Keresés

Részletes keresés

Muffvadász Creative Commons License 2000.11.30 0 0 325
Kösz az infot. Megnézem. Eddig én a tv2- néztem a tényeket, de majd átkapcsolok.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: attus (324)
attus Creative Commons License 2000.11.30 0 0 324
D. Tóth Kriszta az RTL Klub Híradójában szerepel, azelőtt inkább tudósítóként, esetleg a déli kiadásban, manapság gyakrabban látni az esti ill. késő esti híradóban is.
Nagyon kellemes, minden szempontból!
Előzmény: Muffvadász (323)
Muffvadász Creative Commons License 2000.11.30 0 0 323
Mikor és hol lehet látni a hölgyet?

Üdv Mindenkinek

Előzmény: attus (322)
attus Creative Commons License 2000.11.30 0 0 322
A Krisztát én inkább csinosnak mondanám. De annak nagyon!
Előzmény: Y-forduló (321)
Y-forduló Creative Commons License 2000.11.30 0 0 321
Na és D. Tóth Kriszta az RTL-Klubon? Szerintem kifejezetten szép kislány.
kevi Creative Commons License 2000.11.29 0 0 320
Liptai, bocs az érintettől.
kevi Creative Commons License 2000.11.29 0 0 319
Én már csak azokról merek véleményt mondani, akiket teljesen is lehet látni, vagy élőben is felmérhetem. Sajna sok igen nagyseggű tudja leplezni magát.

Krizsó Szilvia DunaTV
Hajdú Andrea.

Lipták Klaudiát meg alapopsan meg vizsgálnám.

attus Creative Commons License 2000.11.28 0 0 318
A Tv3 sajnos kimaradt nekem.
A Novodomszky szerintem is helyes, de valahogy nem az én esetem. A Gabi valahogy közvetlenebbnek, és ezáltal vonzóbbnak látszik az én szememben. És (már amennyire a kosztümökön át látszik), szerintem az alakja is jobb. Szóval nálam ő a nyerő.
Petsze a többiek is szépek, bár az RTL online-on többen megjegyezték, hogy MArsi Anikó csak a tévében ilyen szép, Stahl Judit pedig szintén szép, csak talán nincs annyira a szépségére hegyezve a dolog, mint az Antóniánál. (Na meg hat évvel idősebb is nálam 1968-1974).
Előzmény: Kataca (315)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.24 0 0 317
Novodomszky Éva mostanában állandóan bakizik. Szörnyű.
Vagy 3-4 négy éve volt egy szép lány a Telesporton, az atlantai olimpia idején sokat szerepelt a studióban. Na, ő tényleg gyönyörű volt. Csak a nevét felejtettem el. :(
Ethan Hunt Creative Commons License 2000.11.24 0 0 316
Ha már m1 hiradó, akkor inkább Novodomszky Éva! Imádom! Na jó, a kis tépett fejével Kiss Gabi se rossz. Én láttam már Marsi Anikót smink nélkül, úgyhogy elhiheted: csodát tesznek vele a sminkesek és a világosítók.
Előzmény: attus (314)
Kataca Creative Commons License 2000.11.24 0 0 315
Kiss Gabi TV3-nal volt regebben (akkoriban o volt a kedvencem), s szerintem vorosen aranyosabb volt.

Előzmény: attus (314)
attus Creative Commons License 2000.11.24 0 0 314
Sziasztok!

Nem tudom, mit tudnak az RTl sminkesei, de egészen biztos vagyok benne, hogy a Marsi Anikó élőben is nagyon szép. Ha pedig már itt tartunk, az Antónián látványosan nagyon sok a vakolat, ehhez képest az Anikó termélszetesen néz ki a tévében.
Mit szóltok az m1 Híradójában mostanában feltűnt Kiss Gabihoz?

Muffvadász Creative Commons License 2000.11.23 0 0 313
Kedvs Júzlessz Úr!

Tudod ki az Úr! Én egyszerűen Muffvadász vagyok. Ennyi. Ez a téma részemről lezárva.

Más: Hol ül előtted? Honnan irkálsz ilyen lelkesen? Csak nem a Napkeltétől?

Honnan veszed, hogy nem találkozhatunk vele élőben. Én nem tudom valaki ismer egy TV-s csajt vagy pasit vagy vele dolgozik azt hiszi más az életbe nem találkozik vele. Én is szoktam TV-s riporterekkel, bemondókkal stb. találkozni, beszálgetni. Ők is emberek.

A Fogadóórát megnézem csak valaki írja ide mikor(nem akarom egész este a TV újságot bújni). Remélem sokszor látom még Besztercey Juditot a képernyőn. A Riporter kerestetik alatt is szurkoltam, hogy a nyertesek között legyen és még láthassuk máskor is és lőn csoda.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: Júzlessz (307)
Muffvadász Creative Commons License 2000.11.23 0 0 312
andorra!

Tényleg nagyon egyszerű vagy. Ez nem az a topic és ezt nem így szoktuk megtárgyalni. Biztos jól mozog az ágyban a hölgy, de ez nem jellemző téma ebben a topicban.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: andorra (308)
Júzlessz Creative Commons License 2000.11.23 0 0 309
andorra,egyszerű vagy,mint a bot.
És közönséges.

Pfujj.

Előzmény: andorra (308)
Júzlessz Creative Commons License 2000.11.22 0 0 307
Kedves Muffvadász Úr,

az Ön által említett Tüskehaj (Beszterczey kisasszony) itt ül előttem,és biztosíthatom Uraságodat,hogy élőben sem utolsó,sőt ÁBBSZOLÚTE az első,bár a televízió képernyőjén nem látható,hogy valójában milyen igézően szép barna szemei vannak.S mivel Ti csupán ott láthatjátok,ilyenformán sajnos kimaradtok férfiszív-döglesztő pillantásának élvezetéből,én viszont el tudnék olvadni,mikor rámmosolyog...Nekem megadatott a szerencse,hogy ismerhetem személyesen a HÖLGYET,és elárulom,nem csak csinos,hanem nagggyon-nagggyon intelligens,és kedves.És a sziporkázó humorát még nem is említettem.....
..na,asszem ezért fogok kapni Tőle...
És engedtessék meg,hogy én közöljem veletek a jó hírt:BEST-erczey Judit újra látható a képernyőn,figyejétek a "Fogadóóra" c. műsort az m1-en.

üdv.
júzlessz

Előzmény: Muffvadász (223)
Heartbreaker Creative Commons License 2000.11.06 0 0 306
A kereskedelmiek is kurva szarok. Ha rákeresel az adataimra, a topic címeknél kiadja az ”új tv csatorna” oldalt. Ott van egy szép, hosszú, naggyon fikázó cikkem a tévékrôl. Ha érdekel a véleményem, ajánlom szeretettel.
Előzmény: ló2 (305)
ló2 Creative Commons License 2000.11.03 0 0 305
Akkor nézzél valami mást! Katasztrofálisnak én inkább a nyálas kereskedelmiket nevezném. Ott kultúrának elég a Jimmy meg a Lajcsi. Bocs az OFF-ért!

ló2

Előzmény: Heartbreaker (304)
Heartbreaker Creative Commons License 2000.10.31 0 0 304
Na igen, legalább a bemondóik legyenek jók, hamár a měsoruk katasztrófa.
Előzmény: ló2 (303)
ló2 Creative Commons License 2000.10.27 0 0 303
BILON

Teljesen igazad van! A Duna TV bemondói a legszimpatikusabbak. Sőt egyesek közülük a legszebbek is.

ló2

Előzmény: Törölt nick (299)
Callisto Creative Commons License 2000.10.27 0 0 302
Muffvadász!

Szerintem a hölgynek nem csak az autómárkák kiejtésével van problémája: mintha egy kicsit selypítene is az istenadta. (Persze mint ismert, ez manapság egyáltalán nem akadálya képernyőre kerülésnek). Ettől függetlenül nálam most ő a No.1!

Előzmény: Muffvadász (286)
Heartbreaker Creative Commons License 2000.10.26 0 0 301
Igaz, ebbôl a kontextusból nem vizsgáltam a dolgot. Hiába, a régi igazság megint "ül", hogy mindig az evidenciák a legkevésbé feltěnôek. Üdv
Előzmény: Muffvadász (300)
Muffvadász Creative Commons License 2000.10.26 0 0 300
Nem értem a csodálkozásod. Attól, hogy nincs a csaj képernyőn még gondolom nem őrzik búra alatt. Feltételezem, hogy eljár vásárolni, fodrászhoz, könyvtárba, moziba, stb.....és itt ott meg kell mondania a nevét és ha még jól is néz ki akkor lehetnek olyan emberek akik megjegyzik a nevet és az arcot és a képernyő nélkül is tudják azonosítani a kettőt a fejecskéjükben.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: Heartbreaker (297)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.26 0 0 299
Hali!

A Barkó Juditról (Duna Tv) tudtok közelebbi infót?
Amúgy szerintem is a Duna Tv "lányai" a legszimpibbek. Persze máshol is akad szépség.

üdv

sexvajonmi Creative Commons License 2000.10.26 0 0 298
;-) Minnél több jó csajt a képernyőre, minnél kevesebb ruhában! ;-)
Előzmény: Heartbreaker (297)
Heartbreaker Creative Commons License 2000.10.26 0 0 297
Bocs, Muffvadász, csak csodálkoznék, merthogy nincs képernyôn. Sexvajonmi, hogy érted, hogy reklámozok? Én nem reklámozok senkit-semmit, csak véleményt fejtek ki.
sexvajonmi Creative Commons License 2000.10.26 0 0 296
Döbbenet ül az arcomon!?!? Te ott dolgozol és itt reklámozol?
Előzmény: Heartbreaker (292)
Muffvadász Creative Commons License 2000.10.25 0 0 295
Nem csigázlak, miért ne ismerhetné valaki a topicba irkálók vagy az olvasók közül Grétát. Más: A nevemet kéretik rendesen kiírni, én sem írtam, hogy Herti! Nincs sértődés. Kösz

Üdv Mindenkinek

Előzmény: Heartbreaker (294)
Heartbreaker Creative Commons License 2000.10.25 0 0 294
Mufi! Ne csigázz!
Előzmény: Muffvadász (293)
Muffvadász Creative Commons License 2000.10.25 0 0 293
Honnan veszed hogy nem ismerjük?

Üdv Mindenkinek

Előzmény: Heartbreaker (292)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!