Keresés

Részletes keresés

tristen Creative Commons License 2011.06.09 0 0 4142

Szia!

 

Az intimtorna nagyon jó módszer, csak tudni kell kellőképpen elsajátítani!

 

Sok sikert hozzá!

 

üdv.

Előzmény: bd9q6rvv (4141)
bd9q6rvv Creative Commons License 2011.06.08 0 0 4141

 

Sziasztok!

  

Szeretnék beszámolni, a héten jártam Bánfalvi doktornál.

Azt kell, hogy mondja, hogy egy ilyen problémához egy ilyen kedves orvos és környezet az ideális.

Persze titkon remélem, soha többé nem kell hozzá mennem. :-)

  

Egy kérdést elfelejtettem feltenni neki, legyen kedves majd válaszolni:

Azt olvastam a neten, ill. javasolták ismerősök, hogy az intimtorna hasznos lehet. Elvileg vannak speciális feladatok, amik pont azon izmokat erősítik.

Hasznos lehet ezt a módszer? 

 

Köszönöm! 

 

Ford75 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 4140

Kedves Doktor Úr!

 

Jártam már Önnél, és 22-re kaptam időpontot, mert egy újabb problémám lenne. Addig is, amíg a rendelésre eljutok, szeretnék egy két dolgot kérdezni. Soha nem volt még ilyen problémám, nem tudom mi lehet ez. Egyik edzés után ( bár lehet semmi köze hozzá ) nagyon bedagadt az aranyerem. Olyan érzésem volt, hogy belül is van egy nagy csomó illetve a végbélnyílás mellett fura fájdalom, mintha megütöttem volna nagyon. Most már csak ez a problémám van, mert érzek ott egy kemény csomót. Nem tudom mi lehet ez. Tényleg olyan érzés ha megnyomom, mint amikor az ember beüti a lábát és egy szép lila folt éktelenkedik rajta, ami nagyon tud fájni. Sportolhatok-e light-osan illetve bejelentkeztem egy vákuumos kezelésre is. Nem szeretnék még többet ártani magamnak, így nem tudom, amíg eljutok Önhöz, jót tesz-e a mozgás illetve ez a vákuumos kezelés. ( derékig lennék beletekerve egy vákuumos takaróba, ahol a nyomás váltakozik ). Szóval most eléggé meg vagyok ilyedve, mert fogalmam sincs mi lehet ez.

Erik070 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 4139

Tisztelt Doktor Úr!

 

Nagyon köszönöm a gyors és kimerítő válaszát,sokat segített.A cikkét már régebben megtaláltam és olvastam,de újra elfogom!

Még egy kérdésem lenne Önhöz.A Doktor Úr szerint a nyálkahártyás megoldásnál nagyobb-e az esély a kiújulásra,mint a gumis módszernél, ha van egyáltalán valamiféle statisztika erre?

Válaszát előre is nagyon köszönöm!

 

Tisztelettel :Erik

Előzmény: Bánfalvi Péter (4138)
Bánfalvi Péter Creative Commons License 2011.06.07 0 0 4138

Kedves Erik!

 

Én hagyományokra hivatkozva is szeretek lóval járni, csak nem minden célra hatékony. Ez az érv szerintem sántít.

 

A nyálkahártya plasztika kicsit munkásabb eljárás, speciális szövődménye lehet, hogy kinyílhat a belső szájadék, és a sipoly újból kialakul. Ilyen van.

 

De igazából a műtét fajtája egyéni megítélés kérdése, hogy mikor, melyiket kell alkalmazni. A sipoly útjának pontos lefutása (nem elég, hogy alacsony: pl. kicsi a lábam, hányas cipőt hordjak), a záróizom állapota, képessége, stb. mind-mind felmérendő, ezért nem tudok lándzsát törni egyik mellett sem.

 

Olvassa el alábbi cikkemet, abban talán mindent megtalál:

 

"Tályog és sipoly, a két rosszarcú besurranótolvaj"

 

Üdv:

 

dr. Bánfalvi Péter

Előzmény: Erik070 (4134)
Bánfalvi Péter Creative Commons License 2011.06.07 0 0 4137

Egy kis adalék a nyárra, nyaralás előtt, akár tervezgetéskor már érdemes elolvasni:

 

"Áció, Ráció, Edukáció, avagy mit (ne) tegyünk aranyérrel nyári melegben"

 

Üdv:

 

dr. Bánfalvi Péter

Előzmény: bd9q6rvv (4133)
Erik070 Creative Commons License 2011.06.06 0 0 4136

Kedves Bence!

Inkább priviben válaszolok!

 

Előzmény: bencus26 (4135)
bencus26 Creative Commons License 2011.06.06 0 0 4135

Kedves Eric?Le tudná nekem írni,hogy a sipolynak Önnél milyen tünetei voltak/vannak?

Privátban is lehet vagy bárhol!

sz.bence92@citromail.hu

Köszönöm előre is!

Erik070 Creative Commons License 2011.06.06 0 0 4134

Tisztelt Bánfalvi doktor!

Az én problémám nem éppen aranyér probléma (bár van az is),de hátha kapok Öntől választ.Sipoly műtét elött állok,de nagyon nehezen tudom magam rászánni.Szeretném az Ön véleményét kérni,hogy egy alacsony sipoly esetében ( amely átmegy a záróizmon is) Ön a gumis átvágásos módszert vagy a kisebb fájdalommal és gyógyulási idővel járó nyálkahártya plasztikás módszert javasolná-e.Én szívesebben választanám az utóbbit,bár a legtöbb orvos az elöbbit javasolja,a hagyományokra hivatkozva.Ön szerint mekkora a kockázat az utóbbinál,illetve mi a véleménye ezekről az eljárásokról.Mi lehet a következménye, ha esetleg nem sikerül a nyálkahártya plasztika?

A válaszával sokat segítene és előre is köszönöm!

 

Tisztelettel:K.Erik

bd9q6rvv Creative Commons License 2011.06.06 0 0 4133

Kedves vagy, köszönöm a jókívánságokat!

 

 

Ami felmerült bennem, hogy ha most rendbe is jön az ember, de bármikor felütheti fejét a probléma a jövőben.

Mint friss hús a témában, hogyan készüljek a nyaralásra?

Egyáltalán van értelmes tengerpartban gondolkodni, vagy az első csobbanás után, kész a baj.

A napozás is bánthatja?

Várom már tapasztaltabbak tanácsait, mert az egész éves munkát csak a nyári nyaralással tudom átvészelni. :-)

 

Köszi

Előzmény: monica2 (4132)
monica2 Creative Commons License 2011.06.04 0 0 4132

Szia!

Igen sajnos népbetegség magam is elcsodálkoztam mikor a rendeléskre mentem az emberek szinte egymásnak adják át a kilincset!Remélem mi hamarább rendbe jösz!

Előzmény: bd9q6rvv (4125)
basinger Creative Commons License 2011.06.03 0 0 4131

Köszönöm, a cikket sikerült végre elolvasnom. Az ott olvasottakkal egyenlőre nincs gondom, de amint a mindennapi életben gondjaim lesznek, nagyon valószínű, hogy orvoshoz megyek és önnön kezelésemet már nem bízom pihe-puha, kamillás törlőkendőre és a patikai krémekre. Remélem, ez sosem következik el, igaz az aranyérről is mindig ezt gondoltam.

 

Apropos krém: az utókezelésben segíthet valami körömvirág-krém? Úgy tudom, általában nagyon jó bőr-regenerálásra, így talán a cikkben említett, külső "szirom" kivasalásában is hasznos lehet esetleg.

Előzmény: Bánfalvi Péter (4128)
tristen Creative Commons License 2011.06.03 0 0 4130

Szia!

 

Gyógyulj meg mielőbb!

 

Én megtudtam nyitni a doktor úr hivatkozását, érdemes elolvasnod!

 

üdv.

Előzmény: basinger (4127)
basinger Creative Commons License 2011.06.03 0 0 4129

Köszönöm, de nem nyílt meg, nem tudom elolvasni.

Előzmény: Bánfalvi Péter (4128)
Bánfalvi Péter Creative Commons License 2011.06.03 0 0 4128

Kedves basinger!

 

Elnézést, a topic többször kidobott a válaszadáskor, remélem, most rendben lesz.

 

Szóval, véleményem szerint egy teljesen ártalmatlan, rögös külső aranyér okozta a kínokat. Erről többet itt olvashat:

 

"Jön is, megy is, marad is, mi az? A külső, rögösödött aranyérről"

 

Üdv:

 

dr. Bánfalvi Péter

basinger Creative Commons License 2011.06.03 0 0 4127

Ja, egyáltalán nem sértődtem meg, csak más dolgom volt: pénzszálíító-autó kirablását tervezem, de rohadt nehéz jó társakat találni... minden idióta azonnal szórná a lóvét, de az nem pálya, mint azt jól tudjuk. Pedig 3-4 jó társ, kb. 2 millió Ft és max 1 hónap munka kéne egészhez, hogy aztán sose kelljen megismételni. De ide most nem írok le minden részletet.

 

A bolti lopás testedzésnek majdnem jó -futás az őrök elől-, án a nevemet, a szabadságomat, a családomat piti lóvéért nem áldozom be, főleg most, hogy elváltam és már az újrakezdéshez is kéne valami. Ez Mars szeletből nem fog összejönni, főleg, amilyen rossz futó vagyok a 100 kilómmal...

 

Fémhulladékhoz ismerni kéne a környék lelőhelyeit, ám tartok tőle, hogy a legjobb helyek kerítéssel vannak körülvéve. Meg nam is vagyok hulladék-milliomos, nincs kocsim a szállításhok, kies falucskámban pedig nincs átvétel.

 

Nincs mese: marad a gyógyulás, megjegyzem, amúgy is ezt a megoldást pártoltam mindvégig. Olvastam itt szörnyű történeteket Tudjukmikről, azt hiszem, a legtöbbhöz képest az enyém zsenge kezdő -a lovin ezt "nyeretlen kétéves" névvel illetnék-, azonban úgy vélem, a gyógyulás egyik útja: finom törlőkendővel naponta több tiszogatása az érzékeny területnek, ugyanezen kendővel, majd a krémmel finom masszírozása a gombócoknak és annyi krém felkenése, ami még nem tocsog elolvadva... 

 

Mindenesetre, jelenleg úgy áll a dolog, hogy hamarosan újra elhagyom ezt a topikot, persze, ennek a gyógyulás az előfeltétele. Aztán majd találkozunk a következő kigombócodásnál.

Előzmény: tristen (4124)
tristen Creative Commons License 2011.06.02 0 0 4126

Szia!

 

Remélem nem sértődtél meg!

 

üdv.

Előzmény: basinger (4119)
bd9q6rvv Creative Commons License 2011.06.02 0 0 4125

 

Szia!

  

Köszönöm!

Nekem is Őket ajánlották és egyikkőjükhöz megyek a jövő héten. Nagyon bizakodok!

 

Hihetetlen számomra, hogy akivel bátorkodtam megosztani eme kellemetlenségem, rögtön rávágta, hogy az ő családjában is fenn áll a probléma.

Ez népbetegség??!!

 

Előzmény: monica2 (4122)
tristen Creative Commons License 2011.06.01 0 0 4124

Szia!

 

Vannak alternatív pénzkeresési lehetőségek, mint pl. a bolti lopás valamint a színesfémhulladék hasznosítás is. :)))))) Na a viccet félre téve, nem örülök, hogy szenvedsz ezzel a Tudjukmivel.

 

Szerintem jó dolog, hogy leszoktál a cigiről, ezt ne bánd! Ami pedig az egészségesebb életmódot illeti, talán a söröskorsó emelgetése alkalomadtán még az alkaron lévő és a felkar összes izomzatát is erősítheti. Csak jól kell megemelni a literes korsót! :)))

 

Gyógyulj meg mielőbb!

 

üdv. :-)

Előzmény: basinger (4119)
PGQX Creative Commons License 2011.06.01 0 0 4123

Dr. Regőczi Tamásról van valakinek tapasztalata?

monica2 Creative Commons License 2011.06.01 0 0 4122

Szia!

Dr Bánfalvi Péter vagy DR CSATÁR Éva szuper orvosok!Én mind kettönél jártam!

Előzmény: bd9q6rvv (4121)
bd9q6rvv Creative Commons License 2011.06.01 0 0 4121

Szia!

 

Ide írom, hogy más okuljon az én tapasztalatomból.

Arts Medical

Miért választottam ezt?

Mert mikor a probléma felütötte a fejét az ismerősök által ajánlott és a net- en talált proktológusok mindegyike 2- 3 héten belül nem tudott időpontot adni.

Titkon sejtettem, hogy nem a legjobb megoldás, nem véletlenül Lézer Klinika a neve, de SOS volt a dolog.

Hát, így jártam.

Most már okosabban és kevesebb fájdalommal van időpontom jövő hétre egy értő orvoshoz.

Reménykedek!

 

 

Előzmény: PGQX (4120)
PGQX Creative Commons License 2011.06.01 0 0 4120

Melyik volt ez a magánklinika?

Jöhet ide is a válasz: paragep@citromail.hu

Köszi!

Előzmény: bd9q6rvv (4114)
basinger Creative Commons License 2011.05.31 0 0 4119

Hogyhogy konzerválni? Eszem ágában sincs megtartani, ha tehetném, azonnal megszabadulnék tőle, de nem lehet...  

 

Jelenleg örülök, hogy már nem rettegek a köhögéstől -tegnap kétszer is tüsszentettem ám! és a második előtt már nem is féltem-,  nemhogy még tartóssá is tegyem ezt a dolgot, melynek a nevét sem szívesen mondom ki; nevezzük mostantól inkább így: Tudjukmi...

 

Amúgy jellemző Tudjukmi előbukkanására, hogy akkor bújt elő a homályból -szó szerint...-, amikor neki akartam állni fogyókúraképp futni, ill. pénzkeresetként egy vállalkozó havernál árkot ásni. Ez utóbbi tevékenység nem igazán segíti elő Tudjukmi visszahúzódását és a múltnak ködébe való veszését -csak hogy az irodalmi stílusnál maradjak-.

 

Azt már csak érdekességképpen említeném meg, hogy március elején tragikus hirtelenséggel abbahagytam a dohányzást -azóta is bánom, szemben a pénztárcámmal-, ennek érthetetlen következményeképpen az egyébként amúgy sem kifogásolható emésztési eredmény -közismert nevén: produktum- még lágyabb lett, így ezt sem okolhatom Tudjukmi kialakulásáért; más változás az életemben viszont nem állt be, melyhez a napfényre bukkanását kötni tudnám. Őaranyossága marad ami volt: egy bosszantó rejtély.

Előzmény: tristen (4118)
tristen Creative Commons License 2011.05.31 0 0 4118

Szia!

 

Ha ilyen jól tudod konzerválni a betegségedet, akkor talán még várhat az orvos, de azért ha rosszabbodik, mindenképpen keresd fel az orvost!

 

További gyors gyógyulgatást kívánok!

 

üdv.

 

Ui: Irodalmi stílusban írsz, ami tetszik nagyon! :)

Előzmény: basinger (4117)
basinger Creative Commons License 2011.05.29 0 0 4117

Hát, a gondos ellátás és a tragédia időben elkezdett megelőző kezelése a jelek szerint eddig hozza gyümölcsét. Naponta 4-5 alkalommal kamillás törlővel takarítása a pórul járt területnek, majd az ezt követő Hemoridos kenegetés észlelhető javulást hozott, már le tudok ülni fájdalmas hangok kiadása nélkül is... de annyira még mindig nem jó az ülés, mint akár csak egyetlen hónappal ezelőtt...

 

Mindemellett rájöttem, hogy bár a Hemorid kenőcs gyorsan dermed a hűtőben, így viszont amolyan tubusos kúpként is használható (kettő az egyben!), igaz, ezt sosem indulás előtt csinálom így, mert még mindig utálom, ha hazafelé tartva a hátsóm tocsog a zsíros kencétől. Valahogy frusztrál a gondolat, hogy a folyékonnyá vált vazelin átüt a nadrágomon.

 

Ja, és valamelyik kölyök lopja a kamillás törlőmet... ha elcsípem, neki annyi.

 

Család aggódik, orvoshoz akarnak küldeni az enyhe vérszivárgás miatt, mondván, hogy az oka bármi lehet; alig értik meg, hogy minden egyes kezelésnél ki tudom tapintani, mi az oka kínjaimnak. Azért adok még úgy 2 hetet a gyógyulásra, és ha a gombócok a nyílás bal oldaláról addigra nem oszlanak el a homlokomat miattuk redőző felhőkkel együtt, talán tényleg elmegyek szakemberhez.

 

Amúgy meg kösz az érdeklődést. Látom, én még jól jártam eddig, több olyan hozzászólást olvastam, hogy a szőr felállt a hátamon.

Előzmény: tristen (4116)
tristen Creative Commons License 2011.05.29 0 0 4116

Szia!

 

Hol tartasz a gyógyulásban?

 

üdv.

Előzmény: basinger (4113)
bencus26 Creative Commons License 2011.05.28 0 0 4115

Sziasztok!Már én is írtam a doktor úr oldalára,amit nagyon hasznosnak találtam!Nálam minden február elején kezdődött,először nyákos benne kicsi vérrel,rögtön megijedtünk,azthitte az orvosom is hogy a kemény széklet miatt fölsérül a nyálkahártyám és emiatt ilyen a székletem,na de nagyon aggódtam alig aludtam,féltem...nem múlt el,majd aztmondták hogy hurutos bélgyulladásom van így kaptam Normixot,2 étig szedtem,el is múlt minden panasz,de azért rettegtem hogy vissza tér..majd rá pár napra 2 csík volt a székletemen,élénk piros aztmondták hogy aranyér,így kentem Lioton meg Mastu krémmel és el is múlt,de rá 2 hétre megint nyákos véres széklet volt pár pötty vérrel....megint Normixos kúra  így megint elmúlt.volt hogy szeleltem és jött a nyálka vérrel,nagyon bizar volt.Újra volt egy kicsi nyálka+vér a székleten ilyenkor már Detralexet szedtem meg Posterizan forte krémet használtam.(Ja és hozzá kell tennem hogy majd egész télen antibiotikumot szedtem mert mandulagyulladásom volt,torokgyulladás,minden elért)....El is múltak a panaszok.Közben küldtünk székletet tenyésztésre,minden ereményem negatív,bélféreg Clostridium difficile is negatív,Rotavírus,amőbiázik de volt még vagy 6-7 vizygálat is,székletben sincs vér,na és  mind-mind negatív.Vért havonta vesznek tőlem,minden érték megfelelő,fehérvérsejt szám,süllyedés viszont volt tavaly májfunkció emelkedésem,ami lassan visszamegy,nagyon odafigyelek rá,alkoholt nem fogyasztok,nem dohányzom,nem kávézok semmi na de napi 8-9 órát ülök a suliban,szerintem ez is közrejátszik,Véleményem szerint aranyerem van mert néha viszket néha kicsit fáj,meg néha van vér a székletemen.Székletlazító szirupot írtam föl,azt eszem minden este,már kitapasztaltam mennyi is a megfelelő a normális laza széklethez.Proktológusnál jártunk,aztmondta hogy használjam a krémeket,a detralexet befejeztem,ha visszajön keressük föl újra és akkor meglátjuk mi lesz a teendő.A székletemen van nyálka,de vér sehol sincs.Naponta eszem élőflórás joghurtot,gyümölcsöket amik rostban gazdagok,eléggé odafigyelek,de nagyon félek hogy visszajönnek a panaszok......:( meg hogy mi lehet ez az egész,colitis ulcerosára aztmondták hogy nem lehet mert véreredmény sem mutatta ki,sem a széklettenyészet.Nem fogyok,hiába próbálok leadni kilókat,az emésztésem igaz nem a legjobb,ez az ami nagyon idegesít....hogy most komoly gond sem lehet,egyszerűen nem értem,az aranyér is váladékozhat?mármint ilyen véres nyálkában jelentkezik?

Köszönöm előre is!

bd9q6rvv Creative Commons License 2011.05.27 0 0 4114

Tisztelt Bánfalvi doktorúr és Sorstársak!

 

Hidegzuhanyként ért a felismerés, mikor szembesültem, hogy nekem is aranyeres problémáim vannak.

Nem nagyon értem, mi hozhatta ki, de leírhatatlanul kellemetlen.

Szinte nem eszek húst, salátán és zöldségen élek. Nem erőlködöm és még sorolhatnám.

 

Ma jártam egy magán klinikán, ahol sajnos nem jutottam egyről a kettőre.

Ott az orvos három lehetőséget kínált fel és a második és haramadik opciót látta megoldásnak, egyéként nekem kell dönteni:

1. együtt élni

2. vérrögként műteni

3. aranyérműtét

Mivel sajnos, nem éreztem azt a törődést, amit egy magánorvostól vár az ember, valamint abszolult járatlan vagyok a problémában, nem elégített ki a "megoldás".

Az ambuláns lapra a következő került: 1x1 cm- es trombotizált IV. fokú aranyeres csomó.

Sajnos, semmilyen szert nem ajánlott vagy írt fel, ami a "segítségemre" lenne.

 

Várom segítségét/ segítségetek!

 

Köszönöm

 

basinger Creative Commons License 2011.05.24 0 0 4113

Kösz, igyekszem, amit magam megtehetek, azt megteszem; bár fura, hogy a kencék és a vérzés miatt a gatyám védelmében a lányaimtól betétet lopkodok... jobb, mintha a farmergatyán átütne a zsíros Hemorid-folt.

Előzmény: tristen (4111)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!