Keresés

Részletes keresés

Csilla007 Creative Commons License 2012.02.06 0 0 1388
Szia. Tudom hogy nem nekem írtál, de szeretném kérdezni hogy anyukád vér vizsgálat eredménye hogyan lett negatív? Mi mikor voltunk az Esztónál, előttünk volt egy bácsi akinek szintén negatív volt a vér eredmény, de volt benne egy + és egy +/- és a doktornő megerősítettette hogy
Lymeos, és már kezelik. Úgyhogy ha bárhol van az eredményen + jel akkor mennyetek el a doktornőhöz.
Előzmény: lara lujza (1386)
lara lujza Creative Commons License 2012.02.06 0 0 1387

Kedves Szaszima!

 

Mi újság Nálatok, hogy van Anyukád?

 

Üdv Lara Lujza

 

Előzmény: szaszima (1308)
lara lujza Creative Commons License 2012.02.06 0 0 1386

Kedves Atesz!

 

Ezt a vizsgálatot a Kiss doktor ajánlotta Neked? Elmész egy ilyenre?

Hogy vagy egyébként?

Anyukámat február 13-án viszem a Te orvosodhoz.....máshonnan is csak jót hallottam róla. :)

Időközben nekünk megérkezett a Lyme vizsgálat eredménye és sajnos negatív, úgyhogy ezek után anyu nem is akart már elmenni az Esztó Klárához.

 

Üdvözlettel

Lara Lujza

Előzmény: atesz1980 (1371)
lara lujza Creative Commons License 2012.02.06 0 0 1385

Kedves Ági!

 

A privát címedre ma elküldtem a válaszlevelem.

 

Üdv Lara Lujza

Előzmény: Szegediági (1377)
samu1981 Creative Commons License 2012.02.04 0 0 1384

Kedves S.Goku!

 

 

42 napos volt az első kúra: minden nap 2-szer 300mg Tetralysal, a harmadik és a hatodik héten 6-6 nap délben 3 szem Tinidazol fél liter vízzel.

 

Előzmény: S.Goku (1383)
S.Goku Creative Commons License 2012.02.04 0 0 1383

Kedves Samu és Boxerkutya

 

Ha nem titkos leírnátok mibő áll ez a kúra , amire samu írta, hogy most végzett az első részével.

Bocs lehet leírtátok már csak én nem találom.

Köszönöm!

Előzmény: samu1981 (1359)
Úgy félek! Creative Commons License 2012.02.03 0 0 1382

Sziasztok!

Ezt találtam és megosztom mindenkivel!

http://www.youtube.com/watch?v=zbHwc_0-Y-8

boxerkutya Creative Commons License 2012.02.02 0 0 1381

Két dolog lehet, Lakos vagy ennyire tudatlan, vagy valamilyen érdek fűzi valakikhez, akik azt akarják ,hogy ne derüljön ki hogy az immunbetegség nem is immunbetegség.Lehet hogy az első az igaz, de akkor sem értem, hogy valaki ennyire hülye hogy lehet.

Előzmény: bulbaris (1380)
bulbaris Creative Commons License 2012.02.02 0 0 1380

szisztok!

en sem ertem ezt a lakkos fele elmeletet hogy csak ot fogadjak el mivel nekunk meg eredmenyt sem kuld csak egy mondat a lyme kizarva ezek utan ha nem latnak a lakkostol vereredmenyt minek az alpjan diagnosztizalnak?nekunk dr.horvath zoltan is megnezte es egyertelmuen lymot mondott mire a lakos nemet.sajnos ez van

,

Csilla007 Creative Commons License 2012.02.02 0 0 1379
Sziasztok. Mi tegnap voltunk az Istenhegyi klinikán a párommal, vért vetettünk és konzultáción is voltunk Esztónál. Azt mondta a Doktornő hogy a tünetei alapján szerinte nem ALS- e van hanem Lyme-ja. Most várjuk a vér eredményt és február 27-én újra van időpontunk nála. Bárhogy is lessz, köszi boxerkutya és többiek, mert nélkületek el sem jutottunk volna a klinikára, mert itt már kizárták nála a Lyme-ot, hálásan köszönöm.
boxerkutya Creative Commons License 2012.02.02 0 0 1378

Ezt vártam,  nem csak a te orvosod hanem az összes neurológus és immunológus így gondolkodik, Lakost követik vakon, de mivan akkor ha Lakos rosszirányba visz mindenkit ? Felfoghatatlan amit művelnek ! A legjobb Lyme kutatóorvost  Dr Bozsik Bélát, akit külföldön is a legjobbnak tartanak ,azt nem ismerik el nálunk.

Előzmény: Úgy félek! (1376)
Szegediági Creative Commons License 2012.02.01 0 0 1377

Szia Lara Lujza!

 

Nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen, persze, várok türelemmel. Én sem olyan sokat "jövök" ide, mert én még erőltetem a munkába járást, a lelkemnek jót tesz, az tény.

Ha gondolod, az e-mail címemre is írhatsz ám: menesiagnes@freemail.hu

 

Üdvözlettel:
Ági

Előzmény: lara lujza (1373)
Úgy félek! Creative Commons License 2012.02.01 0 0 1376

Sziasztok!

Van egy igen érdekes mondanivalóm! Ma voltam a neurológusomnál. Azt mondta, hogy én nem LYME -s vagyok. Csak a Lakos dr. diagnózisát tudják elfogadni, de engem nem akadályoz, hogy a doktornőnél elkezdjem a kezelést. Azt kérte, hogy amikor a kezelésemnek vége lesz értesítsem majd. Nem semmi ugye?????

Jutka-Paci Creative Commons License 2012.02.01 0 0 1375

Kedves ALS-es betegek, hozzátartozók! Ha valaki tudja használni, nagyon szívesen odaadom azt a sok leszívó katéter-csövet (2 méretben), amit nyálelszíváshoz lehet használni (ha van hozzá gép). Ezek egyenként becsomagoltak, sterilek, 60 cm hosszúak. Mindenkinek nagyon-nagyon sok erőt, hitet kívánok!

Elérhetőségem: g.korompay@freemail.hu

Nika13 Creative Commons License 2012.01.31 0 0 1374

Kedves Aranka és Mindenki!

 

A Tinidazolt nekem is meg kellett vennem múlt héten, de sok patikába el kellett mennem, 6-ból 5 dobozt tudtam kiváltani azt mondták nem tudják megrendelni, mert hiánycikk lett.

Más információm sajnos nincs róla, de aki most megy esetleg konzultációra lyme ügyben tudjon róla.

lara lujza Creative Commons License 2012.01.31 0 0 1373

Kedves Szegediági!

 

Bocsáss meg, de nem volt időm válaszolni Neked!

Majd előszedem anyu azon papírját, amin az orvosa csillaggal megjelölte, hogy mely eredmények térnek el a normális értéktől és ezeket majd leírom.....de pici türelmedet kérem szépen :)

Üdv

Lara Lujza

Előzmény: Szegediági (1355)
Andrea1982 Creative Commons License 2012.01.30 0 0 1372

Szia Boxerkutya!

 

Kérlek segíts nekem, ha tudsz. Megjött apum eredménye, s most már negatív a IGM és IGG. De van 4 plusz jelünk. Nem tudom jelent-e valamit? 

 

Kérlek keress fel telefonon vagy emailen. 

 

eljamanak@freemail.hu + 06-30-315-0306. Ha megadod a számod vagy elérhetőséged, akkor szívesen felhívlak, megkereslek. 

 

 

Köszönöm szépen:

 

Andrea

Előzmény: boxerkutya (1362)
atesz1980 Creative Commons License 2012.01.30 0 0 1371

Sziasztok!

 

Volt már valaki ESG vizsgálaton?Most hallotam róla érdemes bulbáris ALS gyanut kivizsgáltatni ezzel a módszerrel?

samu1981 Creative Commons License 2012.01.30 0 0 1370

Nekem a beszerzéssel semmi gond nem volt,bár ez 7 hete volt. Telefonon néztem a fórumot,jól melléolvastam,de hátha segítettem valakinek a válaszommal :)

Előzmény: Aranka1964 (1369)
Aranka1964 Creative Commons License 2012.01.30 0 0 1369

 

 

Köszönöm Samu nem a beszedés agond az még ajövö héten lessz hanem a beszerzés(vásárlás).

A 9 dobozért 5 gyogyszertárba kel elmennem azt mondják hogy valami probléma van a gyogyszer körül az sem biztos ,hogy a jövöben lehet e még kapni.Ezért aki ezután megy a doktornöhöz érdemes erröl szolni neki hogy ne keljen még egyszer visszamenni valami mást feliratni.Ezt az infot na mondták a gyogyszertárak,több is.

 

Üdv:Aranka!

Előzmény: samu1981 (1368)
samu1981 Creative Commons License 2012.01.30 0 0 1368

Kedves Aranka!

 

Nekem igen,mivel mire le akartam nyelni feloldódott a számban.Szörnyen rossz íze volt. Próbáltam összetörni és beletenni mézbe,joghurtba stb.Így is szörnyű íze volt. Régebben lehetett venni a gyógyszertárban üres kapszulát,de már nem gyártják. A lényeg a gyógynövényboltban vettem olyan gyógynövényt,amit kapszulában árulnak.A legolcsóbbat vettem,kiürítettem,összetörtem a tinidazolt és beletöltöttem. A 3 szem 5 kapszulába fér bele.Így egyszerű bevenni! Remélem tudtam segíteni!

Előzmény: Aranka1964 (1367)
Aranka1964 Creative Commons License 2012.01.30 0 0 1367

 

  Kedves Betegek!

 

Azt szeretném kérdezni,nektek nem okozott gondot a Tinidazol beszerzése ??

samu1981 Creative Commons License 2012.01.28 0 0 1366

Kedves Boxerkutya!

 

Köszönöm szépen a válaszod,felesleges dolgokkal nem próbálkoznék,mivel csak pénzkidobás lenne. A tetralisalt szedtem tinidazollal,majd ugyanezt kérem újra, úgy megszerettem :))) Nagyon biztató,amit írtál,remélem én is ilyen szerencsés leszek,mint te és gyorsan jobban leszek a gyógyszerektől!

Előzmény: boxerkutya (1362)
szaszima Creative Commons License 2012.01.28 0 0 1365

Kedves TothZ.!!!

 

Nagyon régen  hallottam felőletetek,hogy van Édesanyád???Csak érdeklődnék felőletek,ha nem tartod tolakodásnak,mert mindkettőnk anyukájának a bulbaris ALS-e van!! :(((

Neharagudj,ha zavartlalak!

Előzmény: Törölt nick (1015)
Úgy félek! Creative Commons License 2012.01.27 0 0 1364

Szia!

Nekem a doktornő azt mondta, hogy az antibiotikum mellett szedhetem továbbra azokat a gyógyszereket amit eddig szedtem. Most nem írom le azokat ami más getegségekre van.

Szedek E vitamint, C vitamint, Flavogard -ot. Ezek arra is jók, ha az antibiotikum mellett netán erősödni kell a szervezetnek. Ja és mellé kell Normaflort vagy valami ilyesmit szedni.

A mozgást módjával szabad csinálni. Csak annyit amennyivel az izmokat nem terheled túl.

Örülök annak, hogy már Neked is van javulás. Meglátod legyőzzük ezt a fránya alattomos dögöt!

 

Előzmény: samu1981 (1359)
Úgy félek! Creative Commons License 2012.01.27 0 0 1363

Szia!

Bíztató amiket mondasz. Annyira jól vagy, hogy futni is tudsz???????

Ez remek dolog, mert én már teljesen lemondtam mindenféle olyan dologról ami máskor természetes volt. Én csak annyit remélek , reméltem ettől az antibiotikumtól, hogy legalább segédeszköz nélkül tudjak még valaha járni. Akkor reménykedhetünk valamennyien a látszatos javulásban csak kitartás kérdése!

 

Tiszta szívemből örülök, hogy ennyire jól vagy!

Údv:

Előzmény: boxerkutya (1362)
boxerkutya Creative Commons License 2012.01.27 0 0 1362

Én próbáltam alternatív gyógykészítményeket is, de nem sok értelme volt. Torna mozgás az segíthet egy kicsit ,az még az egészséges embernek is jót tesz. Már nem emlékszem mit szedtél ,de második kúrának kérd a tetralisalt vagy a minocyclint. Szerintem a doxicyclin kicsit gyengébb. Nekem három hónap alatt állt vissza a járásom, a kézszorító erőm másfél év alatt lett 80-90 %

A futáshoz is egy év kellett. Hogy nálad hogy alakul, az más kérdés.

Előzmény: samu1981 (1359)
samu1981 Creative Commons License 2012.01.26 0 0 1361

Szia Aranka!

 

Nem szedem a Riluteket,bár eddig is csak néha szedtem,mert nem láttam értelmét. Magnéziumot azt szedek.

Előzmény: Aranka1964 (1360)
Aranka1964 Creative Commons License 2012.01.26 0 0 1360

 

  Kedves betegek!

 

Akik már elkezdtétek akezelést,még szedtek-e a neurologus által felirt gyogyszert pl.Rilutek,Milgamma,nekünk ez van másrol nem tudunk, vajon érdemes még ezeket szedni?

Mi avéleményetek?

 

Köszönöm szépen elöre is a válaszokat!

samu1981 Creative Commons License 2012.01.26 0 0 1359

Kedves boxerkutya!

 

Végeztem az első kúrával,van némi javulás.Lenne néhány kérdésem: Az antibiotikumokon kívül te szedtél valamit(vitaminok,táplálékkiegészítők)? Tornáztál,vagy valamilyen mozgást csináltál? Gondolom ahhoz,hogy az izmok regenerálódjanak szükséges valamilyen mozgás. Válaszod előre köszönöm!

Előzmény: boxerkutya (1357)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!