Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

rugaferenc Creative Commons License 2005.10.16 0 0 356
Most, h. jobban szemügyre vettem a képeket, csak gratulálni tudok a fotósnak!!!! Profi!!!
Üdv:
Feri
Előzmény: Aquabat (354)
rugaferenc Creative Commons License 2005.10.16 0 0 355
Cseppkadettre valóban hasonlít, ugyanis rájöttek a Kopelnél:), h. áramvonalasítani kellene az új projectjüket. Mi lenne a legegyszerűbb koppintás? A GSA....
Természetesen ez nem így volt, hanem saját ötletek csikordultak össze akkor és 'véletlenül' hasonlított az akkori legáramvonalasabb középkategóriás autóra :))....
Gratulálok az új szerzeményedhez!!!! Mennyi ideig koplaltál? Gyönyörű darab!!! Nekem egy játszótéren talált cabrio-m van :D Teszek fel, majd képeket!!!
Üdv:
Feri
Előzmény: Aquabat (353)
Aquabat Creative Commons License 2005.10.16 0 0 354
Nem írtok mi? Na ezt figyeljétek! Gyűjteményem legújabb darabja! 1/18-as DS 23-as Pallas. Csináltunk róla egy pár képet. Remélem tetszik.
Aquabat Creative Commons License 2005.10.15 0 0 353

Feri! Most megyünk fotózni. Majd teszem föl a képeket. Be fogsz sz*rni! Kétségtelen a DS szerintem is a világ legszebbike. De én a GS-re gondoltam. Ha megnézed a vele egyidős autóknál is sokkal szebbek a vonalai. Mesziről hasonlít rá az a kotera opel e kadett. Közelről már nem! :)

Előzmény: rugaferenc (352)
rugaferenc Creative Commons License 2005.10.14 0 0 352
Szerintem a mai napig nem dobott akkorát egyetlen autógyártó sem, mint annak idején a DS-el a Citroën! Korát meghazuttoló volt technikailag és formailag! Sőt!! A mai napig vannak benne olyan megoldások, amelyeket még nem használtak máshol!
Szememben a világ LEGjobb/LEGszebb autója!!
Üdv!
<<Feri>>
Előzmény: Aquabat (351)
Aquabat Creative Commons License 2005.10.14 0 0 351
Szép családi kép. Gratulálok! :)) A kérdésedre válaszolva. A kocsit tolnám a garázsba. Azzal már föl lehet szedni a csajt. Egy ilyen DS-el már nem gond villantani. Sőt! Aki egy kicsit is figyelmes az észreveszi a GSA szép vonalait. Sok korabeli autó becsületére válna. :)
Előzmény: GSdriver (346)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.12 0 0 350
Ment mail
Előzmény: monyesz (348)
rugaferenc Creative Commons License 2005.10.10 0 0 349
Ha voksolnom kellene akkor mindet a garázsomba szeretném tudni ;) Viszont nem voltam kérdezve, ezért marad a DS. De! Ilyet nagyon nehéz beszerezni, ezért a képen láthatóhoz hasonló Turbo2-es 'apróság' a következő delikvens és erre minden esély megvan :))
Felénk a bontásra ítélt jószágok alatt nincsen fű :))
Üdv:
Feride szép:)
Előzmény: GSdriver (347)
monyesz Creative Commons License 2005.10.10 0 0 348

Hi Nagykirály !

Kb mennyi van benn, mármint km ?

Mennyiért adod és merre fele lenne megtalálható a kocsi ?

Mi az amit pótolni cserélni kell rajta ? Egy tükör mintha hiányozna, aztán némi kárpit az ülésről...

Küldheted a választ mélben, a hétvégén az első leveled tényleg nem ért ide.

Előzmény: Törölt nick (340)
GSdriver Creative Commons License 2005.10.09 0 0 347
aqua, visszatérve a képre, még csak azt mondd meg, melyikkel állnál be szívesebben a garázsodba ??? :))
Előzmény: Aquabat (345)
GSdriver Creative Commons License 2005.10.09 0 0 346

nem rossz ... :))

 

azért persze a jövő lehet ilyen is:

 

 

 

 

szóval csak előre!

 

ps: az udvar füves - senkiből nem folyik az LHM. :))

Előzmény: Aquabat (345)
Aquabat Creative Commons License 2005.10.09 0 0 345
Ez az! No para! :) Anyu majd csak megbékél, főleg, ha majd szépen rendbe teszem a dolgokat. Akkor majd egy szava se lehet. Az asszonyos kérdés az már majd rázósabb lesz. Gondoltam már rá. Ki lesz az aki elvisel egy ilyen őrültet? :)) ui: Olyan 18 és 21 év körüli hölgyek jentkezését várom akik szintén e márka feltételnélküli kedvelői. Főzni tudás előny! :)
Előzmény: GSdriver (344)
GSdriver Creative Commons License 2005.10.09 0 0 344

ne félj, a mamák szive mindig előbb utóbb meglágyul, ha szeretett fiuk boldogságáról van szó.

 

később, nehezebb lesz, ha az asszonynak kell beadni, hogy inkább megvennéd a GSA flotta újabb - látszólag erősen rozsdás, ám fontos pótalkatrészekkel bíró - tagját, mint azt a kis cuki csizmát, amit kinézett magának aznap délután a korzó egyik boltjában.

 

:)))

Előzmény: Aquabat (342)
rugaferenc Creative Commons License 2005.10.09 0 0 343
Nálunk is helyproblémák léptek fel. Ezért bontom lassacskán a 2CV-t.... Utána már csak 3 BX, 1 GSA és egy Trabant:))) maradna:)
Előzmény: Aquabat (342)
Aquabat Creative Commons License 2005.10.09 0 0 342
Köszönöm! De az igazság az, hogy júniusban volt a szülinapom, csak most jutott eszembe, hogy erről van kép is. :) Aranyos a kombi GS a használtautón. De ha lenne pénzem se venném meg. Még egy autót hazavinnék anyám kitagadna. :) Így is már égetővé vált, hogy szétbontsam a legutóbb vásárolt gépet. << Rulez!
Előzmény: Törölt nick (341)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.08 0 0 341
AQABAT!Kellemes születésnapot így utolag is,most már hogy amerikában is nagy korú lettél fogadd gratuláciomat. 
Előzmény: Aquabat (333)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.08 0 0 340

CITROEN GSA SPECIAL 1985 1300cm 5seb. 

Karosszérián apróbb javitani valok,(de tényleg) motorból folyik az olaj ami természetes 6 év állás után. Hidraulika pikk pakk emel,sokáig fent marad,nem csöpög, és úgy hintázik mint a kellemes női mellek tehát jó.Gumik újszerüek,pótkerék is.Belseje sincs le amortizálva,a bal oldali lámpa kavicsos.Ha valakinek kérdése van tegye fel.

Előzmény: GSdriver (339)
GSdriver Creative Commons License 2005.10.08 0 0 339

Sziasztok, boldog név és szülinapot minden érintett kétlábúnak és négykerekűnek ... :))

 

mazsolázhatok a honlap számára a képekből?

 

nagykirály, küldjél lécci pár adatot az autodrol. előre is köszi.

rugaferenc Creative Commons License 2005.10.07 0 0 338
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=303334&command=ugras&screenwidth=800
Egy kis nyálcsorgató :) Hátha érdekel valakit...
Üdv:
Feri
Előzmény: rugaferenc (337)
rugaferenc Creative Commons License 2005.10.07 0 0 337
Nem egészen!
Én is rosszul írtam... Az átiratás nem egy vészes összeg, ezt kell a forgalomba helyezéskor kifietni! Viszont létezik egy áldásos dolog Vagyonszerzési illeték címen. Ez a ccm-enkénti sok forint. Azt hiszem 18HUF/ccm, de nem bizt..
Üdv:
Feri
Előzmény: Törölt nick (335)
rugaferenc Creative Commons License 2005.10.07 0 0 336
Még egyszer köszönöm a jókívánságokat és ugyanezen lendülettel szeretnék Boldog Születésnapot kívánni!!! Én még nem vagyok oly' szerencsés állapotban, h. elözönöljenek a Citroënes kabala eszközök. Addig is maradnak a Citroënek :)))
Stílusosan megbújik a háttérben a GSA ;)
Üdv:
Feri
Előzmény: Aquabat (332)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.07 0 0 335

De csak akkor kell átíratni ha forgalomba helyezed

Előzmény: rugaferenc (330)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.07 0 0 334
Írtam csak nem tudom eltudtam-e küldeni nézd meg és ird meg
Előzmény: monyesz (331)
Aquabat Creative Commons License 2005.10.07 0 0 333
Csak, hogy irígykedjetek. A 21. szülinapomra kapott tortával vagyok látható. Az egyik nagyon jó barátom húga készítette, és nagyon finom volt! :)
Aquabat Creative Commons License 2005.10.07 0 0 332

Had csatlakozzam én is az előttem szólókhoz. Boldog Névnapot Feri! :)) Én már egy jó ideje csak olyan cuccokat kapok ami valamilyen vélt vagy valós összefüggésbe hogyható a Citroen logóval. :)Van zoknim, kulcstartóm, kitűzőm, öngyujóm, egy csomó emblémám, fémautók, cikkek, poszterek, sárfogó gumi (Cimos féle) stb... :)

Látom vannak úgy topic írogatók. Üdvözlöm őket! PEACE!

monyesz Creative Commons License 2005.10.07 0 0 331

nagykiraly !

Ez az a gép amiről képet a PSA-s topicba beraktál ? A monyesz kukac index pont hu -ra tudnál küldeni egy mailt, hogy milyen paraméterekkel rendelkezik ?

Előzmény: Törölt nick (326)
rugaferenc Creative Commons License 2005.10.06 0 0 330
Átiratás megközelítőleg 50000HUF lesz...
Előzmény: Törölt nick (329)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.06 0 0 329
A papirjai meg vannak törzskönyv is nálam van A forgalomból valók kivonás most van folyamatban de bármikor forgalomba tudom helyezni .Csak valakinek a nevére kell iratni.

Előzmény: mrqb (328)
mrqb Creative Commons License 2005.10.06 0 0 328
Nocsak, el is hoztátok az autót?
Az átírás tudomásom szerint csak érvényes forgalmival működik. Erre vigyázzatok, ha mégis életben akarnátok tartani, és nem bontva lesz.
Előzmény: Törölt nick (326)
rugaferenc Creative Commons License 2005.10.06 0 0 327
Veszi szépen a fordulatot? Ezalat értem, h. hirtelen gázra fullad e? A motorfolyás nekem 3x-i motorkivételt jelentett :)
Megpróbálok félretenni HUF-t, mert kár lenne kihagyni.... Nekem mindenféle képpen papírok nélkül kellene. Motorcsere nem lenne probléma(biléta) Kasztniból , pedig a padlólemezt kellene kioperálni, de ezt szakira bíznám :))
Ha sikerül összeget eltennem a projectre, akkor már megyek is érte!!!
Üdv!
Feri
Előzmény: Törölt nick (326)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!