Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

GSdriver Creative Commons License 2005.09.20 0 0 308

janos telefonos elerhetosege is fent van a honlapon, keresd a webszerviz cim alatt.

 

 

Előzmény: Aquabat (307)
Aquabat Creative Commons License 2005.09.15 0 0 307
Tisztára mint a Predátor! Annak is zöld a vére! :)9 He-he! Nagyon meg kell gondolni kivel állunk szóba ám! Már a fodrászomat is kezdem meghülyíteni a mániámmal. Ma, szokásos módon belenyírattam a hajamba a Citroen logót. És nem hiszi el hogy nem unom. :) Sajnos nem tudtam beszélni a szerelővel. Egyszerűen nem jutok el oda. De szerintem nem haragszik meg ha megadom az emil címét. Meszlényi János: meszlenyi@freemail.hu De most ebben a pillanatban bizonytalanodtam el mert lehet, hogy axelero. De inkább freemail. Biztos tud segíten de nagyon elfoglalt nem tudom mennyi idő mire válaszol. Te Feri így küldöd? Az vagány. Meglát a rendőr kiradírozza még személyi számodat is. (amúgy ma lettem kész egy rendőr suzukival:)
Előzmény: rugaferenc (306)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.14 0 0 306
No ma megtettem a motorcserét és a legnagyobb meglepetésemre ugyanazt műveli, mint eddig!!! Most van az a pont, h. tényleg fogalmam sincsen, h. mi a baja...
Marad a szerelő :(
Előzmény: rugaferenc (305)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.12 0 0 305

Azért a kétely még bennem van, h. kitoloncolnak a korházból vérvétel esetén! Elkísér valaki? :)))

Ricsi! Nem esek én kétségbe! A problémát akkor is megoldom! MOTORCSERE :) Ugyanis most már van még egy! Ha azzal is produkálja ugyanezen tüneteket, akkor márkát váltok!
Na azt azért nem :D

Kérdőívet annyiban módosítanám, h. a velem beszélni kívánő hölgy kapna kérdőívet és a megadott pontszám feletti teljesítés esetén elegyednénk csevejszintre! :)

A jobb sorsra szánt GSA-ddal hogy haladsz?

Üdv!

Feri

rendőrbarát :)))

Rendőrbarát autó! :D

Előzmény: Aquabat (304)
Aquabat Creative Commons License 2005.09.12 0 0 304

Végre! Nem vagyok egyedül! Tudjátok eddig iszonyat hülyén éreztem magam vérvételkor. Volt, hogy inkább a kutyánkat csapoltam meg, csak nehogy kiderüljön az igazság. De mostmár teljes értékű életet élhetek. Köszönöm! :) Ferikém valahogy meg kell oldanunk a problémádat. Ez nem mehet így tovább. Ami meg a nőket illet én írni fogok egy kérdőivet amiben számot kell adni a <<-el összefüggésbe hozható tudással. Aki át akar menni a viszgán annak föl kell kötni a gatyát, vagy a szoknyát. :)))

GSA 4EVA!

 

Előzmény: GSdriver (303)
GSdriver Creative Commons License 2005.09.11 0 0 303
Az elkövetkező 2 hétben a GS honlap sajnos többször is lehet elérhetetlen a szerver mindenféle felújítási munkálatai miatt. Elnézést az esetleges kellemetlenségekért.
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.11 0 0 302

Azt hittem, eddig csak én vagyok ilyen különc horzsolás ügyileg. Nem mertem elmondani senkinek!

:)))))

Előzmény: GSdriver (301)
GSdriver Creative Commons License 2005.09.11 0 0 301

Sokat töprengtem azon, hogy miért is van az, hogy amikor kislányom lehorzsolja a térdét a játszótéren, akkor nem piros, hanem halványzöld folyadék jön a sebből ...

 

Először a mostani gyerekek közt népszerű Shrek film mellékhatására gyanakodtam, és fel sem merült bennem, hogy összefüggésbe lehet esetleg hozni a dolgot az általa is rajongásig szeretett GS-ünkkel.

 

:))) 

Előzmény: rugaferenc (300)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.10 0 0 300

"Nőt a GSA közelébe nem engedünk! :)"

Kivéve, ha zöld folyadékot iszik és ez a monogrammja: >>

:D

Előzmény: rugaferenc (299)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.10 0 0 299

Nőt a GSA közelébe nem engedünk! :)
műszakija még nincsen, arra készítem fel. Eleje megvan már(karosszéria, folyások, futómű) Csak az a rohadt rángatás/egyenetlen alapjárat. Padlólemezzel lenne még gondom, de azt karosszériásra bízom ;) Kezdek elbizonytalanodni az egész karburáto/megszakító rendszerrel kaocsolatban. Eddig azt hittem, h. értem. De mikor megjött a másik moci, elment a hitem. Van egy vákumos előgyujtás szabályozó a megszakítón, ebből cső a karbiba. Igen ám, de a másik karbin ez le van dugózva egy gyárinak tűnő csavarral!

ééééss

Még egy cső a karbiból, ez egy másik vákumos miafenébe megy bele. Feltételezem ez az Economizer(előmelegítő).

Csak egyszer legyen kész, megyek vele franciakörútra. :D

Üdv!

Feri

Előzmény: Aquabat (298)
Aquabat Creative Commons License 2005.09.10 0 0 298
Én most berágtam mint a hatos anya, és kitaláltam ha egy forintom lesz azt is a kocsira költöm. (csaj van a dolog hátterében, nem fityorgtattjuk). Hát mondhatom szép gyerek vagy te is. :)) Műszaki sincs gondolom. :) Figyelj. Mostmár izgat engem is problémád. Meg fogom kérdezni ezt a fulladás problémát. Nem mondom, hogy holnapra, de meg fogom kérdezni. De amúgy én a napelemben is benne lennék lassan csak menne már a gép!
Előzmény: rugaferenc (297)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.10 0 0 297

Ha kell valakinek rengetegféle makett Citroën, akkor vegye fel velem kapcsolat és adok mail.
300-7000HUF-ig  mindenféle. GSA-ja nincsen :(

Üdv!

Feri

rugaferenc Creative Commons License 2005.09.09 0 0 296
áhhhh, fenét! Napelemes GSA! Hangtalan hydropneumatikus csoda! :D
Minap szereztem egy GSA mocit és csillant a remény, h. hátha most! Talán ezegyszer!!! De nem. A karburátor csere sem segített. Ugyanúgy fullad. Mi több! A olajszivattyún a gumibizb@szt is tőből letépték. Ennek 'örömére' berágtam, mint egér a szárazkenyérbe. Összetaknyoltam a gumiizét bele, adtam neki egy alacsony alapjáratot (1500) és mentem egy lendületeset motorházfedő és eleje nélkül(130km/h). Tapasztalat, h. megnő ez esetben a légellenállás és repkednek az otthagyott rongydarabok. De jó móka kipuff nélkül.
Lényeg a lényeg. Rossz a szelepvezérlés. sztem. 5let? A komplett gyujtásrendszert kicseréltem...
Üdv!
Feri
Előzmény: Aquabat (295)
Aquabat Creative Commons License 2005.09.09 0 0 295
Legyünk pránaisták! Tudod akik napfényt zabálnak mint a muskátli. :)) Csak nahogy majd azt is megadóztassák.
Előzmény: rugaferenc (294)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.07 0 0 294

Szerintem manapság senki sem vesz 98-ast. Kivétel ez alól, akinek mindegy(pénzügyileg).

Egyre borzalmasabb!!! Vettem a minap 1000HUF-ért 95-öst kannába. És kétszer is meg kellet néznem, h. valóban van e benne valami! Komolyan mondom, koplalni fogok! :)

Előzmény: Aquabat (293)
Aquabat Creative Commons License 2005.09.07 0 0 293
Hát igen. A 95-öst nem nagyon csipázza. Nem is szabad mással hajtani. Fogjunk hatalmas pálinkafőzésbe? Az jó! a hasznot meg elisszuk! :) << Rulez
Előzmény: GSdriver (292)
GSdriver Creative Commons License 2005.09.07 0 0 292

Én inkább szomjan halok, de nem vonom meg kedvenc GS szájától a falatot :))

 

Amúgy üzemanyag tekintetében nekem inkább az a bajom, hogy nem nagyon vesz már senki 98-ast, és a kutak közül nem kevés pancsolja ennek okán. Kevés az olyan kút, ahol nyugodt szivvel meg merem etetni a GS-t. :((

rugaferenc Creative Commons License 2005.09.06 0 0 291

FORRADALMAT! Össze kéne haverkodni egy sejkkel vagy összedobni egy kis pénzt és megvenni az egyik arab országot! Aztán pattoghat a MOL.
Apropó: van egy Romet kadett smkp-m. Egyszer kipróbáltam egy talált házi pálinkával, h. mit produkál. Ment mint a rakéta! Pálinkafőzőüzem? :)

Ötletek vannak! :D

Üdv!

Feri

Előzmény: Aquabat (290)
Aquabat Creative Commons License 2005.09.06 0 0 290
Hát ez igen elkeserítő. De a gázt nem fogom bekötni a Gs-be. (remélem nem visz rá a kényszer) A gyógyszeripar után itt vannak a legnagyobb lehúzások. De ha 300 kiló fölé megy akkor nem fogok enni. Lefogyok és autózni is tudok. :)
Előzmény: rugaferenc (289)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.06 0 0 289

Sajnos :( Lassan ki kellene találni a bármivel menő autót! Az a szörnyű, h. az amerikai válságra hivatkoznak, holott az exportjaink 10%-a származik onnan!! De sztem ha 300 fölé fog menni literje, akkor sokak nem fogják tétlenül nézni ezt(reform). Tisztán a benzin kb 100HUF!!!! A többi adó!!!!!

Ezen alapon elgondolkodtató az a tény, h. miért 'vándorol ki másfélmillió emberünk' ?

Előzmény: Aquabat (288)
Aquabat Creative Commons License 2005.09.04 0 0 288
Köszi! :) Én csak attól félek, hogy hamarosan a gagyámat is otthagyhatom majd a benzinkúton. De most komolyan ez már lassan ilyesztő.
Előzmény: rugaferenc (287)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.04 0 0 287
Szerencsésnek mondhatod magadat alkatrészügyileg! Csak rád ne boruljon, aztán én örököljem az egészet :D
Láttam a DS-t, meg az XM-et is! De az SM-et vinném inkább. Rá kellene kérdezni a másik SM-re, de sztem az sem 2 HUF lenne!!
Előzmény: Aquabat (286)
Aquabat Creative Commons License 2005.09.04 0 0 286
Jó nagy lett itt a kavar. :) Igen, a miénk a piros kombi. De van még egy zöld Pallas is. Plusz a két szürke az öszesen négy. Ez van GSA-ból. Van egy Acadiane, meg egy pár Ami is. Az az SM gyönyörű! Nem mindennapi gép. De azért láttad a háttérben a DS-t is remélem. :)
Előzmény: rugaferenc (285)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.04 0 0 285
Van vkinek tapasztalata Weber karburátor beállításával kapcsolatban?
Üdv!
Feri
Előzmény: rugaferenc (284)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.02 0 0 284

Világosodik előttem a rendszer!! :)

 

Tehát a 'néhai' GSA-k ból az egyik a tiéd. Üzemel még a gép?

 

Üdv!

Feri

 

ui.:

van egy eladó SM a hasznaltauto.hu-n!!!!!!!!!! Gyönyörű!!!

Előzmény: GSdriver (283)
GSdriver Creative Commons License 2005.09.02 0 0 283

na úgy látom sikerült mindent jól összekevernem. :((( akkor kezdem a magyarázatot:

 

Csomorkányban -  Hódmezővásárhelyhez tartozik közigazgatásilag a fehér roncs van. Nem tudom kié.

 

Baktóban - Szegedhez tartozik, pedig a piros kombi GSA, ami Ricsié. Neki, ha igaz ma is van még pár jobb sorsra érdemes modellje (nem mind GSA).

 

Előzmény: rugaferenc (282)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.02 0 0 282

el vagyok tévelyedve teljesen....

Ricsi!

Csomorkányon tárolod a kombi GSA-at, holott szegedi vagy? Elhangzottakból ezt tudom leszűrni? :)

Üdv!

feri

Előzmény: GSdriver (281)
GSdriver Creative Commons License 2005.09.02 0 0 281

"lelőhely"

Haaat ... izeee... ebben lehet, hogy en is ludas vagyok ..., ha gondoljatok odatehetem zarojelbe a varos nevet.

 

gondoltam ha valakit erdekelnek ugyis felveszi velunk a kapcsolatot ...

 

amugy sztem "Csomorkanyt" se sok terkep jeloli ...

Előzmény: rugaferenc (280)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.01 0 0 280

Én a napokban fogom feltenni a kis DS matcboxomat a Vatera-ra. Kicsit megviselt, de veszek helyette másikat. :)

Akkor miért nem Szeged van megadva lelőhelynek? Félrevezeted a topictársakat! :) Mocira akartam ráálni, mert építeni akarok egy rally gépet ;) plusz a gumik is tetszetősnek tünnek....

Szereztem egy mocit, de azt alkatrésznek szeretném....

Kitagadtok, ha veszek egy Mazda RX-7-et a BX és a GSA mellé?:)

Üdv!

Feri

Előzmény: Aquabat (279)
Aquabat Creative Commons License 2005.09.01 0 0 279

A régi franci a filmek? Hát az alap!! :) Képzeld van hatalmas DS poszterem. Az ami a Fantomasnak volt. Repül meg minden. Nagyon állat. Vettem neki nagy üvegkeretet. Tök jól néz ki!

Az a kombi a miénk! :) Nem tudtad? Egyenlőre nem tudom a sorsát. Valószínű szét lesz bontva.

Előzmény: rugaferenc (278)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!