Keresés

Részletes keresés

bonny22 Creative Commons License 2003.03.10 0 0 topiknyitó
Érezted már úgy, hogy a ló a legcsodálatosabb állat, ami a Földkerekségen létezik?
Voltál már úgy, hogy belenéztél egy ló csillogó szemébe, és láttad belőle áradni a szeretetet? Már az is örömet jelent számodra, hogy megnézel egy lovas képet?
Ha igen, akkor írj!
Szeretném, ha megosztanánk egymással lovas történeteket, beszélgetnénk a lovakról!

Én 7 éve rajongok a lovakért. Számomra nem a lovaglás a legfontosabb, hanem a lovakkal való törődés. Nagyon fáj a szívem, ha lovakat szenvedni látok, és igyekszem minél többet tenni a boldogságukért. Sajnos az utóbbi egy-két évben csak ritkán kerültem lovak közelébe, mert azokat a lovakat, amiket gondoztam, ellopták, a barátaim pedig eladták a lovaikat. "Csak úgy" kimenni és lovagolni egyet egy ismeretlen pacin nem annyira szeretek, inkább a hosszú távú ló-ember barátság híve vagyok. A nagy álmom, hogy egy napon lesznek saját lovaim. És szeretnék majd annak érdekében dolgozni, hogy ne legyenek rosszul tartott, szenvedő lovak az országban. Szörnyű dolgokat láttam már, és elhatároztam, hogy küzdeni fogok a lovak jogaiért.
Na, bemutatkozásnak elég ennyi! Várom a hozzászólásokat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!