, akát több órán át is.

Viszont a gumis része nem tudni mennyire lesz tartós. eddig semmi baj vele. :)

 

Előzmény: BioKing1 (3902)
tomi 16 Creative Commons License 2011.02.26 0 0 3967

Van valakinek eladó bathmate goliath-ja?

szab.g Creative Commons License 2011.02.25 0 0 3966

:D:D:D: egy tuti tippet tudok csak, ami nekem bevált: a kedvesem ajkai és nyelve...mmmmm :):)

Határozottan megnyőtt hihihii

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.25 0 0 3965

lásd gyakorló 3806 hozzászólását

Előzmény: tommm555 (3964)
tommm555 Creative Commons License 2011.02.24 0 0 3964

Hali.

 

Elkezdem a jelqt.

Elég ha csak előre húzgálom?

Önkielégiteni mikor lehet?

 

Aki jó eredményeket ért el, írja le hogy mit, menyit csinált,köszi.

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3963

Látom már rutinos felhasználó vagy, nem is kell mit mondani neked, jól is haladsz, csak tartós legyen. A vastagság az gond mindíg, ki kell rá prószálni mindenféle nyújtás, gyúrást, csavarást. Persze kitartóan!

leftee Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3962

Sziasztok!

Bathmate használóktól szeretném kérdezni hogy milyen sűrűn használjátok, ugyértem hogy hány nap pihi hány nap használat? A három nap használat napi 20 perc és egy nap pihenés szerintetek megfelelő?Én 15-ről kezdtem kb 3 hónapja és most tartok 16,5- nél.Viszont vastagságban nem nagyon akar megindulni...most a 19 vonalig tudom felpumpálni.Annyit én is észrevettem hogy a makk alatt használat után nagyon bevizesedik ami tényleg elmúlik pár órán belül, de szerintetek ez hosszútávon nem lehet káros?

toma7100 Creative Commons License 2011.02.21 0 0 3961

van egy rossz hírem.azzal amit eddig csináltam fel kellett hagyjak mam mert nem bírta a bőröm, ez a makk alatti rész. Én itt fogtam mert itt tudtam a legerősebben húzni.Túl érzékeny lett és szex közben zavaró volt és kellemetlen érzés. De ha mostanában csinálom (a száraz jelq mellett ami szintén kinyírja a répát mert ott meg az erem fáj ha úgy fogom) még mindig ez a legdurvább szakító nyújtó érzés amit érzek!

semmi melegítés( na de azért nem hideg mikor nekiállok de nincs rituálé)

-csak hanyadt fekvés és húzom egyszer jobbra egyszer balra mindig mikor elfárad a kezem váltok.

-10 perc nyújtás után néha rántok 3-6 finomat és nyújtom tovább.

-utána másik oldal ugyan ez.

-később mikor már végignézel így egy filmet akkor 10-15 percenként mehet a rántás  is,de az elején csak óvatosan.

-csak jobbra és balra az elején utána meg le és fel volt a cél de nem pihentem és kikészült a kolbász.

-szerintem ez müködik nekem kb 2hét 5-7mm jött

-a fogást 3933ban találod és ha már bírod kb fél óráig akkor megspékeled avval hogy 15-20 perc után mikor húzod jobbra v. balra

akkor a folyamatos erős húzás mellé még beiktatsz rövid pover plusszokat.

Magyarul ha a húzás erőssége 1-10 között van akkor folyamatosan tartod 7 körül és beiktatsz lassú de 9-10 körüli feszítéseket is.

Tartod-feszíted-tartod-feszíted ameddig bírod fogni. Ez lehet 10-20-30-is.

Két dolgon alapszik a gyakorlat lényege

-az egyik ha már rendesen megnyújtottad csak utána állsz neki a rántásnak és a pover plussznak.

-és ahogy erősödik a kezed és rájössz hogy tudsz a legkényelmesebben a legtöbb erőt kifejteni úgy fogod egyre jobban húzni.

Ja és a reggel vagy este dilemmával nem foglalkoznék hisz lehet h reggel magasabb a teszto szint de este alvás közben regenerálódunk igazán.

remélem tudtam segíteni. a lényeg hogy megtaláld azt a fogást ahol a legnagyobb erőt a legkényelmesebben ki  tudj fejteni.

Nálam ez a hüvejk a combon megtámasztása volt.Kisújj kifelé. Hüvejk befelé.

A többi 3933-ban.

Előzmény: Lefety Lóri (3959)
don1111 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 3960

Hali Srácok !!!

 

Segitséget szeretnék kérni azon kolegáktol akik PENEN vákumpumpát használtak/használnak!!!!!!!!!!!!!

Volt eredménye valakinek vele ????

Milyen edzés tervet használt????

Mennyi idő után látszot az eredmény????

Én is ezt a pumpát használom már október elejétöl,de még nagy változást nem vettem észre sajna :S Bár az is lehet hogy keveset használom ezért érdekelne mások edzés terve!!! Én heti 4 edzést csinálok 2x15 percre bontva,ez van az utasitásban is,de lehet hogy ez kevés???

De egyet most elárulok hogy még egyáltalán nem ment el a kedvem töle és biztos hogy addig nem hagyom abba a faroknövelést amig nem leszek vele elégedet :D NEM ADOM FEL HA KELL ÉLETEM VÉGÉIG CSINÁLOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Faroknövelésre FEL !!!!!!!!!!!  :D

Lefety Lóri Creative Commons License 2011.02.20 0 0 3959

Szia,

 

Előtte bemelegítés? Vagy csak úgy szimplán nekiállsz és kész :)

Leírnád részletesen az edzést?

Mennyit használt eddig?

Szeretném én is kipróbálni..

Köszi

Előzmény: toma7100 (3933)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.18 0 0 3958

Ez az, amit már korábban én is megkérdeztem, miként lehetne a vastagságra jobban koncentrálni, de erre igazán válasz nem érkezett, pedig jobban örülnék a vastagabb példánynak. 4-4,7 cm most.

Bathmate.

Előzmény: toma7100 (3957)
toma7100 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 3957

a vastagság hogy változott?

milyen pumpával nyomatod? itt eléggé szór a csapat hogy kinek jött be és kinek nem...

Előzmény: Törölt nick (3956)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.18 0 0 3956

A 6, és 12. hónap között állt be a 18 cm, de utána stop, inkább már szintentatásra voltak jók a gyakorlatok.

15-16 cm-ről indult a méret, ami persze hanyagságból nem volt pontosan lemérve, de a pumpálásnál az elején a 16-17 cm-es vonalig tudtam vákumot csinálni, most 19-20 cm-ig.

 

Az új ütemezéssel nagyjából háromszoros, söt négyszeres gyakorlati időt érek el, ha a pihenőnapok csökkentésével is számolok-hátha át lehet lendülni a holtponton!

Előzmény: toma7100 (3955)
toma7100 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 3955

Honnan indultál és mennyi időbe telt a jelenlegi méret elérése?

 

Előzmény: Törölt nick (3954)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.18 0 0 3954

Részemről meguntam a faroknövelést.

A régi módon és ütemben végezve.

Már tíz napja erősebb ütemre tértem át: egyik nap jelq mindenféle variációi kb. 40 percben, másik nap vizes pumpa 20 perc és még aznap valamikor jelq kb. fél óra. Mindezt olyan mértékben, hogy ne okozzon fájdalmat és kellemetlenséget. Pihenőnap csak alkalomadtán, de szerintem nem lenne fontos, ha nincs túlerőltetés.  Csinálom ezt fél évig és meglátom sikerült-e a 18 cm-es holtpontról elmozdulni. A 18 cm azt jelenti, hogy valamikor 17,8-at, máskor meg 18,3-at mérek. Most leszek túl az első tíz napon, augusztusig bőven lesz meló. (persze azért sok minden más feladat is vár rám:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!