Keresés

Részletes keresés

nyakfogom Creative Commons License 2015.06.13 0 0 6544

A számot elírtam,a jó adat 600 000

Előzmény: nyakfogom (6532)
nyakfogom Creative Commons License 2015.06.13 0 0 6543

Kedves mama 35 vagy 1000 támogatót tüntettél el.

Nagyobb figyelmet kérünk.

 

 

ELÉRTÜK AZ 1600-AS LÉTSZÁMOT

 

AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉST TÁMOGATJÁK:

 1.Toprongy 1

 2.mama 35

 3.Fehér Andrea

 4.Baruka

 5.10 R

 6.BAUmagnélküli

 7.Kres 58

 8.tegzi 235

 9.okoskodó

10.jjulika                                                                        

11.mező

12.Mindmegette +6

13.fószer 57

14.baumagkirálylány

16.baumagkár

17.juhlaci

18.F.zoltán

19.Nanderzon

20.Baumagoss

21.Kempf Gyula

22.FA 18

23.bassus

24.micimackó

25.GabiZepter

26.Az elnök

27.Anna Sashegyi

28.Alfina 63

29.Aron Nagy 007

30.cp75pp

30.kalandor 123

31.tüskéskaktusz

32.magg 73

33.pumukli 1948

34.Reinkarnált

35.jósvafő

36.Törpefenyő +100 fő

37.egyesületek

38."666"

39.micimackó 513

40.bassus

41.Balambér 02

42.tegzi 235

43.Bawa Hé

44.208 D

45.károsult 2015

46.Whale

47.Sopronmag 

49.nyakfogom

50.Füredi Nándorné

51.           m é g  k i a d ó 

52.Simon Sándorné és családja

53. k  i  a  d  ó 

54. k i a d ó           

55.Csendes lívia

56.Csendes András

57.Varga Miklós

58. Tóthné Kovács Krisztina és családja is csatlakozik

59.Arató János

59.Horváth Tihamér +100 fő

60.Gimesi Györgyi és családja

61.Szántai Klára

62.Tóthné Kovács Krisztina és caládja

63.Magg 73  plusz 53 fő

64.Juhász Barnabás  6 fő 

64.Ivék Gyuláné
65.Szántai Istvánné és családja
66.Füredi Nándorné
67.fazekas Mihály
68. Judit Kisné Vörös
69. Dr. Rédei József
70. Dr. Rédei Józsefné

71.Barabás Józsefné +800 fő Zala és környéke  

72.P.Ferenc és neje

73. Csáti Margit és népes családja

74.Aratóné Krausz Éva                                                                 

75.Radóné Hohner Mária 1 fő

76. Papp György

77. Papp Györgyné

78.Németh Zoltánné

79.Németh Tamás

80.Németh Dánielné

81.Keglovics Zoltánné

82.Mágel Györgyné

83.Dedici+6 fö

84.Fekete Nándorné + 500 fő

 

ELÉRTÜK AZ 1600-AS LÉTSZÁMOT

Előzmény: mama 35 (6537)
nyakfogom Creative Commons License 2015.06.13 0 0 6542

Kérem az egyesületeket, a Dr Lenkovics Barnabás  által 2004 nov 25.-én Kossuth Rádióban  elmondottakat légyszíves küld el nekem.Előre is köszönöm.

nyakfogom Creative Commons License 2015.06.13 0 0 6541

Támogatom

Előzmény: GabiZepter (6538)
egyesületek Creative Commons License 2015.06.13 0 0 6540

Mint már sokszor jeleztem, rendelkezésemre áll a 2003 óta  számtalan médiában közreadott, baumag ügyekkel foglalkozó hang, video és írott dokumentum is. 

Ezeket mind saját elhatározásom alapján mentettem le saját adathordozóimra.

Természetesen összefüggéseiben is részletesen tanulmányoztam és elemeztem az ezekből levonható következtetéseket, hogy a kártalanításhoz egyszer valakinek segítségül lehessek.

Miután nyakfogom nick társunk megadta itt saját elérhetőségét rajta keresztül lehetőséget biztosítok ezen dokumentumok hozzáféréséhez, természetesen elektronikus adatmegosztás módszerével.

 

Ez esetben a Dr Lenkovics Barnabással összefüggésben (nem a korábbi TV-s interjú) nem árt meghallgatni a 2004 nov 25 -i Kossuth Rádióban az ombudszman úr által elmondottakat. Én óvakodnék olyan elvárástól, hogy mostani közjogi méltósági minőségében bármiben is meg fog nyilvánulni Baumag károsulti ügyben. 

 

Ezt az interjút feltöltöttem a Baumag károsulti csoport facebook oldalára.

 

Egyebekben partalan, egymást ostorozó, fikázó vitákban a továbbiakban nem kívánok itt részt venni.

A fontosnak ítélt információkat természetesen továbbra is megosztom a nagyra becsült károsult társaimmal, ha lesznek ilyenek.

 

 

 

 

 

Előzmény: nyakfogom (6523)
BARUKA Creative Commons License 2015.06.13 0 0 6539

Egyelőre a távolság miatt rád bízom a tárgyalást a magam nevében is, teljesen megbízom benned, és elfogadom a döntésedet!

Előzmény: GabiZepter (6538)
GabiZepter Creative Commons License 2015.06.13 0 0 6538

Tisztelt Károsult Társak!

 

Ahogyan azt már Barnáné Hervert Adrienne is jelezte, lehetőség van egy konzultációra az általa ajánlott ügyvédnővel, dr. Stefankovics Ildikóval, aki a Q ügyben is jelentős segítséget nyújtott a károsultaknak.

 

Meg kellene határozni egy helyet és időpontot, amikor, és ahol a találkozó létrejöhet. Adriennek hétköznap 13 és 15 h lenne jó, és természetesen egyeztetünk az ügyvédnővel is, szóba jöhet szombat vasárnapi időpont is.

 

 

Szeretnénk tudni, hogy hányan jönnének el, mivel ez a hely kiválasztása szempontjából fontos lenne. A viszonylag könnyű elérhetőség mindenképpen szempont.

Lehet itt is jelentkezni, ill. nálam privátban a facebookon.

 

A konzultáció természetesen kötelezettség és díjmentes.

mama 35 Creative Commons License 2015.06.13 0 0 6537

AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉST TÁMOGATJÁK:

 1.Toprongy 1

 2.mama 35

 3.Fehér Andrea

 4.Baruka

 5.10 R

 6.BAUmagnélküli

 7.Kres 58

 8.tegzi 235

 9.okoskodó

10.jjulika         EZT A LISTÁT MINDEN KÁROSULT BŐVÍTSE,IGY GYORSABBAN NÖVEKSZIK

11.mező

12.Mindmegette +6

13.fószer 57

14.baumagkirálylány

16.baumagkár

17.juhlaci

18.F.zoltán

19.Nanderzon

20.Baumagoss

21.Kempf Gyula

22.FA 18

23.bassus

24.micimackó

25.GabiZepter

26.Az elnök

27.Anna Sashegyi

28.Alfina 63

29.Aron Nagy 007

30.cp75pp

30.kalandor 123

31.tüskéskaktusz

32.magg 73

33.pumukli 1948

34.Reinkarnált

35.jósvafő

36.Törpefenyő +100 fő

37.egyesületek

38."666"

39.micimackó 513

40.bassus

41.Balambér 02

42.tegzi 235

43.Bawa Hé

44.208 D

45.károsult 2015

46.Whale

47.Sopronmag 

49.nyakfogom

50.Füredi Nándorné

51. Vörös Lajosné

52.Simon Sándorné és családja

53.Varga József

54. k i a d ó           

55.Csendes lívia

56.Csendes András

57.Varga Miklós

58. Tóthné Kovács Krisztina és családja is csatlakozik

59.Arató János

59.Horváth Tihamér +100 fő

60.Gimesi Györgyi és családja

61.Szántai Klára

62.Tóthné Kovács Krisztina és caládja

63.Magg 73  plusz 53 fő

64.Juhász Barnabás  6 fő

BAUmagnélküli Creative Commons License 2015.06.13 0 0 6536

pontosítok:...amely piaci termékek  pedig itt védettek voltak: a törvény hatálya alá tartozó kártalanítási körbe bevont, BEVA által védett pénzpiaci termékek...(mert a BAUMAG szövetkezeti üzletrész, --mint 2003 októberében nyilvánosságra került-- nem volt sem OBA, sem BEVA védett az akkori hitelintézeti törvény szerint, sőt nem volt az akkori PSZÁF általi állami felügyelete sem, sőt egyes elemzők még azt is vitatták, hogy egyáltalán befektetés volt-e?...tájékozatlanságunkat kihasználva az állami felelősök hagyták, hogy a rabló hiénák még a csontjainkat is szétrágják!!)... 

Előzmény: BAUmagnélküli (6535)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2015.06.13 0 0 6535

Ha a Quaestor és a többi ügy miatti banki beadványt elkaszálja az Alkotmánybíróság, akkor a Parlament jogtalanul hozta létre a kártalanítási alapot, amelyből most még minket kihagytak. Ha jóváhagyja a törvényt az AB, akkor a kártalanítás nekünk is jár, mivel a botrányos portfoliók fele ugyanúgy nem volt BEVA védett mint a BAUMAG szövetkezeti üzletrészként működtetett, de valójában fix kamatokkal és fix futamidőkkel kezelt ("bank") betétjei!... amely piaci termékek  pedig itt védettek voltak, azok nem harmincmillió forintig (százezer euróig), hanem csak hatmillió forintig (húszezer euróig) voltak védettek! Ez is nagy különbség, főleg ha korábban nem volt védett befektetés a tervezett kártalanítás tárgya, csupán utólag minősítették azzá! Elfogadhatatlan lenne, hogy az állami intézmények és kormánytisztviselők önmagukat kártalanítják, a sok kisnyugdíjast pedig eltiporják!...Ehhez per sem kell!...

Előzmény: tüskéskaktusz (6531)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2015.06.13 0 0 6534

Az eddigi mérlegünk alapján nemcsak a BAUMAG-ba befizetett megtakarításaink és annak 12 évi késedelmi kamatát veszítettük el, hanem a felszámolónak átadott további 1%-ot, és az Egyesületbe befizetett 10 évi tagdíjunkat is...rosszmájú karörvendők mondogatják is: csak így tovább...

Előzmény: jjulika (6533)
jjulika Creative Commons License 2015.06.13 0 0 6533

Én sem értek sok mindent ,de egy tény mély nyomot hagyott bennem az "Egyesülettől" a NEM ,igy nagy betűkkel,hogy egyesületben,vagy anélkül,itt a 12 ezer embernek aki elérhető egyet kell értenie,hogy megakarjuk kapni a jogosan járó pénzünket,nem kaszinóztunk-takarékoskodtunk, tisztességes keresetünket leadózva raktuk be oda amit a törvény nem tiltott,miért ez a félremagyarázás?  Kinek az érdeke,hogy ne haladjunk előre ??Ha valaki nem segítő szándékkal van,legalább ne hátráltassa akik el akarják érni,hogy hozzá juthassunk a jogos követelésünkhöz! 

Előzmény: GabiZepter (6528)
nyakfogom Creative Commons License 2015.06.12 0 0 6532

Kedves Reinkarnált.Írtad,hogy:

"Konkrétan nem értem, hogy az előzmények után , most már hová fogjuk eljuttatni az aláírásainkat, KITŐL, MIT FOGUNK KÖVETELNI. Nagyon szeretném tudni !"

 

Nincs kész receptem, a regényt közösen kell megírnunk,ha van ötletünk,motivációnk,kapcsolatunk stb.

 

Én is szeretném előre látni a végső megoldást.Elképzeléseim:

1.Sokszor leírtam,hogy az aláírások erejét Seres Mária előttünk már bebizonyította.Ezt a hírt én

az ATV-n hallottam először. Nem hittem el,ezért felhívtam Serest, aki akkor éppen

Mátraverebélyen volt  polgármester.Elmondta,hogy először hitelesíttette a népszavazáshoz szükséges gyűjtőíveket,aztán egy szál magában kiállt az

utcára egy vasalódeszkával/én itt erről egy képet is feltettem/.Igy gyűjtött össze 600 aláírást,azzal kapcsolatban, hogy a képviselők ne hasra ütéssel vegyék fel a költségtérítéseiket,hanem számla

ellenében.Ezt a célját népszavazás nélkül is elérte.Mi sem akarunk népszavazást

Nem hiszem ,hogy előfordult valaha is a világtörténelemben,hogy egy gyenge-de erősen motivált-

nő 263 képviselőt két vállra fektetett.

2.A gyűjtőívet alakilag létre kell hozni.Ezt Dobross ügyvéd telefonon megígérte.

3.Zalai Hírlapban egy cikk lesz arról,hogyan megy a gyűjtés.

 Ennek az esélyét kizárólag a polgármesteri hivatalokon keresztül látom legegyszerűbben

 megvalósíthatónak.

 Ezért eddig 8 polgármestert szondáztam,közöttük Rogán Valériát/Ö  Rogán

 Antal nővére/,azt mondta ,hogy csak küldjem az íveket,Ö aláíratja.Hisz nekik ez nem nagy

 munka,de ha csak 1 emberen segít ezzel az önkormányzat,az nekik is szavazatot jelent majd.

4.Egy jogász minél több/100/ helyre eljuttat minden szükséges anyagot..Első az alkotmánybíróság,Lenkovics miatt.

 

Előzmény: Reinkarnált (6519)
tüskéskaktusz Creative Commons License 2015.06.12 0 0 6531

Az alkotmánybíróságnak elment az anyag, Még nem járt le a 30 nap. Visszaigazolták, hogy mit fognak írni a jövő zenéje. Nem értem egyes embereket, miért kell azokat ostorozni akik dolgoznak, teszik saját önszántukból, hogy a Baumag ügy előbbre jusson és pénzünkhöz jussunk. Ha ezekkel a beadványokkal nyerünk, ez mindenkire vonatkozni fog. Független attól, hogy egyesületi tag vagy sem. Már párszor elmondtam én sem vagyok egyesületi tag, de sokat segítettem az egyesületnek. Az egyesület nem is vitatja. Nem egymásra mutogatni kiabálni kell. Egy hajóba ülünk, és mindenkinek az evezőt egyfelé kell húzni.Ezt vegye mindenki tudomásul. A bomlasztókat, mert van egypár azt el kell hallgattatni.

Előzmény: nyakfogom (6524)
GabiZepter Creative Commons License 2015.06.12 0 0 6530

Tisztelt Reinkarnált!

 

 

 

Többen nem értjük az Ön mondandójának lényegét. 

 

Amit én, személy szerint eddig tettem, azt minden károsultért tettem, és nem tettem különbséget egyesületi tag és nem tag között. Értsd: a magam nevében beszélek mindenhol, de teljesen nyilvánvaló, hogy ha elérek valamit, az nem csak rám lesz érvényes.

 

Ezért is érthetetlen, hogy Ön miért is szégyenkezik miattam? Azokat a lépéseket, amiket mostanában megtettem, Ön is megtehette volna eddig bármikor.

 

 

De semmi gond, a jövőben majd listát vezetünk azokról, akik, ha mégis bármilyen akcióm/akciónk eredményre vezetne, mégsem kérnek a visszakapott pénzből.

Csak kérem, hogy időben jelezzék.

Előzmény: Reinkarnált (6529)
Reinkarnált Creative Commons License 2015.06.12 0 0 6529

Sajnálom, hogy nem érti, hogy miről szól az előző hozzászólásom. Ezért aztán a mondanivalómat az ellenkezőjére magyarázza. Na mindegy, Ön erre bármit válaszolna, én arra már nem reflektálok.

Előzmény: BARUKA (6527)
GabiZepter Creative Commons License 2015.06.12 0 0 6528

Kedves Baruka!

 

 

Egyetértek azzal, amit leírt.

 

Sokszor az a benyomásom, hogy mintha nem is ugyanazokat a szövegeket olvasnánk, vagy valaki/valakik nem beszélnek, írnak, olvasnak magyarul, és mégis kényszert éreznek arra, hogy ide irogassanak.

 

De vajon ezeknek a mellébeszélő, szándékosan félreértelmező, kezdeményezéseket fikázó, háttérből revolverező ötlet gyilkosoknak, arctalan fantomoknak mi is lehet a célja?

Előzmény: BARUKA (6527)
BARUKA Creative Commons License 2015.06.12 0 0 6527

Ön valamit nagyon félre értelmez! Eredendően együttes fellépést sürgettünk , de ha jól emlékszem az "elnök" részéről jött a megkülönböztetés és kioktatás! Az egyesületen kívülről jött az ötlet "nyakfogom" részéről, mi sokan melléálltunk, aki akar bárhonnan továbbra is csatlakozhat! Nem érdekel bennünket hogy az egyesület kit milyen alapon képvisel avagy nem! Mi kb. 11ezer nem egyesületi tag a BAUMAG károsultak mindegyikéért emelünk szót, mert ÍGY KORREKT! Gabi Zepter meg nagyon sokat tett ennek érdekében, így többek között önért is, nem kell hogy helyette restellkedjen, tegye azt önmagáért!

Nincs szükségünk újólag az egyesület nem egyesület széthúzó, bomlasztó  megjegyzésekre! Szíve-joga oda állni, azt támogatni akit akar!

Előzmény: Reinkarnált (6525)
GabiZepter Creative Commons License 2015.06.12 0 1 6526

Tisztelt Tállai András Államtitkár Úr!

 

A közelmúltban, a Parlamentben Schmuck Erzsébet LMP-s képviselő interpellációt intézett Önhöz a Baumag károsultak ügyében.


Mivel a felszólalásra fordítható idő nem tette lehetővé, hogy a Baumag károsultak levelét teljes terjedelemben felolvassa, szeretném azt ezen a fórumon eljuttatni Önhöz.

 

 

Ahogyan Schmuck Erzsébet sem, úgy én, mint Baumag károsult sem tudom az interpellációra adott válaszát elfogadni.

 

Kérem, hogy ügyünkkel érdemben foglalkozni szíveskedjen, mivel a Baumag zavartalanul működhetett az első Fidesz kormány teljes ciklusa alatt is, így az Önök felelőssége a kialakult helyzetért legalább olyan súllyal esik latba, mint az MSZP-é.

 

Ezért, igenis van realitása annak, hogy egy több mint tíz éves történetet a jelenlegi kormányon (is) számon kérjünk annál is inkább, mivel nem érthető, hogy a Quaestor ügy Ön szerint mitől olyan különleges eset, hogy megoldásának érdekében törvényt hoznak, mert egyébként, ha nem teszik, több mint 30 E embernek nem jutott volna semmilyen kártalanítás. Mi pedig mind ebből nemhogy kimaradunk, hanem Önök folyamatosan csak MSZP felelősségét hangsúlyozzák.

Az országgyűlés többsége a mi esetünkben miért nem gondolja ugyanazt, mint a Quaestor ügy esetében?

 

Mielőtt a jövőbe tekintenek, oldják meg a múlt, még mindig megoldásra váró kérdéseit!

Előzmény: GabiZepter (6496)
Reinkarnált Creative Commons License 2015.06.12 0 0 6525

T. Gabi Zepter !

 

Megértem az Ön indulatát. A különbség abból adódik, hogy  Egyesületek nyilatkozatait , talán mindenki, de mi is másképpen értelmezzük. Mert én például abból  indulok ki, hogy mivel - öntől eltekintve,- általában nem vagyunk tagok, nyilvánvalóan nem várhatjuk el ugyanazt a képviseletet, mint ami a tagoknak jár. Ez sok mindent megmagyaráz Egyesületek nyilatkozataiból.  Az ÖSSZEFOGÁS viszont mindkét csoportnak az ügyét  célra vezetné, de sajnos eddig a partnerség nem tudott érvényesülni. Azt állítom, hogy EGYÜTT , párhuzamosan mindkét módszert folytatni kell, mert amikor az egyik célt ér, akkor mindkét csoport egyformán kárpótláshoz juthat. Egyik nem zárja ki a másikat !! Én megértem egyesületek álláspontját, de célba csak akkor juthatunk, ha egyesületek is megérti a miénket. Kíváncsian várom Egyesületek véleményét a kérdésemre , amit 6519-es hozzászólásomban feltettem.

Előzmény: GabiZepter (6521)
nyakfogom Creative Commons License 2015.06.11 0 0 6524

Ugyanis amit az alkotmánybíróság mond,az szentírás a kormány,
az egész parlament,és az alatti az összes bukfencjancsi számára.
Azért a bukfencjancsik is kapnak anyagot,hogy gyorsabban
glédába állhassanak,nehúzzák tovább az időt,
elég volt ebből a 20 éves kiherélt állapotból.

nyakfogom Creative Commons License 2015.06.11 0 0 6523

Lenkovics Barnabás 2004-ben az állampolgári jogok országgyűlési biztosaként

a hatóságok mulasztásait ostorozta baumag ügyben.

Most Ő az alkotmánybíróság elnöke.

Amikor  elegendő aláírást gyűjtöttünk össze,akkor fontossági sorrendben

legelső helyen Ő áll,akinek igényünket eljuttatjuk.

Reméljük a véleményét nem változtatta meg,ez pedig több mint főnyeremény

lenne a számunkra.

nyakfogom Creative Commons License 2015.06.11 0 0 6522

A felszámoló jogásza Dobossi István-Ö vetette annó zár alá a Wortmann-féle vagyont-telefonálásunk során

mondott egy érdekes mondatot:

az EU a tisztességes eljáráshoz fűződő jogot 3 évben jelöli meg.Hát esetünkben ezt az időt a magyar joggyakorlat

6.6-szeresen túllépte.

GabiZepter Creative Commons License 2015.06.11 0 0 6521

Tisztelt Reinkarnált!

 

 

Nem tudom, hogy Ön mit érez és mit nem, én csak idéztem egyesületek 6437 sz. hozzászólásából szó szerint, Ön is megtekintheti az idézett hozzászólást.

 

A hozzászólásból pedig azért idéztem szó szerint, mivel egyesületek az építő jellegű javaslatokat látná a maga részéről szívesen, és az arroganciát, aminek ő sincs híján, pedig visszautasítja.

 

Azonban más kezdeményezését ő is leszólja, mégpedig nem is akárhogyan.

Az építő jelleg, sehol nem világlik ki 6509-es hozzászólásából sem, én nem tudom, hogy ezt Ön honnan olvasta ki? A segítő szándék nyakfogom részéről nyilvánul meg folyamatosan, nem egyesület részéről.

 

Aki valóban segíteni akar, az megteszi a saját glóriájának fényezése nélkül is.

Nem kell valakit a földbe döngölni, hogy azután felemelhesük.....

 

A következetesség pedig szerintem elementáris erény.

 

Röstelkednie pedig az én hozzászólásom miatt egyáltalán nem kell, erre én nem kértem.

Én vállalom mindenért a felelősséget, amit én tettem.

 

Ha mindenki ezt tenné, nem itt tartanánk.....

Előzmény: Reinkarnált (6519)
nyakfogom Creative Commons License 2015.06.11 0 0 6520

Ezt a regényt írjuk közösen.

Csak abban hiszek szilárdan-a Seres példa alapján-hogy világrengető bombaerő

lakozik az aláírásgyűjtésben.

Persze 1 aláírás,és 1 millió között az eltérés milliószoros.

Az aláírásgyűjtés 100%-ban a mi kezünkben van,idegenek akaratától független.

Csak rajtunk múlik mit kezdünk vele,nézegetjük,vagy végrehajtjuk.

 

 

Előzmény: Reinkarnált (6519)
Reinkarnált Creative Commons License 2015.06.11 0 0 6519

Nagyon köszönöm , és messzemenően támogatom nyakfogom 6512-es bejegyzését. Annál is inkább, mert röstellem GabiZepter 6510-es megnyilvánulását. Én nem úgy érzem, hogy egyesületek úgy szólalna meg, ahogy azt Ő, és egyesek leírták. Én a segítő szándékot tapasztalom. Erre pedig óriási szükségünk van, mert sajnos az amúgy is reménytelennek látszó ügyünkben nagyon ránk fér a szakmai, hozzáértő segítség !  Persze, a hibát ott látom egyesületekkel kapcsolatban, hogy nemrégen egy olyan nyilatkozat jelent meg itt, ami jogosan keltette fel a bizalmatlanságot : azt állította egyesületek, (vagy az Elnök, erre most nem emlékszem ) hogy az Egyesület jövőbeni pernyertessége esetén csak az Egyesületi tagok részesülhetnek kártérítésben. A kártérítéshez való jogot nem lehet csak Egyesületi tagokra alkalmazni ! Az nem fosztja meg a nem egyesületi tagokat az ugyanolyan alapon keletkezett joguktól ! AKKOR HOGY IS VAN EZ ? Kérem egyesületeket, hogy erősítsen meg ebben, mert NAGYON MÉLTATLAN és NAGYON KÁROS, HA A KÉT CSOPORT EGYMÁSSAL SZEMBE MEGY !! Ha képtelenek vagyunk összefogni, akkor (megérdemeljük a sorsunkat )   Ezt ne tessék szó szerint érteni, nem úgy gondolom, csak képletesen.  Bevallom,(ez már úgyis kiderült ) hogy nem vagyok Egyesületi tag. MINDENKINEK KÖSZÖNÖM, aki tett, és tesz valamit a közös érdekünkben . Konkrétan nem értem, hogy az előzmények után , most már hová fogjuk eljuttatni az aláírásainkat, KITŐL, MIT FOGUNK KÖVETELNI. Nagyon szeretném tudni !

Előzmény: nyakfogom (6512)
nyakfogom Creative Commons License 2015.06.11 0 0 6518

AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉST TÁMOGATJÁK:

 1.Toprongy 1

 2.mama 35

 3.Fehér Andrea

 4.Baruka

 5.10 R

 6.BAUmagnélküli

 7.Kres 58

 8.tegzi 235

 9.okoskodó

10.jjulika                                                                        

11.mező

12.Mindmegette +6

13.fószer 57

14.baumagkirálylány

16.baumagkár

17.juhlaci

18.F.zoltán

19.Nanderzon

20.Baumagoss

21.Kempf Gyula

22.FA 18

23.bassus

24.micimackó

25.GabiZepter

26.Az elnök

27.Anna Sashegyi

28.Alfina 63

29.Aron Nagy 007

30.cp75pp

30.kalandor 123

31.tüskéskaktusz

32.magg 73

33.pumukli 1948

34.Reinkarnált

35.jósvafő

36.Törpefenyő +100 fő

37.egyesületek

38."666"

39.micimackó 513

40.bassus

41.Balambér 02

42.tegzi 235

43.Bawa Hé

44.208 D

45.károsult 2015

46.Whale

47.Sopronmag 

49.nyakfogom

50.Füredi Nándorné

51.           m é g  k i a d ó 

52.Simon Sándorné és családja

53. k  i  a  d  ó 

54. k i a d ó           

55.Csendes lívia

56.Csendes András

57.Varga Miklós

58. Tóthné Kovács Krisztina és családja is csatlakozik

59.Arató János

59.Horváth Tihamér +100 fő

60.Gimesi Györgyi és családja

61.Szántai Klára

62.Tóthné Kovács Krisztina és caládja

63.Magg 73  plusz 53 fő

64.Juhász Barnabás  6 fő 

64.Ivék Gyuláné
65.Szántai Istvánné és családja
66.Füredi Nándorné
67.fazekas Mihály
68. Judit Kisné Vörös
69. Dr. Rédei József
70. Dr. Rédei Józsefné

71.Barabás Józsefné +800 fő Zala és környéke   EZZEL ELÉRTÜK AZ ELSŐ EZRES LÉTSZÁMOT

72.P.Ferenc és neje

73. Csáti Margit és népes családja

74.Aratóné Krausz Éva                                                                 

75.Radóné Hohner Mária 1 fő

76. Papp György

77. Papp Györgyné

78.Németh Zoltánné

79.Németh Tamás

80.Németh Dánielné

81.Keglovics Zoltánné

82.Mágel Györgyné

83.Dedici+6 fö

nyakfogom Creative Commons License 2015.06.11 0 0 6517

Kedves Dedici!

 

Csaknem 1000 főt tüntettél el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Különben köszönjük a csatlakozásodat.

Előzmény: dedicsi (6514)
nyakfogom Creative Commons License 2015.06.11 0 0 6516

AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉST TÁMOGATJÁK:

 1.Toprongy 1

 2.mama 35

 3.Fehér Andrea

 4.Baruka

 5.10 R

 6.BAUmagnélküli

 7.Kres 58

 8.tegzi 235

 9.okoskodó

10.jjulika                                                                        

11.mező

12.Mindmegette +6

13.fószer 57

14.baumagkirálylány

16.baumagkár

17.juhlaci

18.F.zoltán

19.Nanderzon

20.Baumagoss

21.Kempf Gyula

22.FA 18

23.bassus

24.micimackó

25.GabiZepter

26.Az elnök

27.Anna Sashegyi

28.Alfina 63

29.Aron Nagy 007

30.cp75pp

30.kalandor 123

31.tüskéskaktusz

32.magg 73

33.pumukli 1948

34.Reinkarnált

35.jósvafő

36.Törpefenyő +100 fő

37.egyesületek

38."666"

39.micimackó 513

40.bassus

41.Balambér 02

42.tegzi 235

43.Bawa Hé

44.208 D

45.károsult 2015

46.Whale

47.Sopronmag 

49.nyakfogom

50.Füredi Nándorné

51.           m é g  k i a d ó 

52.Simon Sándorné és családja

53. k  i  a  d  ó 

54. k i a d ó           

55.Csendes lívia

56.Csendes András

57.Varga Miklós

58. Tóthné Kovács Krisztina és családja is csatlakozik

59.Arató János

59.Horváth Tihamér +100 fő

60.Gimesi Györgyi és családja

61.Szántai Klára

62.Tóthné Kovács Krisztina és caládja

63.Magg 73  plusz 53 fő

64.Juhász Barnabás  6 fő 

64.Ivék Gyuláné
65.Szántai Istvánné és családja
66.Füredi Nándorné
67.fazekas Mihály
68. Judit Kisné Vörös
69. Dr. Rédei József
70. Dr. Rédei Józsefné

71.Barabás Józsefné +800 fő Zala és környéke   EZZEL ELÉRTÜK AZ ELSŐ EZRES LÉTSZÁMOT

72.P.Ferenc és neje

73. Csáti Margit és népes családja

74.Aratóné Krausz Éva                                                                 

75.Radóné Hohner Mária 1 fő

76. Papp György

77. Papp Györgyné

78.Németh Zoltánné

79.Németh Tamás

80.Németh Dánielné

81.Keglovics Zoltánné

82.Mágel Györgyné

83.Dedici+6 fő

kalandor123 Creative Commons License 2015.06.11 0 0 6515

Üdv Sándor

Ma telefonon hívni foglak, de ha tag vagy a skype ott is tudunk beszélgetni.

Üdv Zoltán

Előzmény: nyakfogom (6463)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!