Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.10.06 0 0 326
Müködik.Hidraulika fasza pikk pakk emel sokáig tartja magát és hintázik rendesen.Fék,futómü szintén müködik.Elenyészö rozsda de tényleg,egy kis folt az alján ahol leért a vakondtúrásra. Motor olaj folyás van de az szerintem normális mert minden tömités kiszáradt.Szerviz az ráférne, de egész normáliosan jár.Egy szelep csattog bekell állitani.
Ess gondokodóba. Átiratva müszakiztatni tudom.
Előzmény: rugaferenc (325)
rugaferenc Creative Commons License 2005.10.06 0 0 325
Látom használt a mosás ;)
Mit sikerült eddig megtudni róla?
Üdv!
Feri
Előzmény: Törölt nick (324)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.05 0 0 324
AJÁNDÉK KÉPEK A GARÁZSOMBÓL.
Előzmény: rugaferenc (323)
rugaferenc Creative Commons License 2005.10.05 0 0 323
<< NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM !!! >>
Előzmény: Törölt nick (322)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.04 0 0 322
BOLDOG NÉVNAPOT FERENC
rugaferenc Creative Commons License 2005.10.02 0 0 321
Vérzés, jelentem elállítva! Relikviát pont a napokban kaptam a haverjaimtól. Egy Citroënes kulcstartót! Le is váltotta a eddig használatban lévő Delma figurát. :)
Nem beszéltem még vele. Kaptam ötleteket , előbb kipróbálom azokat...
Üdv!
Feri
Előzmény: Aquabat (320)
Aquabat Creative Commons License 2005.10.02 0 0 320
Majd utánanézek ennek a filmnek. Nagyon gyűlnek a Citroenes relikviáim. :) Majd teszek föl képet. A kocsinak meg állítsd el a vérzését.  Janival nem beszéltél?
Előzmény: rugaferenc (319)
rugaferenc Creative Commons License 2005.10.01 0 0 319
Ronin? Jó film, sztem. Nézd meg, érdemes.
'Csak' a zöld vére folyta talajba, szerteszét. Elszakadt az olajszivattyúnál lévő gumi biz-basz. Próbáltam úgy megfogni bilincsekkel, h. ne follyon. Ez sikerült is, de keletkezett egy új repedés, ahol szépen lassan az éjszaka folyamán, közlekedő edények hatására, maga alá pisilt. :(
Előzmény: Aquabat (318)
Aquabat Creative Commons License 2005.09.30 0 0 318
Ronin? Az milyen film? Úgy érzem meg kéne néznem. Feri! Elvérzett a GS? Mi lett vele?
Előzmény: Mihaszna Zullott Naplopo (316)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.26 0 0 317

Tényleg! :)))) most. h- mondod..

Üdv!

Feri

Előzmény: Mihaszna Zullott Naplopo (316)
Mihaszna Zullott Naplopo Creative Commons License 2005.09.26 0 0 316
Az inkabb a Ronin lehetett. :)
A szallitoban BMW volt szerintem.
Előzmény: rugaferenc (315)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.25 0 0 315

Szállító 1-ben az Aud* vs Citroën XM kergetőzés. Kameraállásonként váltogatják a szériát(S1/S2). (filmes baki) A szállító 2-t még nem láttam. Viszont most, h. így élménybeszámoltál negatívumairól lehet, h. megnézem :)))

GSA-m elengedte a vérét. Mi jöhet még?

Üdv!

Feri

Előzmény: Aquabat (314)
Aquabat Creative Commons License 2005.09.25 0 0 314

Nem hinném, hogy bent is lenne vezérlés. Mit csinál az XM? Amúgy a Szállító 2 nagyon szar volt. Nem éri meg a mozijegy árát. A történet nem lenne rosz. De olyan kamuk vannak benne, azt hittem mkimegyek a teremből. Egyik épületből a másikba ugratás, vasoszlopok kiütése és sehol egy karc. Még csak koszos se volt. Szerintem ez nagyon elrontja. Én més sehol se tartok a géppel. A belső tér van szétbontva. Ennyi. De remélem hamarosan elkezdhetem majd.

 

Előzmény: rugaferenc (313)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.24 0 0 313
Azért írtam a cocpit dolgot, mert ott még nem jártam felújításügyileg. Futómű, motor kasztni, beltér lenne a sorrend... S mivel a beltérben van a cocpit, nem igazán tudom, h. van-e ott valami vezérlés....Sztem nincsen, de ki tudja.... :))
PSA topicon adtak 5leteket, előbb megpróbálom azokat, hátha...
Szállító? Nem abban van az az XM amelyik képes kameraállásonként S1-ből S2-be és vissza konvertálódni? :)))) Majd nézd meg(embléma helye a legszembetűnőbb)

Üdv!
Feri

ui.: Valamit írjál ide a Te GSA-dról is!!! Hogy állsz vele?
Előzmény: Aquabat (312)
Aquabat Creative Commons License 2005.09.24 0 0 312
Milyen jó lenne ha már bárhol és bármikor internetezhetnénk! Olcsón, és gyorsan! Feri mire gondolsz? Cockpit?  Kezdek aggódni a kocsidat illetően. Illetve nem is aggódni. Ez egy igazi Citroen! Követeli, hogy foglalkozzanak vele. :) De utána mint egy öszvér! Beszélj Janival! Ő lesz a megmentőd! :) ui: Most nézzük a meg Szállító 2 c. filmet. A BM..-étő eltekintv jó volt az első rész, majd kiderül mijen az AUD.-s. :))
Előzmény: rugaferenc (311)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.22 0 0 311

Legjobb lenne odavinni a gépet, de kicsit messze van :)

A cocpit alatt akad valami, ami befolyásolhatja a gyujtást?

Üdv!

Feri

Előzmény: GSdriver (310)
GSdriver Creative Commons License 2005.09.22 0 0 310

te tudod, de jani műhelyébe még nincs bekötve az internet ... :)))

Előzmény: rugaferenc (309)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.20 0 0 309

Köszönöm az elérhetőségeket. Először maillel próbálkozok....
Kicsit pihentetem a projecktet az időjárásra való tekintettel.... Addig is marad a BX ;)

Üdv!

Feri

Előzmény: GSdriver (308)
GSdriver Creative Commons License 2005.09.20 0 0 308

janos telefonos elerhetosege is fent van a honlapon, keresd a webszerviz cim alatt.

 

 

Előzmény: Aquabat (307)
Aquabat Creative Commons License 2005.09.15 0 0 307
Tisztára mint a Predátor! Annak is zöld a vére! :)9 He-he! Nagyon meg kell gondolni kivel állunk szóba ám! Már a fodrászomat is kezdem meghülyíteni a mániámmal. Ma, szokásos módon belenyírattam a hajamba a Citroen logót. És nem hiszi el hogy nem unom. :) Sajnos nem tudtam beszélni a szerelővel. Egyszerűen nem jutok el oda. De szerintem nem haragszik meg ha megadom az emil címét. Meszlényi János: meszlenyi@freemail.hu De most ebben a pillanatban bizonytalanodtam el mert lehet, hogy axelero. De inkább freemail. Biztos tud segíten de nagyon elfoglalt nem tudom mennyi idő mire válaszol. Te Feri így küldöd? Az vagány. Meglát a rendőr kiradírozza még személyi számodat is. (amúgy ma lettem kész egy rendőr suzukival:)
Előzmény: rugaferenc (306)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.14 0 0 306
No ma megtettem a motorcserét és a legnagyobb meglepetésemre ugyanazt műveli, mint eddig!!! Most van az a pont, h. tényleg fogalmam sincsen, h. mi a baja...
Marad a szerelő :(
Előzmény: rugaferenc (305)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.12 0 0 305

Azért a kétely még bennem van, h. kitoloncolnak a korházból vérvétel esetén! Elkísér valaki? :)))

Ricsi! Nem esek én kétségbe! A problémát akkor is megoldom! MOTORCSERE :) Ugyanis most már van még egy! Ha azzal is produkálja ugyanezen tüneteket, akkor márkát váltok!
Na azt azért nem :D

Kérdőívet annyiban módosítanám, h. a velem beszélni kívánő hölgy kapna kérdőívet és a megadott pontszám feletti teljesítés esetén elegyednénk csevejszintre! :)

A jobb sorsra szánt GSA-ddal hogy haladsz?

Üdv!

Feri

rendőrbarát :)))

Rendőrbarát autó! :D

Előzmény: Aquabat (304)
Aquabat Creative Commons License 2005.09.12 0 0 304

Végre! Nem vagyok egyedül! Tudjátok eddig iszonyat hülyén éreztem magam vérvételkor. Volt, hogy inkább a kutyánkat csapoltam meg, csak nehogy kiderüljön az igazság. De mostmár teljes értékű életet élhetek. Köszönöm! :) Ferikém valahogy meg kell oldanunk a problémádat. Ez nem mehet így tovább. Ami meg a nőket illet én írni fogok egy kérdőivet amiben számot kell adni a <<-el összefüggésbe hozható tudással. Aki át akar menni a viszgán annak föl kell kötni a gatyát, vagy a szoknyát. :)))

GSA 4EVA!

 

Előzmény: GSdriver (303)
GSdriver Creative Commons License 2005.09.11 0 0 303
Az elkövetkező 2 hétben a GS honlap sajnos többször is lehet elérhetetlen a szerver mindenféle felújítási munkálatai miatt. Elnézést az esetleges kellemetlenségekért.
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.11 0 0 302

Azt hittem, eddig csak én vagyok ilyen különc horzsolás ügyileg. Nem mertem elmondani senkinek!

:)))))

Előzmény: GSdriver (301)
GSdriver Creative Commons License 2005.09.11 0 0 301

Sokat töprengtem azon, hogy miért is van az, hogy amikor kislányom lehorzsolja a térdét a játszótéren, akkor nem piros, hanem halványzöld folyadék jön a sebből ...

 

Először a mostani gyerekek közt népszerű Shrek film mellékhatására gyanakodtam, és fel sem merült bennem, hogy összefüggésbe lehet esetleg hozni a dolgot az általa is rajongásig szeretett GS-ünkkel.

 

:))) 

Előzmény: rugaferenc (300)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.10 0 0 300

"Nőt a GSA közelébe nem engedünk! :)"

Kivéve, ha zöld folyadékot iszik és ez a monogrammja: >>

:D

Előzmény: rugaferenc (299)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.10 0 0 299

Nőt a GSA közelébe nem engedünk! :)
műszakija még nincsen, arra készítem fel. Eleje megvan már(karosszéria, folyások, futómű) Csak az a rohadt rángatás/egyenetlen alapjárat. Padlólemezzel lenne még gondom, de azt karosszériásra bízom ;) Kezdek elbizonytalanodni az egész karburáto/megszakító rendszerrel kaocsolatban. Eddig azt hittem, h. értem. De mikor megjött a másik moci, elment a hitem. Van egy vákumos előgyujtás szabályozó a megszakítón, ebből cső a karbiba. Igen ám, de a másik karbin ez le van dugózva egy gyárinak tűnő csavarral!

ééééss

Még egy cső a karbiból, ez egy másik vákumos miafenébe megy bele. Feltételezem ez az Economizer(előmelegítő).

Csak egyszer legyen kész, megyek vele franciakörútra. :D

Üdv!

Feri

Előzmény: Aquabat (298)
Aquabat Creative Commons License 2005.09.10 0 0 298
Én most berágtam mint a hatos anya, és kitaláltam ha egy forintom lesz azt is a kocsira költöm. (csaj van a dolog hátterében, nem fityorgtattjuk). Hát mondhatom szép gyerek vagy te is. :)) Műszaki sincs gondolom. :) Figyelj. Mostmár izgat engem is problémád. Meg fogom kérdezni ezt a fulladás problémát. Nem mondom, hogy holnapra, de meg fogom kérdezni. De amúgy én a napelemben is benne lennék lassan csak menne már a gép!
Előzmény: rugaferenc (297)
rugaferenc Creative Commons License 2005.09.10 0 0 297

Ha kell valakinek rengetegféle makett Citroën, akkor vegye fel velem kapcsolat és adok mail.
300-7000HUF-ig  mindenféle. GSA-ja nincsen :(

Üdv!

Feri

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!