Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5856

Szia!

Tegnap válaszoltam neked még egy kérdésedre..... de nem tudom, hogy el tudtad-e olvasni, mert kitörölték sajnos.

Ha nem tudtad elolvasni, akkor kérlek írj mailt!

 

Előzmény: nortug (5826)
Pötty63 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5855

Szivesen Lentesfent..Még maradtak ki dolgok..majd megoldom..és felteszem,mindenképpen..Főleg a méregtelenítés..candida elleni,gombásodás elleni dolgok maradtak ki még..sajnos..

majd pótolom..

Szeretettel:Ibolya

Előzmény: Lentesfent (5840)
Pötty63 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5854

Kedves babos77!4Mivel láttam a leleteket..és az MR-leletet is...(NEM VAGYOK ORVOS!NEM VAGYOK TERMÉSZETGYÓGYÁSZ!CSAK EGY ROHADTUL SOKAT SZENVEDETT LYME BETEG..AKINEK A GYERMEKE ALIG 10 ÉVESEN LETT BETEG 1 NYAMVADT KULLANCSCSÍPÉSTŐL..MAJD SZERZETT MÉG PÁRAT HOZZÁ..SAJÁT CSÍPÉSEM 7 ÉVES TANULSÁGAI MINDEHEZ..SAJÁT 6 DB AGY MR-emet TEKINTVE..)-A TÜNETEKET ISMERVE BABOSNÁL..AMIK NEM HALLUCUNÁCIÓK NÁLA..SAJNOS NINCSENEK "ELTULOZVA SEM"..ÉN SAJÁT MEGGYŐZŐDÉSEM..LYME NEUROBORRELLIA A BETEGSÉGE!!!!!!!!!!!!!

AMIRE JELEN ORVOSTUDOMÁNY..NEM TUD BIZTOS GYÓGYSZERT MAI NAPIG SEM!!!

JELENLEG A ROCEPHIN..INFUZIÓBAN AZ EGYETLEN GYÓGYSZER SZÁMÁRA..DE VÉLEM..TÖBB KEZELÉS MEGISMÉTLÉSE FOG..MAJD A KÉSŐBBIEKBEN HOSSZABB TÁVÚ JAVULÁST EREDMÉNYEZNI!SOK IDŐ LESZ..MÍG TÜNETMENTES LESZ..DE MIVEL SZERENCSÉRE NEKI "MÉG"-NEM VOLTAK OLYAN SZÉLSŐSÉGES TÜNETEI..EZEN EMBEREK JÓ ESÉLLYEL SZÁMÍTHATNAK RÁ-TALÁN 1-3 ÉVBE TELIK..MIRE ELÉRNEK EGY EGÉSZ JÓ SZINTET!!DE sajnos..minden kezelés..minden tünet:ahány ember..annyiféle megnyilvánulás..annyi féle reakció!!

ugyhogy babos..tullépte más a krónikus lyme kategóriát..(SZERINTEM..)

Magánvéleményem..mert konkrétan lettem kérdezve...Mivel én a leleteit láttam..amire az van írva.."KRÓNIKUS LYME"-azt megerősítem ujra..(DE MEGÍRTAM MI AZ ÉN VÉLEMÉNYEM...!)

Ugyhogy számomra nem jó a kérdés.."ENGEM BE LEHET SOROLNI A NEUROBORRELIÁSOK KÖZÉ IS?"

 

SZERINTEM :LYME NEUROBORRELIA....

Szeretettel:Ibolya

Előzmény: Törölt nick (5841)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5853

Kedves Babos77?

Toxoplasma és Epstein barr vizsgálatokat saját költségedre végezted el? Orvosi ajánlásra?

Köszönöm előre is!

Előzmény: Törölt nick (5841)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5852

KÖSZÖNJÜK SZÉPEN, AMIT FELTÖLTÖTTÉL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Pötty63 (5839)
Lentesfent Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5851

Nem akarlak bajba sodorni.

Előzmény: Lentesfent (5848)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5850

Hát most már leírtam.... de van több mail címem is. :)

Előzmény: Lentesfent (5848)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5849

timigoo@gmail.com

 

Sajnos kaptam egy levelet a moderátortól, hogy kitörlik a hozzászólásom, mert az ezüst kolloid nem való a topicba, és már nincs is itt fenn az a hozzászólásom, pedig nem csak ezüst kolloidról írtam benne.

Egyszeűen nem hiszem el!!!!!!!!!!

Gyógyulni vágyó emberek vannak itt, akik tapasztalataikat szeretnék megosztani.

 

Létezik olyan fórum Magyarországon, ahol SZÓLÁSSZABADSÁG VAN???????????,

Előzmény: Lentesfent (5846)
Lentesfent Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5848

Ne add meg itt nyilvánosan, nehogy troll áldozata legyél! Nagy népszerűségnek örvend a fórumunk-úgy látom. Mindenki mentsen le mindent, amit fontosnak tart!

Előzmény: Lentesfent (5846)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5847

Szia!

 

Ezt a fajtát használom: http://www.idealo.at/preisvergleich/OffersOfProduct/3314320_-kardenwurzel-essenz-tropfen-30-ml-sanatur.html

De ha tudtam volna akkor ebay-ről rendelni, akkor én is onnan rendeltem volna!!!

17 euróért vették nekem német patikában, de ott is úgy kellett rendelni, nem volt készleten. 

Szóval az 5000 Ft szállítási ktg-el együtt reális ár!

Előzmény: nortug (5826)
Lentesfent Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5846

Nem tudom az email-edet!

Előzmény: Törölt nick (5844)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5845

Ez kicsit off-topic.... elnézést érte. Ibolya, megkaptad a leveleimet (e-maileket)??

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5844

Megint kitöröltek a hozzászólásomból!!!!!!!!!!!

 

Akit érdekel az ezüst kolloiddal kapcsolatos tapasztalatom, írjon privátban, mert hiába dolgoztam vele annyit, míg begépeltem, jött a levél, hogy kitörölték................

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5843

EZT KAPJÁTOK KI!

A direkt, sötétlátóteres vérvizsgálat szélhámosság. A flagellin (csilló) antitest majdnem mindenkinél jelen van, mert minden csillós baktérium csillója hasonló felépítésű, és emiatt a Borreliához kötődő ellenanyag valószínűleg már csecsemőkorától termelődik, amikor a bélflórájában megjelent az E. Coli. Amennyiben a tünetei nem mostanában kezdődtek, biztosan nincs Lyme betegsége.

Ezek szerint ha vérben látszik a borelia az is csak szélhámosság! egy jópofa doki, a többség tudja ki az , nem írok nevet mert Krisztina megtiltotta!!!de ki is aza Krisztina?

Lentesfent Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5842

Keresés a neten, ha csak keveset tudunk angolul.

lyme disease symptomps (tünetek) treatments (gyógykezelés) diagnosis
lyme and pregnancy (terhesség)
Children (gyerekek) with lyme disease
lyme disease KidsHealth
lyme disease in children lyme-kór gyermekek


Amikor beütöd az adott szöveget, pld lyme disease symptomps
bejön pld a Lyme disease: Symptoms - MayoClinic.com
az Oldal fordítása-ra enter
két link jön be, a felső (web-nél lévő link translate kifejezéssel kezdődik, ez a gépi fordítást

 

tartalmazza http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=en&u=http://www.mayoclinic.com/health/lyme-disease/ds00116/dsection%3Dsymptoms&prev=/search%3Fq%3Dlyme%2Bdisease%2Bsymptoms%26hl%3Dhu%26biw%3D1280%26bih%3D901%26prmd%3Dimvns&sa=X&ei=NR4RUPqkG7GM0wXLmYCoBQ&sqi=2&ved=0CGQQ7gEwAQ

 

az alatta lévő google-os link az eredeti angol szöveg! (angolul tudóknak)
http://www.mayoclinic.com/health/lyme-disease/ds00116/dsection=symptoms

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5841

Kedves Ibolya! az én leleteim látva nekem csak a rocephin segíthet? toxoplazma, epstein barr ezek is rosszak voltak , szal kontroll vérvételek vannak kiirva, csak a kétkedőknek írom le , hogy nem jók az eredményeim, illetve javult a kép a sok rocephin után.  engem be lehet sorolni a neuroboreliások közé is ? vélemény? köszönöm

Előzmény: Pötty63 (5837)
Lentesfent Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5840

Köszi szépen.

Előzmény: Pötty63 (5839)
Pötty63 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5839

a 12. befejező részt 4xírtam meg..4 szer szakadt meg net-kapcsolatom..majd holnap megírom..ez már sok mára..Bocsi..Szép napot mindenkinek..Gyógyuljatok..lymekor63

kukac freemail.hu-n elértek..vagy itt!

Szeretettel:Ibolya

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5838

11. rész-elszállt..írhatom ujra de rövidebben-

Laborokról írtam volna..Nagylabor kezelések előtt..tablettásnál..kezelés végén még 1x-kell.

Infuziónál a kezelés 10. napján..és a végén..Májfunkció fokozott figyelem..Csak annyi vért vegyenek le ami nagyon fontos..ne terheljük még ennek pótlásával is a beteg szervezetet!köztes időben..a Toxoplazmózist is érdemes vérből megnézetni..(Macskák terjesztik..)Kutya kullancs az egyetlen ami lakásban megél-sőt ott képes szaporodni is!

Kutyatartók erre figyeljenek!!

Méregtelenítés..azoknak is nagyon fontos akik frekvencia generátort is alkalmaznak!Nem szabad antibiotikumos kezelések alatt használni frekvencia gépeket..csak antibiotikus kura után kb 6 héttel!

 

Szervezetben elhulló nagy mennyiségű spiroheta elhullés (AKÁR)-toxikus mérgezést is okozhat..ezért nagyon fontos magas Antoxidánsú dolgokkal a MÉREGTELENÍTÉS!!!!!

Candidáról-vannak tünetei-ha észleljük..orvos megnézeti laborban..

Gombásodás ellen minden kezelésben ami antibiotikumos:orungal 100 kapszula ajánlott 28 szem..napi 1-et megenni..

MINDEN LYME BETEGNEK-Ajánlom..NAPI 1 szem MILGAMMA N LÁGYZSELATIN KAPSZULA!!

B vitamin készítmény..agyideg gyulladsát..és tüneteit csökkenti!

Folytatom..

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5837

10.rész-kezelések..az hogy én most azt írom a saját példám miatt..AKINEK LYME KÖRE.(ECM)-van..ÉN MINDENKIT AZONNAL 6 HETES ROCEPHIN KURÁRA INFUZIÓRA FOGNÉK..EGYÉNI VÉLEMÉNYEM!!!(ÉS HIGGYÉTEK EL-HELYES MEGLÁTÁSOM!!HA ÉN 2005 NYARÁN HOZZÁ JUTHATTAM VOLNA..Nem állna a hátam mögött 7 nyomorúságos tapasztalatokkal átkínlódott év..ÉS LETT VOLNA ESÉLYEM AZ AKKORI TELJES GYÓGYULÁSRA!!)ESÉLYEM SEM VOLT!!

Fontos még..kit-hol ér a csípés....Milyen hamar jut el pl idegrendszerhez..Enyém egy főérben volt..És kihagyva a stádiumokat..én gyorsan kaptam  "KÉSŐI STÁDIUMU LYME LELETET!!"De 2006-ban 3xPR-vizsgálattal megerősített diagnózist..a LYME NEUROBORRELIÁT!!És mindössze 1,5 év tulélést..

Szép kilátások voltak..De ha én ENNYIRE kimásztam belőle..MÁSOKNAK IS KI KELL!!MUSZÁLY!!

Nos a "SIMA LYME BETEGEKNEK"-mai tendencia..a 2 féle antibiotikus kezelés..és plussz a tinidazol 1 hónapos kurát tekintve..minden 2. héten még hozzá adva..

Tinidazolt sokan nem bírják-a klion jó helyette..ezt jobban bírják..

orvosa válogatja ki mit ír fel antibiotikumnak..

Krónikus lyme..és neuronorrelia esetén..ÉN HATHATÓS KEZELÉSNEK-CSAKIS A ROCEPHIN KURÁT TEKINTEM!!

Kész..az jut át az AGY-VÉR gáton!!ROCEPHIN MELLÉ IS MINDEN 2. héten tinidazol..ezt mind 2 kezeléshez 2x500 mg-ot eszünk mindíg!!Azaz napi 1000 mg-ot!!Napi 2 gramm pedig a Rocephin adag..4 hetes kura nem árt..de volt aki 50 napig kapta..

Infuziót szervezet napi szinten lebontja..míg a tablettás kezelés..anyagai..halmozódnak szervezetben..ezáltal kiürítésük is nehezebb..

 

Nagyon fontos minden kezelésnél a MÉREGTELENÍTÉS!!!

Akár zöéd teával..Citromos víz ivással..petrezselyem zöld levének ivásával..Bármivel.-..ami magas antioxidáns tartalmú..(Aki frekvencia generátorral.zapperrel írt..MÉREGTELENITENI KELL!!)

Mert a nagytömegű elhulló spiroheták ha nem tudnak ürülni a szervezetből..(AKÁR)-okozhatnak toxikus mérgezést is!!

Folytatom..

 

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5836

9. rész-kezelési lehetőségek:A LYME KÓR..ÉS A LYME NEUROBORRELIA GYÓGYÍTÁSA EURÓPA SZINTŰ JELENLEGI TUDOMÁNY ÁLLÁSA SZERINT...CSAKI ANTIBIOTIKUMMAL TARTHATÓ KORDÁBAN..ILLETVE TEHETŐ:TÜNETMENTESSÉ!!!

Sokszor olvashatjuk.."Az időben kezelt lyme beteg teljesen gyógyul.."

Hát nálam gyorsabban élő embert nem kezeltek gyorsabban..és azonnal..mert ahogy megjelent a kokárdakör 48 órán belül én már ettem a létező összes gyógyszert..és mégis..így jártam..

 

Az viszont kész tény-olvashatunk valóban gyógyulásokról...de azok minden esteben NAGYON HOSSZÚ IDŐTARTAMU INFUZIÓS KEZELÉSBEN RÉSZESÜLŐ BETEGEK VOLTAK!Van aki hónapokon át kezelte magát infuzióval..ÉS VALÓBAN MEGGYÓGYULT!!

Miért írtható a spiroheta nagyon nehezen:mert vannak ciklusai..amikor a szervezeten belül..nemcsak a vérben uszkáló formában "száguldoznak"..hanem lágy részekben..fontos szervekben  is akár.."TELEPEKET " ALKOTNAK..cisztikus formában.."FÓCOKBAN"..és ezeket a megbuvó spiroheta telepekt nem érik sajnos el a gyógyszerek..Akkor írthatóak jól..ha vissza-bekerülnek a véráramba!!A Tinidazol..és a Klion..épp a nyugvó alakokat is képes "ÍRTANI"-de csak 2 féle antibiotikummal együttes alkalmazásban..vagy infuzió mellé is adva!!!

 

EZÉRT "PERZISZTÁLÓ"..azaz KI_KIUJULÓ a betegség..MERT LEHETETLEN PL 1 KÖRBEN ..1 KEZELÉSSEL KIÍRTANI ŐKET A SZERVEZETBŐL!!

És a nagy gond..AHÁNYSZOR UJABB FRISS FERTŐZÖTT CSÍPÉS ÉRI AZ EMBERT..ANNYISZOR FERTŐZŐDIK UJRA..VÉDETTSÉG A BETEGSÉGGEL SZEMBEN:NEM ALAKUL KI!!ÉS KEZDŐDIK MINDEN ELÖLRŐL!!!

Kezelések stb!!

Laborok..Általánosan NAGYLABORT KELL VÉGEZTETNI..Lyme serologiát..de az kb 6-8 hét mulva mutat 1 fertőzött csípéstől számítva eredményt!!Akkora tud a szervezet ellenanyagot termelni..de lehet negatív leletünk..és lehet pozitív is..Negatív lyme szerológia ellenére is lehetünk lyme betegek..mert pl a tünetek ezt mutatják..pozitív leletre-sokszor mondja orvos.."Á AZ CSAK ÁL POZITÍV..NEM KELL KEZELNI!!"

Borzalom..káosz van a világban lyme téren..

Ezért kell 1 jó lyme orvos..nagyon fontos..tünetek-legyenek a dominálóak..és a lyme szerológia másodlagos ..ha így áll orvos hozzá..van esélyünk..jó esélyünk a gyógyulásra...

Folytatom..

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5835

8.rész-Íz-szaglás változás...Látás gondok..ALLERGIÁK FOKOZOTT MEGJELENÉSE..mely olyan foku..hogy az EMBER "MINDENRE" allergiássá is válhat..Remegések...A SZERVEZETBEN BÁRHOL..Tanulási nehézség-felejtés-"CISZTÁS" szerű "GÓCOK"-elváltozások megjelenése...Bármely szervben is akár..ízületekben..agyban..lágyrészen stb!(EREK ELHALÁSA pl KEZEKBEN:RAYNAUD SZINDRÓMA!!!!MÉG UJJAK LEVÁGÁSÁT IS KILÁTÁSBA HELYEZTÉK!!!)

Ezen cisztikus kép a spiroheták BETOKOZÓDOTT alakjai is lehetnek..amik a már igazolt lym ebetegeknél..(MINDÍG JÓ INDULATÚ ELVÁLTOZÁST JELENTENEK...(Tapasztalataink azt mutatják..Mi SOHA NEM ENGEDTÜK EZEN CISZTÁS FORMÁKAT KIVENNI.."LEVÁGNI"-Piopsziát sem engedtünk..azaz szövetmintát sem engedtünk venni..(MIND KETTŐNKNÉL EZEN ELVÁLTOZÁSOK:KIZÁRÓLAG INFUZIÓS KEZELÉSEKRE ELMULTAK-VAGY STAGNÁLÓ ÁLLAPOTOT ÖLTÖTTEK!!!)

 

 

Lyme Neuroborrelia-A MÁR FELSOROLT ÖSSZES TÜNET EGYÜTTEST PRODUKÁLJA..csak még jön hozzá:

-Fő domináló tünetek az idegi ..Neurológiai tünetek!!

-Hallucinálás-hallásvesztés-látás nagy mértékű károsodása-TELJES TEST ÁLLANDÓ ERŐS BELSŐ REMEGÉSE!!SZÖRNYŰ ÉLNI VELE!!-Lábak összecsuklása..általában fél oldali bénulás-Teljes tájékozódási képesség elvesztése-RÖVID TÁVÚ MEMÓRIA TELJES SÉRÜLÉSE!!-TOTÁLIS TANULÁSI,és MEGJEGYZÉSI KÉPTELENSÉG-Szín összekeverés-szín tévesztés-Írás-beszéd-gond-BETŰK FELCSERÉLÉSE-kommunikáció képtelenség-Vizelet és széklet tartási gond:MELY NEM SZERVI EREDETŰ..MINDÖSSZE AZ "AGYBÓL" A JELEK..A "GÓCOK MIATT"-NEM JÓL ÉRKEZNEK EZEN SZERVEKHEZ!!!!FULLADÁS-LÉGZÉS GON..NYELÉS GOND..SJÖRGEN SZINDRÓMA..Sm-dg...TELJES MÉRTÉKŰ FÉNY-ZAJ ÉRZÉKENYSÉG!!(NAPSZEMÜVEGBEN ÉLTEM LAKÁSBAN IS!!)-HÁNYÁSIG FOKOZÓDÓ FEJFÁLYÁS..AMI SEMMITŐL NEM SZÜNK!!-TAPINTÁS ÉRZÉKELÉS..FINOM KÉZ MOZGÁSOK ELVESZTÉSE-Csípő-forgó fájdalom..(Bottal jártam..9-Erekben Óriási kapillárisok keletkeznek..-Hajhullás-EGYENSULY ZAVAR-SZÉDÜLÉS!!!-(Dől -borul az ember mint 1 zsák krumpli..)Vándorló bőr pírok-Égő érzéssel..Vándorló zsibbadások-Agyi gócok-Lábfej csapás-...STB

Ha véletlenül valami kimaradt..ELNÉZÉST KÉREK ÉRTE!!!!!!!!!

ÉN AZ ÖSSZES TÜNETTEL AMIKET ITT LEÍRTAM:RENDELKEZTEM...

Írhatom..megjártam a POKLOK-POKLÁT..

könyv is azért íródott Gyermekem..és saját történetemből..NE LEGYEN ANNYI "TÉVESEN ELKEZELT".."CSAK LYME BETEG!!!!"

Folytatom..

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5834

7. rész-A fent írt tünetek a friss csípéskor jelentkeznek!Teljesen más "KÉPLETEKET"..tüneteket produkálnak a már krónikus lyme betgek..és a lyme neuroborreliásak!!

Nos-ha a házi orvos nem kezeli az embert általában Lyme szakambulanciára irányítja az embert..Ami valóban így helyes..Tehát..sokan megírták már a választási lehetőségeket..sajnos nem sok van Ma Magyarországon..

Igazi..valódi Lyme Ambulancia Sopronban Működik!!A Soproni Erzsébet korház Infektológia részén..DE IDE AKI NEM MEGYEI LAKOS:AZ CSAKIS KÉZZEL ÍRT ORVOS IGAZGATÓI ENGEDÉLYT MEGKÉRVE-MEHET A LYME SZAKRENDELÉSRE!BEUTALÓ KÖTELES!DR VISI NOMÉMI AZ UJ OSZTÁLYVEZETŐ FŐORVOS!!!

Nekünk ez a korház mentette meg az életünket,,és 500 km-eket ingáztunk annó...(DE ÉLÜNK!!)

Hálás szívvel gondolunk rájuk!!KÖSZÖNJÜK ÁLDÁSOS MUNKÁLYUKAT!!

Pesten..és körülötte élőknek..valóban Esztó dr-nő az elérhető..dr Bózsik Bélával ..ők hasonló protokollal kezelnek....Olvashattok a fórumon további neveket..ÉN ENGEDJÉTEK MEG....CSAK ŐKET SOROLOM...Szaktekintélyek ők..és sokat olvashatjuk publikációjukat is..Kinek melyik orvos a szimpatikus..azt választja..

 

Lyme kór..és a Lyme Neuroborrelia kezelés formái..és KRÓNIKUS ESETBEN-Tüneteik:

-Lyme kór krónikus eset..tünetei:Összes ízületi fájdalom..kis..azaz (PIP) ízületek..és nagy ízületek..EKKOR KAPUNK,REUMATOID ARTRITIS DG-t!

-Állandósuló fejfájás-Bőrelváltozások-Testben bárhol "VÁNDORLÓ" ZSIBBADÁS ÉRZÉS!Bőrön bárhol-ÉGŐ ÉRZÉS!

Vérben este.."NYÜZSIZÉS" ÉRZÉS!!!(AMI VALÓBAN LÉTEZIK!!)-Izmok gyengülése..karokban-lábakban-kezekben..IZMOK AKARATLAN "UGRÁLÁSA"..Rángatózása..-Főleg bal oldali arc bénulása..-(SOKSZOR ARCIDEGZSÁBA DG-t is KAPHATUNK...)-TÉVESEN!!

-Végtagok remegése..Minden krónikus lyme beteg előbb-utóbb szív érintett lesz!Szapora szívverés...Szapora pulzus..Szív billentyük nem zárnak jól..(MITRALIS PROLAPSUS DG!!)

(EZEN BETEGEK NE HASZÁLJANAK NAGY FREKVENCIA GENERÁTOROKAT!!!!)

Kis Zapper K 100-at bírja az ilyen szív is még!!

Előbb utóbb minden krónikus lymes-megkap valamiféle..AUTÓIMMUN BETEGSÉGRŐL SZÓLÓ DG-t!!(SAJNOS!!)

Autóimmun folymatok:jelentése..A szervezet önmaga ellen fordul..és saját szervezetet kezdi el pusztítani az IMMUNRENDSZER!!EKKOR HELYTELEM IMMUNREAKCIÓVAL..HELYTELEN IMMUN VÁLASSZAL ÁLLUNK..KERÜLÜNK SZEMBE!!!

Folytatom..

 

 

 

 

 

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5833

6. rész:Amennyiben a kokárdakör megjelenik..haladéktalanul menni kell a házi orvoshoz!Jó házi orvos nem küldözgeti össze-vissza az embert..azonnal felirja 4 hétre a 2 féle antibiotikumot..ma már kiegészítve plussz minden második hétre felirt..Vagy tinidazol..Vagy klion tablettával. a gyógyszeres terápiát..ÉS AZONNAL EL KELL KEZDENI A KEZELÉST!!Nem várni vér eredményt..stb!!IDŐ..IDŐ..IDŐVESZTÉS!!

HA LEHET:EL KELL KERÜLNI!

Viszont..akinek nincs kokárdaköre..de lesz a csipés után..

-HIDEGLELÉS..LÁZ,ÖSSZES ÍZÜLETI FÁJDALMA..MINT PL INFLUENZA ALKALMÁVAL..FELTÜNŐ PL..NYÁRON:"INFLUENZA SZERŰ NÁTHA"..FEJFÁJÁS..MELY FOKOZATOSAN ERŐSEBBÉ VÁLIK!!!

Lényege..egy influenza szerű tünettegyüttest produkál..

NOS..EZ A LYME FERTŐZÉS..SAJÁTSÁGOS "ÁLCÁZÓS..TÜNETEGYÜTTESE!!!"

Már itt is.."REJTŐZIK..EGY VALÓS BETEGSÉG TÜNETEI MÖGÉ!!!"

Ha ekkor nem vagyunk észnél..itt már alapjaiban elcsuszhat..MINDEN-MINDEN AZ ÉLETÜNKBEN!!!!

A lyme kór..AZ EGÉSZ SZERVEZETET ÉRINTŐ..ÉS MEGBETEGÍTŐ FERTŐZÉS!!!!!!!!!!!

Tehát..itt jön az óriási ORVOSI BAKIK TÖMKELEGE:elkezdik oda küldözgetni a beteget..amilye éppen fáj..fájdigál!!!!

Mindenki a saját szakterületére fog esküdni..lesz 30 féle diagnózisunk..30 féle dögkórságra lesz gyógyszerünk..mint 1 télapó..akkor zsáknyi gyógyszertárunk odahaza..és szép csendesen..ELVESZÜNK... "A SÜLLYESZTŐBE"!!!!!

 

HA HAGGYUK!!!De a kezünkbe kell venni pici sorsunk irányítását..és kezdeni futni ÉLETÜNKÉRT!!

 

Fura érthetetlen tünetek produkálása..mind-mind jelzés értékü..és okos embert..orvost..a Lyme felé fog tendálni..arra gondoljanaka!!

 

A TITOK..CSAKI A LYME KÓRT KELL HELYESEN.JÓL,GYORSAN..PERIÓDIKUSAN TÖBBSZÖR KEZELNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

És akkor lassan-majd fokozatosan megszünik a sok-sok nyavalyaság!!

Folytatom..

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5832

5. rész-ezt másodszor írom..ujra-mert megszakadt éppen net kapcsolatom..

A kivett kullancsot aki beküldi bevizsgáltatni jól teszi..Aki nem teheti meg..tartsa meg 1 kis zárt üvegbe..ha ezt sem akarja...ÉGESSE EL!!!!!!!!!

Tehát ha minden fel van írva..Első teendő HÁZIORVOSHOZ ELMENNI..és bediktálni minden adatot a kullancscsípésről!!

(ÉN ÍGY VÉLEM..EZ A LEGTÖKÉLETESEBB ELJÁRÁS!!)

Legyen feltétlenül nyoma..hivatalosan is!

Aztán jön a várakozás..2-4 héten belül vagy lesz kokárdakör..vagy nem!

Ha lesz..az a szerencsésebb helyzet..mert 100%-ban BIZTOS A FERTŐZÖTT KULLANCSCSÍPÉS TÉNYE!!!!!!!!(EZT AZONNAL KÉSLEKEDÉS NÉLKÜL KEZELNI KELL!!)

ÉS LEFOTÓZNI FELTÉTLENÜL!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ha nem lesz kokárdakör..AKKOR IS LEHETÜNK SAJNOS FERTŐZÖTTEK!!!!Tv. riportom 2. részében erről nyilatkozik Bőrgyógyász..és SOK FOTÓT IS LÁTHATTOK RÓLA!!

Leht pici kokárdakör..(DE TIPUSOS!!)-és lehet akár 1 méter átmérőjü is!

Lehet 1 db-vagy több is a testen!

Általában kör alaku...de lehet ovális is..

Mindenképpen 2 dupla körből áll!Egy sötétebb erőteljesebb..egy világosabb kör!Sima felülete...nem emelkedik ki a börből..

Nem viszket..nem fáj..

(NEKEM ENYHE ÉGŐ ÉRZÉS VOLT..ÉS 1 HÓNAPIG MEGVOLT KEZELÉS MELLETT IS!!!)

Van orvos aki az 5 cm alattit "NEM TEKINTI SEMMINEK!!!"

 

ÓRIÁSI HIOBA!!!!!!!!!!!!!

Folytatom..

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5831

4. rész..akit érdekel bármi konkrétan a 3 részből részletesebben..az tegye fel további kérdését..itt vagy e-mailban majd..

TEENDŐ ÉSZLELT KULLANCSVSÍPÉS ESETÉN!!!!!!!!!!!

1-SOHA SEMMIVEL NE KENJÜK BE A KULLANCSOT!!TILOS!!MERT HA BEKENJÜK,AUTÓMATIKUSAN BÉL TARTALMÁT VISSZA ÖKLENDEZI SZERVEZETÜNKBE!!

2-Ha van telefon..egy pillanat..és FOTÓZZUK LE!!!!!

3-SIETNI:A LEHETŐ LEGGYORSABBAN 1 HATÁROZOTT MOZDULATTAL VEGYÜK KI!

3-NEM KELL CSAVARGATNI!NEM MENETES!!!!SOHA NEM SZABAD A POTROHÁT ÖSSZENYOMNI!!!

(EZ A LÉNYEG!!)

4-Ha van lehetőségünk KULLANCS KISZEDŐ csipeszt venni a gyógyszertárból..nem árt ha mindíg táskánkban van!ott kapható az a beküldő fiola is..amiben a kivett kullancsot vissza lehet küldeni az Istenhegy klinikára..analizálják:fertőzött volt-e!!???

Nagyon érdemes ezt elvégezteteni!(LEGYEN NYOMA!!MERT AZT SEM HISZIK EL NEKÜNK:VOLT CSÍPÉSÜNK!!)

5-Bármivel kivehető..Köröm-mindíg kéznél van..késhegy..hegyes tárgy..bármi..nagy potrohu nöstényt..1 szál cérna körbehurkolásával is kivehető!!MINDEGY..CSAK GYORSAN KIVENNI!!

EZ A BETEGSÉG:HARC AZ "IDŐVEL AZ ÉLETÉRT!!"

6-Ha bele szakad a feje-NEM GOND!(NEM AZ FERTŐZ!!HANEM A KULLANCS BELÉBEN LEVŐ FERTŐZÖTT KULLANCSRÓ IROM..SPIROHETÁK!!HA AZ BEKERÜL A SZERVEZETÜNKBE..AKKOR VÁLUNK LYME BETEGGÉ!!)

Fej..beszakad..mint 1 pattanás-begyullad..és pár nap mulva kinyomható..fertőtlenítsük majd helyét..

7-PAPÍRRA FELÍRNI:HOLT TÖRTÉNT A CSÍPÉS..HÁNY ÓRAKOR,MELY TESTRÉSZEN..MEGŐRÍZNI!!!!!!!!!!

8-Nem azért kell Betadnie oldattal..(JÓDDAL) kezelni kullancscsípés helyét..mert (AKKOR NEM LESZÜNK LYMESEK!!)

Ha bekerült a fertőzött béltartalom spiroheta avér rendszerünkbe..az már akkor sajnos bennünk van..

Pl körömmel vesszük ki..kezünk nem tiszta..késhegy..csipesz..bármi nem steril..tehát ez már csak egy felületi fertőtlenítés mindössze!

Folytatom..

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5830

3. rész-anyaga a kullancsokról szólt volna..hogy vannak lágy-és kemény kullancsok..fejlődési szakaszaikról..melyik hányszor vesz fel táplálékot..milyen periódusban..

Szó lett volna a lyme borreliáról-és a Szifilisz keveréséről..Semmi köze a szifilisznek a lymehoz!!

2 külön dolog!!

Szó volt..lett volna hogyan lehet a lymet..megkapni..kimaradt..Másodlagosan vérátömlesztésssel is el lehet kapni..

Szó lett volna..terhesekről..akik épp terhesen fertőződnek..ők placentával babát fertőzhetik..Szó lett volna-a kullancs élőhelyéről..Erdők-mezőkön dolgozókról:akiket kellen oltassanak a munkáltatóik..kullancsenkephalitisz..azaz agyvelőgyulladás ellen..mert fokozott veszélynek vannak kitéve..Szó lett volna_régi épületeket..elhanyagolt kerteket arc maszkban kell rendbe tenni..elhullott fertőzött spiroheták tetemét..ürülékét ne lélegezzük be..

Folytatnám..

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5829

Elszállt a 3. rész a pokolba..de nem azért mert sokáig..írtam..Ugyhogy egyenlőre feladom..az a gond..muszály elejéttől írni a dolgokat..hogy érthetőek legyenek a dolgok..különben semmi értelme..Nagy rész..nem mehetett át felétek..ez van..

Bocsi..majd meglátom..tovább tudom-e így írni..Szeretettel..Ibolya

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5828

2. rész:Ma már léteznek pár ezer ft-os kis készülékek melyekkel pl 2-3 méteres körzetben távol (TARTHATÓAK)-gyermekeintől..felnőttektől,és állatoktól is..

Sajnos ma már a városi ember sem védett tőlük..

óriási tévjit azt hinni..CSAK,ÉS KIZÁRÓLAG KULLANCSCSÍPÉSSEL FERTŐZŐDHETÜNK!!

1-kullancscsípéssel..2-elhalt..FERTŐZÖTT KULLANCS TETEM,ILLETVE FERTŐZÖTT KULLANCS ÜRÜLÉK BELÉLEGZÉSÉVEL,3-KECKETEJTŐL..(IS)-akár!

Tehát van fertőződési lehetőség:BECSÜLETTEL!!

Hányan mondják:"ÉN NEM TUDOK RÓLA,VALAHA MEGCSÍPETT VOLNA KULLANCS!!"

Nos..amikor elhanyagolt kertet rendezünk..amikor régi épületet ólat..stb takarítunk..ÓRIÁSI VESZÉLY FORRÁS!!

Ilyenkor tegyünk fel mindíg arcmaszkot!A legolcsóbb gyógyszertári..kb 40 ft-os tétel..Vannak komolyabbak..ezek már ventillációsak..tehát könnyű bennük lélegezni..kb 1000 ft 1 db..DE MEGÉRI..mert 1 lyme kezelés a földbe döngöli az embert anyagilag!!

A leg gondozottabb kiskertünket se igen tudjuk megvédeni a kullancsoktól..

Első számú fő terjesztője ugyanis az..egér..a süni..a szarvasok..stb!!

Tehát van ami behurcolja kertünkbe is..Viszont a madarok (IS) viszik szerte a világba..Még a havas tájakra is..

Tehát sem parkok..sem játszóterek..nem biztonságosak sajnos így mára már..(Nemcsak a falusi élet fő veszélyforrás..)

Fontos a természetben való kintlétkor kellő óvintézkedések megtétele..hogy azért némelyest tudjunk kellő "BIZTONSÁGGAL"-mozogni a természetben..

Világos öltözet..így könnyen észre vehető..kerti munka stb..zárt ruházat..megfelelő magasabb szárú cipő..stb..ÉS KÖTELEZŐ MINDEN KINTI FÜVES TERÜLETI TARTÓZKODÁS UTÁN-A TELJES TEST "KULLANCS VIZITE!!"

"TÉVEDÉS azt hinni:"FÁKRÓL VETIK MAGUKAT ÁLDOZATUKRA!!!!"

A KULLANCS FŰBEN VAN,NEM FÁKON!!BOKROS,BOZÓTOS,HŰVÖS,NEDVES,HELYEN VÁRJÁK ÁLDOZATAIKAT!"

Folytatom..

Pötty63 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5827

Szép reggelt kivánok minden Lyme fórumozónak!!Az ujaknak egy igazán csak "MINI"-összefoglalót teszek most fel:Több részben..ne legyen "ZAGYVALÉK"-minden számukra a lyme körül!(Régiek ujat..nemigen találnak benne)-Mert az itt lévő "RÉGI" lymesek..a világon minden tárházat megmozgattak már ez ügyben!!Csodás munka ami mögöttük áll..és amikor a friss betegben eme pici összesítésből ki fog tünni..ha ugy tünik.."VÉGE A VILÁGNAK"..de látni fognak némileg valami kiutat soraim után..remélem majd kicsit megnyugszanak..és aztán a "BÖLCSEK TÁRHÁZÁBÓL"..már higgadt fővel-MIND MEGTALÁLJÁTOK A SZÁMOTOKRA LEG MEGFELELŐBB MÓDSZEREKET..ami segít Gyógyulni TITEKET IS!

Csodát ne várjatok-regényt nem írhatok ide!!

 

1-rész:Kullancs csípés,lymekór összefoglalása!!

Magyarországonleggyakrabban a kullancsok által terjesztett leggyakoribb betegségek:A LYME KÓR,és a KULLANCSENKEPHALITIS,azaz (kullancs által terjesztett agyvelő-és agyhártya gyulladás!!EZ ELLEN VAN VÉDŐOLTÁS SOROZAT!!!!!!!!)

 

LYME KÓR ELLEN JELENLEG:NINCS FORGALOMBAN OLTÓANYAG..Pár évig volt az USA-ban..de 2002-ben kivonták a forgalomból..már régebben írtam róla anyagaimban..

Sajnos kedvenc házi állataink sincsenek a kullancsoktól biztonságban!!Mai világunkban..már nem évszakfüggő a kullanccsal való találkozás!

Természetes ellensége jelenleg..mindössze pl a gyöngytyuk..(Ami megeszi őket..)-de tartásuk pl panel környzetben..nem megoldható..max kertes házakban..

Valaha egy fürkész darázs faj volt a természetes ellensége..mára ezt a fajt..mely a kullancsokat "PARAZITÁLJA"-teljesen kiírtotta az ember!!

(Állítólag mesterségesen tenyésztik őket..még forrásásra sajnos eddig nem akadtam rá..)

Fagy nem okoz gondot számára..pl -25 fokra lefagyasztják..ki olvad..és sprintel tovább!

(Mi konkrétan láttuk ezt egy magán klinikán..)

Írtani végül is max-tűzzel..tarló égetéssel lehetne..de az tilos..és az ózon réteg gond miatt..nem megoldás..

Viszont a Bózsik dr-féle gombalé ölőszer..mely csakis a kullancsot írtja..klassz lenne..de engedélyeztetése..még sajnos ugy tudom..nem megoldott még jelenleg..

Az csoda klassz szer volna pedig..

Uj hir:2010-ben egy uj irtási módszert találtak ki magyarországon:"Halálos csapda:birkabőrbe gyüjtik a megrészegült kullancsokat!!"

"Levédés alatt álló ,környezetbarát eljárást dolgoztak ki szegedi és gyulai környezetgazdálkodási szakemberek a kullancsok számának csökkentésére.A kísérleti jellegű,vegyszermentes technológia alkalmazásával óvodák,bölcsödék környékéről és egyéb közterületről távolítható el a kifejlett élősködők 95%-a.Az eljárást ugyan 2 hetente meg kell ismételni,de rendszeres alkalmazásával elviselhető mértéküre lehet csökkenteni a kullanscok számát."

Folytatom...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!