Keresés

Részletes keresés

ArcturusX Creative Commons License 2012.06.17 0 0 5376
Érdekelne a dolog, ha meg aktuális, a honlapot megnéztem de nem lettem okosabb.
Előzmény: Törölt nick (5372)
ArcturusX Creative Commons License 2012.06.16 0 0 5375
Üdv! Tehát a borreliosis is gyógyítható, csak készítmények kombinációt kell alkalmazni, ugye?
Előzmény: Törölt nick (5373)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.16 0 0 5374

Lymekorellen már sejtem mivel foglalkozol , de nem irom le.

Hagylak hogy oszd meg a tapasztalataidat mással ,mert van annyi emberség benned ,hogy egyszer majd ugy is leirod .

SZÉPEN haladsz afelé hogy megadd magad, mert a soraidból ezt szedtem ki.

Üdv

Előzmény: Törölt nick (5373)
ArcturusX Creative Commons License 2012.06.16 0 0 5371
Ez gyógyít valahogy?hogy?
Előzmény: Törölt nick (5370)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.16 0 0 5370

Je !

ArcturusX Creative Commons License 2012.06.15 0 0 5369
Üdv, ez a geopr----t készítmény lenne például?
Előzmény: Törölt nick (5368)
Csilla007 Creative Commons License 2012.06.15 0 0 5367

Na akkor megirja végre nekünk hogy mivel gyogyitsuk a lyme-ot???  Ha nem troll akkor mi akadályozza ebben???

Előzmény: Törölt nick (5366)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.15 0 0 5365

Kedves Troll, 

 

eletemben nem kaptam hepa oltast. SM tuneteim voltak a lyme kortol, ujrafertozodtem. Elofordul. Csak vizet iszom, kokuszolaj (mesterseges marhasagot nem), tengeri so, ha nagyon muszaj, bar a ven kecske tobbet nyalogatja. Az alga kiment a divatbol a zeolit javara Dr Klinghardt szerint, aki nem troll. Jo ejszakat:)

 

 

Előzmény: Törölt nick (5364)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.15 0 0 5363

atszoktam az amcsi facebook lyme oldalra, nagyon kedvesek es rengeteg az info, foleg alternativ cuccokrol. 

sokkal szemelyesebb, nincsenek trollok, paros labbal rugjak ki oket:) 

 

holnap kezdem a hatodik honapot a cowdenbol, de szerintem nalam az igazi kulonbseget a kinai jelenti, szurkal minden heten :) azt mondta, most mar baratkozzam meg a tuivel:) na persze... 

 

a korzetim elkuldott EMG-re, megint elojott az SM/ ALS szoveggel (25 doboz bepakolasa utan mentem hozza es nemigen mukodott a kezem, a kinai szerint herx) 

 

egyebkent minden jo, ma pl francia nyelvvizsgan voltam, mult heten lekonyveltem 35 millio eurot a munkahelyemen (nem lehet felrekonyvelni sajna:)), a heten este 8ig bent porogtem. Annyira normalisnak tunik minden, nem hiszem el. 

 

Dieta maradt, semmi cukor, gluten vagy tejtermek

 

ja, voltam pesten egy egs (esg?) nevu vizsgalaton, lehet ra kupont venni a neten, erdekes dolgokat mutatott ki. A tudom/ szivem gyulladasban van a vesem miatt, amit a gluten general. Elvileg savas is vagyok. Mutatta a vese es a majfunkciot is, ott az eredmeny nem pontos a tobbi lelettel osszehasonlitva, de valoban azok az ertekek magasak, amiket a gep kiirt. Az osszes nyirokmirigyem gyulladasban van, azt is mutatta a gep. (Ott laknak a bacik elvileg, egy tavalyi kutatasban olvastam) A paromnak csak annyi jott ki, hogy passziv dohanyos (szulei)

 

Lehet, hogy feldobom a patkot, 2 het mulva derul csak ki az izotopos vizsgalaton. Meglatjuk...szoval nekem mar mas is jatszik, de ugy tunik, a lyme kontroll alatt van. Kopp - kopp

 

Te jol vagy? :) 

Előzmény: eagle0514 (5362)
eagle0514 Creative Commons License 2012.06.15 0 0 5362

Szia Anita, hogy vagy mostanaban?

Mar reg nem voltal itt! A blogodhoz sajnos nincs hozzaferesem :( igy nem tudom, hogy haladsz a gyogyulasban. A cowden mar letelt? Segitett valamit?

Előzmény: Törölt nick (5361)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.15 0 0 5361

sziasztok, 

pesten leszek 25-en, ha vkit erdekel. Nem tudom, hogy erzem majd magam az EMG utan, de hatha jol :) vhol a Liszt Ferenc ter kornyeken lesz a szalloda

Anita

 

Ki hogy van?:) 

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.15 0 0 5360

EZT nekem írtad?

Előzmény: Törölt nick (5359)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.15 0 0 5358

Azon filózom , hogy mivel én sokmindent kipróbáltam már mi maradhat le a listáról amivel te foglakozol kedves barátom.

Estére meg lesz az anyag igérem , mert a net az nem titokzatos .

Rengeteg természetgyógyászati szert próbáltam, homeopátiát, ganoderma gombát, lenkei vitaminokat, forever cuccokat.

Ja és van egy pár természetgyógyász ismerősöm már és hidd el nem nehéz felkutatni a palettát.

ÜDV .

Előzmény: Törölt nick (5357)
Lentesfent Creative Commons License 2012.06.15 0 0 5356

Troll, mert folyamatosan provokál.
Csak egy megoldás van: nem reagálni, nem válaszolni.
Ha válaszoltok a kérdéseire, soha nem szabadultok meg tőle, örök vendég lesz. Ha ezt akarjátok, a fórum le fog fagyni (mint ahogy lefagytak a többi fórumok is). Így nem tudtok egymásnak segíteni.

 

 

 

"Trollnak nevezzük az internetes közösségben azokat a fórumrombolókat, akik sértő, kihívó hozzászólásokkal igyekeznek provokálni fórumozó társaikat, kommenteiket mintegy csaliként használva arra, hogy hálójukba áldozatokat szerezzenek. Jellemzően abban lelik örömüket, ha a közösség tagjai között viszályt szíthatnak, ha véget nem érő veszekedéseikhez partnert találnak. Ezen konfrontálódások vége az esetek többségében személyeskedésbe, sértegetésbe fullad."

 

 

 

Szerintem az élet túl rövid ahhoz, hogy parttalan vitákból álljon!

Lilybaba Creative Commons License 2012.06.14 0 0 5354

Kedves Csilla007, én is úgy látom, hogy Pötty jót akar, tekintve hogy végigszenvedett jó pár hónapot, évet, neki nem marketing fogás kell. Ő csak segiteni akar, hogy ne szenvedjen mindenki olyan sokat mint Ő. Amint olvastam sok mindent kipróbált már az évek alatt... Nem működik mindenkinél mindig ugyan úgy egy egy gyógyszer gomba stb... de ha már fele annyi a fájdalom, a beteg ember már azt is értékeli, és legalább nem adja fel, hanem harcol az életben maradásért. Pötty ezt a harcát mutatja meg az itt lévő embereknek, és ezt nem támadni kéne hanem támogatni, nem úgy mint ez a "kedves" Lymekor ellenes... Aki szerintem nem teljes beszámitható...

Előzmény: Csilla007 (5353)
Csilla007 Creative Commons License 2012.06.14 0 0 5353
Akkor megmagyarázná hogy nekem miért írta Pötty hogy nem ajánli a gombákat hanem valami más? Akkor ha ott dolgozik ilyet nem mondott volna....
Előzmény: Törölt nick (5352)
Lilybaba Creative Commons License 2012.06.14 0 0 5351

Kedves Lymekorelleneske.... Ha feltűnt becéztem úraságod tekintve, hogy Ön már huszadjára Pötyikézte le Pöttyöt!! Nem tudom, kinek hiszi magát, hogy csak úgy becézget, de ez most itt a legkisebb baj, hiszen ha valaki nem tanulta meg kis gyerekkorban a tiszteletet más iránt, idősebb korban már tök felesleges lenne ezen módositani, mert lehetetlen! Pöttynek már a második videóját látom, és Önnel ellentétben az összes orvosi anyagát láttam, (méghozzá sokad magammal). Magával ellentétben, Ő konkrétan küzdött/küzd ezzel a betegséggel saját magán tapasztalja a tüneteket, a hatásokat, és ha egyszer ez a gomba neki bevállt azt Magának nincs joga felülbirálnia, a fájdalmakat a betegek érzik és nem a kuruzslók. Ergo nem marketing fogás, ha egyszerűen jobban érzi magát a gombáktól, megtud tenni olyan dolgokat amikre évekig nem volt képes, ez a tény, Önmagáért beszél. Ő csupán megosztotta a Beteg Társaival, hogy hogyan állt talpra. Nem tudom mi célból van itt, úszitó lázitó magatartásával csak az ellenszevet fogja maga felé irányitani. Mit dobálózik ügyvédekkel??? Ez egy közösségi fórum, ahol a Beteg emberek megosztják VALÓS élményüket, tapasztalataikat, és aki csak tud az segit!!!! Ne várja el Pöttytől a választ, mert ahogy én itt a fórumon láttam, Ő egy intelligens ember, és nem fog a maga szintjére süllyedni... Nem azért van itt, hogy ártson a beteg embereknek, hanem hogy segitséget nyújtson, és nemcsak beszél mint Ön kedves Lymekor ellenes, nemcsak a Nick nevével tesz ellene, talán ezért is szerepelt már 2 alkalommal Tv-ben, valamint Előadást is tartott már, ahol személyesen találkozhattak vele az emberek, és igenis, volt olyan aki külön köszönetett mondott neki, mert sok hasznos információt tudott át adni. Én nem fogok Magával vitatkozni. Szeretném Tisztelettel arra kérni, Ne támadja Pöttyöt, ha valami hasznos információja van, azt ossza meg a betegekkel és ne áskálódjon, mert ez GUSZTUSTALAN! ( Nem gyógyitó emberre vall...)
UI: Semmi köze nincs mások orvosi anyagaihoz, azt bemutatta az illetékeseknek, ahhoz hogy egyáltalán TV-sek szóba álljanak vele, tehát valamit Ö már letett az asztalra. És azt sem értem miért kellene együtt pontositaniuk??? Szerintem Magának Semmi köze nincs Pöttyhöz! Energiáját forditsa arra, hogy mihamarabb gyógyitsa meg, a magyar Lyme kórosokat, vagy legalább érje el azt a szintet, amit Pötty elért egészségileg. Azt irja, Maga tudja a gyógymódját ennek a betegségnek... Ön eddig hol volt?? Miért nem hallottunk eddig arról, hogy valaki teljesen meggyógyult az Ön módszere által? És hogy-hogy van még Lyme kóros ember, ha maga tudja az ellenszerét??? Különös ez nekem, de annyira nem érdekel, hisz ha valóban tett volna már a Lyme kórosokért, akkor annak már rég hire ment volna....
Tisztelettel Lili

Szebetiel Creative Commons License 2012.06.14 0 0 5350

''Sebetiel, Okos vagy nagyon. ''

ezzel egyetertek :)

 

''Semmiféle ocd nincs nálam én egy 54 éves ember vagyok, rendkívúl jó állapotban Képes vagyok 300 km/ órás sebességgel is motorozni bármikór. és még soha ne előztek meg''

 

egy ember elmeallapotat tekintve ez teljesen irrevelans. aruld el miert jossz vissza folyton ide trollkodni ugy, hogy kizarolag az a celod hogy Potty-be es a ganoderma gombaba gonoszul belekossel? Azt allitod nagy duhodten, hogy te megmondod ha valami nem hasznal. Ezen a forumon szerintem mar biztos felsoroltunk kismillio olyan dolgot ami nem, vagy csak esetenkent hasznal. Te megis folyamatosan, ujabb es ujabb nicknevek alatt csak azert jossz ide vissza, hogy a gombat meg Pottyot ocsarold. Te valami duhos szomszed vagy vagy mi?Mas forumokra is koveted ot, vagy csak ide?

 

Kulonben meg probalkozunk. Az egyetlen kapszkodo, ha valakinek valami hasznal. Aztan azt masok vagy kiprobaljak, vagy nem, ezt mindenki dontse el maganak, ne te akard eldonteni helyettunk, es azt sem neked kene bizonygatni, hogy Pottynek mi mukodik es mi nem. Ha neki a ganoderma mukodik, akkor az.

 

Amugy meg minden velemenyt szivesen meghallgat itt barki, a megfelelo stilusban, es egyebkent meg meg mindig nem tudjuk szerinted mi mukodik. Azt szerintem legalabb fel ev trollkodas tavlatabol mindenki tudja itt, hogy szerinted a ganoderma gomba nem mukodik. Ok. Nem kell tobbszor elmondani, ertettuk, ez a velemenyed. Most beszelj arrol MI mukodik szerinted?

 

''Rettentő fontos az étrend, a mozgás és a sport meg a sok tanulás.''

Ezzel is egyetertek :)

Előzmény: Törölt nick (5349)
Szebetiel Creative Commons License 2012.06.14 0 0 5347

te  mit szedsz? Az OCD-re kene valamit.

Előzmény: Törölt nick (5345)
Csilla007 Creative Commons License 2012.06.14 0 0 5346
Már ne haragudjon, de ha akar segíteni nekünk akkor segítsen, ha meg nem akkor hagyjon békén minket... van elég bajunk a veszekedéseken kívül is...
Előzmény: Törölt nick (5345)
Szebetiel Creative Commons License 2012.06.14 0 0 5344

''Kedves attis a beszéd a tévében az beszéd, olvashattad, nekem a leletei kellenek visszamenőleg''

 

miert kellenek neked a leletei? Ez mar tobb mit abszurd. Nekem meg kell a plazmateved. Hozhatsz ugyvedet, megbeszelem vele itt a forumon.

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (5342)
Szebetiel Creative Commons License 2012.06.14 0 0 5343

Most nincs kedvem lemaszni es megnezni, de azt hiszem 150 ml-es uvegben van, es 15 fontba kerult. kb fel evig kell szedni, ahogy nezem 2-3 honapig tuti eleg lesz ez az egy uveg ha nem tovabb, mert napi 9 csepp a max, es nem cel a herx, ha szarul vagy, vissza kell venni az adagot egy idore. Nekem tudod a szemem mar regota egesz jo, csak ejszaka csoppentek, illetve a szomjusagra ugyanez, de miota szedem, egyre gyakrabban ebredek arra reggel, hogy nini, nem is csoppentettem/ittam egesz ejjel.

Előzmény: Lentesfent (5340)
Szebetiel Creative Commons License 2012.06.14 0 0 5341

Akkor mostantol hivjuk Dr Troll Laszlonak :)

 

En azt nem ertem pontosan, hogy miert csak erre a gombara van kiakadva, holott elkeseredesunkben vagy epp lelkesedesunkben mi itt mar a-tol z-ig minden letezo ertelmes es ertelmetlen dolgot kiprobaltunk, tan' meg a vizeletivas homeopatias gyogyhatasat is, de o csak ez ellen az egy szerencsetlen ganoderma gomba ellen folytatja obszessziv-kompulziv kuzdelmet.

 

 

Előzmény: Lentesfent (5338)
Lentesfent Creative Commons License 2012.06.14 0 0 5340

Erről a teasel root-ról írt valahol Ibolya, úgy emlékszem.

 

Nekem már teljesen mindegy, hogy mitől, csak valamitől meggyógyulnánk véglegesen és nem kerülne csillagászati összegekbe.

És nem tartana a kezelés az idők végezetéig.

 

A gyógyszerektől besokalltam, jöjjenek a gyógyszermentes megoldások!

Előzmény: Szebetiel (5337)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.14 0 0 5339

TE szerintem valami cégnél forgalmazó vagy és semmi több,nem tudom mit akarsz bizonyítani ha nincs elérhetőséged!

Orvosnak így kevés vagy , talán lehetsz természetgyógyász de azok itt nem reklámozzák magukat, mert komoly honlapokat készítenek .

AKKOR KI VAGY ÉS MI AZ AMI GYÓGYÍTJA A LYME KÓRT?

Ha leírod nem fog megbüntetni a rendszer, az hogy Ibolyának bizonyítani kell akkor nézd meg az echo tv-n a műsort és meglátod mit kell bizonyítani.

Van akinek használ a gomba van akinek nem, mindenki más.

Megsúgom neked , hogy itt a csendes reklámoddal nem mész semmire, mert nincs reklám.

Előzmény: Törölt nick (5334)
Lentesfent Creative Commons License 2012.06.14 0 0 5338

Ezt találtam , szerintem a troll Dr Tihanyi László nevében beszél. A cél az összeugrasttás, ez teljesen nyilvánvaló! Lászlóként köszönt el.

 

http://webshop.drtihanyi.hu/wcimke/gyogygomba-kivonatok/?

Előzmény: Szebetiel (5333)
Szebetiel Creative Commons License 2012.06.14 0 0 5337

Viszont most hogy a trollal egyidoben en is visszajottem belinkelem ezt az oldalt, mert nagyon hasznosnak talaltam: http://www.ladybarbara.net/html/damage.html

(nem en vagyok lady barbara, es a termekeit sem forgalmazom, csak egy sima lymos vagyok)

 

merthogy vegulis elkezdtem a teasel root-ot, itt Angliaban talaltam egy helyet ahonnan eleg olcson meg tudtam rendelni, es eleg utos, mondhatom. Ez az amit egyszer kerdeztem itt a forumon, hogy mi lehet a neve magyarul, es valami bolyhos pruntyoke vagy mi, de mindegy vegulis Magyarorszagon nem talaltam ilyen keszitmenyt. Ez az oldal amit belinkeltem alapvetoen errol a szerrol szol, de igazabol ami erdekes, hogy a 'damage' menupontnal nagyon reszletesen kiter arra, hogy a lyme okozta karosodasokat milyen gyogynovenyekkel lehet helyrehozni.

 

 

Szebetiel Creative Commons License 2012.06.14 0 0 5335

''Pötyinek most keményen bizonyítíni kell ,az írásai után. Ha nem tud ne írjon többet.''

 

szerintem meg neked kell bizonyitanod, ha nem mondod meg mi a lyme ellenszere, ne is irj tobbet :)

Előzmény: Törölt nick (5331)
Szebetiel Creative Commons License 2012.06.14 0 0 5333

Szio, nem, kicsekkoltam prof.dr.F.J.-t a neten, a troll nem volt eleg elovigyazatos, es valos kezdobetuket irt. Prof. dr. F.J. letezik, van honlapja, osszessegeben nagyon szimpatikusnak tunik, tudod en gyogynovenyekben utazom. A troll meg szerintem a termekforgalmazo nagykepusegevel nevezi 'betegei'-nek a vasarloit. Szoval o nyilvan nem orvos, csak elhivatott kovetoje F.J.-nek ami egyebkent ertheto mert valoban jonak tunik, csak azt nem tudom miert kell velunk veszekedni ezert.

 

http://www.immunforte.hu/hu/rolunk ez a honlap, legfokeppen daganatokkal foglalkozik, de immunrendszerrel ugy altalaban is, igy autoimmunnal is erintolegesen. Semmi lyme.

Előzmény: Lentesfent (5330)
Lentesfent Creative Commons License 2012.06.14 0 0 5332

Igazad lehet.

Mi már egyszer belefutottunk egy trollba, semmi kedvem virtuális,  unatkozó,  gonosz lényekre időt pazarolni. Egy orvos nem így jelentkezne be. Tudtam, ha a gyógygombákról lesz szó, megint elő fog kerülni. Át kell lépni rajta.

 

 

Előzmény: Szebetiel (5328)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!