Keresés

Részletes keresés

tomi 16 Creative Commons License 2011.04.11 0 0 4103

Helló!

Bathmatemet cserélném más fajta pénisz edző/nyújtó készülékre. Bármit meghalgatok (kivéve andro-penist, mert az van) esetleg bathmate goliath (azért adom el a sima bathmatet mert  kicsi átmérőre és ezért szorít, kb. 3,5hónapot használtam, egyébként nem volt vele gond, jól működik), érdekel levegő alapú pumpa, male edge (mert annak más a makk alatti felfogatása mint az andróé). Sajnos ráfizetést nem tudok megoldani. Pénzért is eladó. Árat nem írok, mondj egy jó ajánlatot és megeggyezünk. E-mail címem: bath.mate.boy@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.11 0 0 4102

Szia Steve0026!

 

Hát az elszorításos technikát én is próbálgattam, de valahogy soha nem jött be mindig akkor mentem el és a számolgatásos (levezettem egy komplett parciális integrálást :D) meg valami rosszra gondolok semmi haszna nem volt nekem sem :)))!

 

Köszönöm szívesen belelapoznék abba a könyvbe ha elküldenéd: sadff@freemail.hu

 

Az „ejakuláció nélküli orgazmus” hát az azért nem lehet semmi remélem egyszer én is ilyen szintre léphetek, de bőven elég lenne ha tudnám kontrollálni már egy normális időintervalumba is!!!

 

Köszi és további sok sikert ;)

Előzmény: Steve0026 (4101)
Steve0026 Creative Commons License 2011.04.10 0 0 4101

Üdv. sadff!

 

Nehéz leírni mi a titok... mindenkinél más!

 

Vannak különböző elszorításos technikák, meg állj meg vedd ki....  Az elszorításos technika meg hasonlók elég bénák sztem így én ezekkel nem is próbálkoztam!

 

A lényege az egésznek az, hogy meg kell tanulnod az izgalmi szintedet szabályozni! (nem arra gondolok, hogy számolod a könyveket a polcon meg ilyenek :D ez is béna dolog sztem és nálam sosem működött!)

Például ha 1 és 10 közé helyezzük a dolgot akkor 10-nél élvezel el... meg kell tanulni 8-on tartani a dolgot!

 

Nálam ez úgy működik am, hogy ha az első 10-15-20 percet túlviszem.... utána ritkán kell beavatkozni megy ameddig akarom, bár 1-1,5 óra után már nem nagyon van kedv! Igazán 1,5óránál több nem volt... de akkor is a csaj szólt, hogy elég.... szal sztem ha megtanulod akkor amíg bírod megy a dolog!

 

Leírom magát a technikát is ide ha kell, de ha dobsz mail címet akkor küldök 1 könyvet! ;)  Ebben a könyvben minden benne van nem csak ez a technika.... a csúcsa az ejakuláció nélküli orgazmus... szal azt is megtanulhatod szabályozni, hogy mennyen sperma vagy sem! Na meg, hogy hogyan kell igazán örömet szerezni a nőknek! Más szintre emeli a sexuális életedet! Bár ehhez ilyen beállítottságú nő is kell!

 

Előzmény: Törölt nick (4100)


Törölt nick Creative Commons License 2011.04.10 0 0 4100

Sziasztok!

Ezek szép nagy számok :)

Engem nagyon érdekelne, hogy mit és hogyan tanultatok meg?!

Hálás lennék ha leírnátok, vagy annyit hogy mit kéne elolvasnom!!!

Én kb. folyamatosan ami tényleg az action jelenti 20-30 percet birok.

Üdv.

Steve0026 Creative Commons License 2011.04.09 0 0 4099

Csáó Avatid!

 

Nincsenek ilyen gondjaim, én is megtanultam a dolgot.... ha van kedvem 1-2 óra megy, de erősen nő függő nálam a dolog :) , meg amúgy sem bírje (igényli) ezt sok nő! Túl nagy az igénybevétel :D !

Előzmény: Avantid (4098)
Avantid Creative Commons License 2011.04.08 0 0 4098

Szia!

Hát figyelj. Én például ha akarom akkor 2-3 perc alatt is képes vagyok elmenni. De már megtanultam késleltetni a dolgot, így nagyjából a határ a csillagos ég. Na jó nem egészen, mert egyéb testrészeim is eléggé el tudnak fáradni :D De kb 1 óra simán megoldható, de több már nem is lenne igazán élvezetes szerintem. Legalábbis hosszútávon. Néha néha lehet egy kis maraton, de nem minden nap :)

Nálad hogy van ez? Gondolom van valami problémád a dologgal, ezért érdeklődsz.

Előzmény: Steve0026 (4097)
Steve0026 Creative Commons License 2011.04.08 0 0 4097

Csáó srácok!

 

Lenne 1 kérdésem hozzátok....

 

Így a névtelenség leple alatt írjátok már le kb. mennyi ideig bírjátok magát a nemi aktust... (Előjáték tv-zés nélkül)  :)   Csak kíváncsi vagyok! Ha lehet őszintén válaszoljatok, úgy sem tudjuk ki kicsoda....

 

 

Előre is köszi a válaszokat!

beni89 Creative Commons License 2011.04.08 0 0 4096

Én nem tudom mit problémáztok annyit ezeken a tablettákon én elkezdtem szedni a sizegain-t és szerintem nem rossz, még véleményt nem igazán tudok róla írni mert még csak 3 hete szedem + mellette tolom a jelq-t, én úgy gondolom, hogy jelq+ tabletta elég jól kiegészítik egymást, mert a sizegain tabletták segítik a pénisz növekedését, de az weboldalukon rajta van hogy mit tartalmaz a sizegain. Ugyan olyan mintha lemennék a konditerembe és edzenék egy nagyot majd megiszok egy fehérje turmixot amitől az izmaim nőni fognak, persze nem egyből hanem ez is egy folyamat. Szóval én úgy szoktam edzeni, hogy 20-25percig jelquzom heti 4-szer és minden edzés után betolok egy tablettát. SZÓVAL ez csak egy tápkiegészítő a péniszed növekedésére.

Lefety Lóri Creative Commons License 2011.04.07 0 0 4095

Szia,

 

És neked folyamatosan nőtt, úgy értem havonta 2mm mindig megvolt vagy az eljén semmi aztán +1cm? Szóval voltak e ingadozások.

Mert nekem e jelq-val első 3 hónap alatt jött 1cm aztán megállt és jó2 további hónap után abba is hagytam. Majd elkezdtem megint úgy 2-3 hónapra intenzíven de semmi... :(

Előzmény: jelqmeister (4084)
meretalenyeg Creative Commons License 2011.04.07 0 0 4094

Méretem 15.5 centiméter , valljuk be nem tul nagy .. előttem valaki irta ezt a tablettát amitől megnőhet , kétségbeesett ember ugye sajnos ugrik az ilyenre, hát monddjuk van rá garancia tehát visszafizetik ha ugyakarom szoval talán emiatt elis gondolkoztam rajta, jelq zom is , kérdésem annyi lenne hogy mivel még fiatal vagyok ezért igy nagyobb hatást érhetek el jelqval? valamint ha szedek bizonyos fehérjéket az is segítene? váalszokat köszönöm

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.07 0 0 4093

A nagyon hülyék mindíg jelentkeznek és még email címet is ad!

snatch777 Creative Commons License 2011.04.07 0 0 4092

Csak már látnánk legalább egy hihető fotót, nem pedig olyanokat, amiket a honlapon is lát az ember...Lásd mikrocerka a hidegben, majd öt perc múlva ugyanaz erekció után leeresztve. félmereven. Vagy ami ennél is cikibb: ugyanaz a bré másfélszeresre zoomolt képen....

Előzmény: Törölt nick (4091)
Big_Boy_89 Creative Commons License 2011.04.06 0 0 4090

Az egész szép eredmény 1 év alatt 2 centi GRAT ! Azt had kérdezzem meg neked hogy nézett ki az edzésterved hátha nekem is jó mintául szolgálna még az enyém mellé ;)

Előzmény: jelqmeister (4084)
snatch777 Creative Commons License 2011.04.03 0 0 4088

Két okból is nevetséges: ha 10 centit nőne a cerka, télen is fecskében rohangálnék az utcán.... Ha ráguglizol a "my big man" terméknévre, gyakorlatilag a magyar oldalon kívül semmit nem találsz...Ha a mágikus hatóanyaggal teszed ugyanezt, az eredmény dettó....Ellenben ha rendelsz és bejön (dokumentáltan), egy pár dobozra a vendégem vagy...;-)

Előzmény: Törölt nick (4085)
jelqmeister Creative Commons License 2011.04.02 0 0 4087

re. :Avantid

28

Avantid Creative Commons License 2011.04.02 0 0 4086

Gratuálok szép eredmény nagyon!

Azt megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

Előzmény: jelqmeister (4084)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.02 0 0 4085

Nektek mi a véleményetek erről? Ezt szeretném kibpróbálni. Esetleg valaki találkozott vele, Milyen az eredmény, előtte utána fotókat tudnátok belinkelni, és tapasztalatot:

http://www.mybigman.com/fooldal.html

jelqmeister Creative Commons License 2011.04.02 0 0 4084

Sziasztok!

 

Már régóta olvasója vagyok az oldalnak,de még nem kommenteltem, eltelt több mint egy év és úgy gondolotam megosztom tapasztalatomat a növeléssel kapcsolatban. Múlt év januárjában kezdtem a jelqet hetente 4-5 alkalommal viszonylagos rendszerességgel, induló méretem 15/3,5 volt, egy év után 17/4,2 lett tartósan, már három hónapja a jelqet kiegészítettem bathmate-el, most 17,5/4,5, szerintem jó eredmény, még szeretném folytatni, amíg meg nem unom, azért a cél a 18/5 lenne, de az lehet már nem fog menni, mert a növekedés egy év után nem olyan intenzív, de próbálkozni kell. A kezdőknek csak annyit tudok mondani, hogy nekem sikerem volt, de csak komoly kitartás mellett... 

trettarat Creative Commons License 2011.04.02 0 0 4083

bocs FOLTOK!!!! nem fotok :)

Előzmény: trettarat (4082)
trettarat Creative Commons License 2011.04.02 0 0 4082

Sziasztok! 

Évekig próbálkoztam a Bathmate-tel, a siker -5 volt, ugyanis a farkam nem hogy nem nőtt, a fotok azóta sem tűntek el róla...

Próbálkoztam a jelq-val is, lofasz nem történt! Néha éreztem, hogy jobban duzzad, ha áll, de tényleges növekedés nem volt..

Kérdésem, hogy mik a tapasztalaitok a különböző tablettákkal kapcsolatban? Láttam itt a forumon több említést, meg tippet, de nem tudom, ezek mennyire biztonságosak? Persze mindre rá van írva, hogy 100% natural, de nincs kedvem megpusztulni a pélónövelésbe...

Mind hakninak tűnik, és az még a jobbik eset, ha mondjuk fűrészporral van megtömve, és nem valami mással...

Pl ha megnézitek, mind2 oldalon ugyanaz a "doki" van! :)

http://www.sizegainplus.com/

https://www.vimaxtrial.com/mediawhiz/

Tippek???

 

Kösz előre is!!!

 

toma7100 Creative Commons License 2011.04.02 0 0 4081

Mit értesz segítség alatt?

Ha arra gondolsz szedek e tápkieget vagy bogyókat, akkor a válaszom nem. Na jó c vitamint azt igen (napi 1200mg).Meg kínai hernyógombát  tartalmazó készítményt is(napi 2g).

De azt nem azért hogy nőljön a kicsike.

Megmondom öszintén mindig szkeptikusan hallgatom vagy olvasom az olyan hozzászólásokat amiben azt látom hogy valaki szájon át szedhető természetes anyagoktól nőtt meg.

Valahogy ez nekem sosem volt kerek. Sima növényi termékektől és hogy ha ilyen termék akkor csak a kolbász nőljön?!

legyen így, én elhiszem.

De én ilyenekre nem költök. Ezek olyan minimális hatásfokúak lehetnek a hormon termelésre ami túl kis emelkedés ahhoz hogy akár még elméletben is müködjön.

Bármiféle kiegészítő SZERINTEM (és ezt fontos kiemelnem) csak megfelelő edzéssel müködhet ill. javíthat az ilyen edzések hatás fokán.

Megvallom őszintén gondolkodtam a kokszoláson.Épp ezért tettem fel a kérdést Androbest-nek, akinek szintén nem idegen a téma hogy van e tapasztalat a dologgal kapcsolatban. A múltban használtam is 1-2 dolgot az általános kondíció és a nagyobb fokú fejlődés, regenerélódás, és a gyorsabb izomépítés elérése miatt.

A nyújtandó testrésznél is, megfordult a fejemben a dolog hogy így teszek. Meg hát jön a nyár is:) 

(Azért azt itt megjegyzem hogy 5 évig folyamatosan edzettem komolyabb kihagyás nélkül és az azt megelőző 5ben is évi 3-5 hónapos kihagyásokkal évente, tehát nem nyári gyúrós vagy kokszolós vagyok.)

De mivel mostanában szinte sokszor arra sincs időm hogy olvassak (mert tv-t azt nem nézek) így az edzések is kimaradtak és egyenlőre pihentetem a dolgot.

ÉS

ha jól tudom nem is biztos hogy müködne a dolog

-mert már kicsit(plusz 10) kifutottam a 18körüli korhatárból és az anrdogén receptorok elvesztették érzékenységüket, így a szervezetben keringő tesztoszteron nincs hatással a szervek fejlődésre.

-mert a pénisz ha jól tudom egy szivacsos szerkezetü szövet és nem pedig izom. Így valószínüleg nem biztos hogy müködne az a dolog amit izomnövelésre használhatnánk.

Egy másik megközelítésből viszont legjobb tudomásom szerint ha valamit nyújtunk arra a szervezet sejképzéssel válaszol hogy a kis szakadásokat "befoltozza". Ezt a regenerálódási  folyamatot segítheti a kedvezően magas hormon szint.

Van egy hormon amit úgy hívnak hogy növekedsi hormon(GH) ez megfelelöen hosszú alkalmazás mellett(3-4hónap) hiperpláziát (sejtosztódást) és  már a kúra elejétől nagyon gyors regenerálódást okoz. Ezért is kedvelt a profi testépítésben.

Na meg persze az miatt hogy GH kúra alatt a szervezet az energia szükségletét a saját testzsírból fedezi és nem pedig az elfogyasztott kalóriákból így látványos és gyors zsírvesztést okoz izomveszteség nélkül.

De ez egy elég  drága sport lenne minimum 150eFt/hó.És mivel ez legálisan nem kapod meg nem is biztos hogy azt veszel amit akarsz.

 

Szóval egyenlőre nekem marad a nyújtás fejés és majd talán pumpa is.

 

ÉS ha már végignyomtam RENDESEN (és nem úgy mint most) egy olyan ciklust ahol kihoztam az edzésekböl és teknikákból amit lehet és a fejlődés megállt, NA MAJD TALÁN AKKOR elgondolkodom azon hogy hogyan tovább és próbálkozzak e meg  először valami normál áron elérhető "kiegészítővel"!

 

Bocs a regényért de a téma összetettsége minimum ennyit kívánt.

 

Szóval Srácok ha valaki  úgy érzi első körben kimerítette a lehetőségeket és kellően türelemmel dolgozott. Minden teknikát, trükköt bevettet. És ezután még úgy érzi szüksége lenne egy kis plusszra NA AKKOR lehet olyanhoz fordulni aki tud ilyenekben segíteni.

 

 

 

 

Előzmény: peter11111 (4045)
Lefety Lóri Creative Commons License 2011.04.02 0 0 4080

Hali,

 

Mindenféleképpen mérd le ha nem tetted volna mielőtt most nekiáltál jelq + tabletta dolognak hogy számokkal lásd illetve mi is tudjuk mit lehet elérni.

 

Hajrá!

Előzmény: beni89 (4079)
beni89 Creative Commons License 2011.04.01 0 0 4079

Sziasztok! én még új vagyok ebben a forumban. Elkeztem használni egy sizegain nevezetű tablettát, amit 2 hete használok, de már látom a hatását (vastagabbnak meg egy kicsit hosszabnak látom a péniszemet) és mellette tolom a jelq-t azt még csak másfél hete kezdtem el, de egész jó, eddig olyan 5 alkalommal edzettem rá. Amúgy előtte toltam virility pills rx tablettát de az szart sem ért. aztán kipróbáltam a Vimaxot is de azt csak 1 hónapig toltam, aztán rendeltem 2 dobozzal a vimaxból és küldtek nekem egy hamisított terméket aztán a vimaxtól ,és most kb 2 hete szeden a sizegaint és a jelq mellett van hatása nem azt mondom hogy olyan nagy hatása van de én már látom és még csak két hét telt el.

Előzmény: Törölt nick (4078)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.01 0 0 4078

Sziasztok!

Köszönöm a biztatást mindenfélekép folytatni fogom, mert úgy fogom föl hogy muszáj, mert még el nem érek egy 17-18 cm hosszúságot soha nem leszek elégedett magammal!

 

don1111: sajnos csak esténként bírom hordani mikor haza jövök a meloból  ez a kb. 6óra, mert este 11körül lecsukódnak a szemeim alvás közbe meg semmi kép nem akarom viselni!

Nyáron ha lesz egy kicsit több időm jelq beakarom iktatni a napirendbe és KÖSZI a biztatást KITARTÓ LESZEK neked is viszont sok sikert.

 

Avantid: nem vészes kilehet bírni csak állandó állítgatás miatt csak otthon lehet viselni.

 

Lefety Lóri: sajnos de nekem is rendszeresen elmozdul, főleg most hogy a húzó erőt +2cm-re van állítva! Ezért tudom csak este hordani netezés, tvzés közben amikor nem mozgok, amint megteszek egy pár métert kicsúszik! Supradin multi vitamint szedek rendszeresen heti 2X körbe futom a Margit szigetet és heti 1X 2órát úszok ennyi fér bele az időmbe.

Megfogadom a tanácsodat és csak 2 hónap múlva fogom lemérni kitartást neked is és még biztos szükségem lesz a segítségre!

 

Nem tudom valamit esetleg kéne szednem, ami segíthet a növelésben gyógyszer v táplálék kiegészítő?

 

Köszönöm a hozzászólásokat és kitartást mindenkinek üdv.!!!

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.31 0 0 4077

Kezd bennem megvilágosodni a teendők sorrendje. Valahogy úgy érzem, a technikák egymásutánja sokszor meghatározza az eredményt, illetve a rászánt idő méginkább.

Szerintem elsőre egy testi kondi megszerzése fontos minden tekintetben, emellett nyújtó, fejő gyakorlatokkal és pumpával kell egy komoly nekibuzdulás egyénre szabva; úgymond el kell indítani a folyamatokat, akár egy kis túlgyötréssel is, kis placebo, majd ráállni egy hosszútávú, kitartó tempóra.

A gatyában hordható nyújtószerkezetek használata ebben a komplex eljárásban a legeredményesebb lezárást jelentik, mint utolsó csapás a "kis" farokra, amely végképp megadva magát terebélyes oriássá válik. Egyébként meg ilyen úgymond kényelmetlen és zavaró szerkezetekkel való foglalatoskodás tök elveheti az ember kedvét az igazi céltóll

Lefety Lóri Creative Commons License 2011.03.31 0 0 4076

Hali,

 

Előbb egy kérdést engedj meg nekem.

Én is nyújtóval próbálkozom mostanában bár még csak ez a 2. hét. Nekem egy noname szerkezetem van, kérdésem az lenne hogy neked nem szokott elmozdulni benne? Úgy értem hogy én rögzítem a szilikon gyűrű két végét de valahogy picit enged mindig utána kell húznom mert érzem hogy már nem feszítni annyira...

Próbáltam megbarkácsolni de még nem nagyon sikerült engem picit zavar mert azt gondoltam hogy ha egyszer rögzítem akkor az húzza akármi van de ez nem teljesen így van.

 

Eredményt majd később írnék remélem lesz.

 

Én is azt tudom mondani neked hogy ne add fel! Nekem az elején volt sikerélményem (jelq) aztán gyorsan megállt a dolog de próbálkozom :)

 

Én adnék még 1-2 hónapot a dolognak úgy hogy ne foglalkozz nagyon a dologgal azzal sem ha egy nap nem sikerül felvenned csak hordjad napi rutin szerint, ne is mérj le semmi. Egy kis multivitamint szedegessél (ne pezsgőtablettát mert az szart nem ér) néha menj el kocogni egyet vagy nem tudom sportolsz e valamit de egy kis mozgás kirándulás tuti jót tesz.

A lényeg hogy ne e körül forogjanak a gondolataid!

Persze amennyire lehet picit növeld a húzás erősségét (nem tudom pontosan hogy csinálod nekem pl nincs is leírásom csak saját kútfőböl nyomom) és 2 hónap mulva mérd le!

 

Majd akkor gondold át hogyan tovább!

Itt leszünk segítünk!

Előzmény: Törölt nick (4072)
Luciano Lunardon Creative Commons License 2011.03.31 0 0 4075

hazugsággal vagy (esetleg és/vagy) nővel

Avantid Creative Commons License 2011.03.31 0 0 4074

Szia! Mennyire volt kellemetlen számodra az andro viselése?

Előzmény: Törölt nick (4072)
don1111 Creative Commons License 2011.03.31 0 0 4073

Hali  sadff !!!

 

Először is azt szeretném mondani hogy én még nem próbáltam az androt,de sztem jó cucc !!!

 

 

Tudomásom szerint a pénisz először vagytagságra nő és aztán kezd el nőni hosszra is neked ez a folyamat már elkezdődöt !!!!

3 hónap az kevés idő sztem használd tovább mindenféle képpen!!!!!

Ha napi 6 órát volt rajtad akkor hagyd fent tovább én ugy tudom 8 órát is lehet hordani,de nézz utána!!!!

Érdemes lenne a jelq is be iktatni az edzés tervbe!!!!

 

És végül a legfontosabb légy KITARTÓ mint egy légiós és a HITED megrendithetetlen legyen!!!!!!!!!!

 

Csak gondolj bele azzal hogy elkezdted az edzést,máris adtál magadnak 50% eséjt hogy sikerüljön elérni a CÉLT ,de ha abba hagyod és peszimista maradsz akkor életed végéig 12 cm marad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Előzmény: Törölt nick (4072)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.31 0 0 4072

Sziasztok akkor megosztom én is a tapasztalataimat!

 

Előre szólok sajnos negatív lesz :((((

 

Androval csinálom folyamatosan 3 hónapja kb. napi 6 órában (de tényleg mindennap csináltam!) betartva az útmutatót és semmit sem nőtt hosszra, vastagságra kb fél centit :((

Nagyon elment a kedvem a viselésétől, pedig nagy szükségem lenne a növelésre!!!!

Méretek: teljesen benyomva a vonalzót 14cm csak simán a látható rész 12cm hosszú.

 

Ha esetleg van valakinek építő jellegű ötlete mit kéne csinálni, vagy hogyan azt előre is köszönöm.

 

További szép napot!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!