Keresés

Részletes keresés

IceCortez Creative Commons License 2009.11.08 0 0 510
Igazad van egyébként, lehet hogy fele annyiba kerül mint egy eredeti, de akkor is gagyi kínai akármilyen is a készülék és ha valami gond vn vele senki nem tud vele mit kezdni, akár kuka is lehet.... azért adnak szerintem mindegyikbe 2 aksit hogy azért ha nem is lesz vele semmi gond kibírja legalább 1 évig...
Előzmény: Moli MAG\\ (509)
Moli MAG\\ Creative Commons License 2009.11.07 0 0 509
Köszi! :)

Próbáltam cikk formájában leírni! :)

Amúgy mielőtt nagyon megsajnálnátok elmondom, h cseréltem egy SE-ra! :)
Úgy lett az enyém!
Aztán úgy adtam túl rajta, h mindent elmondtam és egy másik SE-re!
(ami jobb, mint amim volt előtte!)
Szal végül is jól jártam!
És még tapasztalatot is szereztem!
Hát sajnos ez a teljes vélemény, leírás erről a típusról, ha tiétek nem ilyen akkor örüljetek neki, nem bírnak sokat, szerintem ami jobb az is max. félév...
Hallottam, h valamelyikőtöknek 1éve megvan. Ő szerencsés!
Én is inkább a néptelefonoknál maradok, amiket legalább ismerem, és működnek és jobbak is! :)

A kameráján volt 3 féle "minőség"
240X320----320X240------176x180(kb)...

Szal nagy semmi volt! :)

Inkább maradjuk a Nokiáknál, meg a Sony Ericsson-oknál! :)
Bár én inkább SE párti vok, de hiányolom belőlük a Nokia ltal már használt Wlan-t! :)
Előzmény: vbandit (508)
vbandit Creative Commons License 2009.11.07 0 0 508
Ez nagyon jó összefoglaló!Mindenben egyetértek vele!
Legszívesebben kinyomtatnám és megmutatnám sok ismerösömnek aki i9 et akar venni,nem hiszik el nekem,hogy ilyen sz*r!
Előzmény: Moli MAG\\ (502)
vbandit Creative Commons License 2009.11.07 0 0 507
Sajnos nem mindegyiket!
Én is több ilyet láttam, ami csak 320x270 et tudott maxra!
Előzmény: Pavel (506)
Pavel Creative Commons License 2009.11.07 0 0 506
Hát nem jártál valami jól vele, ez tényleg egy gagyi széria, ennél azért jobbak általában az i9+++ modellek.
A kemra biztos nem tudott többet? Gyárilag ennyire van állítva, de ha pöcögteted ezt az adatot fényképezés közben, fel lehet vinni egészen a széledületes 640x480-ig :)
Előzmény: Moli MAG\\ (502)
IceCortez Creative Commons License 2009.11.07 0 0 505
CECT hát, én mondta még régebben hogy i9+++-t nem gyárt a SciPhone :/
CECT-ről csak rosszakat hallottam, mind anyagfelhasználásban, mind szoftveresen.


Én már túladtam a készüléken, (SciPhone i68+) de én is kb 1 hónapig használtam és semmi problémám nem volt vele. A képernyője jó volt, a magyarítás is szp, még mutattam is :) De annyira nem jött be.... de amúgy az Iphone se jön már be annyira, maradok Nokia párti :)
Előzmény: Moli MAG\\ (502)
szaszaka Creative Commons License 2009.11.07 0 0 504
Szia! Nekem van egy ilyen telóm, fehér, egybe hátlapos, i68. Ajándékba kaptam, de nekem Blackberry-m van, inkább annál maradok, ezért ettől megválnék. Ha érdekel postával együtt 20e-ért odaadom.
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.06 0 0 503
Sajnálom,hogy "nem vált be" a teló.Azért remélem a lentebb leírtakat elmondtad a vevőnek!? :-)
Előzmény: Moli MAG\\ (502)
Moli MAG\\ Creative Commons License 2009.11.06 0 0 502
Na akkor egy kis élmény beszámoló a Sciphone i9+++ (?)-ról!
Először is tök jó iPhone 3G-s kinézet!
menü+betűtípus+magyarítás
(1hónapos használat után)
Kezdjük a külsejével:
-gyenge a hátlapja, meg az egész telefon is!
-2nap után kezdtek repedni az alján a kis pöckök a hátlap alján.
-2nap után a pálcát vissza teszem a helyére és fent kiugrik a hátlap!
(csak úgy bírtam vissza tenni, h közben fent tartottam a hátlapot, h ki ne ugorjon, majd a pálcát nyomtam be)
-1hét után ennek, vagy nem tom minek a hatására fent a sarka is kezdett repedni
-1hét után a középső 1-etlen gombja, már nem állt vízszintesen, hanem kicsit beljebb esett kb. 2mm-ert! (észrevehető volt)
Most beszéljünk a szoft.ról amit lehet!
Nem volt valami gyors. Sokszor menü lapozásnál az előző oldal ikonjai láthatók maradtak a köv. oldal lapján.
Nagyon instabil volt! A hangerejét NEM lehetett lejjebb venni!
kb. a 6szintből, a legkisebb volt a Hangos-->a többi még hangosabb!
(mindig rezgőn használtam)
Az érintő képernyőjét nyomni kellet, hogy tudja valamit csinálni velem, nem úgy mint az Iphone-nál, h csak épp-hogy érinteni..
kb. mint az érintőképernyős busz jegy automata (ami "érintőképernyős")
Na a betűtípusa: Undorító dagadt betűk amik nem fértek ki az ikon alatt sem, sokszor kimaradtak betűk!
A display magyar menünél elcsúszott...
A magyarítás, nagy sz*r volt rajta!
pl.: iPod helyett ZENELEJÁTSZÓ, SMS helyett ÜZENETEK...
A menü bemutatása:
Sciphone i9+++

Ha elhúztam a billentyűzárat akkor szürkén halványan ott maradt, a szövege!
Angol sem volt jó nyelv benne!
Slide helyett az írta ki, hogy GLIDE.
Magyarban Slide-ot írt, de alatta átütött a GLIDE UNLOCK felírat!

GLIDE
locl lide un lock
átütés
2.lap

3.lap
.
Igénytelen magyar szöveg
Szerintem a képek magukért beszélnek!
Csatlakozója töltője, fülhallgatója, NAGYON GYENGE bármelyik pillanatban akár a légnyomástól is összeroppanhatna...
A fülhallgatója olyan minőségi, mint a piacon a 100ft.-os!
Még kinézetre is!
Mappák a fájlkezelőben elé hülyén vannak elrendezve, zenét csak a gyökér könyvtárból ismer!
A kamerája, 1,3MPixel, ami az takar, hogy 240x320-as képeket csinál!
FELE a VGA-kamerának....
Az akksija MAX. 1,5 nap!
Ha nem nyúlsz hozzá!
JAVA igaz van rajta, de nem nagyon lehet minden játékot irányítani... szóval felesleges!
Idegesítő kínai menük,játékok amik semmire sem jók! Még el sem indulnak!
A Bluetooth olyan akár a csiga! A régi telefonok infrájának a sebességére hasonlít!
Nem sokkal jobb annál, bár annyival, h Bluetooth a neve és ez már 2m távolságról is küld-fogad... Távolabbról nem!
Nem sok beállítást lehet benne csinálni!

Na ennyit a telefon belsejéről!
Aztán jött az ötlet, hogy húúh másik szoftvert teszek rá!!

Itt jött a baki amit nem vettem figyelembe!
A telefonnak van kb. 2MB használható memóriája, a többit a szoftver foglalja el.
Magyarul én nem tehetek rá jobb szoftver, mert az már nem férne rá a telefonra.
Ugyanúgy a szoftverhez is hely kell és azok sem egy méretűek!
Amit nem foglal el a szoftver az a te általad is használható, FLASH MEMÓRIA.
Szóval ennek a telefonnak nem volt semmije!

A telefonnak állítólag a betűtípusát sem lehet egy könnyen átváltoztatni, mert ez egy bugos szoftver (amit persze le sem cserélhetsz) és vissza tilt a telefon! Nem enged hozzá férni!
Egész M.O.-on egy ember volt aki csinált már meg ilyen telefont és Ő mondta, h áttudja változtatni a betűtípust, de azon kívül semmi...
És még ott van a többi probléma vele...

Szóval ezért megváltam tőle!
Azt tanácsolom nektek, h ne vegyetek ilyen szuperfónokat, mert nem ér semmit!
Ha valakinek van kidobni való pénze, csakhogy legyen egy ilyen is, akkor az vegyen, mert megteheti!
Bár aki megteheti, az inkább iPhone-t vesz!
Ja igen.. olyan dobozban kaptam amire az volt írva, hogy i9!-ennyi! egy kartondoboz szerűben volt!
A telefon hátulján bele volt matricázva, hogy Sciphone i9+++, de ezen kívül nem volt sehol, még a szoft.ban sem volt látható.
Én szerintem ez egy iPhoneról másolt kínai telefonnak, a kínai másolata...
Sza*ból, még sza*abb...
és szerintem
CECT volt....
Sciphone i9+++-nincs is sciphone honlapján...
Előzmény: Pavel (501)
Pavel Creative Commons License 2009.11.05 0 0 501
Hello!

KA08-ból nem nagyon van 3oldalas verzió, a 2oldalas is teljesen jó.
Van belőle TV-s is, de gyakoribb a TV nélküli. Ha nincs ilyen menüpontod és antennád, akkor a tied nem TV-s :)
Előzmény: hunsyrus (487)
Voot Creative Commons License 2009.11.05 0 0 500
10$-ért ajándékként küldik
Előzmény: Törölt nick (499)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.05 0 0 499

Szia!

 

Köszi a tippet,drágábbak,de összességében szerintem jobban jön ki az ember,ha tőlük rendel.Olvastam korábbi hozzászólásokban a 25%-os vámról.Ennél a cégnél is rá kell számolni vagy azt is ők fizetik?Köszi

Előzmény: Voot (494)
Valerianus Creative Commons License 2009.11.04 0 0 498
Lett a családban egy Cect i9 kínai mobil. Ráraktam neki mp3-akat a My Music mappába. Van, ami csak úgy ott van, és van, amit albumban (mappában) raktam oda.

Az mp3 lejátszó csak azt játssza le sorban egymás után, ami a gyökérben van. A mappában levőket nem látja. Azokat a dokmentumkezelővel meg lehet nyitni és le is játssza, de csak egyesével. Az m3u playlist fájlt nem ismeri fel.

Tudtok arra megoldást, hogy lejátsszon egy egész, önálló mappában levő albumot?
IceCortez Creative Commons License 2009.11.04 0 0 497
Ha valaki meg is tudná csinálni nem hiszem hogy megérné... olcsóbban jönnél ki ha veszel egy újat :(

Sajnos így megy ez. Amihez nincs alkatrész azt nehéz javítani :/ Főleg az ilyen klónokat...
Előzmény: fedok (493)
_cseszo Creative Commons License 2009.11.02 0 0 496

ja a mélt elfelejtettem: servex@servex.hu

 

_cseszo Creative Commons License 2009.11.02 0 0 495

Eladnám A968i kétkártyás, TV-s...stb nyünyüfonomat mert fél év alatt sem tudtam megszokni az érintőképernyős kezelését. Egyébként a kártyákat korrektül kezeli, van hozzá két akku, töltő, kábel, fülhallgató, eredeti doboz. Hong-kong-ból hozták. Megkímélt.

Tegyetek ajánlatot o)))

http://www.alibaba.com/product-gs/228790600/ChangJiang_A968i_Factory_manufacture_Quad_band.html

 

 

 

Voot Creative Commons License 2009.11.02 0 0 494
Nem rendeltem meg, de 5-6 ezernél nem nagyobb.
Egyébként a http://dealextreme.com oldalról meglehet rendelni egy 20asból és ingyen szállítás + garancia
Előzmény: Törölt nick (484)
fedok Creative Commons License 2009.11.02 0 0 493

Köszönöm!

Akkor nincs más hátra mint a kuka!

IceCortez Creative Commons License 2009.11.02 0 0 492
Szerintem a Kínai gyorsbüfében nagyobb az esélye hogy valaki megcsinálja mint bármelyik GSM boltba :S
Előzmény: fedok (490)
Hugo-B Creative Commons License 2009.11.02 0 0 491
Hello! Most tervezem egy ilyen klón telefon vásárlását. Átnéztem amit tudtam, de lenne még egy kérdésem: Sciphone i68+ vagy Daxian DX300-as készülékkel szemezgetek. Jobbára ebook olvasásra használnám ( a telefonálás mellett) . Ha valaki ismeri mindkét telefont, meg tudná mondani melyik a megbízhatóbb, "jobb"?
fedok Creative Commons License 2009.11.02 0 0 490
Köszönöm! Kihez lehet vinni aki a hardware részét gyógyítja? Köszönöm
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.02 0 0 489

Szia!

 

Nekem így elsőre végfok hibának tűnik,aminek a cseréje egy ilyen kategóriájú telefonnál kb. annyi lenne az ára,mint maga a teló ára,de ne legyen igazam. :-/

Előzmény: fedok (488)
fedok Creative Commons License 2009.11.02 0 0 488

Üdv Mindenkinek!

Boldogtalan tulajdonosa lettem egy sciphone i9+++-nak, mivel nem kapcsolódik a hálozatra. Sim kártyát jól tettem be, Dual sim open bekapcsolva.

Van valakinek ötlete hogy lehet müködésre bírni?

Előre is köszönöm a segítséget 

hunsyrus Creative Commons License 2009.11.01 0 0 487
Hali.

a Mini KA08-hoz olvastam, hogy létezik 3 oldalas menü. azt hogy lehet beszerezni? meg olyat is olvastam, h KA08-al lehet Tv-t nézni. ez igaz? én a másfél oldalas menübe nem találtam ilyen funkciot. lehet h csak a 3 oldalasba jön elő?

Válaszokat előre is köszönöm.

ja és még mindig kellene egy USB kábel hozzá!
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.01 0 0 486
A Samsung gyárt ilyeneket  780 D  880  stb.
Előzmény: miszter07 (485)
miszter07 Creative Commons License 2009.11.01 0 0 485
Nem tudom, offtopic-e itt a kérdésem. Ezeken a kínaiakon kívül milyen kétkártyás mobilok vannak még?
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.01 0 0 484

Sziasztok!

 

Végigolvastam az egész topicot egy laza 2 óra alatt,megnéztem minden linket,videót. :)Köszönöm a segítséget a döntésben mindenkinek.Biztos rengeteg kínai teló van,ami jó és megbízható(bb),csak ugye felhasználói tapasztalatok hiányában én is az ismertek között válogattam és a SciPhone i68+ mellett döntöttem.

 

Vool: Megrendelted már a telód a scophone-ról?Ha igen,milyet vettél és mennyi volt a szállítás?Azt nézegettem,hogy azon az oldalon 65$ az i68+,ha tényleg 5eFt kb. a szállítás,még úgy is kijön ~17eFt-ból.

licit.tk Creative Commons License 2009.11.01 0 0 483
licit.tk@index.hu itt érdeklődj!
licit.tk Creative Commons License 2009.11.01 0 0 482
Eladó Kínai mobilokhoz, első sorban i-phone klónokhoz dvd!
A dvd-n rengeteg játék és program található!
2000 Ft + 500 Ft csomagolási és szállítási költség!
vbandit Creative Commons License 2009.10.31 0 0 481
A komplett telefont egy újra,nekem olyan volt hogy én is hallottam a saját telefonomba hogy serceg nagyon és a másik fél is hallotta.
nem lehetett megjavítani!
Előzmény: Törölt nick (479)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!