Keresés

Részletes keresés

ehead Creative Commons License 2012.07.23 0 0 15655

Bár segíteni nem tudok, de remélem sikerül mielőbb találnod valami megoldást és kimásznod ebből a helyzetből.

 

Előzmény: éva tóth (15651)
Jud78 Creative Commons License 2012.07.23 0 0 15654

Szia,

Mar nem aktualis, eladtam az autot. De koszi az erdeklodest!

Előzmény: orbeatrix (15645)
ocso79 Creative Commons License 2012.07.23 0 0 15653

Siman el lehet lenni rovidebb idot angollal ne riaszgasd a nepet!

Előzmény: palanta_ (15652)
palanta_ Creative Commons License 2012.07.23 0 0 15652

hello,

 

hollandul beszélsz? csak mert az nagyon kell, ha kint szeretnél dolgozni. na jó, vannak pozitív történetek is, angollal lehet mosogatni a fővárosban a kínainál.

 

ha rám hallgatsz, nem hollandiát célzod meg kalandozással. 

 

célszerű a bankoddal is alkudozni, mert nekik is érdekük, hogy megoldást találjatok.

Előzmény: éva tóth (15651)
éva tóth Creative Commons License 2012.07.23 0 0 15651

Magyarok Segitsetek !!! Középkoru Budapesten élő nő vagyok. Svájci frankos lakáshitelem van, amit sajnos már nem tudok fizetni, és igy öregségemre az utcára kerülök. Nagyon kérlek benneteket segitsetek munkát találni. Bármilyen munkát elvállalok. Egyedül vagyok, nincs segitségem, szüleim,  testvéreim meghaltak. Már csak a csodában bizom.Már mindenemet eladtam,a butoraimat, a háztartási gépeimet, a számitógépemet - ezért ritkán , ha pénzem engedi - NET terembe számitógépezek. Már az egyik vesémet is felajánlottam eladásra ,de sajnos senkinek sem kellett.  Nincs semmi reményem, csak abban bizom, hogy a két kezem munkájával talán lesz fedél a fejem fölött öreg napjaimra. Nagyon hálás lennék a segitségért. Kérlek, ha tudtok segiteni telefonon hivjatok.  06309191311 Bizva megértő támogatásotokban További Szép Napot Kivánok!!!

jeti801 Creative Commons License 2012.07.23 0 0 15650

Sziasztok

 

Érdeklődnék két Hollandiába közvetítő cégről.Az egyik az Euromunka nekik ithon van irodájuk,a másik a ABC group.

Valaki ment e ki velük mik a tapasztalatok?Mennyire szava hihetők? Köszönöm az infót előre is.

palanta_ Creative Commons License 2012.07.23 0 0 15649

digid.nl

 

ez olyan, mint a mi ügyfélkapunk. szerintem érdemes regisztrálnod rá, mert sok mindent el tudsz ezen keresztül intézni.

Előzmény: Melcsi0913 (15647)
Judy-ka Creative Commons License 2012.07.23 0 0 15648

Sziasztok,

 

Bocsi a bepofátlankodásért, de kis segítséget kérnék.

 

Párom Hollandiában dolgozik, de pár hét és vége a melónak.

Szeretne továbbra is kint maradni, mert hát itthon......szóval tudjuk mennyire nem fizetnek.

Szóval munkát keres (nem alkalmi) CO hegesztő a szakmája sok éves tapasztalattal, minősítése is van.Ezen kívül ipari alpinista is.

Jelenleg is kint tartozkodik.

 

Köszi nektek előre is a segítségért.

Melcsi0913 Creative Commons License 2012.07.22 0 0 15647

Köszönöm a válaszokat! Sikerült megoldanom a bevallásom, rájöttem mi volt a probléma és meg tudtam csinálni. :-) Már csak két kérdésem lenne! Hogy kell aláírni? Olvastam valamit a DigiD aláírásról, de nem tudom kell-e igényelnem. Nem elég ha kinyomtatom és beküldöm postán? Ha igen hova kell küldeni? Várom a válaszokat! És előre is köszönöm őket!

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.22 0 0 15646

Köszönöm a választ,ez volt az én első gondolatom is de hamar letettem róla a nyelvi nehézségek miatt.

Már válaszolt a könyvelő iroda,és elnézést kérnek a késedelem miatt de a negyedéves zárásukra hivatkoznak.Meglátom ök mire jutnak de nem nagyon reménykedem olvasva az oldalon a híreket.azért köszi még egyszer a választ.

Előzmény: ehead (15644)
orbeatrix Creative Commons License 2012.07.21 0 0 15645
Szia! Küldenél képeket? Köszi! Betti.
freerb@freemail.hu
Előzmény: Jud78 (15629)
ehead Creative Commons License 2012.07.21 0 0 15644
Kerdezd meg az adohivatalt. Naluk jobban nem fogja tudni senki sem, hogy hol all az ugyed.
Előzmény: Törölt nick (15643)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.20 0 0 15643

Kedves mindenki.

szerintetek mi a teendő akkor ha megbíztam az Anitáékat az adóbevallásom ügyintézésével és eddig nem történt semmi.

Azt már megtudtam,hogy mi lett velük de ez kevés az Én problémámhoz.

Most hogyan bízzak meg mást?Azt még anno megírták,hogy elindult az ügymenet és várjak Julius 1-ig mert addig megjön az adóhivatal levele.Nem jött :(

Szóval nem tudom mi a teendő.

Szerintetek?

Na ezért nem szabad magyarokkal üzletelni külföldön.

Sajnálom ezt az egész hülye helyzetet.

jewel1979 Creative Commons License 2012.07.20 0 0 15642
Nekünk is holland könyvelőnk van, teljesen jó és korrekt. Szerintem max annak kell magyar könyvelő, aki trükközni akar. Egy sima adóbevallás kitöltése kapcsán nem adódhatnak nyelvi gondok.
Előzmény: palanta_ (15641)
palanta_ Creative Commons License 2012.07.20 0 0 15641

tapasztalatom szerint a holland könyvelők olcsóbbak a kint élő magyar könyvelőknél.

 

szerintem egyébként a gépeddel lehet valami, ha csak a számokat nem tudtad beleírni. a holland személyijövedelemadó-bevallás tapasztalatom szerint elég egyszerű. itthon is vannak, akik olyan 20-40 eur-ért bármikor kitöltik neked a formulát. ha kint csináltatod meg, és te itthon vagy, és nincs kinti számlád, a banki átutalás költségét is kalkuláld bele, ami elég húzós szokott lenni (OTP-nél min 2000HUF), szóval nem biztos, hogy megéri...

Előzmény: Melcsi0913 (15637)
palanta_ Creative Commons License 2012.07.20 0 0 15640

szerintem a prostitúció bizonyos keretek közt legális, de a kitartottság (magyarull sticiskedés), a lányok közvetítése ott sem.

 

egyébként úgy tudom, hogy szabadlábon védekezhet, ám az eljárás miatt nem könyvelhet.  

Előzmény: jewel1979 (15627)
agneszka Creative Commons License 2012.07.19 0 0 15639

Szia,

 

keresd bizalommal Bölönyi Margitot: www.margitadministratie.nl

 

Sok sikert

Előzmény: Melcsi0913 (15637)
agneszka Creative Commons License 2012.07.19 0 0 15638

Kedves hollandul tanulni vágyók,

a Hongaarse Taalstudio keretében SZEPTEMBERben induló, folytatódó holland és magyar nyelvű egyéni és csoportos tanfolyamokra, intenzív nyelvi képzésre lehet jelentkezni.

Hétköznap személyesen MAARSSENben vagy SKYPE-on,

szombatonként pedig ROTTERDAMban.

Érdeklődni és jelentkezni emailben( agneszka1@gmail.com) lehet.

További infók: http://hongaarsetaalstudio.jouwweb.nl/

Várom jelentkezésetek, szép napot,
Ágnes

Melcsi0913 Creative Commons License 2012.07.19 0 0 15637

Sziasztok!

Remélem tudtok nekem segíteni. Keresek valakit, aki olcsón meg tudná csinálni a holland adóbevallásom! 4 db-ról van szó. 2db 2010-es és 2 db 2011-es. Mindegyik tört év. Megpróbáltam magam megcsinálni, de sajnos elakadtam. A fordítás ment internet segítségével, de sajnos az összegeket nem tudom beírni valamiért. Keresgéltem itthon, de sajnos méregdrágán csinálják meg. Egy cég 70 ezret kérne a 4 bevallásért.

Esetleg tudnátok segíteni? Előre is köszönöm!

Cees Smits Creative Commons License 2012.07.18 0 0 15635

Sürgősen keresünk Hollandiába CO2 hegesztőket.

Feltételek:

- szakmai tapasztalat;

- érvényes 136 EN 287 HL-045 vagy 6G minősítési papír;

- VCA vagy SCC papír;

- jó (kommunikációs szintű) német vagy angol nyelvtudás;

- saját gépkocsi (csoportonként).

Munka: szénacélcső hegesztés.

Munkakezdés: 2012.07.23, hétfő. Időtartama: alkalmi, 4 hét.

Fizetés: hetente történik bankszámlára, órabér: 11,50 € nettó/óra (túlórára van lehetőség).

Levonás: hetente a nettó fizetésből kb. 18-20 € kerül levonásra.

Szállás: cég által ingyenesen biztosított.

Jelentkezni lehet:

Smits Team Bt., Cees Smits

Telefon: 00.36.303.888.228 vagy holland telefonszámon: 00.31.408.001.962.

E-mail: honned@gmail.com, önéletrajz, VCA vagy SCC papír és érvényes minősítés másolatának elküldésével erre az e-mail címre.

Cees Smits Creative Commons License 2012.07.18 0 0 15634

Azonnali munkakezdéssel keresünk Hollandiába Állványozó szakembereket sürgősen.

Alkalmi 3 hetes munkáról van szó.

Elsősorban olyan munkavállalók jelentkezését várjuk:

- akik jelenleg is Hollandiában tartozkódnak;

- lehet Magyarországról is jelentkezni (ha megéri valakinek így is, mert a Hollandiában való ki és hazautazást nem téríti a cég, csak a munkába való bejárást)

Feltétel:

- jó (kommunikációs szintű) német nyelvtudás;

- VCA vagy SCC biztonságtechnikai papír;

- saját gépjármű (csoportonként).

Munkakezdés: akár azonnal.

Fizetés: hetete történik bankszámlára, 10 € nettó/óra (túlóra lehetséges).

Szállás: ingyenesen biztosított a cég által.

Levonás a fizetésből: kb. 18-20 € betegbiztosítás hetente.

Jelentkezni lehet:

Smits Team Bt., Cees Smits

Tel: 00.36.303.888.228 vagy holland telefonszámon: 00.31.408.001.962.

E-mail: honned@gmail.com.

Cees Smits Creative Commons License 2012.07.18 0 0 15633

Azonnali munkakezdéssel, sürgősen keresünk Hollandiába hegesztő szakembereket.

Alkalmi, 1-2 hetes munkáról van szó.

Elsősorban olyan munkavállalók jelentkezését várjuk:

- akik jelenleg is kint tartozkodnak Hollandiában

- vagy úgy gondolják, hogy indulnának Magyarországról is (ha így is megéri valakinek, mert a Hollandiába való ki- és hazautazás önköltséges, nem téríti a cég, csak a munkába való bejárást).

Munkakör: rozsdamentes acélhegesztés.

Feltétel:

- érvényes 141-es minősítési papír;

- jó (kommunkációs szintű) angol vagy német nyelvtudás;

- saját gépjármű.

Munkakezdés: akár azonnal.

Fizetés: hetente történik bankszámlára, 10 € nettó/óra (túlóra lehetséges).

Szállás: cég által kordinált és ingyenesen biztosított.

Levonások: hetente kb. 18-20 € betegbiztosítás.

Jelentkezni lehet:

Smits team Bt., Cees Smits

Tel: 00.36.303.888.228 vagy holland vezetékes számon: 00.31.408.001.962

E-mail: honned@gmail.com

 

Cees Smits Creative Commons License 2012.07.17 0 0 15632

Sürgősen keresünk Hollandiában dolgozó Szobafestő szakembereket Belgiumi munkavégzésre!

Feltételek:

- a munkakezdésig (augusztus 6.) minimum 5 hetes bejelentett munkaviszony Hollandiában. Pl.: 2012. június15 és 2012 július 28 között Hollandiában bejelentett munkavégzés.

- jó (kommunikációs szintű) angol vagy német nyelvtudás.

- saját gépjármű (csoportonként).

 

Fizetés: 9,25 € nettó/óra, hetente bankszámlára.

Levonás: hetente 30 € szállásdíj és kb. 18-20 € betegbiztosítás.

Munkakezdés: augusztus 6.

 

Jelentkezni lehet az alább található e-mail címre küldött részletes, amgyar nyelvű, szakmai önéletrajzzal vagy telefonon.

Kapcsolat: Smits Team Bt., Cees Smits.

Tel.: 06-84-358-107, 06-30-388-8228 vagy 06-30-894-1321.

E-mail: honned@gmail.com

bexxter Creative Commons License 2012.07.16 0 0 15631
Sziasztok!

Sógorom tavaly az euromunkával jutott ki Hollandiába dolgozni,de karácsony után nem tudott már vissza menni,pedig munka lett volna-elvileg. Most talált egy h2 nevű közvetítőt,ismeri őket valaki? szakmunkára menne,megfelelő papírokkal. Elvileg szállást és biztosítást intézik neki.


RodeTulp Creative Commons License 2012.07.14 0 0 15630

Értem én, persze, kedves ehead! Igazad van, nem tudom, mennyire dolgozott becsületesen!

Korrekt akarsz maradni itt a fórumon, mert te sosem ítélkezel emberek felett, így is kell, én értékelem is az igyekezetedet, mert lehet, hogy az általad kikeresett és feltett cikk nem is róla szól....

Pedig nagy a gyanú, ugye?

 

És Anita csak szerényen könyvelgetett, hogyne! Nem is tudta, szegény nem is sejtette, miből van a pénz, azt meg már elfelejtette, hogy milyen pikáns szövegű hirdetéseket talált ki és adott fel a strici kérésére a qva néniket népszerűsítendő....

És hát a rendőrség is nagyon csúnya, hogy pont az ő lakását túrja fel, elviszik a jó kis kábítót is, pedig már olyan ötletesen be volt könyvelve az addigi bevétel abból is... őt meg kicsit lecsukják....csak úgy, minden ok nélkül... És egy század nyomozót tesznek az ügyre.... legalábbis a cikk szerint ez a helyzet.

 

Aha, aha.... A tények csalnak. Ő egy talpig becsületes hölgy!!!

Előzmény: ehead (15626)
Jud78 Creative Commons License 2012.07.14 0 0 15629

Sziasztok, kedves Mirla, Jewel!

Nem nem talaltam otthon munkat, csak meghoztam ismet ezt a dontest. Hogy visszajovok e.... soha ne mondd hogy soha.. most ido kell nekem, hogy donthessek a jovomrol. Parom itt marad, neki jo munkaja van. Koszonom az erdeklodest!:-) Jol esik!

Autoval kapcsolatban annyit fuznek meg hozza, hogy ismet ma elvittuk egy szervizbe, mert az egyik kedves magyar ismerosom rabeszelt fussunk meg egy kort, (holland ferje is erre biztatott!) APK ugyben. Amugy azert mentem at hozzajuk tegyuk fel a hirdetest. A ferj elmondta hogy a rozsda pl nem az a kategoria amibe bele kellene kotni.. es sok lenyegtelen dologba kotottek bele az elozo 2 szervizben ahol jartam vele. Hat most meglatjuk, es akkor mehet normalisabb aron a Marktplaatsra! Bizakodom. A ferfi azt mondta ne gondoljam hogy itt nem akarnak lehuzni.. sajnos erre mennek sokan itt is.. foleg engem konnyu behuzni a csobe, aki most jott le a falvedorol... lehet nem erdekel itt senkit az auto, de azert probalkozom itt is..., hátha.:-) Kedden majd felteszem mar tobb helyre, ha mar tudom mi a vegeredmeny.

 

 

Quantumleap Creative Commons License 2012.07.14 0 0 15628

Ha valakire rá lehet bizonyítani, hogy lány(oka)t kényszerít a prostitúcióra, az gondolom, itt is ugyanúgy büntetendő. Annyi a legalitás, hogy aki akar, az strihelhet.

Előzmény: jewel1979 (15627)
jewel1979 Creative Commons License 2012.07.14 0 0 15627

Egyébként csak kíváncsiságból: itt a prostitúció valamennyire legális, nem? Különben nem állnának a lányok a vörös lámpás negyed kirakataiban... akkor mégis mivel lehet ezzel kapcsolatban letartóztatásba kerülni?

Előzmény: ehead (15626)
ehead Creative Commons License 2012.07.14 0 0 15626

Azt nem tudhatod, hogy mennyire dolgozott becsületesen.

Évek óta működtette a könyvelőirodáját és ez valószínűleg nem lett volna lehetséges "állandó" ügyfelek nélkül.

Ha a hír valóban róla/róluk szól, akkor abban az áll, hogy a nő a könyvelésért volt felelős és állítólag hirdetéseket adott fel a neten.

 

 

Előzmény: RodeTulp (15623)
ehead Creative Commons License 2012.07.14 0 0 15625

Ez a hír 2 gyanusítottról szól, akik magyar prostikat futtattak:

http://www.om.nl/onderwerpen/verkeer/@158894/twee-verdachten/

Előzmény: panerai88 (15622)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!