Keresés

Részletes keresés

Manac ;-) Creative Commons License 2014.02.16 0 0 5476

Az is tanulság lehet, hogy a balatonsound előtt, alatt és után nem szabad a Balatonra menni, aki a nyugalomra vágyik.

 

Mi kétszer voltunk Füreden, apartmanban a BS alatt, de a Balaton túloldalán is zavart a zene (!), annyira átjött a dob morajlása.

Előzmény: Manac ;-) (5475)
Manac ;-) Creative Commons License 2014.02.16 0 0 5475

Hülyék mindenütt vannak.

 

Garda tónál- szerencsére nem mellettünk- voltak a kempingben német technó rajongó hülyegyerekek, egy teszkós pavilonban volt az oltár (kuffermagnó) körben iglu sátrak és ment a tuc-tuc.

 

Az olaszvmammák is tudnak ordibálni.

 

Szlovéniában egy túracsoporttal hozott össze a sors, azok hajnal kettőig szövegeltek.

 

Bármikor ki lehet fogni egy zajos szomszédot, mi füldugót is viszünk a kmpingbe.

 

Alsóőrsön az Európa kempingben szilencium van délután, ott valószínűleg alapból figyel a személyzet a házirend betartatására.

Előzmény: Törölt nick (5472)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.16 0 0 5474

de, mély, hogy persze mennyire, arra nem emlékszem. Lehet, hogy a stég környékén még jó gyerekeknek is. Úszógumi kell. Meg van egy pancsolómedence is, ha egészen aprók a gyerekek. Illetve a szomszédban van B.györök, ott úgy van kialakítva a strand (az egyik legszebb a Balatonon), hogy van egy nagy sekély része is..

 

De tény, hogy mivel én északi parton töltöttem minden nyaramat, így már a saját gyerekeimmel sosem merült fel ez problémaként. Úszógumi, kis gumicsónak vagy matrac, és szuper. A felvert iszaptól zavaros déli parti víz sokkal kevésbé kellemes szerintem. 

Előzmény: goczol (5473)
goczol Creative Commons License 2014.02.16 0 0 5473

Ráadásul mikor szoltunk a recepcion azt mondták " hát ez a balaton"ami ebben a forában nem igaz szerintem mert azért van nyugis családos kemping is.Vonyarcvashegy az északi part ugye, ott gyerekeknek nem mély a viz??

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.16 0 0 5472

nekem ilyen pofátlan módon hangoskodó, és a másikat leszaró kempigezőkből még csak Mo-n, illetve csak a Balatonon volt részem.

 

Ha lehet, kerülöm is. Viszont a korábban ajánlott Vonyarcvashegyet érdemes megfontolnod, az nyugis, szép helyen van.

Előzmény: goczol (5471)
goczol Creative Commons License 2014.02.16 0 0 5471

Zamárdiban a zsufoltság csak a leg kevesebb balaton sound utolso napja után érkeztünk tele igénytelen nyugat europaiakkal teleszemetelve mindennel.Majd ez után mellénk jött egy fiatal párocska akik ezerrel nyomták a lakodalmas süttürüttü zenét...persze mi voltunk a bunkok hogy mertünk szolni,nem egésszen igy képzeltem a vakáciot amugy maga a kemping elég jo lehetne ha kicsit jobban figyelnének a tisztaságra...

Manac ;-) Creative Commons License 2014.02.16 0 0 5470

A zsúfoltságon kívül mi volt ott a baj?

Előzmény: goczol (5469)
goczol Creative Commons License 2014.02.16 0 0 5469

Sziasztok üdv mindenkinek tudna valaki segiteni hogy a Balatonszemesi Vadvirág kemping jó hely-e kis gyerekekkel mennénk a legnagyobb 7 éves.Nem akarunk úgy járni mint tavaly Zamárdi kempingbe :( nagyon gáz volt...elöre is köszi üdv mindenkinek.                                                                                                                                                                             

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.16 0 0 5468

írtam

Előzmény: kmrmtms (5467)
kmrmtms Creative Commons License 2014.02.15 0 0 5467

Szia!

 

Engem érdekelne, email címem publikus.

 

Tamás

Előzmény: Törölt nick (5465)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.15 0 0 5466

elnézést a rendetlenségért :)

Előzmény: Törölt nick (5465)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.15 0 0 5465

egy hónapja vettem egy ilyen a langyel decában, mert akkor még nálunk nem akciózták.

 

viszont ezáltal feleslegessé vált egy öszecsukhatós, 4 kis székes asztalom, amit szívesen felajánlanék bárkinek. Az ára annyi, amennyibe az útiköltsége kerül eljutni oda (Bp), ahol lakom. Nem decathlonos, hanem vmi más. A fogantyúja (és az egyik műanyag zárja) törött, így csak hón alá csapva lehet levinni a kocsiig.

 

Máskülönben jó, a funkciójának teljesen megfelel. Áprilisban lesz lomtalanítás, ha addig elvinné valaki, írjon ide, aztán megbeszéljük emailben. 

 

Rendes képet nem találtam róla, ezen talán látszik belőle valami:

 

 

 

Előzmény: Manac ;-) (5460)
Manac ;-) Creative Commons License 2014.02.15 0 0 5464

Azt a típust is ismerem. Emez egyszerűbb egy kicsit, de a célnak pont megfelel.

Előzmény: Nyakas Jakab (5463)
Nyakas Jakab Creative Commons License 2014.02.15 0 0 5463

Nekem is hasonló van, ugyan így működik mint ez, de az 80x120-as, valóban nagyon praktikus. Én az Exis-nél vettem jóárasítva, mert minőségi hibás volt, egy pici karc van az asztallapon, de így 10 000 körül kaptam meg a 20-on párezres asztalt.

Előzmény: Manac ;-) (5460)
Nyakas Jakab Creative Commons License 2014.02.15 0 0 5462

 

 

Nem, ez csak maga az asztal székek nélkül.

Előzmény: Senior55 (5459)
Manac ;-) Creative Commons License 2014.02.15 0 0 5461

Ez a sima asztal változat, keskeny a pereme. A másik egy kicsit vastagabb, holgy elférjenek benne a székak.

Előzmény: Senior55 (5459)
Manac ;-) Creative Commons License 2014.02.15 0 0 5460

Kössz a tippet, sajnos teljes árban vettem meg 4 éve...

 

Nagyon praktikus asztal, ajánlom mindenkinek.

Előzmény: Nyakas Jakab (5458)
Senior55 Creative Commons License 2014.02.15 0 0 5459

A négy szék is megvan hozzá?

Előzmény: Nyakas Jakab (5458)
Nyakas Jakab Creative Commons License 2014.02.15 0 0 5458

Sziasztok!

 

Én a Lakókocsi-lakóbusz fórumról tévedtem ide, talán számotokra is fontos lehet, hiszen mindenki szeret olcsóbban vásárolni. :-)

 

Ha valaki kempingasztal vásárlás előtt áll. Ma láttam a budaörsi nagy kék sportáruházban a képen szereplő asztalt. Méret 120x60 cm 70 cm magas, kifutó termék 13990 ft-ról, 5590-re van leárazva.

 

Üdv: NyJ

 

Manac ;-) Creative Commons License 2014.02.15 0 0 5457

Csak úgy kutyafuttában húztam fel a 7 éves lányom segítségével. Nem is lett szimmetrikus a sátorhoz képest, még be kell gyakorolni, hogy hogyan passzolnak a legjobban egymáshoz.

 

A szellőzése nem hiszem, hogy túl jó lenne. Alul van egy rés, viszont felül nincs sehol szellőzőnyílás. Ezekkel a tulajdonságaival vásárlás előtt is tisztában voltam.

 

 

A sátor és az előrész közöt talán lehet szellőzésnek nyílást hagyni, az ajtó majdnem plafonig nyílik.

 

Nagy kánikulában meg szét lehet nyitni az elejét és akkor ojan lesz, mint amit Te választottál.

 

Még filózok rajta, hogy varjak alulra szoknyát. Ha megcsinálom, egyből kettőt varrok, egy szúnyoghálósat mint a Quetchua Air sátraknál és egy vízzárót, ami meleg időben felcsavarható és tépőzárral rögzíthető, pont a szellőzés miatt.

 

Ha tudnék varrást impregnálni, az ajtóra is varrnék szúnyoghálót.

 

A Vango Calisto 500 oldalajtaja szúnyoghálós, tehát ott azért tudok szellőztetni.

 

Előzmény: vonalzoo (5456)
vonalzoo Creative Commons License 2014.02.15 0 0 5456

Ezt még gyakorolni kell, az alja ráncos ;)

És mennyire szellős? Nyitott képet nem csináltál?

Előzmény: Manac ;-) (5455)
Manac ;-) Creative Commons License 2014.02.15 0 0 5455

Az előbbi rossz felbontás lett.

Ez jobb:

 

 

Előzmény: Manac ;-) (5454)
Manac ;-) Creative Commons License 2014.02.15 0 0 5454

Sziasztok!

 

Megtörtént a próbaállítás:

 

http://kepfeltoltes.hu/view/140215/P1070812_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Teljesen passzol a Vango Calisto 500 sátorhoz ami 310-320cm széles a végénél.

Előzmény: vonalzoo (5441)
eperlevelll Creative Commons License 2014.02.15 0 0 5453

Sziasztok!

Új vagyok itt. Az érdekelne, hogy van-e valakinek tapasztalata a Salewa Cordillera VI-tal?
Két éve vettük, de most fogunk vele először kempingezni, eddig egyszer állítottuk fel.

 

Köszi!

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.13 0 0 5452

igen, emlékeim szerint rendben van. És vannak klassz, tágas sátorhelyek

 

Előzmény: Manac ;-) (5451)
Manac ;-) Creative Commons License 2014.02.13 0 0 5451

A kápolna dombról és a vízből is néztem már ezt a kempinget. Tiszta rendezett viszonyok voltak a közösségi helyiségekben? Évek óta Vonyarcon nyaralunk apartmanban, idén is le van már foglalva az időpont, ezért most még máshol keresek helyszínt. Azért köszönöm.

Előzmény: Törölt nick (5450)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.13 0 0 5450

a vonyarcvashegyit jó szívvel tudom ajánlani.

Előzmény: Manac ;-) (5449)
Manac ;-) Creative Commons License 2014.02.13 0 0 5449

A párod vadkempinggel kapcsolatos félelmeit megértem.

 

Tiszatónál mi a Tiszafüredi kempingben voltunk. Nincs a tó mellett, nem is túl fényes a vizesblokkja, de a termálfürdő ingyen használható a kempingesek számára.

 

Hosszú hétvégére idén mi is lemegyünk a Velencei tóhoz, a Drótszamár és a Park kemping között vacilálok.

 

Balatonon valami jó tájolású kempingbe mennénk mi is, valahol Tihany és Vonyarcvashegy között.

 

A Badacsonylábdi kemping nem jött be, mert nagyon iszapos a strandja.

 

A Sástói kemping weboldalát néztem, nagyon szépen felújították, jó lenne, ha a tavat is kitakarítanák, mert két éve negyon lepukkant volt a környezete, mikor megálltunk a kilátót megnézni.

 

 

Előzmény: vonalzoo (5448)
vonalzoo Creative Commons License 2014.02.13 0 0 5448

Vadkemping asszonynak nem jött be, nem vallja be, de szerintem fél kint a pusztában a sötétben :)

Tavaly főleg az agárdi Park kempingbe jártunk, közel van, olcsó is, gyereknek is jó ott a víz,   megéri 1-1 éjszakára is leugrani. 

Emellett el kéne menni idén 1 hétre Balatonra vagy Tisza-tóra, meg borozni 1-2 napra Egerbe vagy a Mátrába. Az egri Tulipán kemping ott van a Szépasszony-völgy mellett pár száz méterre, nagyon szuper, a sástói kempingben a felújítás óta még nem voltunk, lehet hogy az lesz a nyerő idén.

Előzmény: Manac ;-) (5445)
Manac ;-) Creative Commons License 2014.02.13 0 0 5447

Így értem.

 

Itthon nem is volt még szükségem rá, többnyire átvételkor fizetek kp-ben.

 

 

Előzmény: Senior55 (5446)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!