Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.16 0 0 4000

„Aki dudás akar lenni / pokolra kell annak menni / ott kell annak megtanulni / hogyan kell a dudát fújni.”

 

A költő tudta megfogalmazni a faroknövesztésre is alkalmazható alapgondolatot.

Bizony rá kell szánni az időt és nem kívánságkosár hangulatban edzük a farkunkat, ó bár csak megnőnél kicsikém; de jajj, már három hete várom és semmi, óh.

 

Próbáljátok csak meg a különböző variációkat külön és együtt is: állítom, hoy tudatos melóval jön az eredmény.

 

Magam részéről egy hónapos intenzív tanfolyamon vagyok túl, de még öt hátravan: látszik valami megmozdult, de nem mértem, mert kéthavonként lesz beütemezve. Cél a 18,5 cm.

 

Ha valaki komolyan gondolja, beszkennelem annak a kenőcsnek a receptjét, mellyel a pumpálásokat végzem, azóta szuper módon bírja a másnaponkénti pumpálást és a mindennaponkénti jelq-t.

 

Hajrá dudások!

androbest Creative Commons License 2011.03.16 0 0 3999

Töt jók ezek a kommentek?)Egyre izgalamasabb a fórum:)

Toma teljesítményfokozókat (kokszot)mikor használtam akkor még nem is hallottam a faroknövelésről csak utána,mert ha akkor tudtam volna ezeket a dolgokat,hogyha koksz mellé faroknövesztést is lehet csinálni már tuti hamarabb elértem volna az eredményeket:)

Ami az egészet illati tény h ha kokszot használ az ember és gyorsabb is a növekedés!!!!

És a koksz elhagyása után meg is marad!Hogy honnan tudom?Nos a terembe még le-le járogattam ősz végéig kb tavaly és az ottani ismerősök csinálták,de a csajom rokona urológus és ő is alátámasztotta h igaz!Szóval én nem használtam őket faroknöveléskor,de biztos h jól működik a dolog!És természetesen nem szabad sokáig alkalmazni a kokszot!!!!!!!Sok fajta van a legtöbbet ismerem is de max 2 kúrára bólintott a doki is ami max fél évig lehet fölvinni összesen,tehát 2X3 hónap egy hónap pihivel a kettő közt,ja és hcg-t meg proviront is KEELL alkalmazni a koksz után 2-3hónapig a saját tesztoszteron szint beindításáhozEZ FONTOS!!!

Csak akkor ajállanám a dolgot ha végképp nem megy a dolog,de hatásos valóban.

A menyasszonyom majdnem 2 hónapos terhes tehát én nem kokszolok már,de a faroknövelést nem hagyom abba az tuti,meg edzeni is lejárok újra ha lesz időm.

Thotra megírta a tutit:)Ezt nem hagyhattam ki h ne közöljem:)Bár pumpát soha az életben nem használtam de erre is rákérdeztem a dokitól kb egy hónapja és erre azt mondta h valóban kitágítja a barlangos testet de csak egy bizonyos időre.Szóval lehet h van benne vmi amit írtál!!Attól még működhet másnak mondjuk de én speciel andro-val értem el azt ami,meg jelq-zok ősz vége óta de inkább úgy igazából január óta és azt kell h mondjam hatásosak is

a jelq-val töltött egy hónap alatt többet láttam mint anno az andro-nál de kitűnő mind a kettő szerintem: A piros pöttyök hamar eltűnnek mondjuk az igaz mert a jelq-tól is van(nem mindig)max egy nap és nyoma sincs.

HÁT TAMO!!!:)AHOGY LEREAGÁLTAD AZ EGÉSZET AZ KOMOLY VOLT NAGYON:)

HAJRÁ MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

misa35 Creative Commons License 2011.03.15 0 0 3998

Sziasztok . Andro-penis méretnövelőt vennék,ha van valakinek eladó kérem jelezze.Köszi



tamotomi Creative Commons License 2011.03.15 0 0 3997

Thotrha, és tomi 16

Köszönöm a megnyugtató, és nem megnyugtató választ.

 

thotrha: nagyon elszomorítottál, mert nekem sem mm-ekre, inkább centikre lenne szükségem, ami meg is marad.

 

tomi 16: hát hallod, ha nekem 18-ig felmenne, biztos nem pmpát huzogatnék rajta! Irigyellek!

 

kösz mégegyszer!

thotrha Creative Commons License 2011.03.15 0 0 3996

A jelenség természetes, piros pontok is lesznek és a a fityma is jól feldagad. De mindez elmúlik és nyoma sem marad, persze akkor ha pihenteted. Másrészt, miközben használod hétről-hétre, egyre nagyobb lesz a péniszed benne, s mikor leveszed nagyobbnak, - de csak vastagságban - látszik. Csak az a baj, hogy ez csak arra az időre korlátozódik. A valóságban semmit nem fog nőni a péniszed. Én hónapokig használtam, rendszeresen, lelkiismeretesen heti 4-5 alkalommal, napi kétszer 30 percet. De még egy milimétert se nőtt a péniszem.

Előzmény: tamotomi (3994)
tomi 16 Creative Commons License 2011.03.15 0 0 3995

Helló! Kedves tamotomi nekme is van bathmatem Január elején vettem meg és kb heti 3x pumpálok. Amikor először pumpáltam kb 18-ig ment fel, most olyan 19,5 ig megy fel és kerületben pedig deljesen kitölti. A kis piros pontok el fognak múlni kb 3 nap alatt.

tamotomi Creative Commons License 2011.03.15 0 0 3994

SzisztokPár kérdésem lenne, ha válaszolnátok. Vettem én is egy bathmate pumpát, háromszor használtam eddig, de elég rendszertelenül. Az első két használatkor óvatosabb voltam, viszont tegnap komolyabb feszítésnek tettem ki a dolgot, mert az első kettőnél nem éreztem ilyet. Ma több helyen a bőrön, és a makkon is látok kisebb piros pontokat, és belül is érzem, amit a használatkori feszülésnél, de nem olyan mértékben. Kicsit aggaszt a dolog, és érdekelne, nektek voltak e hasonló problémáitok, aggályaitok, vagy hogy még előfordul e időnként ilyen. És mintha a makk nem lenne annyira érzékeny most, nem annyira telik meg vérrel. Amúgy a bőr nálam is felvízesedik, egész be szokott vastagodni. örülnék, ha elmondanátok a tapasztalataitokat, és hogy mikortól várható növekedés. Mert egyenlőre a hasznos tulajdonságát nem érzem a pumpának.Köszönöm, szép napot!

BioKing1 Creative Commons License 2011.03.15 0 0 3993

Sziasztok! Van valakinek ide regisztrációja? Csak videókat szeretnék letölteni...nagyon hálás lennék ha valaki megosztaná velem jelszavát...

 

http://free-penis-enlargement-videos.thundersplace.org/

toma7100 Creative Commons License 2011.03.14 0 0 3992

láttam írtad hogy használtál már fél legális teljesítmény fokozókat. Volt olyan hogy alkalmaztad az itt leírt módszereket kúra közben?

és ha igen milyen eredménnyel?

 

Előzmény: androbest (3991)
androbest Creative Commons License 2011.03.13 0 0 3991

Hali mindenkinek!!

LÁTOM ALAKULNAK AZ EREDMÉNYEK MINDENKINÉL!!!

CSAK ÍGY TOVÁBB!!

toma7100 Creative Commons License 2011.03.10 0 0 3989

Még nem mértem azóta, nem akarok illúzió romboló lenni. Most így hogy nem gyúrtam rá tuti visszament eredeti méretre. Azthiszem várok még a méréssel pár napot meg pár edzést.

De remélem igazad van és tényleg fejlődési ciklusban vagyok:)

Előzmény: Törölt nick (3987)
Lefety Lóri Creative Commons License 2011.03.10 0 0 3988

Szia!

 

Engem érdekelne de nem tudtam írni a címre...

Küldenél egy üzit a dealer00@citromail.hu ra? Hátha válaszban jó lesz...

Előzmény: Törölt nick (3985)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.09 0 0 3987

Jó neked. Folyamatosan csak nő!

Bezzegg nálam már stop van egy ideje, fél centiért hónapokat kell még dolgoznom.-)

toma7100 Creative Commons License 2011.03.09 0 0 3986

Ma észrevettem valamit. Mikor megláttam megint belelkesedtem rendesen. Mostanában eléggé lelinkültem a gyakorlatokban. Heti kettő max.

Valószínüleg ez csak nekem új. Megmértem ma jelq után és több mint fél centivel hosszabb volt:)

Nektek tapasztalat?

jaki24 Creative Commons License 2011.03.08 0 0 3984

Egy megfelelő vastagságú és hosszúságú kötéldarabot ajánlok a szilikonzsinor helyett, amit alul megkötve garantáltan nem fog kicsúszni használat közben.

Előzmény: tomi 16 (3983)
tomi 16 Creative Commons License 2011.03.08 0 0 3983

Helló! körte45 estleg tudnál külön részt is eladni belőle, vagy csak egyben?

 Érdekelne, ha külön vehetnék egy szilikoncsőt. (persze értelmes áron)

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.06 0 0 3980

Helo!

Nem lustaságból, csak nem akarom magam nagyon ismételni, a visszaolvasásból minden kiderül. Nemrég írtam a jelq és bathamte váltott, ill. együttes(egy napon történő) használatáról, nos ebben indultam neki egy fél éves "kísérleti" szakasznak, vajon el lehet e mozdulni a holtpontról....

Annyit már tapasztaltam, sokan lelkesen nekibuzdulnak egy akciónak, aztán nem csinálják komolyan végig. Ez az amit el kell kerülnöm.....A heti méréseknek sincs sok értelme, szerintem kéthavonta, ha kellene mérni.

Előzmény: BioKing1 (3979)
BioKing1 Creative Commons License 2011.03.06 0 0 3979

Szerintem a 18cm az már nagyon jó méret! Simán a nagy kategóriában van...

 

Mióta növelsz milyen módszerekkel? És menyiről indultál?

Előzmény: Törölt nick (3977)
Avantid Creative Commons License 2011.03.04 0 0 3978

Sok sikert és kitartás! :)

Előzmény: Törölt nick (3977)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.04 0 0 3977

Egy hét múlva egy hónapos hajrányújtásban leszek már, látszik is már valami elmozdulás, de úgy döntöttem csak két havonta mérek. Kiváncsi vagyok, el lehet e mozdulni a 18-as holtpontról.

No, ezért nem valami szószátyár fórum ez, kitartás kell hozzá és fizikum.

Ha sikerül elrénem a 18,5 cm-t, akkor próbálok valami viselős nyújtószerkezetet....

 

Hajrá mindenkinek!

Lefety Lóri Creative Commons License 2011.03.02 0 0 3976

Még mindig érdekelne eladó nyújtó szerkezet. dealer00@citromail.com

BioKing1 Creative Commons License 2011.03.02 0 0 3975

Nem jó a hossz méret mert ülve mértem és az úgy csalóka...így mindössze 16cm.

Tegnap nem pumpáltam, mert gondoltam nem kínzom a brét még így az elején meg főleg, majd megpróbálom kétnaponta (vasárnap, kedd, szerda-csütörtök- mind2nap ha bírom majd, ha nem akkor csütörtök)

Ma meg holnap pumpa+jelq, kíváncsi vagyok, hogy bírom a dupla napokat..

androtester Creative Commons License 2011.03.01 0 0 3974

Bathmate!

 

Küldtem mailt...

Előzmény: Törölt nick (3969)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.28 0 0 3973

Helo!

Naponta használni a pumpát, az sok is lehet, mert megviseli a bőrt.

Jelq használata mellett lehetne pihenni hagyni egy napot, amikor nem pumpálsz, csak nyújtassz. Én most így próbálom, úgymond szünnap nélkül, pumpa+jelq, jelq, pumpa és jelq......... Jó minőségű testápoló kenőccsel bekenem pumpálás előtt, ami védi a bőrt.

Kiváncsi vagyok a te módszereddel mennyire bírja a pumpát a farkad, majd számolj be erről.

 

Egyébként az arginin, a lisyn aminosavak, a cink, királydinnyekivonat, A vitamin és vmilyen komplex ásványianyag-multivitaminkészítménnyel és persze megfelelő táplálkozással, mozgással támogatom meg a dolgot. Pesze ezekből is kell szünet.

BioKing1 Creative Commons License 2011.02.28 0 0 3972

Szia!

 

Végre válaszol valaki aki használ Phallosan-t:)

 

Mit értesz pontosan gumi részen? Amit a makkodra kell húzni (kondom) vagy valami más?

 

Meg tudnád írni még hogy mióta használod és mik a tapasztalataid, mekkora a növekedés,milyen hatással van az erekcióra, stb...Egyelőre nem fogok rendelni mert jön a nyár és szerintem télen jobban el lehet dugni az övrendszert, meg amúgy is nyáron nyaralunk, melózunk, pörgünk..

 

Más!

Úgy döntöttem elkezdem a jelq-t megint múlthéten már be be melegítettem a brét kisebb edzésekkel és használtam mellette bathmate-et is (azt is leporoltam már nagyon régen nem használtam). E közben jött az ötlet hogy mi lenne ha mind a két gyakorlatot végezném egyszerre! Úgy csinálom, hogy fürdés előtt nyújtok egy kicsit (ez lehet szerintem meleg vizes bemelegítés nélkül is mert a java csak ez után jön) ha meg van akkor bekenem a péniszem egy kis vizes testápolóval pici jelq minden irányba, ugyanezt meg ismétlem ha beszívta a bőröm a testápolót babaolajjal...( ez az egész max 8perc)

Irány a fürdőkád itt várok egy kicsit amíg lazul a bőr a herénél egy kicsit ezután mehet föl a pumpa kb 20-25perc most olyan 18-as vonalig szoktam elmenni (ma kezdtem a tényleges edzést!). Ha ez megvan félóra pihi ez idő alatt általában enni fogok valamit, és kezdem a jelq-t mondjuk egyelőre kb 200at előre 100jobra,100balra, és újból 200 előre(ezt később növelni szeretném) Heti 4x fogok edzeni hétfőtől csütörtökig, pénteken jön haza a csajom úgyhogy ez az idő lesz a regenerálódásé:)

 

Kérdés: Milyen vitaminokat táplálék kiegészítőket ajánltok? Most ezeket szedem: supradyn multi vitamin drazsé, cink,biovánne+,magnézium és még van egy kis Maxima tesztoszteron étrend kiegészítőm régről, amit most a növeléshez újból szedek.

 

Két hetente jelentkezni fogok az eredményekkel!

 

Méreteim: hosszúság 16,5cm.

Kerület: 14cm

Lankadtan sosem mértem...jah és a farkam közepesen balra görbül kb közepétől indul a görbület. Erre valakinek valami ötlet? De olyan, ami használt is már valakinek.

 

Üdv mindenkinek! És kitartás a növeléshez!

Előzmény: Pers (3968)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.27 0 0 3969

Eladó 3 hetet használt Bathmate !

 

Nekem 1,5 centit nőtt és vastag lett és elég eres is ami sztem jól néz ki :)

A lényeg betartani a szabályokat és sztem fürdőkádba az igazi. (2 naponta használtam)

Zuhanyzóba csak szenvedés.

Utánvétellel küldöm 16 000 ft-és én állom a postát.

 

 

Pers Creative Commons License 2011.02.26 0 0 3968

Szia!

 

Teljesen diszkrét csomagban érkezik.

Ha betartod a használati útmutatót valóban kényelmes viselet, akát több órán át is.

Viszont a gumis része nem tudni mennyire lesz tartós. eddig semmi baj vele. :)

 

Előzmény: BioKing1 (3902)
tomi 16 Creative Commons License 2011.02.26 0 0 3967

Van valakinek eladó bathmate goliath-ja?

szab.g Creative Commons License 2011.02.25 0 0 3966

:D:D:D: egy tuti tippet tudok csak, ami nekem bevált: a kedvesem ajkai és nyelve...mmmmm :):)

Határozottan megnyőtt hihihii

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.25 0 0 3965

lásd gyakorló 3806 hozzászólását

Előzmény: tommm555 (3964)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!