Keresés

Részletes keresés

Cesare Gonzago Creative Commons License 2006.05.06 0 0 24
Akár a Rettegett Iván. Kihagyhatatlan! A Patyomkin páncélos anya-gyermak jelenetét kiválóan felhasználta Brian De Palma az Aki legyőzte Al Caponét... című gengszterfilmjében. Nagyszerű volt a lassítás, így keltette a feszültséget.
Előzmény: kookaiboy (23)
kookaiboy Creative Commons License 2006.05.06 -1 0 23
egyebkent szergej eijzenstein patyomkin páncélosa is nagyon nagyon jo film!
Cesare Gonzago Creative Commons License 2006.05.06 0 0 22
Szentségtörés, de nem tehettem mást...
Előzmény: Törölt nick (19)
kookaiboy Creative Commons License 2006.05.06 0 0 21
helyes :)
Előzmény: Törölt nick (20)
kookaiboy Creative Commons License 2006.05.05 0 0 18
és mást nem is lattal tole? ő azon keves rendezok kozé tartozik, akinek minden filmje zsenialis lett!
Előzmény: Cesare Gonzago (17)
Cesare Gonzago Creative Commons License 2006.05.05 0 0 17

Szergej Bondarcsuk rendezte a szovjet-orosz Háború és békét? Akár ő, akár más, nekem nagyon tetszett  - monumentális film. A Sztálingrád című szovjet háborús film néhány jelenetét látva pedig az volt az érzésem, hogy maga a "Nagy Sztálin Elvtárs" is játszott a filmben - természetesen önmagát alakította...

 

Tarkovszkij zseniális rendező volt! Én az Andrej Rubljovot láttam tőle, réges-régen. Amikor a harangot húzzák fel a templomtoronyba, és a "gőgös" nyugati követek csodálkoznak a kultúra láttán, azonnal A paradicsom meghódításának hasonló jelenete jutott eszembe.

kookaiboy Creative Commons License 2006.05.04 0 0 16
EMULE NEVU FILECSEREBERELOS PROGI :)ITT SZINTE MINDENT MEG LEHET TALÁLNI...
Előzmény: Törölt nick (15)
kookaiboy Creative Commons License 2006.05.04 0 0 14
jöjj és lásd! id i smotri, allitolag minden idok 1ik legjobb haborus filmje....most szedem le, nagyon kiv. vok!van aki ismeri kozuletek?
takaya007 Creative Commons License 2006.04.19 0 0 12
A Brat II-t én is láttam. Két nap egymásután kétszer néztem meg. Az europa-europa TV-n sugározták. Nagyon ász! Hol/hogy lehet jó orosz filmeket nézni látni? Az RTR jön be még kábelen de ott nem sok film van. Esetleg netről letölteni?
Előzmény: Pinot Noir (11)
Pinot Noir Creative Commons License 2006.04.04 0 0 11

üdv,

 

nálam a best of best kintről Balabanov, és a Brat I-II, illetve a 2002-es Vojna (Háború).

 

Mély szerelem, nagyon ott van mind a három...

dragan11 Creative Commons License 2006.03.08 0 0 10
Ne maradjon ki az Agónia sem, (Klimov)
Dva Creative Commons License 2006.02.20 0 1 7
Moszkva nem hisz a könnyeknek, Vlagyimir Menysov rendezte.
Ered Wethrin Creative Commons License 2005.12.31 0 0 5

 

Szeptemberben ugye mindenki nézte a tíz részes Félkegyelműt (2003). Kötelező alapmű, ráadásul csodálatosan fényképezett, igényes alkotás: nem a Szibériai borbély, de azért nem is a Stalker.

 

A zenéje kitűnő, a színészi játék lenyűgöző... Nincs is ezen mit magyarázni...

Mindent tudó Creative Commons License 2005.11.30 0 0 3

Szevasztok!

 

Már nem kell az Iván Szemjonov három napja sem, úgyis mindenki az újdonságokra hajt. Többször nem leszek itt úgysem, hogy válaszoljak rá.

 

Szevasztok!

Daikini Creative Commons License 2005.11.16 0 0 2
Andrej Tarkovszkijtol lattam a сталкер (Sztalker) es a зеркало (Tukor) cimu filmet, mindketto iszonyu jo hangulatu, es gondolkodtato. Lattam meg az Операция "Ы" и другие приключения Шурика ami jokora baromsag de azert tok jo. Fogalmam sincs mi magyarul a cime. :-)
Előzmény: kookaiboy (-)
Mindent tudó Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1
Nem láttam, de nincs meg valakinek az Iván Szemjonov három napja?
kookaiboy Creative Commons License 2005.11.09 0 0 topiknyitó
szal irjatok ide jó orosz rendezőket, es filmjeiket :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!