Keresés

Részletes keresés

Octi19 Creative Commons License 2015.04.12 0 0 16959

Nekem is drasztikusan megváltozott a hajviseletem az utóbbi pár hónapban... már egy ideje törölközővel fésülködök és amikor "hajat" mosok (kén vagy kátrányszappannal) akkor alaposan átdolgozom a fejbőrömet egy kefével is, akkor kb 1 napig nem esik a hó...
Egyébként a fejemre Diprosalic oldatot vagy Daivobet oldatot (gélt?) szoktam használni esténként egyszer, de hamar megszokja a sömör és lehet váltani... Holnap megyek a bőrgyógyászhoz, mert már két hete szedek valami szintetikus "A" vitamint és menni kell a laborba. Vannak foltjaim amik jól reagáltak a gyógyszerre, de egy enyhe ajakcserepesedésen és (szerintem) fényérzékenységen kívül nem sok eredmény van... Sajnos a körmeimen is megjelentek, ráadásul mintha a körmeim töve a körömágynál el is feketedne néhol az érintett ujjakon. Szóval nekem is egy szenvedés az élet... a napozástól sokat vártam, de a tegnapi első félmeztelen fűnyírásnál szerintem megpirult a hátam és a nyakam...
Tegnap egy haverom legénybúcsúján amikor a pucér táncoslány oda jött hozzám meg is jegyezte a frissen kefélt vörös fejemet és a piros nyakamat látva, hogy ne izguljak annyira... pedig én nem is... ;-)   

Előzmény: B.GY (16950)
Nessi55 Creative Commons License 2015.04.12 0 0 16958

Egészen fiatalok, még fejlődni fognak. Ha ez most be is dől, biztos lesznek újabb ötleteik.

 

Előzmény: zoliee81 (16957)
zoliee81 Creative Commons License 2015.04.12 0 0 16957

Hát tudod, innen szeretnék gratulálni Dobrocsi Gábor és Hirsch Attila Zsolt-nak, akik beteg embereket károsítanak meg, szándékosan. Ezeket egy nálunk kulturáltabb  országban, már műanyag börtönből nézegetnénk... 

Előzmény: Nessi55 (16945)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.04.12 0 0 16956

hm...a rudi nekem is eszembe jutott, de hát más férjével nem cicázunk :-)))) még akkor sem, ha pöttyös, mint én.

Előzmény: hul (16953)
Folti1985 Creative Commons License 2015.04.12 0 0 16955

Egy két kép arról milyen eredményeket lehet elérni egy ilyen géppel:

 

https://www.google.hu/search?q=psoriasis&espv=2&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=MjcqVaiDEoTbPJTDAQ&ved=0CAYQ_AUoAQ#tbm=isch&q=psoriasis+uvb+before+and+after

Előzmény: Folti1985 (16954)
Folti1985 Creative Commons License 2015.04.12 0 0 16954

Eladnám Soladerm V2.1 311nm UVB lámpámat. Amely a pikkelysömör és a vitiligo (pigmenthiány), valamint ekcéma kezelésére egyaránt alkalmas készülék. 

 

Technikai adatok: (a forgalmazó oldaláról)

Nagyobb bőrfelületek (testtájékok) kezelésére szolgáló készülék

- bevilágított bőrfelület: max. 25 x 40 cm
- 2 db 36 wattos (dupla) Philips NB UVB cső
- mérete: 12×450×320 mm
- tömege: 6,5 kg
- tartozékok: részletes használati-kezelési útmutató, garancialevél, UVB-védőszemüveg

Beépített, hangriasztós időzítőórával rendelkezik. A készülék a könnyebb kezelés érdekében speciális, több irányban állítható állványzattal van ellátva.

 

Egyéb információk: 

 

- A lámpa 3 éves azonban keveset használtam, 5x50 kontroll kezelés csináltam (vitiligora) vele, a fénycsövek gyárilag megadott élettartalma 1000 óra tehát a gép kb. 99% állapotban van. 

- A gép orvosi eszköznek minősül, otthoni használata orvosi felügyelet mellett ajánlott, (természetesen saját felelősségre használható e nélkül is de egy anyajegy szűrés és egy konzultáció nem igényel különösebb ráfordítást). 

 

- Megválásának oka, hogy Budapesten eltudok járni rendszeresen egész test kezelésre így számomra már hasztalan. 

- E-mailem publikus, ide várok elsősorban ajánlatokat illetve kérdéseket ha vannak, szívesen válaszolok mindenre. 

 

Személyes átvétel Budapesten, Kaposváron illetve Pécsen megoldható előzetes egyeztetés után. Postán is elküldőm de csak értékbiztosíva és előre utalás után (szükség esetén erről szerződést is írhatunk).

 

Ár: 160 000 Ft. (Új ára 250 000 Ft áfával, Csere ajánlatokat is szívesen meghallgatok, de elsősorban pénzre lenne szükségem. Alku csak jó ízléssel, mivel a csövek és a gép is jó állapotban vannak)

hul Creative Commons License 2015.04.12 0 0 16953

Mecsoda különbség, hogy valaki szinpadi ember és a művészet oltárán kopasz... vagy hétköznapi, esetleg munkahellyel rendelkező és oda kell bemenni, egy hagyományos kultúrájú helyre, kopaszan:-) 

A pöttyös túrórudinál pedig nekem az jött át -és innen tényleg ravasz a tréfa- hogy ugyebár pöttyös, ok. de RUDI! Elhiszem egy nőnek ez az igazi... 

Előzmény: Mackóbogár (16951)
B.GY Creative Commons License 2015.04.12 0 0 16952

Sinead'O Connor is kopasz meg nő:) Már a párom is kezdi elhinni,hogy nem tudok mit kezdeni a sömörrel.Ezért csak poénkodunk rajta addig amíg tudunk:)

Előzmény: Mackóbogár (16951)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.04.12 0 0 16951

jó Neked...én, nőként mit kezdjek a nullásgéppel ? szép is lennék kopaszon :-) amúgy jó a párod hozzáállása, a pöttyös az igazi, ez tetszik !

Előzmény: B.GY (16950)
B.GY Creative Commons License 2015.04.11 0 0 16950

Szerintem a Pikkelysomor nevű sorstársnak akarta címezni:) Nekem csak a kénes sampon segít meg a nullásgép:)

Előzmény: Nessi55 (16949)
Nessi55 Creative Commons License 2015.04.11 0 0 16949

Kedves dr Nagy Zoltán!

 

Köszönöm szépen a Psorioderm samponról a tájékoztatót. Már nagyon sok mindent kipróbáltam, ugyanúgy, mint a fórum többi szereplője, nem kevés pénzt kidobva az ablakon.

Lehet, hogy a Psorioderm tényleg megoldást jelentene, de én már egy kicsit szkeptikus vagyok.

 

A 16945-ös hozzászólásomat - amire hivatkozol - azért tettem föl, hogy elriasszam azt, aki még mindig azon gondolkozik, hogy beszerezze a csodás gyógyulást ígérő könyvek valamelyikét.

Valószínűleg nem olvastad el a cikket, ami egy átverésről szól,  mert akkor nem írnád, hogy sok információt tudok hozzáolvasni az általad ajánlott oldalakon. Így olyan, mintha az is átverés lenne, pedig nyilván jó szándékkal ajánlottad a terméket, ami biztos segített már sok emberen.

 

És még valami: nem vagyok Éva.

A Nessi nick nevet Nessie-től, attól a bizonyos Loch Ness-itől kölcsönöztem. Hogy mennyire vagyok szörny, arról a környezetem tudna nyilatkozni, de hogy szörnyen nézek ki, azt én is látom.

Egy biztos: nagyon szeretném lecserélni ezt a nevet mondjuk "gyógyult"-ra, de legalább "tünetmentes"-re.

 

Előzmény: DRNAGYZOLTAN (16948)
DRNAGYZOLTAN Creative Commons License 2015.04.11 0 0 16948

Kedves Éva!

Nagyon sok információt tudsz még hozzá olvasni a http://www.psorioderm.com/hu weboldalon, http://www.psorioderm.com/hu/termekeinkrol/psorioderm/psorioderm-sampon:17

 

Magyar Termék Nagydíjas Psorioderm sampon, melynek hatása klinikai vizsgálatokkal bizonyított! Pikkelysömörös, szeborreás fejbőr ápolására. Psorioderm sampon gondosan válogatott természetes összetevőkből, vitaminokból, nyomelemekből áll. Intenzív tápláló sampon mindennapos használatra. Alkalmas az erősen korpádzó - hámló, pszoriázisos, szeborreás, viszkető, különösen érzékeny fejbőr ápolására. Hajápoló, hajkondicionáló, intenzív nyugtató hatású. Hajápoló, hajkondicionáló, intenzív nyugtató hatású. A Psorioderm sampon aktív összetevői hatékonyan segítenek pótolni a bőr hiányzó zsiradékait, a fejbőr komfortérzetét javítják, és nem szárítják ki azt. Parabén mentes, bőrgyógyászatilag tesztelt. A Psorioderm sampon különleges, aktív összetevői megakadályozzák a hámlás folyamatát és megszüntetik az irritációt, a viszketést.

 

 

 

 

Előzmény: Nessi55 (16945)
zoliee81 Creative Commons License 2015.04.09 0 0 16947

Dehogy... :)

Előzmény: B.GY (16944)
Pikkelysomor Creative Commons License 2015.04.09 0 0 16946

Szia,

Nekem a fejbőrömön is lettek pszoriázisos foltok, nekem a Psorioderm sampon segített. Rengeteg benne a növényi olaj kivonat, így kétszer kell megmosni a hajat, és jól kiöblíteni. Három hónapja használom a Psorioderm sampont, nekem ez jött be.

 

Éva

Előzmény: hul (16939)
Nessi55 Creative Commons License 2015.04.08 0 0 16945

Találtam egy cikket a fantasztikus, minden betegségből kigyógyító, Csányi Csenge féle átverős könyvekről.

Mintha lenne némi hasonlóság köztük:

 

12 hét alatt bármi meggyógyítható

Néhány gyógyíthatatlan betegség, több tucat domén, tökegyforma honlapok és videók, amelyek azonnali gyógyulást ígérnek, csak meg kell venni egy drága könyvet. Így működik a Lifestyle Alternative nevű cég. Tovább »

forrás: Index.hu

B.GY Creative Commons License 2015.04.07 0 0 16944

Biztos bebasztál húsvétkor:) Akkor nekem is szokott égni a pofám.A piától is,meg hogy nem tudom mi történt:)

Előzmény: zoliee81 (16940)
B.GY Creative Commons License 2015.04.07 0 0 16943

Nekem meg csak a fejemről múlik el magától,ha leborotválom a hajam és süt a nap.A testemet nem érdekli a napfény.1 héten 2 szer megmosom kénes samponnal és ennyi.Mikor nem süt a nap 2 hetente bekenem diproval és ennyi.A többi részemen viszont jönnek elő.Asszony mondta is a piros pöttyös az igazi:)

Előzmény: hul (16939)
B.GY Creative Commons License 2015.04.07 0 0 16942

Főleg a hit segít.Ha hiszel valamiben félig meggyógyulsz.Én már a krematóriumban hiszek:)Ott minden elmúlik.

Előzmény: Pikkelysomor (16936)
B.GY Creative Commons License 2015.04.07 0 0 16941

Nekem ettől a Psoridermtől úgy égett a bőröm,hogy kivágtam az egészet a francba.Még a Neogranormon is jobb nekem.Attól legalább nem gyulladok fel:)

Előzmény: Pikkelysomor (16933)
zoliee81 Creative Commons License 2015.04.07 0 0 16940

Lehet van benne valami, de én inkább az időre tippelek.. Most ki van száradva a pofám, mint a szahara....

Előzmény: babboo (16932)
hul Creative Commons License 2015.04.07 0 0 16939

Az eddigi tapasztalatok, a dokik, meg leírások szerint az aloe vera termékek sajnos nem használnak. De meg kell próbálni, annyi formája van a ps-nek, reakció és megjelenés, hátha neked jó. Kárt nem okoz.

A fejbőr nehezen karbantartható, nekem az tűnt fel, hogy alig nő meg a hajam sokkal rosszabb lesz. Nem szellőzik? Nem éri a fény eléggé? Ilyesmi lehet, viszonylag rövidre vágatom és akkor jobb lesz. Ezer sampont, szappant kipróbáltam, van amitől jobb és két hónap múlva már nem, akkor váltok és esetleg megint mintha jobb  lenne, valami mástól. Kénes samponok, tengeri sós szappanok, kecskeszappan ilyeneket próbálgatok évek óta.

Előzmény: Psori (16938)
Psori Creative Commons License 2015.04.06 0 0 16938

Sziasztok!Nekem az egyik barátom ajánlott aloe verás termékeket, az egyik ismerőse anyukájának elég súlyos volt az állapota és állítása szerint rengeteget segített rajta, mihelyst kipróbáltam és tudok véleményt mondani írok, hátha másnak is segít!

Egyébként 27 vagyok kb. 5-6-os koromban jelent meg először, nekem középsúlyossá nőtte ki magát, kaptam gyógyszeres kezelést(trexan), amivel javult enyhe állapotig a testemen majd hol romlott, hol megint javult. A testemet nagyjából karban lehet tartani gyógyszerek nélkül is, a fejemet viszont egyáltalán nem(gyógyszerrel sem) és nem is nagyon használ rá semmi, diprosalicot használok , egymás utáni 2-szeri kenés leviszi nagyjából a plakkokat és csökkenti a gyulladást , de 1-2 nap múlva megint megjelennek a plakkok a fejbőröm egész területén, sajnos többször nem is tudom és nem is szeretném ezekkel a kenőcsökkel kenni a fejem, psoriderm sampont használok nem nagyon segít, hajmosás után mindig kiszárad és viszket a fejem!Egy pár éve a körmeimen is megjelent, 4 egészséges körmöm maradt!Semmi önbizalmam!!Dohányzom, de keveset viszont amikor nem dohányoztam és minden nap sportoltam sem volt szebb az állapotom, egyébként idő kérdése és leteszem maximum csak akkor ha elmegyek szórakozni!1-2 hetente hétvégén egyszer szoktam inni, sokszor ilyenkor elég sokat, ezek az alkalmak azok mikor összeülünk a barátokkal szinte mindenki ott van, iszogatunk, beszélgetünk és nagyokat nevetünk, de utána sokszor belobban, tudom ez az alkohol miatt van!!Ezek azok az alkalmak amikor önfeledten próbálom magam jól érezni nem gondolva a problémákra, olyanokkal vagyok akiket szeretek és ismerek már nagyon rég óta, és akkor kérdem én emiatt a szar(elnézést a kifejezésért) miatt ne tudjak kikapcsolódni 1 hónapban 3-4 alkalommal?Az átlagembernek így is van elég baja hétköznapokban még kikapcsolódni se tudjon?Ilyenkor igen is iszok, mert oldja a gátlásomat és legalább ilyenkor nem gondolok erre ami már lassan 15 éve nehezíti meg az életemet!Ezt lehet sokan nem értik meg, nem alkoholba fojtom a bánatom, nem iszok minden nap, nem vagyok alkoholista csak szerintem ennyi kell!Remélem egyszer letudom rövidre is nyíratni a hajamat még mielőtt megkopaszodnék és vidáman sétálhatok majd a strandon a lányokat stírölve!:) Egyébként véleményem szerint a legtöbb betegségre már tudják a gyógymódot, egyszerűen a gyógyszerlobbinak nem érdeke, hogy az emberek egészségesek legyenek!!

Mielőbbi gyógyulást mindenkinek!!!!!!!

Ficzek Úr Creative Commons License 2015.04.06 0 0 16937

Lehet hogy szerencsém van. Kérdés az hogy meddig.

Előzmény: K 1 (16935)
Pikkelysomor Creative Commons License 2015.04.06 0 0 16936

Sziasztok,

Ez alatt az idő alatt nagyon sokat olvastam, itt a Neten, meg mindenféle tudományos anyagokban. Számos az ok, ami előhozhatja, fent-tarthatja a betegséget, a táplálkozás, cigi, meg a kávé, nos lehetnek tényezők, de sajnos akármilyen okosok az orvosok, az igazi okot úgy feltárni, hogy gyógyítható legyen nem tudták. Persze öröklődés, stressz stb. számos tényező van. Én úgy gondolom, mindenkinek a saját maga harcát kell megharcolnia ebben a küzdelemben. Kitapasztalnia kinek mitől javul, vagy éppen rosszabbodik a betegsége. Azért írtam le a saját tapasztalatomat, mert nekem ezek segítettek, hogy mit hoz a jövő azt nem tudom, de ezeket a termékeket szeretem használni. Lehet ez nekem olyan segítség, amit elfogadok. Itt szeretném a doktornőnek is megköszönni, mert nagyon sokat segített, főleg lelkileg erősített. De főleg az, hogy hiszek abban hogy javulhat az állapotom, és javult is.

 

Éva

K 1 Creative Commons License 2015.04.06 0 0 16935

Hát én nem dohányzom, nem iszom alcoholt, és nem is kávézom .  lassan 20 éve így élek . Állapotom folyamatosan romlik ,foltjaim egyre jobban szaporodnak .  

 

Ficzek Úr Creative Commons License 2015.04.06 0 0 16934

Nálam történtek változások. 2 hónapja letettem a cigarettát,és a kávéról is lemondtam mert cigi nélkül nem kell. A redvák durva,dörzspapír jellegű állaga jelentősen javult úgy,hogy semmi gyógyszert nem használok mert elfogyott a kenőcsöm. Csak testápolóval kenegetem magam. Néhány helyen a foltok szemmel láthatóan világosabbak lettek,és pl a kezemen csak piros folt van,nem termelődik bőr. Hogy ez a javulás csak ideiglenes vagy maradni fog,majd kiderül. reménykedem az semmibe se kerül.

Pikkelysomor Creative Commons License 2015.04.06 0 0 16933

Sziasztok, most néhány hónapja tudatosult bennem is, hogy nekem is pikkelysömöröm van. Igaz nagyon sokszor voltam orvosnál, de mégis csak most derült ki. Olvastam a fórumos bejegyzéseiteket, mindenkinek más és más ötlete, "tutija" van. De egy dologban úgy látom mindenki egyet tud érteni, hogy nem gyógyítható. Annyi, hogy nekem enyhe az állapotom, ez jó, én is kipróbáltam ez alatt a néhány hónap alatt "csodadolgokat". Ha nem bánjátok megosztom veletek, nekem mi vált be. A doktornő (bőrgyógyász doktornő) nekem a Psorioderm termékeket ajánlotta, (itt tudod megnézni: www.psorioderm.com) úgy hogy minden nap használjam a termékeket. A Krémmel kezdtem és a testápolóval, három hónapja használom, és nekem elmúlt a bőrviszketés, és megnyugodott a plakk. Szépen javult a pikkelysömör. Igaz minden nap ezt használom, változtattam az étkezésemen, nem fogyasztok kávét és alkoholt, próbálok stresszmentesen élni, már ha lehet, és elfogadtam, hogy ezzel a betegséggel együtt kell élnem. Nekem eddig az volt a legmegbízhatóbb termék, amit használtam. Köszönöm, hogy elolvastátok.

S.Éva

 

babboo Creative Commons License 2015.04.05 0 0 16932

Az alkohol tényleg ront az állapoton. Most saját magam is megtapasztaltam. Szilveszter óta nem ittam semmit, valahogy nem adódott alkalom. Nemrég szülinap volt és ittam egy pohár vörösbort. Másnap mindenhol viszkettem, pedig már nagyon jó állapotban volt a bőröm, nem is kentem semmivel. Aztán megint kivilágosodtak a foltok. Pár nap múlva ittam egy pohár pezsgőt. Megint csupa piros lettem másnapra. Eddig ilyen nyilvánvalóan nem vettem észre, hogy igenis ront a sömörön az alkohol.

 

K 1 Creative Commons License 2015.04.05 0 0 16931

https://www.youtube.com/watch?v=RG7-pCS8p0s

B.GY Creative Commons License 2015.04.05 0 0 16930

Tőlem is kérdezte a doki,hogy felírja-e a gyógyszert.Mondtam neki,hogy még nem érzem szükségét.Inkább kenegetem magam ameddig lehet. Az a baj,hogy napról napra több pötty jelenik meg rajtam.Úgyhogy szerintem én sem fogom elkerülni a tablettákat :)

Előzmény: D.Lorg. (16929)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!