Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44064

majd marad a "left over" bepalizhatók tábora, mint " üzleti barátok", vagy mi ahogy Berkics fogalmazta meg...

 

Madarat meg tollról, embert barátjáról...

 

 

 

10pontos! És 5*  :)

Előzmény: kellyboy2006 (44062)
LifeCareBusiness Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44063

(Rém)álmodj tovább cicus!

Előzmény: ásítósmacska (44057)
kellyboy2006 Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44062

"Viszont annál nagyobb lesz a pofáraesés.."

 

És annál inkább épül le szépen a kezdeti értékesebb kapcsolati tőke is, majd marad a "left over" bepalizhatók tábora, mint " üzleti barátok", vagy mi ahogy Berkics fogalmazta meg...

 

Madarat meg tollról, embert barátjáról...

Előzmény: ásítósmacska (44057)
LifeCareBusiness Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44061

Látom, hogy van benned vállalkozói véna, elhiszem, hogy van saját vállalkozásod, jövedelemforrásod. Sok sikert!

 

De nem ebből kell kiindulni. Az átlagembernek nincs ötlete, tőkéje, ideje, bátorsága vállalkozni. Nekik alternatíva lehet egy ilyen mikrofranchise. Ingyen, kockázat nélkül.

 

Aki még ezt se „kockáztatja meg”, szerinted sikeres vállalkozó lesz egyéb területen?

Előzmény: LifeCareBusiness (44050)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44060

bomberdzseki biznisz.... :-D

 

 

Előzmény: Mutual Friend (44043)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44059

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ..................... :-D :-D :-D

 

 

Lehet, én is odakattintok, már csak a röhögés kedvéért... :))))

 

 

Előzmény: Mutual Friend (44036)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44058

folyamatosan kopaszok jönnek nagy mellénnyel akik közmunka lejártával megmondják a tutit...

 

 

:-D :-D .-D

 

 

Előzmény: Mutual Friend (44032)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44057

 

"LifeCareBusinessLegyen saját online bio-boltod!"

 

Szerinted aki már az elején átverne, azt az üzleti kapcsolataimat meddig tartom meg?:-))

 

 

Elképesztő! Mi lehet egy ELEVE hazugságon alapuló dologból.....?????

(na persze ezt a lúzerbalekok nem fogják fel rögtön az elején - viszont annál nagyobb lesz a pofáraesés, mikor kiderül, hogy nem saját bolt, nem lesz milliomos, sőt még esetleg a nav is nyakoncsípi...)

 

 

Előzmény: kellyboy2006 (44026)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44056

ha  a hatályos jogszabályi környezetet kifogásnak tekinted

 

 

Elképesztő, hogy még le is írja....

 

Hát ez kész! :-D

 

Előzmény: kellyboy2006 (44022)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44055

Amiről Te beszélsz, az maximum egy felhasználói fiók egy a cég által üzemeltetett webáruházban, akinek mindez megvan.

A kettő messzemenően nem ugyanaz és leginkább megtévesztés ilyen formában. az meg már btk kategória is lehet.

 

 

Affenébe! Már megint belefutottunk egy "előítéletes" sztereotípiába....  Ami ugye - weboldalon prezentált - mégse előítélet, mégse sztereotípia, hanem a véres valóság.

 

LOL

Előzmény: kellyboy2006 (44019)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44054

Többször megfigyelhetted, hogy valami teljesen más értelmezési tartományban leledzenek.

Számukra a "tapasztalat" = pozitív élmény.

 

Kb. olyan, mint a kféle netes véleményoldalakon a (marketingesek által megírt) lelkendezős terméktapasztalatok. (kómából visszahozta az ángyikámat, ötféle rákja volt és kigyógyult belőle a ... terméknek hála, ..... és még Lassie is hazatért tőle :-DDD)

 

 

Előzmény: kellyboy2006 (44016)
kellyboy2006 Creative Commons License 2016.03.06 0 1 44053

A Mcdonald's szerinted tudja azt, hogy egy borsodi kisvárosban mekkora a fizetőképes kereslet a termékre és milyen egységek működnek már a városban, amikor felajánlja a franchise lehetőséget?

 

Valóban mindent le tud garantáltan fedni egy franchise?

Vagy csak egy lehetőség, amiről az egyén tudja eldönteni, neki van e erre fizetőképes kereslete, vagy inkább gyárt helyette saját 150 grammos puffancsban retro burgert fele annyiért?

 

És mellette sem befizetni nem kell franchise díjat, se nem kötelezi magát semmire, így a konkurens cég helyettesítő termékeit is árulhatja, saját árképzése alapján, pl. szendvicsekhez sem kell feltétlen Subway franchise-hoz csatlakozni, elég a helyi péktől beszerezni a bagettet -  a burger puffancsokkal hozzá -  és máris ott tartunk hogy nagyobb szendvicset adsz el, fele annyiért.

 

 

 

Előzmény: LifeCareBusiness (44049)
kellyboy2006 Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44052
Előzmény: kellyboy2006 (44051)
kellyboy2006 Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44051

Franchisenak előnyei, maximum a franchise-t adónak van.

A franchise-hoz csatlakozó tag jelentős költségeket fizet be, amit függetlenként nem kellene, és versenyképesebb is lehetne

(nincs szabott ár, egységes kinézet, meghatározott rendelés minimum, stb.).

 

A felülről irányított rendszerek nem sokig életképesek.

 

Hogy honnan veszem ezt?

 

Többek között január közepe óta nyitottam az újabb üzletem annyiból amennyit a látványpékség kérne franchise díjért, a berendezésemet egy bezáró P&P-stől hoztam el áron alul, az előző bérlő, P&P-s volt.

 

Komplett berendeztem, hűtőkkel, pénztárgép, mérleg, sütőkkel , engedélyekkel kevesebbe jöttem ki, int a 300.000 Ft franchise díj.

 

 

Én egy innovatív szemléletű Streetfood konyhát viszek most benne közétkeztetés keretében ráadásul, mára kétmilliós forgalommal mára megtérült a teljes beruházásom, és most fejlesztek sous vide-re és mozgó árusításra.

 

Ha maradok az előző bérlő "üzleti elképzelésénél" rövid úton bezárhattam volna, ahogy ő is tett előttem, mivel olyan horror áron adott már mindent, hogy fenn tudja magát tartni, hogy a fizetőképes kereslete nem volt meg rá.

 

Ehhez képest a visszajelzések, hogy sokkal jobb lett, olcsóbb és nagyobb adagok, igazoltan egészségesebb kajákat (Oéti ajánláshoz és Nébih, ÁNTSZ szabályozásokhoz igazítva az egyedi kínálatot) kapnak a vásárlók, akik minden nap visszatérőim 150-200-an.

 

Megreformálom-e  a közétkeztetést?

Ilyenre gondolni sem merek... de a vállalkozásnak nincsenek fizetőképességi gondjai, napra pontosan hozta az elvárt eredményt és forgalmat - bár a növekedést ellőttem, 20%-al alábecsülve, így túlkeresletem alakult ki az első hónapban, vagyis többet is el tudtam volna adni, ha többet rendelek a termékekből, vagy készítek az alapanyagokból -  és van fejlesztési eredmény alapja.

 

Így az eladásaim január óta 40%-ot növekedtek a finomhangolások után, az új beruházások meg egy hónapon belül térülnek meg azóta.

Előzmény: LifeCareBusiness (44049)
LifeCareBusiness Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44050

Mert kb ennyi eszed van de nem minősítgetni akarlak, az a te stílusod a korábbi hozzászólásaidban.

 

Hm. Próbáltam valódi érveket is előhozni ebben a környezetben.

De ha kell, átveszem a stílust. Nem hiszek abban, hogy „ne vitatkozz hülyékkel, mert legyőznek a rutinjukkal”.

Előzmény: kellyboy2006 (44048)
LifeCareBusiness Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44049

Szerinted nem éri meg jobban egy hagyományos 95%-os kereskedelmi egység, webáruházzal megtámogatva, első hónaptól nettó jövedelemért + megtérülési idő utáni profitért?:-))

 

Nem feltétlenül.

A hagyományos értékesítésnél csak kevesek profitálnak. Nagyker, kisker. Ez viszont a sokak lehetősége, ami ha jó a karrierterv, nem piramisjátékot jelent.

Aztán gondoljunk bele a franchise előnyeibe: pl. Frei cafe, Fornetti, Mcdonalds, stb

Alapvetően nincs baj a módszerrel.

Előzmény: kellyboy2006 (44047)
kellyboy2006 Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44048

(B+, nekem megmutatták, fél óra alatt eldöntöttem, hogy belépek. )

Mert kb ennyi eszed van de nem minősítgetni akarlak, az a te stílusod a korábbi hozzászólásaidban.

 

Gondolom ott sem  tájékoztattak megfelelően, a törvényi feltételekről, piaci lehetőségekről és pozíciókról, ami után most próbálod ugyanazt átadni, csak épp nem lép be alád "épeszű ember", hogy "saját biobolt" képzetébe ringassa magát. :-))

 

Te kb erről beszélsz amúgy:

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=64120497&t=9015742

 

9 évvel ezelőtti hozzászólás, már akkor sem saját webáruházuk volt a Vebsoban lévőknek.

Előzmény: LifeCareBusiness (44046)
kellyboy2006 Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44047

Bizony megreformálni azt az értékesítési módot, ami 95%-ban offline zajlik nem kis kihívás..

2006-ban sem volt már az, amikor még az online értékesítés csak 0,5%-ot tett ki, azóta ez felment 4-5%-ra.. :-)))

 

Azóta ez már abszolút nem egy innovatív dolog, sokkal inkább túltelítődött piaci szegmens, még piacképes (versenyképes áru termék estén is), ahol az egyetlen eszköz a kamikaze árverseny lett. Minél olcsóbban eladni ugyanazt, ha kell áron alul is..

 

Szerinted nem éri meg jobban egy hagyományos 95%-os kereskedelmi egység, webáruházzal megtámogatva, első hónaptól nettó jövedelemért + megtérülési idő utáni profitért?:-))

Előzmény: LifeCareBusiness (44038)
LifeCareBusiness Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44046

Ez a kérdés önmagában nem releváns.

Mivel jobb a ganodermás kávé, mint a ganodremás kávé?

Mivel jobb az aloe vera, mint az aloe vera?

Mivel jobb a noni, mint a noni?

 

Természetesen ezt komplexen kell nézni. Belépési költség, kötelező vásárlás, kezdőcsomag, termék, ár, engedélyek, kedvezmények, bónuszok, jutalékok, piaci potenciál…

 

Nálunk szinte mindenféle termék van, ami más hálózatokban (DXN, FLP, MORINDA, AVON, ORIFLAME, stb) külön-külön, és optimálisak a feltételek.

 

Ingyen regisztráció, kockázatmentes lehetőség.

 

(B+, nekem megmutatták, fél óra alatt eldöntöttem, hogy belépek. )

Előzmény: Mutual Friend (44042)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44045

Arra emlékszem! A rádióújság hátoldala hónapokon keresztül hozta a különféle eladásra kínált sz@rokat. Én pedig telefonbetyárként rendszeresen szívattam őket...

Előzmény: Mutual Friend (44043)
kellyboy2006 Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44044

Webáruházban miért ne forgalmazhatnád, miért ne kereshetnél vele pénzt?

Előzmény: LifeCareBusiness (44038)
Mutual Friend Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44043

Anno '89 környékén a HomoShopping is Amerikából jött és csupa igénytelen szart árult.

Előzmény: LifeCareBusiness (44041)
Mutual Friend Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44042

Ez nem felelet a kérdésemre.

 

Mivel más mivel jobbak ezek a termékek mint hasonló hatóanyagokat tartalmazó konkurensei?

Előzmény: LifeCareBusiness (44041)
LifeCareBusiness Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44041

Ajánlom figyelmedbe a 43906, 43913 sz. hozzászólásokat.

Előzmény: Mutual Friend (44040)
Mutual Friend Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44040

Mi különbözteti meg ezeket e termékeket a többi 1000 másik hasonlótól ?

Előzmény: LifeCareBusiness (44038)
LifeCareBusiness Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44039

Erről már írtam korábban.

 

Hivatalos weboldal: http://www.life-care.com/Interfaces/PartnerRegister.aspx/HU/?refpc=630509

Előzmény: Mutual Friend (44036)
LifeCareBusiness Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44038

Igen, ez megint jó kérdés.

 

Biztos, hogy van konkurencia. Általában van helyettesítő termék.  

Kérdés, milyen áron, milyen minőségben. És azzal lehet-e pénzt keresni. Az lehetőség-e neked, vagy bárkinek?

 

És igen, ennek a munkának nem kis részét teszi ki a vásárlói szokások újjáformálása.

 

Azt hittem, ilyen TAPASZTALATokról lesz itt leginkább szó. Termék, üzlet, emberismeret…

 

Előzmény: kellyboy2006 (44034)
Mutual Friend Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44037

Pontosítom a kérdést. Nem égő egy ilyen ócska,komolytalan,szánalmas,fantáziátlan weblapot megjeleníteni mint saját oldalt és mire számít kegyed hogy erre majd lesz itt ember aki kedvet kap 548. cégbe belelépni magyarországon egészségmegőrzés céljából?  

Előzmény: Mutual Friend (44036)
Mutual Friend Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44036

Nem égő olyan weblapot feltenni magadról amin még IWIW gomb is van ami 2014-végleg megszűnt ?

Előzmény: LifeCareBusiness (44030)
LifeCareBusiness Creative Commons License 2016.03.06 0 0 44035

"Na téged meg honnan szalajtottak és kinek a klónja vagy ..."

 

Köszönöm kedves kérdését, amit az érdeklődés és ismerkedési szándék jeleként fogok fel.

 

Saját klónom vagyok. Egyedi. Már-már unikum. Unatkozó jogi szakokleveles közgazdász, HR menedzser. Hobbim a tőzsde és az mlm.

 

Ez utóbbi minőségemben kezdtem el fórumozni, miután egy csomó baromságot olvastam ezen a fórumon nagymúltú IQ killerektől,  ahelyett, hogy TAPASZTALATOKRÓL lenne szó.

Előzmény: Mutual Friend (44031)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!