Keresés

Részletes keresés

attention Creative Commons License 2005.11.13 0 0 358
Mármint linket a topicra vagy nickre, na. :-)
Előzmény: attention (357)
attention Creative Commons License 2005.11.13 0 0 357

máskor adjál nicket a topicra, nem mindig van időnk rákeresni.

Egyébként mint (nem)látszik egyetértettem veled.

Előzmény: Cesete (356)
Cesete Creative Commons License 2005.11.07 0 0 356

Sziasztok!

Még nem csináltam ilyet, lehet, h nem is jó helyen járok, de kukkantson már be egy moderátor a Mától nem iszom! topikba. Sztem fonixanna durván reklámoz.

Ha félreértettem volna, sorry.

Zolady Creative Commons License 2005.11.03 0 0 355

De van ilyen,kicsi részlet

a munkásságából:

 

itt is alulmaradt!!:)

de a hozzáértése átviláglik a szavak közt:-P

 

Deibler úr válasz | megnéz | könyvjelző 2005.08.25 08:46:50 (232)

Ha visszaolvasol ebben a topikban, akkor láthatod, hogy az SOS-ben, annak is az Egészségügyi fórumokban kicsit szigorúbb moderációs elveket foganatosítottunk. Három szintje van neki. A leggyengébb a moderáció a Betegek egymás közt-ben, oda orvos be nem teszi a lábát. Ott sem tanácsos reklámozni nagyon, mert a fórum szabályai szerint az nem megy. A következő szint a Természetgyógyászat. Ebben a fórumban minden olyat szabad, amely a hivatalos természetgyógyászat szerint szabad. A többi fórumban pedig az egészségügy etikai szabályai érvényesek.  Így ez nem a ti döntésetek, hogy mi OK és mi nem. Irányadó lehet az ebben a topikban az elején már leírt álláspont, és a reklámozóknak beírt üzenetek, álláspontok.

 

Hogy a dolog világosabb legyen: Ha egy orvos egy kezelést elrendel, akkor OK, a felír valami gyógyszert az is. Ha a beteg és/vagy hozzátartozó más egyéb anyagot, kezelést mesél, mond el, mértékkel az is OK. A "csodaszerek"-ek már nem. A konkrét esetben a flavonoidokról beszélni, az teljesen rendben van. A konkrét cégek emlegetése, MLM rendszerek ajánlgatása viszont már nincs rendben. Ha pl. a flavonoid.lap.hu oldalra küldte volna a többieket, akkor az sem zavart volna.

 

Amúgy pedig konkrét figyelmeztetést kaptam. A többi, Hajnibaba által említett beírást górcső alá fogom venni.

Előzmény: tölgy (225)

 

Előzmény: Törölt nick (352)
Mr. Tajfel Creative Commons License 2005.11.03 0 0 354
A topicok listázásakor jobb oldalon van egy "Topicnyitás" feliratú gomb.
Előzmény: vacuola (351)
baybee Creative Commons License 2005.11.03 0 0 353
Sziasztok!
Legyszi toroljetek innen:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9080152
a 7993-as hszemet! Koszi
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.03 0 0 352

Hat ilyen nincs, komolyan mondom.

Hol van Deibler??? Ö keverte ezt a sz*rt, neki kene rendbe hozni!

Öntelt seggfejek.

vacuola Creative Commons License 2005.11.02 0 0 351
bocsánat az ostoba kérdésért, de hogyan nyitok új topikot? a kritériumoknak megfelelelk, de sehol nem találok ilyesmit, pedig nem vagyok szőke.
Herb Atea Creative Commons License 2005.11.01 0 0 350
Gratulálok az Index moderátorainak!
Lucid666 Creative Commons License 2005.11.01 0 0 349

Csatlakozom, a fene se fog az önjelölt isteneknél kuncsorogni a kegyeikért. A továbbiakban én sem óhajtok az Index bármilyen tevékenységében, szolgáltatásában részt venni.

 

L.

Előzmény: Törölt nick (348)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.31 0 0 348

Kedves Moderátorok!

 

Ez a régi nickem, aminek egykor elveszett a jelszava, és az oldalon nem működött az új jelszó generálás. Mivel majd három hét után sem tudtatok dönteni, mi legyen a kitiltásommal, úgy döntöttem, hogy a régi nickemet használva elbúcsuzom a topik látogatóitól. Ezt megtettem, és ezzel le is zárom a témát. A továbbiakban nem vagyok kíváncsi az Index-re, sem a moderátoraira. Végeztem. A törzsasztalos email címemet is nyugodtan törölhetitek.

A viszont nem tátásra: Bea alias beabob, beabobar

Előzmény: Törölt nick (347)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.31 0 0 347

Kedves Moderátorok!

 

Úgy látom még mindig várni kell arra, hogy kiderüljön, jogosan tiltottak-e ki a fórumról. Nem tudom, hogy miért gond az, ha egy url-t adok meg, amikor más is ezt teszi minden második levelében, igaz, az az egyik országos szervezeté, és ugyan úgy mint a mienknek, nem lehet a konkrét oldal címét megadni, csak a főoldalét. Mivel ez egy betegséggel foglalkozó Topik, azt hittem nem gond, hogy minél több információt próbálok eljuttatni az érdeklődőkhöz. Soha nem öncéluan hírdettem az elérhetőséget, hanem mindig az elhangzott kérdéshez kapcsolódóan. Na mindegy, azt hiszem lassan kitörlöm a kedvencekből az Index elérhetőségét, hiszen itt nem látnak szívesen, és nem akarom senkire ráerőltetni magam. Elég elfoglaltságot jelent a levelezőlista és a weboldal működtetése, amit a többi beteg érdekében teszek.

Ja, ott én vagyok a moderátor bár még soha senkit nem tiltottam ki a három év alatt.

Lucid666 Creative Commons License 2005.10.31 0 0 346
12... beabobnak már számolni sincs kedve... :-(
attention Creative Commons License 2005.10.30 0 0 345
A kukturás modi topicban kérjet, ez nem az.
Előzmény: XyRia (344)
XyRia Creative Commons License 2005.10.30 0 0 344
Kedves Moderatorok,
nemreg nyitottam egy topicot, egy elutes kovetkezteben "Battlestar Galactice" neven, de az eredeti cim "Battlestar Galactica" kivant lenni, csak az utolso betut elirtam (Kultúra, művelődés » TV&Rádió)
Sajnos topicnyitokent sincs jogosultsagom, hogy ezt a hibat javitsam, igy ha van erre lehetoseg, akkor megkernelek erre Titeket
Elore is koszonom
somi Creative Commons License 2005.10.28 0 0 343
nyilvanos kozos email cim a huszmoderator@index.hu
divehard Creative Commons License 2005.10.28 0 0 341
Sziasztok!

Moderátort keresek eléggé sürgős ügyben. Hogyan találhatnék egy E-mail címet?
Sajna az általam küldött E-mail (a moderátornak) visszajött azzal a hibaüzenettel, hogy ilyen cím nem létezeik. Eléggé kényes és személyes dologról lenne szó, amit nyilvánosan nem szeretnék leírni, mert akkor még tovább romla az én és a családom helyzete. Kérem segítsen valaki.
Lucid666 Creative Commons License 2005.10.28 0 0 340

Továbbá kérném, hogy ne csak a levelezőlista "megtévesztő nevéről" kérdezzék meg az SM Társaságot ill. konkrétan Guseo doktort (ha már zavarni akarják), hanem a tmi-féle "táplálkozásterápiáról", ill. az ilyen nem teljesen bizonyított hatású módszerek hirdetéséről is.

Raziel* Creative Commons License 2005.10.27 0 0 339
Köszönöm.
Kirúgatni csak akkor fog menni bárkit és bárhol az Indexen, ha indoklás is van hozzá, és a moderáció valóban megalapozottnak látja.

Már fogalmazódik valamiféle megoldás. Tudom, holnap 15.
Előzmény: Lucid666 (338)
Lucid666 Creative Commons License 2005.10.27 0 0 338
494. V.Z.úrfi néhai alphawalker felhasználó, akit azzal rúgatott ki innen, hogy meg merte említeni a máshol (sm levelezőlista) nyíltan hírdetett foglalkozását. Megjegyzem, hogy a kirúgás figyelmeztetés nélkül, első "vétségnél" történt, olyan esetben, ahol az inkriminált információhoz könnyen (tmi felhasználó nevét bármelyik internetes keresőbe beírva) hozzá lehet jutni. A kirúgatott felhasználók (alphawalker és beabob) valódi bűne egyébként az, hogy a tmi által hirdetett sm "terápiát" firtatták, konkrét adatokat, eredményeket kértek tőle, illetve (beabob esetén tmi 329-es levelében írt "eredmények" méltatása) megkérdőjelezték. Kérem a T. moderátorokat, hogy erre is legyenek figyelemmel a topic visszanézésekor: tehát hogy tmi egy orvosilag jelenleg gyógyíthatatlan betegség áldozatainak "gyógymódot" kínál, minden igazolás nélkül, valamint az erre vonatkozó kéréseket módszeresen figyelmen kívül hagyja, azokra maximum személyeskedéssel és kirúgatással reagál.
Előzmény: Raziel* (335)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.27 0 0 337
16 :))
Raziel* Creative Commons License 2005.10.27 0 0 336
Ez kapcsolódik a moderátorok között épp tárgyalt ügyetekhez. A válasz ugyanaz: türelem pls.
Előzmény: Lucid666 (334)
Raziel* Creative Commons License 2005.10.27 0 0 335
Átnéztem az elmúlt négy-öt nap termését. Melyik hozzászólásában találtál személyeskedést?
Előzmény: Lucid666 (333)
Lucid666 Creative Commons License 2005.10.26 0 0 334
És egyben kihasználom a lehetőséget, hogy megkérdezzem: a tmi által gyakorolt eljárás, mikoris teljes cikkeket (más honlapokról, jelen esetben az SM Társaságtól - most éppen forrásmegjelölés nélkül) beküld az SM fórumba, mennyiben jogszerű és korrekt? Ha pedig nem az, akkor miért nem szankcionálják? Ha pedig jogszerű, akkor ennek mi a jogalapja? Máshol is jól jönne csak úgy leközölni máshol megjelent cikkeket...
Lucid666 Creative Commons License 2005.10.26 0 0 333
Szeretném felhívni a moderátorok figyelmét, hogy tmi felhasználó a sclerosis multiplex fórumban ismét személyeskedik. Jó lenne, ha azonos szabályok és büntetések vonatkoznának mindenkire.
Raziel* Creative Commons License 2005.10.26 0 0 332
Tudunk róla.
A megoldás folyamatban.
Előzmény: Herb Atea (331)
Herb Atea Creative Commons License 2005.10.26 0 0 331
Türelmetlenül várakozunk a megfelelő intézkedésekre!
Raziel* Creative Commons License 2005.10.25 0 0 330
Ez itt a SOS fórumhoz tartozó topic, a kérdésedet itt kellene feltenned:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9111587

Előzmény: Sgt. Elias (329)
Sgt. Elias Creative Commons License 2005.10.25 0 0 329

A Fegyverek, emberek félelmek csoportból mára virradóra eltűnt a MATASZ BP című, pár napja nyitott topic. Nem a létrehozó szüntette meg, ez már biztos. Tud valaki segíteni, mi lett vele?

Előre is köszönettel,

 

Sgt. Elias

Törölt nick Creative Commons License 2005.10.24 0 0 328
Köszi, már ez is haladás...
Előzmény: Raziel* (327)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!