Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Szmuk Creative Commons License 2009.06.14 0 0 127
17-es kerékanyára való fekete műanyagkupakot keresnék(szögletes a vége, NEM kerek!).
4-2-1-es leömlős(50-es átmérő) kipufogórendszert 1.3-as waresz mocihoz(az első, hátsó dob nem kell, csak a leömlőrész,de ha van nem gond).
160-as km órát.
Ha van jór áron 165/80-as gumikat, esetleg felnistől(készre szerelt).
Érd:szmuki@freemail.hu, Tel:06-30-746-25-48
szöllősi.gábor Creative Commons License 2009.06.08 0 0 126
Sziasztok!

Keresek nagyon jó állapotú első szélvédőt az 1.3-ba.
Nincs valakinek egy eladó?
Továbbá keresek egy jó és olcsó helyet Pécsen és környékén, ahol szépen le tudnak fényezni két kasztni elemet, egy jobb elsőt és egy front elemet.
Tud valaki segíteni?
üdv: Gábor
Zoli049 Creative Commons License 2009.06.03 0 0 125

Sziasztok!!!

 

KERESEK!!!

 

1,3-hoz jobbos fényszórót, kavicsot kaptam... :-(
Reális áron, Budapest és környékén, érte mennék.

 

mail: wigvam@gmail.com a reges címre ne írj!!!

 

Előre is köszönetem!!!

 

Üdv.: Zoli

kertesz.ferenc7 Creative Commons License 2009.05.22 0 0 123

Üdv!

 

A wartburg topicban kérdezz rá solct kollégára, lehet hogy ő is tud egy sérga padlós kombit, de az gyönyörű!

 

Úgy emlékszem régebben dobott is be róla képet...

Előzmény: Levente.hu (122)
Levente.hu Creative Commons License 2009.05.17 0 0 122
Köszi, ezt már néztem, de akkor ezen kívül nem volt másfajta sárga? (nem tudom pl. mikor gyártották a "mustársárga"(/sötétebb sárga) színű darabokat)
Előzmény: vadász2 (121)
vadász2 Creative Commons License 2009.05.15 0 0 121
1983-ban milyen sárga Wartburgok léteztek?
Ilyen. Meg voltak valamivel kevésbé kopottak.
Előzmény: Levente.hu (120)
Levente.hu Creative Commons License 2009.05.15 0 0 120
Köszi, már régebben rákérdeztem. Sajnos ugyanaz a helyzet, mint az én példányomnál. Motor, váltó, stb. hibátlan, de a karosszéria nagyon ramaty...

A petőházi darab jónak ígérkezik, csak még várok néhány fotót, árat, adatot. :)
'83-as kormányváltós, forgalomból kivont, és elvileg jó állapotú a karosszéria.

Ezért is kérdeztem a Wartburg topicban hogy átalakítható-e padlóváltósra.
A színéről is csak annyit tudok hogy sárga. 1983-ban milyen sárga Wartburgok léteztek?

Amúgy meg sürgősen kell valami garázst, pajtát, csarnokot, stb. szereznem a szereléshez, mert itthon nemhogy szétszedni nem engednének kettőt, hanem egyet behozni se. :-)
Előzmény: vadász2 (119)
vadász2 Creative Commons License 2009.05.14 0 0 119
Előzmény: Levente.hu (108)
gyuzo Creative Commons License 2009.05.12 0 0 118

Szia,

elküldtem mailben.

 

Üdv., Zoli

Előzmény: Levente.hu (117)
Levente.hu Creative Commons License 2009.05.11 0 0 117
Szia!

Leírnád még egyszer a telefonszámot? Szerintem elírtad, mert a számon más jelentkezett, természetesen Wartburg nélkül. :)
Előzmény: pizo (115)
Levente.hu Creative Commons License 2009.05.09 0 0 116
Szia!

Hű, ez nagyon jól hangzik. Petőháza nincs messze, és sárga! :-)
Mennyire sürgős neki? Jövő héten felhívom majd valamikor a számot.
Ha padlóváltós, és nem rohadt szét, akkor nagyon jó ajánlat.

Kormányváltós darabot amúgy át lehet alakítani padlóváltósra? Vagy jobb, ha nem luggatjuk a padlólemezt? :)

Az 50 e Ft azért igencsak határeset, remélem sokba kerül az a szállítás(vagy szebb darab). Petőházáról akár a lábán is hazajöhetne, az egykori(vagy még meglévő) répaföldeken keresztül nem hosszú az út.

A szereléssel még lesznek nehézségek, ugyanis nincs egy üres garázsom, se pajtám ahol csinálhatnám, az udvaron meg azért lehet hogy mégse lenne jó szétkapni egyszerre két autót. Boldog lenne a család... :P
Kb. egy hónap múlva állnék neki a dolognak, addig megpróbálok valami üres pajtát keresni hozzá.
Előzmény: pizo (115)
pizo Creative Commons License 2009.05.08 0 0 115

Szia,

 

Közben kiderült, hogy Gyurácz Zoli barátom is megválna a SÁRGA,  FORGALOMBÓL KIVONT Touristjától. Petőházán van, Soprontól pár kilométerre. Hívd a 06 30 964-7-5328 számon. Ára 50 eFt, de ez szállítással együtt.

 

Üdv: Zoli  

Előzmény: Levente.hu (108)
pizo Creative Commons License 2009.05.06 0 0 114

Szia,

 

Majd a héten lefényképezem a kritikus helyeket. Ráér, csak pianóban van hirdetve, nem lóverseny.

 

Üdv: Zoli

Előzmény: Levente.hu (113)
Levente.hu Creative Commons License 2009.05.06 0 0 113
Igen, nagyjából valami ilyesmit keresek, amennyiben a küszöbök és a raktér fala nincs szétrohadva. Viszont ez fehér.

Az eredeti autó is sárga, a forgalmijában v. sárga szerepel. Ha tudnék sárgát szerezni, akkor nem kéne semmit se foglalkozni a papírokkal. No, meg gyermekkorom szép emléke között is a sárga kombi él... :-)

Köszi a segítséget, ha nagyon lehetetlen a sárga példány, akkor még meggondolom.
Kb. egy hónap múlva szeretnék nekiállni az átszerelésnek, addigra kéne. Nyár után nem nagyon érnék rá... (egyetem)
Előzmény: pizo (112)
pizo Creative Commons License 2009.05.06 0 0 112
Előzmény: pizo (111)
pizo Creative Commons License 2009.05.06 0 0 111

Ja:

 

 

Előzmény: pizo (110)
pizo Creative Commons License 2009.05.06 0 0 110

Szia,

 

Egy barátom árulja ezt a működőképes Touristot. Nem magyarországi, tehát semmi papírmunka nincs vele. Működőképes, az ára 35.000 Ft. Budapesten van. Keresd Szőke Attilát: 06 20 922-4693.

 

Üdv. Zoli 

Előzmény: Levente.hu (108)
Levente.hu Creative Commons License 2009.05.06 0 0 109
Eladó 2db Wartburg 353 lim. hátsó utastérajtó, jobbos-balos. Eredetileg csokibarna színű, majd világos drapp színűre festett darabok. Nincsenek szétrohadva, száraz helyen vannak 15 éve.

5000 Ft/pár
Levente.hu Creative Commons License 2009.05.06 0 0 108
Bár meglehetősen halott a topik, de azért megpróbálom.

KERESEK:

WARTBURG 353W TOURIST típust, valami olyat hogy:

-vajsárga (homoksárga, szürkéssárga, világossárga, kinek mi tetszik)
-padlóváltós
-olcsó

Ami lényeges:

-a karosszéria ne legyen szétrohadva, ne kelljen soktíz/száz/ezres lakatolásokat költeni rá
-a szín
-a futómű legyen használható

Ami nem lényeges:

-motor, illetve váltóhiba
-alvázkeret sérülés
-bemattult fényezés, apró esztétikai hibák
-érvénytelen forgalmi, zk
-forgalomból kivont(előnyben!)
-felületi rozsdák, moha, zuzmó, pókháló :-)

Egy ugyanilyen típusú és színű autóhoz kellene donornak. Sajnos teljesen szétrohadt a doboza, úgy látom nem nagyon lehet lakatolni, vagy csak rengeteg munka és pénz árán, de nekem arra nincs keret.

Árban állapottól függően kb. 20-35e Ft között érdekelne, de ha akad jobb példány, akkor kb. 50e Ft körül is szóba jöhetne.

Tehát nem egy túlzottan szép darabot keresek, sajnálnék egy jó autót donornak elbontani. Sokat nem tudok költeni rá, az itthoni átszerelgetések mellett még egy alvázkeretet is fel kell újítani, így az is költség.

Sopron környéke illetve Észak-Dunántúl előnyben(bár amennyire elérhetetlen ez a típus, valószínű nem fogok nagyon válogtani).

Ha valaki lát valamerre ilyesmit akkor szólhatna...
Szmuk Creative Commons License 2009.02.25 0 0 107

H4-es lámpák kompletten egy pár ELADÓ!
vagy külön külön is(több darab is van)!
ár:6000.- Ft/1pár
gyári karbi 1.3-as Wartburba(Mindene meg van)!
ár:6000.- Ft
gyári kipufogó könyök, leömlő szintén 1.3ba:4000.-Ft darabja!
2db bütykös felni eladó-> 3000.-Ft/db
Wartburgba/Trabiba Műszertábla ELADÓ!
ár:5000.- Ft
érd:szmuki@freemail.hu tel:06-30-746-25-48
Wartburg Sportkormány(Magyar Kisipari) ELADÓ!
/Közepén Íves Wartburg logóval/
ár:5000.- Ft
érd:szmuki@freemail.hu tel:06-30-746-25-48
átvehető személyesen: Kisújszállás vagy Hatvan.
Postán is küldöm.

B.E. Creative Commons License 2009.02.18 0 0 106
1989-es négyütemű Wartburg, hycomattá átszerelve (gáz és fék kézzel működik) érdeklődő részére átadom. Műszakija, zöld kártyája tavaly lejárt, festés felújítandó, + az átírás költségével kell számolni, különben működő képes, csak egy éve nem volt használva. Érdeklődés esetén megtekinthető, egyeztetni a bathoendre@citromail.hu címen lehet.
vadász2 Creative Commons License 2009.01.28 0 0 105
Ne is add olcsóbban!
Előzmény: kertesz.ferenc7 (104)
kertesz.ferenc7 Creative Commons License 2009.01.28 0 0 104

Nem, de ha elmegy a 4T-m akkor összegből veszek 2T krómosat, és gyönyörűen felújítom

Ha nem megy el, akkor marad a krómosítás. ! :)

 

Ocsóbban semmiképp nem adom el, mert azért szépen rendbe lett rakva az autó.

Előzmény: vadász2 (103)
vadász2 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 103
Ez most akkor azt jelenti-e, hogy mégis lemondasz a krómosításról?
Előzmény: kertesz.ferenc7 (102)
kertesz.ferenc7 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 102

Ja és AKCIÓS ÁRON!!!!!

 

 

299.000,- Ft

Előzmény: kertesz.ferenc7 (101)
kertesz.ferenc7 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 101

Eladó Wartburg 1,3!

 

Évjárat:1990 / 11

Futott km: 72.000 GARANTÁLT!

Műszki érvényesség: 2010 / 9 

Felszereltség:

Vonohorog, törzskönyv, indításgátló, hifi, cd-s mp3-as fejegység!

 

Leírás:

ÁRZUHANÁS!!! Amit tudni kell az autóról most kapot egy szinte új váltót teljesen új a fényezése gyönyörü a belső tere hátul biztonsági övek vannak sony mp3-as Cd-s rádió van benn + érősítő + mélynyomó bele van téve a 2T ledes átfolyásmérős műszer, mely gyönyörüen működik hibátlan téli gumik, friss műszaki és zöldkártya van az autón. Első két féktárcsa leszabályozva + új fékbetétek hátsó fékmunkahengerek újak Új a fagyálló és a fékfolyadék, motorolaj és olajszürő frissen cserélve! Új gyújtáselosztó + kábelek + gyújtógyertyák üzemanyagszűrő új, féltengelyszimeringek újak, jobb alsó függő gömbfej új. Szelepdekni tömítés új, olanyomás gomba új, ablaktörlő lapátok újak Vátóolaj új, Légszűrő új, nagyon patent rajt a fék, épp hogy csak hozzá kell érni, és gyönyörüen megáll az autó Kormány könnyen fordul. Futómű hibátlan. Keveset fogyaszt az autó, hiszen minden gyári értékre be van állítva (karbi, gyújtás) Hidegüzemben is gönyörüen egyenletesen jár a motor. Vonohorog van az autón. kuplung nem szorul, olyan mint a vaj Kipufogó rendszer is hibátlan. féltengelyek kerékcsapágyak, lengéscsillapítók hibátlanok nyáron kapta meg az új fényezést, ami kétkomponeses festékkel. A fényezésre én készítettem elő az autót, tehát nem sajnáltam az időmet, és szépen meg lett csinálva. Nos remélem nem hagytam ki semmit szoval ezért annyi az ára, amennyi. Erre az autóra nem kell semmit költeni!!!

 

 

 

 

 

DE LUXE 64 Creative Commons License 2009.01.22 0 0 100
Előzmény: kertesz.ferenc7 (98)
vadász2 Creative Commons License 2009.01.21 0 0 99
Gondolom ;-)
Ne sértődjél meg, de most csináltál magadnak egy patent négyüteműt, ami gyönyörűszép. Erre nem csak hogy el akarod rontani, de még egy rakás szívást is a nyakadba akarsz venni, mert amennyire én itt olvasgattam, bizony az efféle átalakítás nem olyan egyszerű, mint aminek látszik,és a végeredmény is kétséges. Akkor már tényleg inkább add el egy "gyűjtőnek", vagy ha családilag és pénzügyileg megoldható akkor vonasd ki ideiglenesen Amy-t, és szépen eltárolva kezdjél bele egy 2T projektbe. Mert szerintem a sok szenvedés után lehet, hogy megbánnád, hogy belekezdtél az átalakításba.
Előzmény: kertesz.ferenc7 (98)
kertesz.ferenc7 Creative Commons License 2009.01.20 0 0 98

Gondolod nem mutatna jól?  :)

 

 

Előzmény: vadász2 (97)
vadász2 Creative Commons License 2009.01.20 0 0 97
Feri!

Ne csinálj őrültséget...! :-o ;-)
Jól fontold meg!
Előzmény: kertesz.ferenc7 (96)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!