Keresés

Részletes keresés

Ibolyafr Creative Commons License 2010.11.08 0 0 1398

Küldöm én is a pozitív energiákat!!

Gyógyulj, és gyere vissza gyorsan.

 

Előzmény: ovics (1387)
afintha Creative Commons License 2010.11.07 0 0 1397

Es miert gondolod azt, hoogy nem biztos a diagnozis?

Előzmény: imi210 (1395)
imi210 Creative Commons License 2010.11.07 0 0 1396

De ami legjobban aggaszt,most nösültem a nyáron és szeretnénk babát és nem szeretnék beteg babát,ezért se szeretnék erős gyogyszereken élni az igazi megoldást akarom de már nagyon.

imi210 Creative Commons License 2010.11.07 0 0 1395

kaptam salazopirint de ezt abba hagytam mert rosszul voltam tőle,methotexátot is szedtem de ez sem jőtt be,most meloxEP et szedek de ez néha gyenge.

Előzmény: afintha (1394)
afintha Creative Commons License 2010.11.07 0 0 1394

Mit jelent az, hogy szerinted nem egyertemu a RA diagnozisa?

 

A szterodion kivul kaptal-e valaha masfajta gyogyszert a kovetlezo hatoanyagk barmelyikevel: aurothiomalate, auranofin, D-penicillamine, chloroquine, hydroxychloroquine, sulfasalazine, methotrexate, azathioprine, cyclosporin A, etanercept, infliximab, adalimuma, anakinra, abatacept?

Előzmény: imi210 (1393)
imi210 Creative Commons License 2010.11.07 0 0 1393

Sziasztok!Hát az én esetem már 8 éve tart,kezdödött a bal lábammal de hirtelen. 4 évig csak a bal fájt aztán egyik naprol a másikra átváltott a jobb lábamra,ugy hogy a bal lábamnál szinte teljesen elmulta fájdalom.megálapitották hogy reumatoid arthritis de szerintem ez nem egyértelmü,vannak időszakok mikor szinte 98%ban tudok dolgozni kemény fizikai munkát is,de ha jön egy kis idöváltozás mint pl:tegnap akkor teljesen ki vagyok.már pár éve szenvedek ha időváltozás jőn már elegem van az egészből,minden nepom kin szenvedés ez igy nem élet nem tudom a megoldást.Szedtem sokféle gyogyszert,főként Medrolt 2 évig,de azt abba hagytam magamtol mert az állapotom nem lett jobb se rosszabb.Tul vagyok mindenféle vizsgálaton minden oké szoval ha valaki tud segiteni azt megköszönném.aztán folytatom a történetem.

Előzmény: .ETNA. (1391)
.ETNA. Creative Commons License 2010.11.07 0 0 1392

Most komolyan, képes voltál már inni abból pezsgőből, mielőtt pl. hozzám átjött volna? :-DDD

Előzmény: ovics (1388)
.ETNA. Creative Commons License 2010.11.07 0 0 1391

Kedves Imi!

 

Ez éppen egy ilyen fórum, itt mindannyian, így vagy úgy, de érintettek vagyunk ízület-ügyben. Egyszóval itt aztán valóban érezheted, hogy "nem vagy egyedül" !!  :-)

 

Akár itt a fórumon is bátran mesélhetsz az esetedről, sőt felteheted a kérdéseid, nyíltan kérdezhetsz, ha valamelyikünk tud, egészen biztosan válaszol! Hajrá!

Előzmény: imi210 (1389)
.ETNA. Creative Commons License 2010.11.07 0 0 1390

Persze, csak tréfáltam, jobb is, ha inkább bent csak pihensz! Azért majd jelentkezz utána! Csak hogy megnyugodjunk!

 

Hát ez tetszik:-)))) Csak remélni merem, hogy a pezsgős pohárban nem ásványvíz van:-)) Bár a Trexánra... na, azért néha egy ici-pici belefér:-)

Előzmény: ovics (1387)
imi210 Creative Commons License 2010.11.07 0 0 1389

Sziasztok sorstársak!van köztetek debrecen környéki?izületi fájdalmaim vannak évek óta,szeretnék valakivel beszélgetni ,irogatni hasonló témárol.

ovics Creative Commons License 2010.11.07 0 0 1388

ovics Creative Commons License 2010.11.07 0 0 1387

Szívom be a pozitív sugarakat.

Viszont mégsem viszem be a mobil-netet, mert kedden visszavinné a férjem, mivel megy 3 napos konferenciára és ott szüksége van rá. Szóval hétfőn ki leszek ütve, kedd délelőtt tudnám csak megnézni. Elméletben szerdán jövök haza, legalábbis szeretnék.

Előzmény: .ETNA. (1386)
.ETNA. Creative Commons License 2010.11.06 0 0 1386

Helyes! Nehogy már holmi műtét elvonjon tőlünk:-))

 

Azért majd küldöm a pozitív sugarakat!!:-)

Előzmény: ovics (1385)
ovics Creative Commons License 2010.11.06 0 0 1385

Na de..............................ugorjon haza a férjed egy kis "családállításra"  :D

 

Holnap befekszek kórházba egy hétfői műtétre, ezért igazoltan leszek távol. Szerdán szeretnék hazajönni...............................lehet, megkérem a férjemet, hozza be a netet.

Előzmény: .ETNA. (1383)
.ETNA. Creative Commons License 2010.11.05 0 0 1384

Egyébként én is jobban szeretem a Firefoxot, mindig ezt használom, örülök, hogy megoldotta az index a gondot és anélkül, hogy törölgetnem kellett volna valami izéket, kis "döcögés" után már bejön mindig a "szövegdoboz"

Előzmény: ovics (1381)
.ETNA. Creative Commons License 2010.11.05 0 0 1383

Hát, éppen arra:-)))

Előzmény: ovics (1381)
ovics Creative Commons License 2010.11.05 0 0 1382

Ez nem így működik.Mindenki valamilyen problémával jön.

Ha benned rejtőzik egy probléma, amivel nem tudsz évek óta megbírkózni, arra kapsz választ magadnak.Ezt feldolgozod, nem mondják ki.

Az állításban kevés a beszéd, a problémát elég  2–3 mondatban ismertetni.

Többet beszélünk arról, a felmenők közt kinek volt különösen nehéz a sorsa.

Mi kb 10-15-en voltunk, de nem mindenki volt bevonva, attól függ, milyen mélységig  zajlik.

Ha nem Te állítasz, akkor is kihat Rád. Nagyon intenzív élmény. Én nagyon sírtam, mint ott, de mindenkinél ezt láttam.

4 órás egy családállítás és max 3-t lehet megcsinálni.

 

Próbáld meg,érdemes.

 

http://www.nol.hu/archivum/archiv-381566

 

Itt le van írva példában.

Előzmény: Ibolyafr (1380)
ovics Creative Commons License 2010.11.05 0 0 1381

Ezért használok én évek óta Firefoxot.

Mire gondoltál a családállításnál, hogy nincs otthon a férjed? :-))

Előzmény: .ETNA. (1379)
Ibolyafr Creative Commons License 2010.11.04 0 0 1380

A betegségeid lelki okait sikerült  már megtalálni? Hányan voltatok bent egyszerre?

Mennyi ideig tart egy probléma felismerése, és elengedése?

Egy alkalommal több problémával is foglalkoztok?/elengedtek?/

 

Egyedül az tart vissza, hogy "itt" hallgatóság is van.

Most van egy egészséges irigység bennem,hogy Te megtapasztaltad,amire én vágyom....

 

A halottak napját elviselem....pár éve láttam a fénykapun átsétálni vidáman apukámat.....

ez is leirhatatlan érzés. Könnyebben viselem azóta a hiányát.

Előzmény: ovics (1378)
.ETNA. Creative Commons License 2010.11.04 0 0 1379

Hát - első olvasatban - a családállításról egészen másra asszociáltam:-))) Talán csak azért, mert a férjem távol van:-)

 

Csak jelzem, hogy Mozilla alatt is bejön a szövegdoboz, így is lehet üzit írni/küldeni, hurrá! Egyébként éppen most olvastam a neten egy cikket az ismét támadás alatt lévő Explorerről, tehát, akinek 9-es alatti verziójú Internet Explorerje van, óvatosan járkáljon a különböző oldalakon:

 

http://www.origo.hu/techbazis/internet/20101104-ismet-veszelyes-internet-explorert-hasznalni.html

ovics Creative Commons License 2010.11.04 0 0 1378

Már voltam 2x családállításon. nekem nagyon bejött. Feldolgoztam a szüleimet és idén előszőr volt, hogy  a halottak napja körül nem borultam ki.

Nem szükséges a családodat felállítani, lehetsz segitő, ugyanugy hat rád is.

Vannak nagy felismerések, bár nincs kimondva, de pár nap múlva rájössz.

én is olyan vagyok, hogy a családom az én magánügyem. De  már annyira torkig voltam magammal, hogy nem tudok túllépni dolgokon, hogy belevágtam.

Nov. 29-én újból megyek. A neten is lehet olvasni róla, de valójában az sem az igazi. Ott kell lenni.

Mindenkinek ajánlom.

Előzmény: bozsizsi (1376)
Ibolyafr Creative Commons License 2010.11.04 0 0 1377

A családállítást a mellettünk lévő szobában végzik, eddig nem volt bátorságom

résztvenni,merthogy, ez nem személyes konzultáció, mindenki mindent hall.....

Nem szeretem a család dolgait kiteregetni, pláne nem egy kisvárosban.

A mágnesről is tapasztalatlan vagyok.

 

Előzmény: bozsizsi (1376)
bozsizsi Creative Commons License 2010.11.04 0 0 1376

50? Akkor az én 22-m nem is volt magas.. nem tudom, mitől csökkent 10-et hónapok alatt, még bizakodom, hogy tán nem kell erre is bogyó... Írtad, hogy sugárérintettség az ok - engem is sugaraztak 6 éve, lehet, hogy kapott a pajzsmirigyem is és megkergült? Erre még nem gondoltam... látom, többen el vagyunk látva többféle kórsággal - de gyanítom, hogy valahol egy közös oka van az egymásból alakuló betegségeknek... Ún. családállításról hallott már valaki? Ill. mágnessel vannak-e tapasztalataitok?

Előzmény: ovics (1363)
Dolna46 Creative Commons License 2010.11.04 0 0 1375

Etna, aranyos vagy, hogy rögtön reagáltál a beírásomra.

Az korábbi beírást én is a Mozillával "követtem el", aztán át kellett váltanom az Explorerre /őszintén megvallom, nem értettem, mi a gondod, csak amikor nekem is a sajátgépes mondat jelent meg./.

Remélem, hogy nem vízhajtót kapok, egyáltalán nem vagyok vizes. Az infarktus után pár hónapig szedtem, egyre csökkenő adagokban, de a vízhajtós napon olyan voltam, mint a Lázár, alig tudtam egyik lábamat elkerülni a másikkal.

Igazság szerint kellett volna már kontrollra mennem, de a kardiológus kezelőorvosomat nagyon utálom, pokróc a modora, félek tőle és gombóc keletkezik a torkomban,  ha beszélnem kell vele, nem is tudom elmondani neki, mi a panaszom, mert sírhatnékom van. Eddig próbáltam elkerülni a vele való találkozást. Elmondtam a reuma-doktornőmnek a gondomat, azt mondta, megérti, sokan nem szeretik, még a kollégák sem. Most keresett nekem egy másik orvost, aki szintén a kórházban dolgozik, de minden hónap első munkanapján az ambulancián rendel.

Megnézem az unokáimat, mit  csinálnak. Egyedül vannak, apjuk-anyjuk dolgozik, de csak rájuk kell néznem egy kicsit - jó gyerekek, szeretik egymást, szépen eljátszanak.

 

Előzmény: .ETNA. (1374)
.ETNA. Creative Commons License 2010.11.04 0 0 1374

Kedves Dolna! Ez azért valahol jó hír, mert akkor - Anyukám esetéből kiindúlva - biztosan kapsz majd egy másik gyógyszert (esetleg vízhajtót, ha még nem szedsz) és reméljük utána már Te sem fogsz fulladni!!

Használd ki akkor a pihenési időt, amúgy is olyan álmosító idő van ma, legalábbis nálunk:-)

Előzmény: Dolna46 (1372)
.ETNA. Creative Commons License 2010.11.04 0 0 1373

Hát eldobom az agyam, a Mozilláról nem tudtam írni, meg sem jelent ez a szövegdoboz, csak annyi, hogy Kép feltöltése saját gépről... stb.stb. Ez csak az Explorerről működik?? Pedig én mindig a Mozillát használom:-( És miért pittyeg, szörnyen idegesítő, na jó most még más bajom nincs vele:-)))

 

Dolna46 Creative Commons License 2010.11.04 0 0 1372
Etna, igazad volt, kaptam beutalót a kardiológiára -/ időpontot dec. l-re/ - addig már biztosan nem kapok infúziót, csak a kardiológiai lelet birtokában. Vért helyben levették, én vittem a kórházi központi laborba, holnap lesz eredmény, dél körül kell hívnom a doktornőmet. A köv. reumatológiai jelenésem dec. 9-ére van előjegyezve, nem is bánom, legalább egy kicsit nyughatok, már unom ezt az örökös jövést-menést, és ez csak egyre rosszabb lesz, ahelyett, hogy ritkulnának az orvosi vizsgálatok, egyre több jön.

Megyek vizszintesbe, piszkosul elfáradtam.
Üdv.: Dolna
Előzmény: .ETNA. (1370)
haka210 Creative Commons License 2010.11.04 0 0 1371
Valaki megtudná mondani, hogy a nyaki gerinc MRI vizsgálatnál, figyelik e a lágyrészeket is, ha a beutaló úgy szól hogy nyaki gerinc. Remélem az egész nyakat vizsgálják, mert korántsem biztos, hogy gerinc probléma van. Köszi előre is.
.ETNA. Creative Commons License 2010.11.03 0 0 1370
Kedves Dolna!

Anyukám koszorúérszűkületre és magas vérnyomásos "szívzűrökre" kap kb. 8 éve különböző szívgyógyszereket. Egy időben őt is kínozta a fulladás, aztán kiderült, hogy nála a rossz, ill. a nem megfelelően beállított gyógyszeradag miatt volt ez.
Amikor egy másik kardiológus új gyógyszert írt fel, más adagban - elmúlt a fulladás! Esetleg érdemes lenne ezen a vonalon érdeklődnöd!

Szorítok, hogy MabThera ügyben minden OK legyen a kivizsgáláson!



Előzmény: Dolna46 (1368)
Ibolyafr Creative Commons License 2010.11.03 0 0 1369

http://www.metafizika.hu/object.php?id=206

 

Ide járok szerdánként, / na jó ma nem, mert most érkeztünk hazaBP-ről/

kb. 4órácskát töltök el, és nagyon-nagyon feltöltődöm.

Külön jó, hogy a férjem ugyanebben az időben megy a haverjával uszodába.:):)

 

Én Nyíregyházán járok......

 

Előzmény: ovics (1367)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!