Keresés

Részletes keresés

pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3401

Csak az a baj,hogy ha valaki nem oda tartozik (Budapest 14.ker) akkor csillagászati összeget kér.Ezt  ugye már írtam neked.

Előzmény: zkovaxxx (3398)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3400

Csak,hogy lássak  világosan .Én neked ingyen adtam  a telcsit,azt most pénzért adod  vissza? Végre egy jó üzletember.Igazad van ,üzletben nincs barátság .Látom szavaztál te is ,de még  így  is necces Müzli 5. helye.Csak imádkozni (ateista vagyok) tudok érted,hogy meglegyen Marcika helye,mert pom-pom77 nem viccelt még soha életében.Szerinted miért szakadt el mind a 2 lábamban a keresztszalag? Ugye  ezek után nem kell  már ecsetelnem? Utoljára a nővérke kötözésnél ecsetelte  a varratot térdemen  a kórházban.Mondjuk lehet,hogy jobban jársz,ha egy jól irányzott karaterúgással megkínálja a térded. Akkor aztán  felülír minden fokot.Mellesleg közlöm,hogy fekete öves.Már csak ilyen elfuserált,vagy rosszul összefórt csontú lábak törését vállalja,de csak beutalóval,és akkor kiutal neked egy olyan rúgást amitől kiskanállal kell majd összeszedned a leszakadt  hegesedéseid is,persze csak ha ragaszkodsz  még a hegekhez.Bár aztán már nem hiszem,hogy visszalehet ragasztani.

Előzmény: Arzeen03 (3397)
L0riana Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3399

Csak én vagyok, aki ezt a 10%-ot nagyon is sokallja? Szép dolog, hogy beismerik, de...

Nekem mindig 1-2%-ot mondtak, és személyesen nem találkoztam még olyannal, akinek volt ilyen fertőzése. Pedig ismeritek a hátterem.

Előzmény: Chopper63 (3392)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3398

Talán még emlékszel rá én is a Hangody csapatot ajánlottam a problémád megoldására mikor először hozzászóltam az estedhez. Ők tényleg profin kezelik az ilyen helyzeteket és ezt gyakorlatban tapasztaltam. A fiamnál is ez lépett fel a műtét után és minta szerűen lépésről lépésre célt értek. Keresd vissza a posztot még azt is leírtam milyen eszközzel kezelték. Tőlük a Tanár Úr jó tanácsokat fog kapni:)

Előzmény: Chopper63 (3389)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3397

Igy is van! nyugodtan kérd el a számot, jó pénzért bármit..

nem kell csodálkozni, a légy se repül ingyen

ilyen világ ez! na kell a szám vagy nem? 

Előzmény: pom-pom57 (3396)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3396

Megírtam neked T.A. elérhetőségét.A  közvetlen telefonját Arzén már tudja,mert megírtam neki.Kérd el tőle,ha úgy látod,hogy szükséges.

Előzmény: Chopper63 (3392)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3395

Annyira nem izgulok, de eléggé foglalkoztat ahhoz, hogy hülyeségeket álmodjak. Szerencsére csomó dolog van, ami eléggé leköt ahhoz, hogy repüljön az idő :-)

Előzmény: pom-pom57 (3393)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3394

Ezt most magam elé képzeltem :-)

Előzmény: Arzeen03 (3391)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3393

Na látod ez ,már mindjárt más!!!!Legközelebb figyelj oda jobban ,hogy még egyszer ne kelljen erre felhívnom a figyelmed.Tudom már ki műt és hol .Ki tudja,hogy  ott leszek-e? Legyen  ez meglepi. Arzénnel találkozom  2014.11. 04.-én.Gatya teli van már?

Előzmény: _chillout_ (3388)
Chopper63 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3392

Szia!!!

 

Ha nem érted félre,és csakis a jó oldaláról,igazi barátság cimén szólhatnék most hozzád,akkor azt irnám...

Te egy tünemény ember vagy!!De haveri alapon csakis,tudod!!

 

Frászt a nyaralásba..nagyon fáj a lábam,és minden tornáról,gépről totál le vagyok állitva!!!Aggódok is:szépen vissza fele fejlődök!Ez rémes!!

 

Igen-ha nem tudná majd megoldani az ácskapcsok kivételét célszerszámmal a kórház,lehet azt Pesten vetetném ki,ja ha elvállalna engem igy orvos!Ha van olyan a földön!

 

De előbb a saját Teammal próbálkozom mindenképpen!!(Járt utat járatlanért el ne hagyj,tartja a mondás!)

 

Láz,hőemelkedés nincs ez a maximum pozitivum,és hogy ürül a cucc!!

 

Várj csak, az emberek leépitése körülöttünk:Pl 20 fő a levesbe ment,és az élet adott 2 csoda embert az életembe akikre számithatok.Hm,ez az arány.

Tudod kik lépnek le az ember mellől,akik huszon éves haverok,barátok voltak!Nem kell a beteg ember..Ez a trend!Ritka akik mellett a régi haveri kör megmarad!!

 

Egyedül él az ember,nem tud bocs kimozdulni,vagy minimálisat!Ismerős az az 1-2 ember dolgozik,akkor jön amikor épp tud.

De ők az igazi kincsek,az igazi értékek!!Hála nekik érte!

 

Itt jó köztetek!Veled az élen számomra,mert mint egy kilökött állatkát,te karoltál fel engem Arzeen03!Nagyon szépen köszönöm!!

 

Mindőtöket kedvellek,és hálásan köszi mindent Nektek!!(Mert Ti itt vagytok nekem!!)

 

Még ma szavazás a kicsike állatkákra!Nem felejtem el!!!

 

Bár én is tudnék segiteni nektek!!

 

Ja ne feledjem,most nem kenceficézek!Csak betadinodozok,azaz jódozok!Előirás szerint!

 

Szófogadó jó gyerek vagyok!!

 

Ne szomorkodj Arzeen03!Én hiszem,szuper lábad lesz!!

Chilli,Te is szuper leszel ujra!!!!Mind akik itt vagytok!Sikerülnie kell!!!!

 

 

 

Előzmény: Arzeen03 (3390)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3391

térd helyzet

 

érdekesség. megfigyelésem szerint agyam úgy reagált a sántitásra, hogy a jó lábammal is hasonlóan lépek, mint a sérülttel

ami azt jelenti, hogy hajlitom a térdem, igy korrigálja az agyam a helyzetet

na most ez azért rossz, mivel a jó lábammal ha próbálok is rendesen lépni, de nem megy.. hajlitott térddel lépek. 

az agy felülirt valamit, amit nem értek

 

tehát pompom november 04.-én ha valakit settenkedni látsz az adott objektumban akkor az én leszek

Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3390

Hello!

Akkor örülünk is meg nem is! Örülünk, mert kezelve van a probléma és talán nem is annyira katasztrofális a dolog és nem örülünk, mert fáj..

Szuperek és emberségesek az orvosok, minden előző visszavonva és elnézés kérés hegyek. :)

És a mozgatással mi a helyzet igy? Engedhető..? Mit mondtak ezzel kapcsolatban, torna, mozgatás.? Vagy most pihi?

 

Nálam a pszichológus kérdés olyan szempontból megoldva, hogy kétévente kötelező. 

Ilyenkor alig tudom eltitkolni a sötét és szörnyűséges gondolataim.. /emberhús evés...stb./

 

Nagyon jó ötlet ez az emberek leépitése magunk, vagy magad körül, mivel ha totál egyedül maradsz akkor az szerintem nem olyan túlságosan jó dolog. Vagy tévedek? :)

 

Saját tulajdonságok felismerése..? Dac, makacsság, öntörvényűség, túl érzékenység, akármi..? Itt jön a képbe zkovaxxx, aki kielemzi és értékeli a helyzetet! 

 

Dr Hangody nagy név, rendben lesznek itt a dolgok nálad, csak ki kell várni.

Hallottam én is erről a tiz százalékról, akiknél gubanc merül fel. Ezt erősitem én is. 

 

És ha máshol műttetnéd meg a lábad, ahol megfelelő a kórházi felszereltség..?

 

Majd irj, mit mondtak a rehabon, itt aggódtunk, te meg vígan nyaralgatsz vidéken, meg autós túra.. Hát szép, mondhatom..

Előzmény: Chopper63 (3389)
Chopper63 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3389

Sziasztok,szép reggelt nektek!!

 

Szia Arzeen03!!

 

Köszönöm figyelmességed,aggódásodat.Mindenkiét!Sok minden történt velem.Hol is kezdjem.

 

Vissza térve irásotokra reagálok előszőr:Tanár Úr,egy idősödő nagyon megfontolt nagyon nagy szaktudású,és bölcs ember!Emberségből jelesre vizsgázott még külön is,mert nincs olyan ember akihez ne lenne  jó szava,meghallgat mindenkit,és ami a fő-emberként kezeli valóban!Ilyet én még sehol nem tapasztaltam,pedig sajnos milliót voltam már kórházban!

Kompromisszumokra is hajlandó!Én kis apró lény,meghallgatta az érveimet,észérveimet,és megtudtuk oldani a nehézkes kérdéseket is!!

Minden tiszteletem az övé,és minden olyan orvosé akár az én két műtő orvosom!!

 

Sebem:Hát az érdekes!Minden nap kötözés,de 3 cm átmérőjű körben piros volt az egész,és a sipoly lukába betadinos géz volt dugva!

Tegnap nem kellett kötni,ma itthon igen!

 

Feladta a leckét,mert 263 km-ert levezettem tegnap azzal az elgondolással:Dolgoztatom a lábamat a kuplunggal!Távolsági vezetés volt,kevés kuplungolással,de időnként megmozgatva alsó lábszárat,stb!

 

Rengeteg genny ürült ki!!Olyannyira, teljesen megszünt minden pirosság,csak úgy bele dagadt a gézes betadinos dugó,megsiratott mikor kihuztam!!

Gyönyörűen ki tudtam nem kis kinnal takaritani,és betettem steril pamacsolóval az ujabb betadinos steril gézlapot!!

 

Sokkal jobb!Én már vizsgáztam annó az itthoni kötözésből,nem gond,csak fáj az ilyen,de megoldható!!

 

Bocsánat a részletekért,de csak igy érthető úgy vélem!

Mielőtt leorditanátok a fejem..A temetőimben voltam szülőhelyemen.El kellett menjek a szeretteimhez!Éjjel fél 11-re értem haza.2 napot pedig a legnagyobb gyermekemnél töltöttem,ott aludtam.

Nem kis fájdalmakkal,jó volt hogy nem voltam egyedül kicsit!

 

Gyermekem sokat mossa a fejem,az nem esik jól!Ma örült a hiremnek,hogy áll a seb!!

 

Arzeen03!Sajnos kissé nagyon is hasonló cipőben járunk!Soha nem menten én sem pszichológushoz,és nem is óhajtok!

 

Úgyhogy tudom én is mi a gondom,tudom a megoldást is,de a környezet jó része csak azért él,legyilkolja az embert lelkileg!

 

Azért is marad az ember egyedül:Mert a totál lélek leépitő embereket nekünk kell eltüntetnünk az életünkből!(Kapcsolat bontások!!)

Jobb egyedül,mint velük!!

 

Nehezen,de hidd el túl leszünk az egészen!!!!!

 

Más:Képzeljétek!!Tanár Úr beszélt Dr Hangody Professzorral esetem miatt!

A mi kórházunkban eddig nem volt precedens artroszkópos műtét során ilyen fertőzéses gonddal!!Ilyen jellegűvel mint az enyém!

Ő elmondta:Ők nagyüzemben végzik ezen műtéteket,és az artroszkópos műtéteknél minden 10. ember igy jár!!Azaz 10%!!

 

Tehát útmutatást kapott,igy aztán próbálkozunk megoldani lábam ezen gondját ezerrel!!

Viszont nincs célszerszáma a kórháznak ami engem műtött,hogy az ácskapcsokat kivegyék a lábamból!!

Ez megijeszt,elgondolkodtat nagyon!

Kérdeztem,akkor mi lesz?Válasz az volt majd kiütögetik!!Hú hát azt nemigazán szeretném!!!

 

Majd beszélünk még orvosommal erről,mert én ezt nagyon nem szeretném!!

Hátha megtudjuk ezt a dolgot valahogy sikeresen valamilyen módon oldani!

 

Becsülöm azt,hogy őszinték,mert nem jellemző erre a világra a civil emberek között sem sajnos,nemhogy más körökben!(tisztelet minden kivételnek!!)

 

Azt se felejtsétek el,vérzékeny vagyok,engem a franc sem vállal szivesen.

Nem egyszerű eset az enyém,én sem sajnos!!

 

Ahogy tudtunk szavazva lett a macskacicókra,kutymorgókra,és még ma is lesz szavazva.

 

Elolvastam irásaitokat,mindenkinek szoritok én is!!

 

Holnap reggel megyek a Rehab. Ambulanciára,jelenésem van,aztán kórházi átkötözésre!!

 

Lázam,hőemelkedésem nincs!

 

Szép napot mindenkinek!!

 

 

 

 

Előzmény: Arzeen03 (3362)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3388

Bocsánat, 2014. november 5.

 

:-))

Előzmény: pom-pom57 (3387)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3387

Szeretem a bőbeszédű embereket.

Előzmény: _chillout_ (3385)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.25 0 0 3386

Akkor semmi drént és hánytálat nem akarsz látni?? Csalódott vagyok :-))

Előzmény: Arzeen03 (3382)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.25 0 0 3385

Nov 5.

Előzmény: pom-pom57 (3384)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 3384

Tegyél már szmájlit, ha viccelsz, én a szmájliból értek :-))))

Ebben kivételesen igazad adok neked.

 

Most akkor mikor  is vagdalnak össze?

Előzmény: _chillout_ (3376)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 3383

Na jó ez baromság,ezt a barátnőm írta nem  én. Én nem vagyok ilyen nyájas,alázatos. Szerintem ő is csak azért ,hogy szavazz még a macskájára.

Előzmény: Arzeen03 (3377)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 3382

Egy ket attekinto felvetel hogy s mint, ilyenek :-)  de csak finom kepek, semmi szadi... Amit jonak latsz. :-) 

Előzmény: _chillout_ (3381)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.25 0 0 3381

Mi érdekel, a térdem, a kórterem, a kaja vagy az infúzió? :-))

Előzmény: Arzeen03 (3380)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 3380

Ugyis te kezded, majd en folytatom. :-) 

Kepeket is kerunk a korhibol :-) 

 

Előzmény: _chillout_ (3379)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.25 0 0 3379

Épségben... Várj, még nem értünk haza :-)))

A kórházból én is írni fogok, ki nem hagynám az online közvetítést :-))

Előzmény: Arzeen03 (3378)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 3378

Na megvolt a tura, epsegben megvagy.. Nemsokara akcio! Nemsokara nagyon fajdalmakkal lesz tele a topik.. Ez a november ez nagyon hard honap lesz..

En a korhazbol is fogok irni. Ilyeneket pl hogy jaaaaj! Uhhh, ahhh..

Remelem majd lesz szavazas is megint.

 

 

Előzmény: _chillout_ (3376)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 3377

Kedveltek? Hm, jo vicc.. Ha veletlenul megis igy lenne, ez majd valtozni fog.

Holnap meg pattintok szavazast.. Hacsak el nem felejtem, de eddig sem.

Nem emlekszem a macsi nevere, ez csak rogtonzes volt. Műzli? Mindegy, nem a nev a lenyeg.

Csak azert szavaztam, hogy pompom kozbenjarjon az erdekemben az orvosnal, semmi masert, onos erdkembol. 

Az eredmenyrol azert tajekoztathatnatok a vegen itt a rossz terdueket.

Előzmény: pom-pom57 (3375)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.25 0 0 3376

Tegyél már szmájlit, ha viccelsz, én a szmájliból értek :-))))

Előzmény: Arzeen03 (3374)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 3375

Pom-pom77 vagyok. Ha legközelebb lesz fotóverseny, feltétlenül a tanácsaid alapján fogunk eljárni. :) Most így alakult, és örülünk, hogy te is részt vettél benne. Köszönjük a voksokat, rendes vagy, hogy foglalkoztál velünk. (És mindenkinek, aki hasonlóan járt el.) Más szarik az egészre, pedig személyesen ismeri a kis jószágainkat. Ezért igazán kedvelünk téged.

Miért éppen Tészta lenne a macska neve? 

Előzmény: Arzeen03 (3370)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 3374

Te chilli ez csak vicc volt

Ugy ertettem ha nem tudnak valami, majd en besegitek, ahhhhh.... :-) 

Előzmény: _chillout_ (3372)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.25 0 0 3373

Nem hiszem, hogy baj van, valszeg bent tartották, ami a legjobb, ami most történhetett vele.

Előzmény: Arzeen03 (3362)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.25 0 0 3372

??? Miért ébresztenének fel? Mi az, hogy mit csináljanak? Gondolom, csináltak már pár ilyen bemozgatást, bent töltesz kb 15 percet a műtőben, amiből 5 az altatás, 5 pedig az ébresztés lesz ;-)

Ha arra gondolsz, hogy valami borzasztó nagy szörnyűséget művelnek véletlenül a lábaddal, amit helyre kell majd hozni és gyorsan felébresztenek, hogy beleegyezel-e, akkor ne aggódj, mett ilyen csak a filmekben van.

Előzmény: Arzeen03 (3361)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!