Keresés

Részletes keresés

tsar! Creative Commons License 2013.01.13 0 0 377

üdv.

 

akad a hang a krómban.

perceg, késik, stb. 

más böngésző nem.

szétvet az ideg emiatt.

2.5 Mbps lefelé az adsl, eddig mindenre elég volt, kivéve online HD.

ami eddig történt a megoldás érdekében:

-újratelepítés, "pluginek" flash & egyéb vackokkal együtt

-hangkártya (majd időközben, de nem emiatt komplett vas) csere

-az igények lejjebb adása

kicsit több, mint csont nélkül elég komoly programok futnak nálam, mint pl. reason, izotope trash amik jobban nyúzzák a hangtechnikát, így egyre jobban érdekelne a megoldás. 

 

kösz.

 

agy73p Creative Commons License 2013.01.11 0 0 376

Ember, azt írtam, írd le, hogy mi kell. Nem tudok olyan helyet adni neked, ahonnan te le tudod tölteni amit szeretnél. Isten áldjon!

Előzmény: Egitalos (374)
Egitalos Creative Commons License 2013.01.10 0 0 375

Nem nyitok be ide többet.

Előzmény: Egitalos (374)
Egitalos Creative Commons License 2013.01.10 0 0 374

Tudom, hogy nem ide tartozik a gondom, én kétszer is írtam, hogy javasoljatok nekem olyan helyet, ahova mehetnék a problémámmal.

Írni akartam az e-mail címedre privátban, de nem tudok, mert nem publikus.

Mégegyszer bocsánat, hogy vagyok!

 

 

Előzmény: agy73p (370)
agy73p Creative Commons License 2013.01.08 0 0 373

A FF lassabb. Ez a nagy baja.

Itt egy kis teszt.

Előzmény: csíkos_elefánt (372)
csíkos_elefánt Creative Commons License 2013.01.08 0 0 372

Nah, a Firefox ebben is jobb. Nem értem, mire ez a korlátozás. A history fájl nem valami xGB-os valami.

Előzmény: agy73p (356)
agy73p Creative Commons License 2013.01.07 0 0 371

Mit szóltok az új böngészőhöz, a Torch-hoz?

Első ránézésre FF, aztán telepítve echte Chrome. :-)

agy73p Creative Commons License 2013.01.07 0 0 370

Mondd mit szeretnél, aztán lassan zárjuk le ebbe a tpoicban a kérdést. Keressünk vagy nyissunk neki új helyet, nem illik teljesen más témában diskurálni. Már eddig is sok volt.

Előzmény: Egitalos (367)
anna1128 Creative Commons License 2013.01.06 0 0 369
Én szeretem. Most ez a leggyorsabb, bár 2-3 havonta újra kell telepíteni.
Egitalos Creative Commons License 2013.01.05 0 0 368

Lehet, hogy nem lehet elküldeni a zeneletöltő programot, mert túl nagy?

 

Előzmény: Egitalos (367)
Egitalos Creative Commons License 2013.01.05 0 0 367

Nagyon köszönöm a segítségedet.

az is megoldás, ha elküldenéd, amit keresek, de az még jobb megoldás lenne, ha a programot küldenéd el, amivel én is tudnék  letölteni.

Nehogy megint valami használhatatlan programokat töltögessek le.

Eddig is mindig más küldte el nekem a kész zenét. Aztán egy fél év múlva megint kellene valami más zene, akkor megint tehetetlen vagyok.

Volt régebben egy olyan zeneletöltő programom, amit valaki föltelepített nekem a számítógépemre, Lime Wire volt a neve, és olyan egyszerű volt a használata, hogy még én is tudtam vele zenéket letölteni. szerettem használni, de egy idő után valahogy nem működött olyan jól, mint kezdetben, aztán meg kellett tőle válni. Azt mondta a barátom, hogy ez azért van, mert fizetni kellett volna érte ahhoz, hogy továbbra is jól működjön. Csak a kezdetben húzták el a mézesmadzagot.

Tudsz erről a Lime Wire-ről valami infót?Igaza van-e a barátomnak?

Én fizetnék is a zenéért, de azt se tudom, hogy a fizetős zeneletöltés hogyan működik?

A keresett zenémet is szívesebben venném meg a boltban, ha kapható lenne.

 

Előzmény: agy73p (365)
agy73p Creative Commons License 2013.01.04 0 0 366

3 éve nem használtam a DC++-t, de most meg fogom próbálni.

Előzmény: agy73p (365)
agy73p Creative Commons License 2013.01.04 0 0 365

Ne akassz ki. :-) A Kulcs az könyvelő program. 

A DC++ nagyon jól használható program. Itt HUB-ok vannak, amikre fel kell jelentkezni.... A HUBokon emberek vannak, akik megosztják a gépen a tartalmaikat, fájlaikat. 

Mondd meg mit szeretnél letölteni, és megkeresem neked, megígérem.

Előzmény: Egitalos (364)
Egitalos Creative Commons License 2013.01.03 0 0 364

Most végeztem a teljes letöltéssel. De nem tűnik úgy, hogy én ezzel valaha zenét tudnék letölteni. Kulcs -tárgyi_Demo változat. ezekkel a programokkal nyilvántarthatom a tárgyi eszközöket. Főkönyvi számok, Eszközkategóriák, Jogcímek, Részlegszámok, Munkaszámok.

Most melyikkel töltsem a zenémet ezek közül?

Azt mondja a haverom, hogy töröljem ki ezt a programot.

Mit csináljak most?

Nem akarlak többet zavarni, esetleg mondanál még valamit, hogy mit írjak be,hogy megtalálhassam az alternatív zenerajongó barátaimat?

 

 

Egitalos Creative Commons License 2013.01.03 0 0 363

DC++ beirtam a keresőbe,aztán mivel írta, hogy ingyenes, meg biztonságos, és hangfájl letöltésére is való, ezért úgy döntöttem, hogy letöltöm. Rámentem arra, hogy a Demo letöltése most, aztán 10 perc alatt letöltötte. Aztán az, ami letöltött, azt írja, hogy Kulcs program könyveléshez, számlázáshoz.

Mindent jól csináltam?

Előzmény: agy73p (362)
agy73p Creative Commons License 2013.01.03 0 0 362

Off:

Aha, tehát mondjukDráma Margarint szeretnél letölteni, de nem találod a neten. Torrent nem igazán alkalmas, mert az dömping cuccra jó inkább. DC++ jobb, próbáld meg. Keress inkább alternatív zenével (vagy akármilyen más zenével) kapcsolatos fórumokra, ahol még rajongók leledzenek, és ők segíteni fognak.

On.

Előzmény: Egitalos (360)
Egitalos Creative Commons License 2013.01.03 0 0 361

aZ ELŐBB NEM JÓL ÍRTAM, WINDOWS XP-M VAN.goggle chrom-om sincs, csak sima goggle.

 

Még ezt megpróbálom, amit " Agy " javasolt.

 

Egitalos Creative Commons License 2013.01.03 0 0 360

Köszönöm, hogy segitesz, az a gondom, hogy nincs média player programom, és a gépemen windows 98 van.

A torrentet és a you tube-ot már sokszor próbáltam, mielőtt ide beírtam, mert nekem olyan zene kellene, ami nem tucatzene. Húsz éve volt, de akkor se volt ismert, és ami zene ilyen ritkán keresett, az bajos.Legalábbis nekem ezt magyarázzák, azok az ismerőseim, akik jól értenek a zeneletöltéshez.Azt mondják, hogy az ismeretlen zenék letöltéséhez húszszoros fáradozás kell.

Van valami segítő ötleted?

Előzmény: agy73p (358)
agy73p Creative Commons License 2013.01.02 0 0 359

Példa: http://zene.hu/zeneletoltes.php

 

Írd be a gugliba, hogy zeneletöltés, mp3 download vagy ilyesmi és szépen térképezd fel a dolgokat.

 

Egyébként erre van kitalálva az ITunes, ami megoldja a problémádat. (http://www.apple.com/hu/itunes/ biztos ami biztos...) :-)

 

Előzmény: agy73p (358)
agy73p Creative Commons License 2013.01.02 0 0 358

:-)

Próbálok segíteni: Nem tudsz mp3-at letölteni csakúgy. Legtöbb esetben a szerzői jogvédelem miatt ez nem lehetséges (ha jól tudom és jól mondom). 

Tehát online zenehallgatás lehetséges (beütöd a kersőbe és választasz ezer közül) kölönböző portálokon, internetes rádióknál, youtube-on, de a hallgatott anyag nem fog (csakúgy) a gépeden maradni.

Vannak megoldások, melyekkel le tudod menteni őket, mondjuk a youtuberól, pl: vdownloader.

 

Másik, ha torrentezel vagy dc++, vagy ilyesmit használsz, akkor megpróbálhatsz illegálisan mp3 gyűjteményekhez hozzájutni. 

Előzmény: Egitalos (357)
Egitalos Creative Commons License 2013.01.02 0 0 357

Sziasztok!

nEM TUDOM, HOGYAN JUTOTTAM IDE, MÁR KITÉPTEM IDEGEMBEN MINDEN HAJSZÁLAMAT,nem is akarok zavarni senkit, mert én  vagyok a legbénább ember a világon. Csak egy tippet szeretnék kérni, hogy melyik fórumon érdeklődhetnék zeneletöltés ügyben?

Teljesen a nulláról indulok,és zenét szeretnék letölteni. Itt van velem még két ilyen  abszolút tanácstalan  haverom.

Hova forduljunk?

Köszönöm a türelmet.

agy73p Creative Commons License 2013.01.02 0 0 356

Megtaláltam. 10 hét. :-)

Előzmény: csíkos_elefánt (355)
csíkos_elefánt Creative Commons License 2013.01.01 0 0 355

Jobb lenne, ha rákérdezne, hogy akarom-e, hogy adatot veszítsen. Mert mondjuk megtelik a C partíció.

Előzmény: agy73p (353)
agy73p Creative Commons License 2013.01.01 0 0 354

Ha érthetetlen prolémák adódnak, mg kll próbálni kitörölni az előző verziókat vagy akár mindent ebből a könyvárból: C:Program FilesGoogleChromeApplication

Akár több száz mega hely is felszabadul.

agy73p Creative Commons License 2012.12.29 0 0 353

Nekem a "better history" van, és az (is) csak nyolc hetet tud.... Elnézést kérek, én gondoltam rosszul valószínüleg. 

Előzmény: csíkos_elefánt (352)
csíkos_elefánt Creative Commons License 2012.12.29 0 0 352

Nekem csak 2 hónapra lehet visszanézni. De majdnem 1 éve lett telepítve a Chrome. Miért?

Előzmény: agy73p (346)
voodoomaci Creative Commons License 2012.12.28 0 0 351

Sziasztok!Mi lehet a gond?Fel szeretném rakni a google cromot,friss win xp sp3-ra és azt irja ki a telepítéskor hogy: a telepítő az alábi hibával szembesült:0xc0000018

tud valaki magyarázatott erre?

Már nem először telepitettem,de még ilyet nem tapasztaltam

köszi

Celtis Creative Commons License 2012.12.27 0 0 350

1-2 napja még jó volt, de most nagyon csúnyány jelenik meg az index fórum Chrome böngészőben. A Chrome friss. Nem tudom az oldalon vagy a böngészőben történt változás miatt ilyen, de elég gáz.

agy73p Creative Commons License 2012.12.19 0 0 349

Beállítások -> speciális szinkronizálási beállításoknál találod meg...

Előzmény: méray (347)
szévike Creative Commons License 2012.12.18 0 0 348

Nem nagyon értek hozzá, de a chromeban a beálitások menüpontban az első a bejelentkezés. Ha be vagy jelentkezve, akkor azt hiszem, hogy megjegyzi a mostani beállitásaidat, könyvjelzőidet és egyebeidet. Legalábbis például ha egy másik gépen bejelentkezel a chrome-ba a neveddel, akkor ez igy van. 

Gondolom, akkor ez ujratelepitéskor is igaz lehet.

Előzmény: méray (347)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!