Keresés

Részletes keresés

petya000 Creative Commons License 2011.04.22 0 0 4120

Ha ezt nekem szántad én nem reklámozom megvannak erre a megfelelő emberek!Amint írtam nem tudom,h ez hozta e meg a sikert!(nőni tartósan 1cm sem nőtt,de nem is úgy használtam)Mondjuk azokat az embereket én sem értem akiknek 18.5cm szerszámuk van mi viszi rá őket,h még azt is hosszabítsák.....na mind1.  1hónapja nem csináltam és még mindíg jó!Nem akarom,h csak porfogó legyen!Én 24900ft-ért vettem és szerintem korrekt 15ezerért!

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.22 0 0 4119

Jé, Antoni nem válaszol senkinek...

Tork Creative Commons License 2011.04.22 0 0 4118

Ha-ha-ha!

 

Alig reklámgyanús!  :)

Előzmény: Antoni43 (4116)


tomi 16 Creative Commons License 2011.04.21 0 0 4117

Antonini43!  Esetleg ha a közeljövőben meg szeretnél válni  a bathmate goliathodtól akkor én vevő lennék rá!!! Sehol se lehet használtan eladót találni.

Antoni43 Creative Commons License 2011.04.21 0 0 4116

Nekem nagyon hatásosan működik a Bathmate. 1 éve vettem, nem rendszeresen használom. Már 2cm-t nőt hosszban a szerszámom és 0,7cm-t vastagodott és ezen felül erekciós állapotban bitang kemény lett! 18,5cm-ről kezdtem, először nem bírtam 20-ig felhúzni a pumpát, mert iszonyatosan fájt és elszíneződött. 3-4 hónap után 22-ig mentem már és a vastagsága teljesen kitőltötte a hengert, ezért vennem kellett egy Góliath-ot. Ebben sokkal kényelmesebb az edzés, 22-23 közé tudom kihúzni és a maradandó mérete jelenleg 20,5cm és 5,7cm az átmérője. Célom a 22cm-s szerszám, 6cm átmérővel, ezért most rendszeresen heti 2-3 alaklommal 20 percet edzem. A feleségem megőrül a változástól. A tabletták, krémek nem használnak semmit. Ezt mindenkinek tudom ajánlani, bátran!!!

petya000 Creative Commons License 2011.04.21 0 0 4115

Hogy működnek e azt nem tudom!Én nem növelésre használtam hanem az erekcióm javítására.Hogy ez hozta e a sikert azt sem mondom 100%-ra,de 1 hónapos használat után sokkal keményebb vagyok...:D

toma7100 Creative Commons License 2011.04.20 0 0 4114

ismét egy eladó kütyü...

Müködnek ezek a cuccok fiúk?

Vagy azért mennek piacra mer' nem váltak be?

ez ilyenkor mindig eszembe jut...

petya000 Creative Commons License 2011.04.20 0 0 4113

Sziasztok!Eladó 2hónapos,de abból csak 1hónapot használt Bathmate 15000ft!

Érd.: toki000@freemail.hu

mart-on Creative Commons License 2011.04.17 0 0 4112

Eladó egy használt, de jó állapotú andropenis, ajánlatokat emailben várom: mart_on@citromail.hu. Árat nem mondok, az viszi, aki a legtöbbet ajánlja. Átvétel a legkönnyebben Tatabányán oldható meg, de kereshetünk más megoldást is.

toma7100 Creative Commons License 2011.04.17 0 0 4111

mielőtt még elmennénk rossz irányba ez nem mindig van így nálam.De előfordul hogy pihentetnem kell mert túlnyúzom. Nem hiszem hogy emberek százai csinálnák ha bármi visszafordíthatatlan következménye lenne.

 

Kérdés?

 

Van valakinek hasonló tapasztalata?

Előzmény: meretalenyeg (4110)
meretalenyeg Creative Commons License 2011.04.17 0 0 4110

igen ez az erekcios dolog sajna benne van , most nemtudom folytassam e a fejést mert azért azt nemakarom hogy ne működjön a szerszám.

Előzmény: Rusee44 (4107)
toma7100 Creative Commons License 2011.04.16 0 0 4109

Hosszu tavon meg nem tapasztaltam...

Előzmény: toma7100 (4108)
toma7100 Creative Commons License 2011.04.16 0 0 4108

Hosszu tavon meg nem de van benne valami. Ha nagyon megnyuzom egy ket napig akkor nekem valahogy nem lesz olyan eros erekciom de utana minden oke.

Előzmény: Rusee44 (4107)
Rusee44 Creative Commons License 2011.04.15 0 0 4107

Sziasztok!

 

Nagyon örülök ennek a témának!! Őszintén Aktív sportemberként duzzadó izmok felsejlő kockák hastájékon.... jó belenézni a tükörbe. Csak emellett ha a kisgatya is lekerül nevetséges az én 11,5 cm-em. S azt hittem emiatt örökre szégyenkezhetek.

 

De most ezzel a fórummal talán elindulhatok a pénisznövekedés útján. Két útból lehet választani az egyik a pirula a másik az eszközök. ÉN úgy érzem nem mondok nemet a bogyókra sem. Mert ahhoz,hogy növekedjünk kell a tesztoszteron, s biztos fogok valami termeszétes fokozót venni. Ha esetleg valakinek van vmi jó tapasztalata szívesen venném de szerintem többen is.

 

A másik a különböző nyújtó eszközök. Itt már lenne pár kérdésem. 3-4 népszerű nyújtó eszköz van a piacon. Nekem a legszimpatikabb a Bathmate de azt írja, hogy napi 20-30percet kell használni. Más termékek meg 8 órás viselést javasol. Nekem gyanús ez a hatalmas idő különbség.  Valószinűleg kisebb a hatásfoka lehet?  

 

A fejést szépen fokozatosan el fogom kezdeni. De valamelyik orvos írta, hogy az idegszálak károsodnak s bár nagyobb lesz de kevésbbé fog jól működni. Ezt tapasztalta már valaki?

 

Köszi a válaszokat!

Szép napot 

toma7100 Creative Commons License 2011.04.15 0 0 4106

Mik voltak a tapasztalatok az ezközzel?

miért kerül piacra?

Előzmény: tomi 16 (4103)
Avantid Creative Commons License 2011.04.12 0 0 4105

Szia!

 

Szerintem értelme mindenképp van! Igaz nem érhető el vele olyan "gyors" és látványos változás, mint mondjuk a napi 8 órás viselésnél.

Egyébként külföldi oldalon olvasottakra alapozom a véleményem. Ott azt írták az egyik bizonyos termékről, hogy 2 fajta módja van a használatának. Az egyik a 8 órás, a másik pedig 4 órás. Valószínüleg ebből nem nehéz következtetni a kettő hatásfok belüli különbségére, de mint ahogy már említettem érdekes szerintem azt a napi 4-5 órát is rászánni ha teheted :)

Ja és sajnos ne várj 1 hónap után mérhető eredményt, mert csak a kedvedet viszi el. Komolyabb eredményeket (cm-eket) jó 1 éves viselés után érhetsz el vele, sajnos :/

De remélem, és szurkolok is neked hogy te szerencsésebb legyél a növeléssel!

Sok sikert és kitartást! ;)

Előzmény: Lefety Lóri (4104)
Lefety Lóri Creative Commons License 2011.04.12 0 0 4104

Sziasztok!

 

Elkezdtem használni egy extendert néhány hete, van értelme napi 4-5 óra használatnak heti 4-5 napon át?

 

Sajnos többet nem tudok megoldani.

Aki ilyet használ egy "edzéstervet" megköszönném ha adna ugyanis az enyémhez nincs semmi, próbálom logikusan megtervezni hogyan kellene, de mindenképpen segítene.

 

A hónap végén mérés jön majd írok róla...

 

Növelésre fel! :)

tomi 16 Creative Commons License 2011.04.11 0 0 4103

Helló!

Bathmatemet cserélném más fajta pénisz edző/nyújtó készülékre. Bármit meghalgatok (kivéve andro-penist, mert az van) esetleg bathmate goliath (azért adom el a sima bathmatet mert  kicsi átmérőre és ezért szorít, kb. 3,5hónapot használtam, egyébként nem volt vele gond, jól működik), érdekel levegő alapú pumpa, male edge (mert annak más a makk alatti felfogatása mint az andróé). Sajnos ráfizetést nem tudok megoldani. Pénzért is eladó. Árat nem írok, mondj egy jó ajánlatot és megeggyezünk. E-mail címem: bath.mate.boy@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.11 0 0 4102

Szia Steve0026!

 

Hát az elszorításos technikát én is próbálgattam, de valahogy soha nem jött be mindig akkor mentem el és a számolgatásos (levezettem egy komplett parciális integrálást :D) meg valami rosszra gondolok semmi haszna nem volt nekem sem :)))!

 

Köszönöm szívesen belelapoznék abba a könyvbe ha elküldenéd: sadff@freemail.hu

 

Az „ejakuláció nélküli orgazmus” hát az azért nem lehet semmi remélem egyszer én is ilyen szintre léphetek, de bőven elég lenne ha tudnám kontrollálni már egy normális időintervalumba is!!!

 

Köszi és további sok sikert ;)

Előzmény: Steve0026 (4101)
Steve0026 Creative Commons License 2011.04.10 0 0 4101

Üdv. sadff!

 

Nehéz leírni mi a titok... mindenkinél más!

 

Vannak különböző elszorításos technikák, meg állj meg vedd ki....  Az elszorításos technika meg hasonlók elég bénák sztem így én ezekkel nem is próbálkoztam!

 

A lényege az egésznek az, hogy meg kell tanulnod az izgalmi szintedet szabályozni! (nem arra gondolok, hogy számolod a könyveket a polcon meg ilyenek :D ez is béna dolog sztem és nálam sosem működött!)

Például ha 1 és 10 közé helyezzük a dolgot akkor 10-nél élvezel el... meg kell tanulni 8-on tartani a dolgot!

 

Nálam ez úgy működik am, hogy ha az első 10-15-20 percet túlviszem.... utána ritkán kell beavatkozni megy ameddig akarom, bár 1-1,5 óra után már nem nagyon van kedv! Igazán 1,5óránál több nem volt... de akkor is a csaj szólt, hogy elég.... szal sztem ha megtanulod akkor amíg bírod megy a dolog!

 

Leírom magát a technikát is ide ha kell, de ha dobsz mail címet akkor küldök 1 könyvet! ;)  Ebben a könyvben minden benne van nem csak ez a technika.... a csúcsa az ejakuláció nélküli orgazmus... szal azt is megtanulhatod szabályozni, hogy mennyen sperma vagy sem! Na meg, hogy hogyan kell igazán örömet szerezni a nőknek! Más szintre emeli a sexuális életedet! Bár ehhez ilyen beállítottságú nő is kell!

 

Előzmény: Törölt nick (4100)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.10 0 0 4100

Sziasztok!

Ezek szép nagy számok :)

Engem nagyon érdekelne, hogy mit és hogyan tanultatok meg?!

Hálás lennék ha leírnátok, vagy annyit hogy mit kéne elolvasnom!!!

Én kb. folyamatosan ami tényleg az action jelenti 20-30 percet birok.

Üdv.

Steve0026 Creative Commons License 2011.04.09 0 0 4099

Csáó Avatid!

 

Nincsenek ilyen gondjaim, én is megtanultam a dolgot.... ha van kedvem 1-2 óra megy, de erősen nő függő nálam a dolog :) , meg amúgy sem bírje (igényli) ezt sok nő! Túl nagy az igénybevétel :D !

Előzmény: Avantid (4098)
Avantid Creative Commons License 2011.04.08 0 0 4098

Szia!

Hát figyelj. Én például ha akarom akkor 2-3 perc alatt is képes vagyok elmenni. De már megtanultam késleltetni a dolgot, így nagyjából a határ a csillagos ég. Na jó nem egészen, mert egyéb testrészeim is eléggé el tudnak fáradni :D De kb 1 óra simán megoldható, de több már nem is lenne igazán élvezetes szerintem. Legalábbis hosszútávon. Néha néha lehet egy kis maraton, de nem minden nap :)

Nálad hogy van ez? Gondolom van valami problémád a dologgal, ezért érdeklődsz.

Előzmény: Steve0026 (4097)
Steve0026 Creative Commons License 2011.04.08 0 0 4097

Csáó srácok!

 

Lenne 1 kérdésem hozzátok....

 

Így a névtelenség leple alatt írjátok már le kb. mennyi ideig bírjátok magát a nemi aktust... (Előjáték tv-zés nélkül)  :)   Csak kíváncsi vagyok! Ha lehet őszintén válaszoljatok, úgy sem tudjuk ki kicsoda....

 

 

Előre is köszi a válaszokat!

beni89 Creative Commons License 2011.04.08 0 0 4096

Én nem tudom mit problémáztok annyit ezeken a tablettákon én elkezdtem szedni a sizegain-t és szerintem nem rossz, még véleményt nem igazán tudok róla írni mert még csak 3 hete szedem + mellette tolom a jelq-t, én úgy gondolom, hogy jelq+ tabletta elég jól kiegészítik egymást, mert a sizegain tabletták segítik a pénisz növekedését, de az weboldalukon rajta van hogy mit tartalmaz a sizegain. Ugyan olyan mintha lemennék a konditerembe és edzenék egy nagyot majd megiszok egy fehérje turmixot amitől az izmaim nőni fognak, persze nem egyből hanem ez is egy folyamat. Szóval én úgy szoktam edzeni, hogy 20-25percig jelquzom heti 4-szer és minden edzés után betolok egy tablettát. SZÓVAL ez csak egy tápkiegészítő a péniszed növekedésére.

Lefety Lóri Creative Commons License 2011.04.07 0 0 4095

Szia,

 

És neked folyamatosan nőtt, úgy értem havonta 2mm mindig megvolt vagy az eljén semmi aztán +1cm? Szóval voltak e ingadozások.

Mert nekem e jelq-val első 3 hónap alatt jött 1cm aztán megállt és jó2 további hónap után abba is hagytam. Majd elkezdtem megint úgy 2-3 hónapra intenzíven de semmi... :(

Előzmény: jelqmeister (4084)
meretalenyeg Creative Commons License 2011.04.07 0 0 4094

Méretem 15.5 centiméter , valljuk be nem tul nagy .. előttem valaki irta ezt a tablettát amitől megnőhet , kétségbeesett ember ugye sajnos ugrik az ilyenre, hát monddjuk van rá garancia tehát visszafizetik ha ugyakarom szoval talán emiatt elis gondolkoztam rajta, jelq zom is , kérdésem annyi lenne hogy mivel még fiatal vagyok ezért igy nagyobb hatást érhetek el jelqval? valamint ha szedek bizonyos fehérjéket az is segítene? váalszokat köszönöm

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.07 0 0 4093

A nagyon hülyék mindíg jelentkeznek és még email címet is ad!

snatch777 Creative Commons License 2011.04.07 0 0 4092

Csak már látnánk legalább egy hihető fotót, nem pedig olyanokat, amiket a honlapon is lát az ember...Lásd mikrocerka a hidegben, majd öt perc múlva ugyanaz erekció után leeresztve. félmereven. Vagy ami ennél is cikibb: ugyanaz a bré másfélszeresre zoomolt képen....

Előzmény: Törölt nick (4091)
Big_Boy_89 Creative Commons License 2011.04.06 0 0 4090

Az egész szép eredmény 1 év alatt 2 centi GRAT ! Azt had kérdezzem meg neked hogy nézett ki az edzésterved hátha nekem is jó mintául szolgálna még az enyém mellé ;)

Előzmény: jelqmeister (4084)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!