Keresés

Részletes keresés

Axl Creative Commons License 2000.12.21 0 0 988
Bevallom őszintén, rég nem láttam a Barcát ilyen rosszul játszani.
Elalibizték a meccset, azt hitték, bármilyen játékkal nyerhetnek az Alaves ellen. De ez nem így volt, hihetetlen mázli kellett hozzá. A gólövők tették a legkevesebbet azért, hogy győzzön a csapat, be kellett volna helyettük hozni Alfonsót, Dant, de la Penát, de hát egy edzőnek max. 3 cseréje van. Én teljesen le vagyok töve, ez nem AZ A BARCA...
Nem kell 6 világklasszis, elég két jó védő és egy jó csatár+1 kapus, pl. Nesta, Cannavaro és Saviola, a kapuba pedig jó Dudek, Toldo de állítólag Cordoba is figyelemreméltó.
A sajnálatos az, hogy a Barcában a motiváció teljes hiányát lehetett észrevenni.
1 EMBER TEJJESÍTMÉNYÉT LEHET KIEMELNI: MARC OVERMARSÉT. Minden elismerésem az övé, amíg a társak (egytől egyig, még Simao is) alibiztek, ő jól játszott, és ami ennél is fontosabb, végigküzdötte a mérkőzést.
A góljaink egyébként szabályosak voltak, a 3. sem volt les, de Kluiverttől én többet várnék el, mint hogy először 4 méterről, majd 3-ról belelőjje a labdát a kapusba. Igaz, másodszorra gól lett, de ez nem rajta múlott. Ha nem lenne ilyen fiatal és tehetséges, illetve nem láttam volna őt fantasztikusan játszani, azt mondanám, húzzon el ő is, mint Petit (2. legaktívabb Barcás, ez azért sejtet valamit...), Dutruel, Dani, Alfonso, Zenden és Litmanen. Ők nem valók a Barcába.
Nagyon csalódott vagyok, mert ezt a meccset megnyerhettük volna 8-0-ra is, ha nem alibizik el. Nevetséges.
ÉS SERRA FERRERT RÚGJÁK MÁR KI, HÁT NEM IS HISZEM EL, HOGY GASPART NEM VESZI ÉSZRE, HOGY EZ NEM EDZŐ! NEM CSAK A MENTLITÁSSAL VOLTAK GONDOK, HANEM AZZAL IS, HOGY A CSAPAT EGYSZERŰEN NEM TUDTA, MIT JÁTSZIK. Nyilasinak mindenben igaza volt.
Lesz ez jobb is, de csak az újakkal...
HAJRÁ BARCA!

Itep Creative Commons License 2000.12.21 0 0 987
Egyetértek Jordi Culéval!!!
G. Peti Creative Commons License 2000.12.21 0 0 986
10
G. Peti Creative Commons License 2000.12.21 0 0 985
Szép lasssan
G. Peti Creative Commons License 2000.12.21 0 0 984
HAJRÁ BARCA!
G. Peti Creative Commons License 2000.12.21 0 0 983
Ha a Vasasnál nem jött össze a 4000, itt összejön az 1000!
Jordi Culé Creative Commons License 2000.12.21 0 0 982
Jóvanna, úgy látszik, én egy türelmes ember vagyok.
Meg sok ideje nem is láttam Barcelona meccset. Most viszont tényleg elegem lett.
totelcamp Creative Commons License 2000.12.21 0 0 981
Mikor mondtam én már ezeket? Nem akarok nagyképű lenni, de mindezt én már 2 hónapja hangoztatom, de te mindig ellentmondtál, hogy jó ez így, ahogy van. Ez a tököm Ferrer minden meccsen más felállítással játszik, így nem lehet. Azonkívül Dani, Alfonso, De la Peňa, Litmanen, Petit, Dutruel húzzon a halál náthás farkára.
Força Barça!!!!
Előzmény: Jordi Culé (980)
Jordi Culé Creative Commons License 2000.12.21 0 0 980
Hát, nem akarok senkit elszomorítani, de tragikusan rosszak voltunk.

A három gólból kettő hatalmas mázli volt, az utolsó meg lesgyanús. Ezzel szemben az Alavés negyed óra alatt rúgott nekünk három tök szabályos gólt. A tizenegyesükön lehet vitatkozni, de hogy amelyiket nem adták meg, az nem volt les, az tuti.
Szóval tegnap is az látszott, hogy ez a csapat közel sincs a három legjobb spanyol csapat (Valencia, RM, Depor) szintjén, szétszórt és könnyen megzavarható. Az RM egy gép, mi pedig nem. A kilencvenes évek elején ez nem így volt. Ezért úgy gondolom, hogy
- Serra Ferrernek mennie kell, kell helyette egy új, király edző.
- kell egy klubigazgató szerű valaki, olyan, mint a Madridnak a Valdano
- az elnökség nem fog elmenni a picsába, de az sem ártana
- a keretből el kell küldeni hat-hét játékost, helyettük világklasszisokat venni.
pénzünk van rá, úgyhogy félre a smucigsággal.
Na, álmodozom tovább.

Jordi Culé

totelcamp Creative Commons License 2000.12.21 0 0 979
A statisztikák alapján Rivaldo.
Előzmény: Ernesto Serra (978)
Ernesto Serra Creative Commons License 2000.12.21 0 0 978
Ki volt a legjobb? Kluivert?
Előzmény: totelcamp (977)
totelcamp Creative Commons License 2000.12.21 0 0 977
Hogy-hogy hogyan? Világklasszis játékkal!!!!

Força Barça!!!

Előzmény: Ernesto Serra (976)
Ernesto Serra Creative Commons License 2000.12.21 0 0 976
Majdnem elszórakozták a végét, de azért meg lett
Látta valaki a meccset? hogy játszott a Barca?
Előzmény: mash (974)
totelcamp Creative Commons License 2000.12.21 0 0 975
Tot el camp (plam, plam, plam!)
és un clam (plam, plam, plam!)
sóm la gent blaugrana,
tant se val d'on venim,
si del sud o del nord,
ara estem d'acord, estem d'acord,
una bandera ens agermana.

Blau grana al vent,
un crit valent,
tenim un nom,
el sap tothom:
Barça!, Barça!, Barça!

Előzmény: mash (974)
mash Creative Commons License 2000.12.20 0 0 974
Barcelona, 50.000 néző, V.: Ramírez Domingúez
Barcelona: Reina - Sergi (Petit, 11.), F. de Boer, Luis Enrique (Simao, 46.), Gabri - Cocu, Gerard, Guardiola, Rivaldo - Overmars, Kluivert.
Alaves: Herrera - Contra, Karmona, Begóna (Magno, 55.), Téllez - Desio, Geli, Tomic (Alonso ,45.), Cruyff (Pablo, 73.) - Javi Moreno, Astudillo.
Gól: Rivaldo (3., 60.), Kluivert (65.), ill. Javi Moreno (75.), Magno (77.)
Sárga: Karmona (20.), Contra (47.), Reina (75.)
Piros:

3. p.: A Barcelona Rivaldo révén megszerezte a vezetést. 1-0.

6. p.: Javi Moreno próbálta meglepni a kapus Reinát, lövése azonban a kapu mellé szállt.

12. p.: Sergi megsérült, nem tudta folytatni a játékot. Helyére Petit állt be.

15. p.: Rivaldo passzáról Luis Enrique csak centiméterekkel maradt le.

20. p.: Karmona kapott sárgát Overmars buktatásáért.

22. p.: Guardiola próbálkozása szállt az Alavés kapuja fölé.

27. p.: Tellez került helyzetbe, de végül Reina kezébe lőtte a labdát.

30. p.: Guardiola adott remek passzt Kluviertnek, ő azonban nem találta el jól a labdát.

34. p.: Overmars kereste Kluviertet a labdával, de Herrera védett.

36. p.: Geli passzolt Ibon Begonának, ő azonban a kapu mellé lőtt.

41. p.: Tomic távoli lövése épp hogy elkerülte Reina kapuját.

44. p.: Luis Enrique szedte el a labdát Cruyff-tól, lövését azonban Reina védte.

46. p.: Cserélt a Barcelona. Luis Enrique helyére Simao állt be.

47. p.: Contra kapott sárgát buktatásért.

49. p.: Rivaldo került helyzetbe, de rosszul találta el a labdát.

50. p.: Tomic esett el a tizenhatoson belül, a játékvezető szerint azonban nem történt szabálytalanság.

53.p.: Javi Moreno cselezett a kapuval szemben, majd Tomichoz passzolt, aki azonban a kapu mellé lőtt.

58. p.: Contra indult meg a jobb oldalon, beadására azonban nem érkezett ember.

59. p.: A frissen beállt Magno óriási helyzetet hagyott ki.

60. p.: A másik oldalon Rivaldo nem hibázott. 2-0.

62. p.: Overmars passzáról Kluviert maradt le.

65. p.: Rivaldo cselezett a kapuval szemben, majd Kluviertnek passzolt, aki a kapus mellett laposan a sarokba lőtt. 3-0.

69. p.: Overmars lőtt távolról, de Herrera hárított.

75.p.: Reina buktatta Contrát, így tizenegyeshez jutott az Alavés. Javi Moreno értékesítette a büntetőt. 3-1.

77.p.: Még két perc sem telt el, és újra csökkentette hátrányát az Alavés: Javi Moreno passzából ezúttal Magno talált be a Barcelona kapujába. 3-2.

78.p.: Contra távoli lövését Reina védte.

85.p.: Alonso buktatta Gabrit.

87. p.: Újabb gólt lőtt az Alavés, ezt azonban a bíró kezezés címén érvénytelenítette.

90.p.: Magno távoli lövése a kapu fölé szállt.


mash Creative Commons License 2000.12.20 0 0 973
Barcelona 3 - 2 Alaves
Tyler Creative Commons License 2000.12.20 0 0 972
De. Esetleg középpályás.
Előzmény: Itep (971)
Itep Creative Commons License 2000.12.20 0 0 971
Van Bronckhorst nem védo???
Axl Creative Commons License 2000.12.20 0 0 970
1-0 ide, gól:Rivaldo.
Sergi megsérült, helyére Petit jött be.
Axl Creative Commons License 2000.12.20 0 0 969
Totel, betegre röhögtem magam azon, amit az "5 legunszimpatikusabb futballista"-topicba írtál.
Főleg az tetszett, hogy Janckert "technikailag megyei szintű"-nek tituláltad. Meg az Effenbergre írt indiklásod. :))))
Axl Creative Commons License 2000.12.20 0 0 968
20.30, Sport1, Barca-Alaves!!!
Forza Barca!!!
Axl Creative Commons License 2000.12.20 0 0 967
Idézet Figótól:
"Az emberek nem tudják, miért hagytam ott a Barcát".
-Miért nem mondod el?-kérdem én.
Egy francia lapnak adott interjúból.
-"Majd egyszer, ha eljött az ideje, elmondom."
-Lehet, hogy mégsem akarta otthagyni a Barcát?
Egy "A Színes Sport" által közölt cikkből.
Egyébként miért nem örül egyetlen Madridi mezben szerzett góljának sem?
Látjátok az arckifejezését egy-egy gólja után? A Barcában még nem így nézett ki.
Egyébként a téma lerágott csont, az igazságot úgysem tudjuk meg 1-2 éven belül.
BARCA!
Axl Creative Commons License 2000.12.20 0 0 966
Hát elég idegtépő meccs volt ez a Rayo elleni 2-2.
Rúgtunk 3 kapufát, először Simao lövése, majd Kluivert emelése, végül Overmars 45 méterről kapura küldöttcsodálatos lövése csattant a lécen. És még egy meg nem adott tizenegyest is kiharcoltunk.
A védőnégyes összetétele a sok sérülés miatt elég érdekes volt: Petit, F. de Boer, Gabri és Sergi... Gerard gólja gyönyörű volt, egy 17-20 méteres lövésből született. F. de Boer szöglet után talált a kapuba, aztán csinált egy tizenegyest.
Az Alaves elleni meccset 20.30-kor a Sport 1 élőben adja.
FORCA BARCA!
Azért, hogy legyen min röhögni: Ivan Campo megint majdnem öngólt fejelt.
Ezt a Wolfsburgit én sem ismerem, de én már nem is foglalkozom az átigazolási ügyekkel, Figo után már csak annak hiszek, akit Barca-mezben látok.
Például egyelőre Gabri sem ment el a Marseille-be.
Egyébként ma hallottam egy jó idézetet azex-Barcás Dugarrytól (az egyik osztálytársam olvasta): " Egyetlen ember van, akivel nem vagyok képes egy helyen tartózkodni: Luis van Gaal." Mellesleg Dugarryt vagy Henryt (persze inkább az utóbbit) is szívesen látnám a Barcában.
Szintén új (nekem legalábbis az), hogy a Sport 1 szakkomentátora szerint a Barca átszámítva év 650 millió forintos fizetést ajánlott fel Hector Cupernek. Éljen!
totelcamp Creative Commons License 2000.12.20 0 0 965
Nem láttam még én sem játszani. Viszont ez a ZOOMSOCCER hiteles lehet. Tud írni akkora sületlenségeket, hogy a fal adja a másikat.

Força Barça!!!

Előzmény: Jordi Culé (964)
Jordi Culé Creative Commons License 2000.12.20 0 0 964
Jaj, aki a Wolfsburgban játszik, az aztán kurva nagy klasszis lehet... Szerintem csak ez a polák álmodozik.

Jordi Culé

ADAM17 Creative Commons License 2000.12.20 0 0 963
HAJRA BARCA!!!!!!!!!
totelcamp Creative Commons License 2000.12.20 0 0 962
BARCELONA, Dec 19 (ZoomSoccer.com) – Barcelona are interested in signing Wolfsburg star Krzysztof Nowak. Lorenc Serra Ferrer is considering making a bid for the Polish international during the Primera Liga winter break.

Bayern Munich and Borussia Dortmund have also kept tabs on the highly rated defender, but the player admitted that Barca are his first choice.

‘I have never hidden the fact that it is my objective to play for Barcelona.’ Said Nowak.

‘I am convinced that I will achieve my ambition, although I do not know if I am ready yet.’

Wolfsburg will be reluctant to let go of the former Atletico Paranaense star, who they signed for Ł330,000 in 1998. But if Barca can meet their Ł3m valuation, it is unlikely that Wolfsurg would block the move.

Ki ismeri őt?

Força Barça!!!

totelcamp Creative Commons License 2000.12.20 0 0 961
:))
Előzmény: Axl (960)
Axl Creative Commons License 2000.12.19 0 0 960
És én is szívesebben látnám Cupert a kispadunkon. Nagyon jó csapatot csinált a Valenciából is.
Van Bronckhorst csak pletyka. Nagy baromság lenne egy közepes képességű holland (!) csatárt leigazolni. Én most már csak akkor hiszek ezeknek a híreknek, amikor látom a játékost Barca-mezben.
hmG Creative Commons License 2000.12.19 0 0 959
Hector Cuper állítólag a bajnokság végén otthagyja a Valenciát. Ha minden igaz, a Barca meg a Lazio már ajánlatot is tett Cupernek. Nem tudom, ebből mennyi igaz, de szívesebben látnám őt Ferrer helyett a kispadon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!