Keresés

Részletes keresés

petike23 Creative Commons License 2002.08.09 0 0 83
Egy lany ismerosom kerdezte:
miert jo a fiuknak az analis szex ?
Miben kulonbozik (az erzes/a feeling) a hagyomanyos szeretkezestol ?

Osszefoglalna valaki..?

Udv: Petike23

napocska1234 Creative Commons License 2002.08.09 0 0 82
Hát szerintem némelyik lány NAGYON is élvezi. A barátnőmmel épp tegnap este "játszottuk" újra el, és miután már harmadszor ment így el, megállapítható hogy élvezi :-)))

Én nyelvvel szoktam kezdeni, aztán jön az ujjam aztán a többi ... azt is igencsak élvezte hogy én a fenekét ujjaztam, a punciját meg Ő maga és összeért az ujjunk odabennt...hmmm, lányok próbáltátok már ?

Arra a kérdésre hogy én élvezem-e, igen ha egy kellemes női nyelv jár körbe (és kicsit be is) az ellen nem tiltakozom :-) igaz a behatolás úgy igazából, talán még távol áll tőlem.

Asszem hétvégén kiprobálunk valami mást is a Kedvessel, majd megírom az élménybeszámolót..

woody

semleges nick Creative Commons License 2002.08.05 0 0 81
És miről szól a topic? Anális szexről. És miről ismert JLo, aminek ehhez köze lehet? A szép, tekintélyes méretű hátsójáról. Kapisgálod már, vagy magyarázgassam még egy ideig?
Előzmény: Sutan (80)


Sutan Creative Commons License 2002.08.05 0 0 80
Mi a helyzet talán másra számítottál? :-)))
Nézz egy kicsit körül, elég egyszerű: Jennifer Lopez > J.Lo.
Előzmény: semleges nick (76)
semleges nick Creative Commons License 2002.08.02 0 0 76
Tényleg? Mondjál még ilyen bölcseket.
Előzmény: Sutan (74)
drberki Creative Commons License 2002.08.02 0 0 75
csőben a lukat:)))
Előzmény: Sutan (74)
Sutan Creative Commons License 2002.08.02 0 0 74
Szerintem inkább Jennifer Lopezre akar(t) utalni. :-))
Előzmény: semleges nick (70)
Sutan Creative Commons License 2002.08.02 0 0 73
Na, ja. Valóban, ez így igaz. :-)) Nem a legtökéeltesebben fogalmaztam...
Előzmény: h_g (72)
h_g Creative Commons License 2002.08.02 0 0 72
Az egyáltalán nem törvényszerű, hogy ejakuláció nélkülit!

Előzmény: Sutan (71)
Sutan Creative Commons License 2002.08.02 0 0 71
A homoszexualitással kapcsolatos megjegyzések csak "kibúvók", illetve bizonyos fokig tudatlanságra visszavezethető megnyilvánulások...

A ffiak fenekén keresztül lehet elérni a prosztatát, melynek izgatása (ejakuláció nélküli) orgazmust lehet elérni. A kétféle kielégülés nagyjából hasonló lehet a nők vaginális illetve klitoriszos kielégüléséhez. Mindkettő más, és más... Nem mindenkinek jön be mindkettő, viszont ha jól csinálják az egekbe lehet röptetni az illetőt.

Szerintem ki kell próbálni! :-)) Ahhoz viszont, a partnernek is tanulni kell, hogy a prosztatán keresztül kielégítsen egy pasit. Nem elég az, amit egy faroknál elegendő. Itt nem jön be a pár húzás, egy kis szájmozgás, és kész...

Előzmény: Majdnem JLo (69)
semleges nick Creative Commons License 2002.08.01 0 0 70
Nekem is lenne egy kérdésem: miért "majdnem JLo" a nicked?:) Ha netán a fenékmérettel van összefüggésben, igazán megoszthatnál velünk némi információt a hátsó mérete és a topic témája közti összefüggésekről!:)
Előzmény: Majdnem JLo (69)
Majdnem JLo Creative Commons License 2002.08.01 0 0 69
a korábbi barátommal kétszer próbáltuk, izgat maga a helyzet, de nekem kicsit fájt, ezért ennyibe maradt a dolog.
a mostani barátomnak elég nagy a szerszáma, ezért nem nagyon merem vele kipróbálni, az mindenesetre nagyon izgat, amikor ott simogat vagy nyalogat.

De lenne egy kérdésem a fiúkhoz: ti hogy viszonyultok ahhoz, ha a lány ott simogat/nyalogat benneteket? Volt már ilyentől orgazmusotok? Vagy attól, hogy szakszerűen megujjaztak benneteket (lásd CoolTúra)?

Ezt azért kérdem, mert találkoztam olyan fiúkkal, akik ettől idegenkedtek, mondván, hogy ők nem buzik...

Corte Creative Commons License 2002.08.01 0 0 68
őszinte leszek, nem számolhatok be olyan élevezetről a kedvesem részéről, mint pl orgazmus, de az addig is meglevő bizalmunk egymás iránt tovább nőtt, és mindenképpen élvezetes volt neki is. De őszintén szólva az ő orgazmusát ezen a módon nehezen tudom elképzelni.
Én is megkérdezem, hogy több férfival csináltátok? Azért érdekel, mert mi a kedvesemmel ebben "szűzek" voltunk azelőtt :))))))
Előzmény: Cuvi (67)
Cuvi Creative Commons License 2002.08.01 0 0 67
Teljesen igazad van. Ezért kell a rengeteg türelem, odafigyelés, hogy akár egy rezdülésemből is tudja, hogy most fáj, amit csinál...
Előzmény: Corte (66)
Corte Creative Commons License 2002.08.01 0 0 66
Cuvi
köszönöm, én is így gondoltam. Csak az embernek vigyáznia kell, mert egy ilyen, kicsit periferikus témában sok a fórumon az olyan alak, aki ezekből csak a durvulást vagy az obszcén vonatkozásokat látja. Különösen a méreteknél. Azért kérdeztem direkt rá erre.

Az én, illetve a mi tapasztalatunkkal nem sokat tudok hozzátenni, csak főként azt, hogy nagy-nagy türelem is kell. Én itt láttam főleg a problémát, és bár én az vagyok, nem mindig sikerült az a bizonyos elégséges tágulást elérnünk. :(
És ha bent vagyunk, akkor se mindegy az **irány**, ahogy behatolok. Van, amerre lehet, nyilván az ánusz kanyarának megfelelően, és van, amerre fájdalmas. De ezzel semmi újat nem mondtam, azt hiszem. :)

Előzmény: Cuvi (63)
kicsi_tig Creative Commons License 2002.08.01 0 0 65
megerősítelek a hsz-odban

Totál így van :))) És ha benn van, micsoda isteni érzés! És a srácnak sem rossz... gondolom :)

Előzmény: Cuvi (63)
ipril Creative Commons License 2002.08.01 0 0 64
Cuvi,
annyira szakavatott vagy!
SOk srác csinálta már Neked?
és élvezted?
és a srác?
R
Előzmény: Cuvi (63)
Cuvi Creative Commons License 2002.08.01 0 0 63
Túlságosan nagy farokkal én nem hagynám, egyszerűen képtelenség annyira kitágítani, hogy ne fájjon. Egy átlagos méretű farok pont megfelel a célnak :-).

A szakértelmet illetően van olyan pasi, aki nem elég türelmes. Esetemben azért elég sok időt igényel, amíg szájjal, nyelvvel, ujjal segédkezve kitágulok annyira, amennyire kell. És utána se lehet durrbelebumm - akár percekig is eltarthat, mire egészen mélyen magamba tudom fogadni az illető farkat.

Előzmény: Corte (62)
Corte Creative Commons License 2002.08.01 0 0 62
Cuvi
Lennél szíves ezt részletezni kicsit? Főleg a *szakértelmet*, és a *megfelelő méretű farok* fogalmakat. Van alapfogalmam mindkettőről, nem diliből kérdezem, de szeretném összevetni az én tapasztalatommal.
Előzmény: Cuvi (61)
Cuvi Creative Commons License 2002.08.01 0 0 61
Én is élvezem, megfelelő méretű farok és megfelelő szakértelem esetén. :-)
genyanya Creative Commons License 2002.08.01 0 0 60
Akár.:) Bár ilyen eddig csak egyszer volt...
Előzmény: Törölt nick (59)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.01 0 0 59
akár szendvicsben is?
Előzmény: genyanya (58)
genyanya Creative Commons License 2002.08.01 0 0 58
Vannak lányok, akik élvezik. Pl. én...:))
esmehen Creative Commons License 2002.07.30 0 0 57
Volt már rá példa, hogy elélveztem anális szex közben...Húúúúh, az csodálatos volt!!!Tehát, igen élvezik a lányok az análist!!!
Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.30 0 0 56
Én úgy vettem észre, hogy igen.
Sőt, én is élvezem.
B_Maca Creative Commons License 2002.07.30 0 0 55
Én nagyon élvezem, de csak akkoz, ha már be vagyok indulva alaposan !
Meg aztán attól is függ, hogy a partner mennyire érzi.
Amúgy a hagyományom technikával is teljesen meg vagyok elégedve, korábban is voltak próbálkozásokm, a legutóbbi barátom viszont rászoktatott.
Na, megyek vissza dolgozni !
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.14 0 0 54
Mert ebben sem lehet általánosítani.
Előzmény: liberátor (53)
liberátor Creative Commons License 2002.06.14 0 0 53
Egyre offabbak vagytok.

Átolvastam e témában néhány korábbi topicot és hát nem egyértelmü, hogy élvezik-e a lányok vagy sem.
Ezért lenne jó ide vetni néhány sort a lányok tapasztalataiból arról, hogy hogyis kell ezt jól csinálni, milyen trükköket alkalmaztak korábban.

petike23 Creative Commons License 2002.06.13 0 0 52
> schlingensief válasz erre | adatok | e->

> viszont az tény, hogy a testápolószerek
> alapanyagai ugyanabból a nyersolajból
> származnak, amibôl a benzin készül,

a muanyagok es muszalak is nyersolajbol keszulnek, megis van egy apro kulonbseg a sapkam, meg egy liter nyersolaj kozott, nemde?!

IMHO ilyen celra (amirol a topic szol ;) legjobbak a direkt erre a celra keszult sikositok (na es a babaolaj :)

Udv: Petike23

1 magyar Creative Commons License 2002.06.13 0 0 51
De én pont azt írtam, hogy a 1 l benzin drágább, mint 1 l repceolaj.
(na jó, nem az előállítása - azt nem tudom -, de a beszerzési ára)
Előzmény: schlingensief (48)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!