Keresés

Részletes keresés

pocak0515 Creative Commons License 2012.05.25 0 0 1650

http://www.arsmedica.hu/butyok-mutet-butyok-kezelese-korrigalasa-butyok-korrigalo-mutet-arak-kepek.html

 

 

ezen a fotón, azért nagyon jól illusztrálják a műtét utáni eredményt... na én is ilyenről álmodtam, de azért ennyire csinos nem lett :(

Előzmény: pocak0515 (1649)
pocak0515 Creative Commons License 2012.05.25 0 0 1649

Szia! EL NE TÁNTORÍTSON AZ ÉN ESETEM!!! Én sem bántam meg, hogy megműttettem! Azért szebb, mint volt, csak én teljesen olyat reméltem a műtét utáni látványtól, mint akinek soha nem volt bütyke! Ehhez képest nekem van dudor ugyanúgy, mint ahogy a képeken is láttam (amit csatoltatok...)

Azért azt nem mondhatom, hogy nem lett szebb! Akkor hazudnék!

Fájni nem fájt se akkor, se most!! Be se volt gyulladva soha! Azt azért nem vártam meg! :)

A műtét után fájt persze, de elviselhető volt fájd.csillapítókkal!

Szóval merj belevágni tényleg!!!!

Volt benne nekem is csavar. S azt altatásba szedte ki a doki (kértem, hogy úgy oldja meg)

Előzmény: szecsili (1639)
dulszy Creative Commons License 2012.05.24 0 0 1648

Sziasztok!

Ez a kép nem az én lábamról készült, bár ugyan úgy néz ki, csak nekem még rajta van a varrasodás. Valaki nagyon kért egy képet, azt hiszem Pocak, gondoltam kölcsönveszem a másik fórumról. Én is lefotóztam az enyémet előtte és most, de nem tudom hogy kell feltenni ide.

Nem bírok sokat állni és ülni, mert akkor zsibbad és érzem hogy dagad. Muszáj mindíg feltenni valamire. Tegnap kicsit áztattam ülve és olyan szép lila lett. :-)) Üdv.

Előzmény: kodi87 (1641)
szecsili Creative Commons License 2012.05.24 0 0 1647

sikerült, tényleg szép a varrat is meg a láb is. Nekem sajnos a második ujjam kicsit kalapácsújj lett már, ott is lesz vágás.

Előzmény: kodi87 (1645)
szecsili Creative Commons License 2012.05.24 0 0 1646

Gondoltam, csak azt hittem ez az itteni jelszavam is jó, köszi.

Előzmény: kodi87 (1645)
kodi87 Creative Commons License 2012.05.24 0 0 1645

azért, mert regisztálni kell hozz, hogy megtudd nézni :( (ami egyébként 2 percet vesz igénybe) :):)

Előzmény: szecsili (1644)
szecsili Creative Commons License 2012.05.24 0 0 1644

Sziasztok! Nagyon örülök, hogy ilyen jól vagytok egyébként, szívből! Lehet, hogy béna vagyok, de nem tudtam megnézni a képeket.

Előzmény: kodi87 (1641)
szecsili Creative Commons License 2012.05.24 0 0 1643

nem sikerült megnéznem.

Előzmény: dulszy (1640)
zsuzska86 Creative Commons License 2012.05.24 0 0 1642

pocak0515!

 

Ha adsz egy email címed szívesen küldök képeket, itt nem tudok, mert kiírta, hogy túl nagy.

üdv

kodi87 Creative Commons License 2012.05.24 0 0 1641

Örülök, hogy mindenki jól van :)

 

Én hétfőn voltam varratszedésen :) A doki azt mondta, hogy minden rendben van, szép a lábam. Éjszakánként megint kell hordanom bütyöksínt amíg ki nem veszi a csavart. Műtéttől számított 4. héttől elkezdhetem terhelni (a másiknál ez 6 hét után történt meg). 4 hét múlva kell majd visszamennem kontrollra a röntgennel együtt. Most már egész nap teszek-veszek, a sok álldogálástól azért még fáj a lábam, de ilyenkor inkább leülök és felrakom a lábam :)

 

dulszy: Amit bemásoltál link, azokon a képeken a Te lábad van? Mert nagyon szép lett! A heg is tök szép, alig látszik! Az én hegem jobban látszik :( Pedig már több mint 3 hónapja volt a műtét...de nem keseredem el, idővel majd szép halvány lesz :)

 

szecsili: Nehogy 1-2 negatív vélemény eltántorítson! Sajnos tényleg alakulhat úgy, hogy nem úgy sikerült a műtét, ahogy az ember elvárná, de ez szerintem csak elenyésző %.

 

Szép napot mindenkinek! :)

Előzmény: szecsili (1631)
dulszy Creative Commons License 2012.05.24 0 0 1640

Szia!

http://www.hoxa.hu/?p1=adatlap_feltoltott_kepek&p2=242541

Ezt másold be a keresőbe és látod rajta műtét előtt és után hogy néz ki.

Üdv.

Előzmény: szecsili (1639)
szecsili Creative Commons License 2012.05.24 0 0 1639

Szia! Én fényképpel nem tudok Neked szolgálni sajnos, de nagyon együttérzek Veled, és megértelek, hogy el vagy keseredve. Én előtte állok és nagyon nehezen hoztam meg a döntésemet, mert attól félek esetleg nem leszek megelégedve az eredménnyel, és akkor hiába volt. A leveled most negatív irányba lökött. Megkérdezhetem, hogy csavaros volt-e a mütéted, esetleg azt is hogy hol műtöttek? Egyébként a döntésemben az segített, hogy azért a legtöbben azt mondták, hogy érdemes belevágni, megéri. Mondjuk az, hogy megéri relatív dolog. Ha az embernek fáj mondjuk, és ha utána nem fáj, akkor már megérte. Természetesen azt is várom én is, hogy szebben nézzen ki. Naná, hogy fontos ez is! Neked fájt is előtte, és most is fáj mondjuk? Ha kedved van, válaszolj légyszives! Üdvözöllek!

Előzmény: pocak0515 (1638)
pocak0515 Creative Commons License 2012.05.24 0 0 1638

Sziasztok! Várom a képeket, de egy sem érkezik... Csak kiváncsi lennék, hogy akik már hónapok óta túl vannak a műtéten, hogy alakult a lábuk...? Mert én tavaly szept.-be műttettem meg mindkettőt (egyszerre), s mára semmi változást nem látok azon, hogy kés alá feküdtem... :((( Marhára el vagyok kenődve! Hogy visszanőtt-e, vagy rosszul csinálták a műtétet, nem tudom, de hogy nem azt a látvánnyal szembesülök nap,mint nap, mint amit én vártam / reméltem, az tuti biztos!

Nem akarok ezzel senkit sem elkeseríteni, mert val.színűleg a sok közül az egyetlen vagyok, aki így járt! :(

Úgyhogy hajrá mindenkinek, aki még előtte áll!!

pocak0515 Creative Commons License 2012.05.23 0 0 1637

Sziasztok! Lenne valaki olyan kedves, s tenne fel képet a lábáról műtét előtt, s után...?

zsuzska86 Creative Commons License 2012.05.22 0 0 1636

Sziasztok!

 

Jövő hét az már mindjárt itt van és hiphop túl leszel rajtam majd meglátod. Én jól vagyok köszönöm, bár nekem ez már a 8.hét műtét óta, csak úgy repül az idő.

Kezdetben még én is nézegettem a videókat, és tényleg elég rémisztőek úgyhogy leszoktak róla.

Én már megyek azért ide-oda, bár nekem még az a problémám hogy nem megy le a duzzanat, már nem akkora mint volt persze, de korábbi zárt cipőim nyomják a lábamat. Így marad a papucs, ami kicsit szoros, de semmi komoly, ha sokat megyek vele kicsit bedagad de idővel lejjebb megy. :)

Kenem szorgalmasan, és türelmes vagyok.

Előzmény: szecsili (1635)
szecsili Creative Commons License 2012.05.22 0 0 1635

Már csak egy kicsit kell kitartanod és egyre jobban fogsz közlekedni. Megnéztem, de én már sokat megnéztem itt is a Google-n is meg a Youtube-n is, némelyik elég borzasztó, de mostanra már megbarátkoztam vele, már hidegvérrel nézem. Először borzasztott, de már nem. Van a Youtube-n olyan is ahol pirosra lakkozott körmű lábon műtenek, igaz régi felvétel, de szerintem műtőkbe lakkozott körömmel nem lehet menni. Szóval sokféle van, látni, ahogy teszik bele a csavarokat stb. Az a cipő tényleg olyan borzasztó, hogy én sem készülök benne sehova sem, majd meglátom itthon milyen, de a doki nem támogatta. Most már csak egy rövid időt kell kibírnod, aztán szaladhatsz is egyszercsak. Szia! 

Előzmény: dulszy (1634)
dulszy Creative Commons License 2012.05.22 0 0 1634

Szia!

Nézd meg ezt  a videót, így csinálják, és ez így marad, tehát elvileg többet nem újul ki.

http://www.webbeteg.hu/mediatar/mozgasszervi_betegseg/234/butyok

Még mindig nem beszéltem az orvosommal. Ki tudok menni a lakásból a teraszra, kertbe, csak az utcára nem, mert kizárt hogy ebben a cipőben emberek közé menjek, meg úgy tipegek benne mint egy gésa. Mezítláb a külső lábélen való járkálást jobban szeretem.

Nincs kötés a seb begyógyult, csak fáslizni szoktam még. A műtét után azért látszik még, mert azon a részen van megdagadva, de ez elmúlik. A jobb lábamon ami nincs csavarozva már nincs bütyi. Cipőt és papucsot nem próbáltam még, de nincs is értelme mert úgysem megyek sehová. Majd 2-3 hét múlva.

Remélem a jövő héten te is sorra kerülsz! Üdv.

Előzmény: szecsili (1633)
szecsili Creative Commons License 2012.05.22 0 0 1633

Sajnos nincs, azt mondta a doki, hogy pünkösd utáni hét, ha tényleg így lesz, akkor talán a héten majd értesítenek. Nagyon szomorú vagyok egyébként, hogy így alakult, tényleg gondolkodóba estem hogy egyáltalán ...... nem is folytatom. Ismerem az álláspontodat. És most szebb a lábad? Olvastam korábban olyan hozzászólásokat, hogy így műtét után még látszott a bütyök. Neked nem ajánlottak úgynevezett kengyelt? Hogyha már járkálsz, akkor miért nem tudsz kimenni a lakásból? Nagy még a kötés, és nem tudsz cipőt vagy szandált felvenni? Nem fáj most sem egyik sem? Mindenesetre szerintem hamarosan eljutsz oda, hogy már eljárhatsz kisebb ügyekben, programokra talán. Szia üdv.

Előzmény: dulszy (1632)
dulszy Creative Commons License 2012.05.22 0 0 1632

Szia!

Már vártam hogy jelentkezzél! Köszönöm jól vagyok. Járkálok, pihentetek, ezeket felváltva. Unom, hogy nem tudok menni sehova, már 2 hete lakásfogságban vagyok. A lábam már alig dagadt, csak még nem állhatok rá az ujjaimra. Van  új időpontod? Irjál! Üdv.

Előzmény: szecsili (1631)
szecsili Creative Commons License 2012.05.22 0 0 1631

Sziasztok! Dulszy, Kodi, Zsuzsa hogy vagytok, gondolom egyre jobban. Nem történt semmi nem várt dolog? Ezt magam miatt kérdezem, hogy mindennel tisztában legyek. Üdvözöllek bennetek ezen az esős napon, bár ez most szinte jól esik annyira száraz minden. Mivel én Mütetlen vagyok, nem győzöm öntözni a nönényeimet! Üdv. sziasztok!

zsuzska86 Creative Commons License 2012.05.20 0 0 1630

Sok sikert. :) Még annyit írnék, hogy nekem személy szerint gerincbe adtak érzéstelenítőt -ezt elfelejtettem előbb írni- és egyáltalán nem olyan rossz  mint ahogy hangzik. Tudom hogy mindig ezt mondják, de tényleg szúnyogcsípés! :)

Előzmény: tuli55 (1629)
tuli55 Creative Commons License 2012.05.20 0 0 1629

szia! köszönöm ,hogy írtál keresgéleg a neten és belevágok a műtét előkészületeibe. Köszi Márti

Előzmény: zsuzska86 (1626)
tuli55 Creative Commons License 2012.05.20 0 0 1628

Szia! Nagyon aranyos vagy ,hogy válaszoltál, keresgélni fogok a neten biztosan találok pécsi dokit is aki nem gipszel . köszi Márti

Előzmény: kodi87 (1627)
kodi87 Creative Commons License 2012.05.20 0 0 1627

Szia tuli55!

 

Ez nem magánklinika. Olyan, mint az SZTK, csak kultúráltabb és van sebészti osztálya. Amit tudok, hogy érvényes 17. kerületi lakcímkártyával kell rendelkezni, hogy a különböző vizsgálatokat ingyen el tudják végezni (ha nincs lakcímkártya, meg beutaló, akkor fizetni kell). Mivel a doki, aki műtött (Dr. Molnár Péter) magánrendeléseire jártam a Medical Centerbe, így minden alkalomkor "vizitdíjat" kellett fizetnem (amúgy ha nem magánrendelés, akkor semmibe sem kerül, ha van lakcímkártya). Azt viszont nem tudom, hogy a műtét Neked ingyenes lenne-e, mivel nem a kerületben laksz (de az tény, hogy a műtétet a TB fizeti).

Gipszes megoldásról én már hallottam, de ez a doki nem dolgozik gipsszel. Maga a műtét történhet altatásban, gerinc érzéstelenítéssel és helyi érzéstelenítéssel is. Ahány doki, annyi szokás...van aki egyszerre csak az egyik lábat csinálja meg, van aki mind a kettőt. A műtét nem fáj! Utána pár napig fájdogál, ami természetes, de fájdalomcsillapítóval ki lehet bírni. Én mindenkinek csak azt tudom tanácsolni, hogy vágjon bele, mert megéri! :)

A neten tudsz keresgélni a különböző magán klinikák tekintetében, az árakat is kiszokták írni, de telefonon is lehet érdeklődni, szerintem elmondanak mindent :)

De ha gondolod, nagyon szívesen megadom a Medical Center számát és tudsz érdeklődni...bár szerintem, ha Pécsi vagy őrültség lenne Budapestan műttetni...!!!

Előzmény: tuli55 (1625)
zsuzska86 Creative Commons License 2012.05.20 0 0 1626

szia!

 

Gipszet??? Hát ez nekem nagyon új, nekem nem volt, és még nem is hallottam hogy valakinek lett volna, persze ettől még lehetett. Nagyon sokat tudsz tájékozodni az internetről, a műtétről, orvosokról is, mikor megfogalmazodótt bennem a gondolat én is itt nézelődtem. A magánklinikával kapcsolatban is tudsz onnan informálodni, ameddig nem érkezik válasz. Pécsi orvosokhoz én nem tudok hozzászólni.

Előzmény: tuli55 (1624)
tuli55 Creative Commons License 2012.05.20 0 0 1625

Szia kodi87! Bocsi a zavarásért, de olvastam, hogy magánklinikán műtöttek, sokba került? Neked is van gipszed?Hogy lehet oda jelentkezni? megköszönöm ha válaszolsz M

tuli55 Creative Commons License 2012.05.20 0 0 1624

Sziasztok! Nekem is kellene műteni a bütyiket, de nagyon félek tőle.Véletlenül nem tudtok egy jó orvost Pécsen? Az én dokim 2x 3 hét gipszet mondott .Ez tényleg így van? Altatásban csinálják a műtétet? Bocsi hogy ennyit kérdezek , de bizonytalan vagyok . kérlek benneteket ha tudtok válaszolni kérdéseimre tegyétek meg.Köszönöm

kodi87 Creative Commons License 2012.05.18 0 0 1623

Jajj de jó Neked! Irigykedem :):):):) Élvezd a napsütést! :P

Előzmény: dulszy (1621)
kodi87 Creative Commons License 2012.05.18 0 0 1622

Engem Budapest 17. kerületében a Medical Center egynapos sebészeti osztályán műtöttek :) Szerencsé(m)re ez nem kórház, így itt csak előjegyzett betegeket műtenek, ide nem hoznak sürgős eseteket.

Előzmény: szecsili (1619)
dulszy Creative Commons License 2012.05.18 0 0 1621

Sziasztok!

Kiszedték a varratot, 2-3 nap múlva víz is érheti és a jobb lábamat is terhelhetem már. A balt majd csak 10 nap múlva kb. Persze nekem sincs maradéktalanul szerencsém, mert a dokim nem volt bent ezért egy másik dokit kérdeztem, hogy mit is csináljak, de hát nem ő műtött és jó lenne ha az operáló orvos mondaná meg a továbbiakat. De végre süt a nap és kiülhetek a teraszra, ami nagyon hiányzott. Itt nálunk még tegnap is 12 fok volt és esett az eső meg fújt a szél.

Kedves Szecsili!

Ez nem sorsszerűség volt, hanem pech, remélem 1 hét múlva már szép kis vágás lesz a lábadon. Persze hogy menjél már csak azért is! És igen, a jobb lábamon NINCS BÜTYÖK, eltünt végre!!! Üdv!

 

Előzmény: szecsili (1620)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!