Keresés

Részletes keresés

Lucia Malfoy Creative Commons License 2004.02.27 0 0 10986
Ez a Szerelmes Shakespeare nekem is nagy flash volt, az istennek nem bírtam rájönni, hogy honnan olyan ismerős az a figura. A másik, amitől hülyét kaptam, az a Pán Péter. Ugyan még nem láttam, de Jason Isaacs szerepel benne. Hihetetlen az a fickó, komolyan: HP-ban szőke, hideg aranyvérű mágus, itt meg a gonosz hook kapitány, fekete göndör hajjal, kapókézzel...:)))
A Cho-jelölt nekem sem tetszik.
Előzmény: Poci76 (10967)
Poci76 Creative Commons License 2004.02.26 0 0 10985
Űgy látszik, kissé elsiettem a Viktor Krum infókat, a Warner cáfolta, hogy kiválasztották. Erről itt, továbbá ugyanitt írnak a PoA nemrégen tartott nyilvános vetítéséről is.
Poci76 Creative Commons License 2004.02.26 0 0 10984
Cikk a www.hmplx.hu-ról:

Megtalálták Harry Potter bolgár ellenfelét

Egy Londonban tanuló bolgár fiú fogja játszani a bolgár kviddicscsapat kapitányát és Hermione szerelmét, Viktor Krumot a Harry Potter és a Tűz Serlegében. A szüleivel a brit fővárosban élő tinédzsernek állítólag két komoly ellenfele volt, és csak hosszas habozás után választották őt a film készítői.
A másik két Krum-aspiránst a február 4–5-i szófiai szereplőválogatáson találták: ekkor több mint 600 bolgár ifjú jelent meg a bozontos szemöldökű, kampós orrú, görnyedten járású karakter szerepére áhítozva, ám a helyi zsűri, amelyet Viktor Bozsinov ismert bolgár producer vezetett, csak 46 jelöltről küldött Londonba videofelvételt.
A Warner castingosai a csapat felét engedték tovább a következő fordulóba. Az újabb rostálás után már csak ketten maradtak, ám végül ők is alulmaradtak a Londonban élő bolgár fiúval szemben, akinek a nevét egyelőre nem hozták nyilvánosságra.
Bozsinov a bolgár Novinite.com hírügynökségnek elmondta, hogy a londoniak több jelöltben is fantáziát láttak, így nem tudja, hogy végül miért nem kellett egyik Bulgáriában választott Krum-színész sem a Warnernek.
A Harry Potter-könyvek szerzője, JK Rowling állítólag az indította bolgár kviddicscsapat szerepeltetésére a Harry Potter és a Tűz Serlegében, hogy a balkáni ország az 1994-es futball-világbajnokságon negyedik helyezést ért el.
Bulgáriában elhangzott olyan javaslat, hogy a filmben a teljes bolgár kviddicscsapatot bolgár gyerekekből kellene verbuválni, a Warner azonban nemet mondott az ötletre: ők állítólag még Krum szerepét is hajlandók lettek volna egy román fiúnak adni, ha a bolgár jelöltek közül egy sem vált volna be.

Poci76 Creative Commons License 2004.02.26 0 0 10983
Ahonnan szedtem, ott sem írták konkrétan, de minden bizonnyal ő lesz az.
Előzmény: svikki (10982)
svikki Creative Commons License 2004.02.26 0 0 10982
A kék kabátosra gondolsz?
Előzmény: Poci76 (10980)
spidermike Creative Commons License 2004.02.25 0 0 10981
Krum okés, de Cho nem. Én nagyon nem ilyennek képzelem el... Ez szerintem egy kínai tucat-arc. Már bocs :-)
Előzmény: Poci76 (10980)
Poci76 Creative Commons License 2004.02.25 0 0 10980
Ha minden igaz, a képen látható londoni bulgár fiatalember lesz Viktor Krum:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Poci76 Creative Commons License 2004.02.25 0 0 10979
Egy lehetséges Cho az állva maradt 36 közül:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
rizo Creative Commons License 2004.02.25 0 0 10978
egy elég nagy trailer (12MB)wmv formátum.
feldobja a mediaplayert, amiből lemezre lehet menteni ... :)

R. a mestermágus :)

Előzmény: Poci76 (10967)
borzimorzi Creative Commons License 2004.02.23 0 0 10977
.. a következő, azaz mostani...
Bocs:
b
Előzmény: borzimorzi (10976)
borzimorzi Creative Commons License 2004.02.23 0 0 10976
Kedves Itteni Topklakók!

Gyertek Ti is át az ötödik részes topikba, mert HP tali lesz, csak még folyik a törpölés, hogy kinek mikor jó. A köstani szombat és a márc. 20-a ellen érkezett eddig a legkevesebb kifogás.

Csót:
b

rozsoma1 Creative Commons License 2004.02.23 0 0 10975
Akit érdekel a Haladós - 5.részes összevont topiktali, az olvasson át az 5.részes topikba.
Cinnamon Creative Commons License 2004.02.21 0 0 10974
Höhö, az a film tényleg nem semmi. Én azért nem tudtam n sajnálni szegény csajt, hozzámehetett Colin Firth-höz... ;)
Egyébként most h az index több mint két év után enged hozzászólni, úgy döntöttem h kilépek a "topikolvasók" táborából a "topikbaírók" táborába, de rájöttem, h túl sok hsz-t írtok és alig győzőm követni...
Előzmény: Catherine0 (10972)
MrsBennet Creative Commons License 2004.02.20 0 0 10973
Áradozz nyugodtan, a lányok nem tagadnak ki. :)
Előzmény: Catherine0 (10972)
Catherine0 Creative Commons License 2004.02.19 0 0 10972
"Tegnap volt a Szerelmes Shakespeare. Csak a végén jöttem rá, hogy a dadogós színész nem volt más, mint Mr. Weasly :-) "

Ó, az a film.... Nem kezdek el áradozni, mert minden fiú kitagad.:))) Vagy mégsem?

Sztem is azért olyan fura Piton bal karja. Bár én nem láttam olyan sokszor, és a kevés is régen volt, úgyhogy nem vettem észre, de ha mondjátok, biztos, meg amúgyis beleillik... Nem tudom, hogy teljesen "nyugalmi állapotban" érzi-e, de tény, hogy mikor még hívogatta őket Voldi, akkor sokszor fájhatott, hiszen Féregfarknak se volt túl kellemes a temetőben, szal lényeg, hogy ha régen gyakran "használatban" volt, akkor megmaradhatott az a görcsösség, meg persze a félelem, hogy bármikor újra érezheti, gondolom ha vmi egész mástól véletlenül fáj a karja, akkor is rohadtul megijed, na meg persze az is, hogy egy ilyen bélyeget az ember akkor se felejt el, ha soha többet nem is jelenik meg a karján. Az olyan filmekben, amikben fegyencek vannak, akiket megjelöltek, ott is mindig egyből megfogja az illető, ha van vmi.

Előzmény: Poci76 (10967)
Csillagkutya Creative Commons License 2004.02.19 0 0 10971
Expelliamus! Én is ilyesmire gondoltam. A tetoválás a bal alkarján van asszem :)
Előzmény: Expelliamus (10970)
Expelliamus Creative Commons License 2004.02.19 0 0 10970
Csillagkutya! Ez a "kezes" dolog engem is érdekel, már kétszer elsütöttem a Pitonos fórumon, de még senki nem kommentálta...:)) Szerintem a Halálfalók jelével lehet összefüggésben. Nem azon az alkarján van Voldemort tetoválása? Mivel Voldi ezen a tetkón keresztül hívta magához a híveit, ezért összeköttetés a Sötét Nagyúr és Piton között, valószínűleg Piton érzi a jelenlétét, közeledtét, bosszúját stb stb és a hasogató fájdalomtól kissé csálén áll a keze....
Előzmény: Csillagkutya (10968)
MrsBennet Creative Commons License 2004.02.19 0 0 10969
Aha, vannak benne új jelenetecskék, főleg a havasak. Klassz.
Előzmény: Poci76 (10967)
Csillagkutya Creative Commons License 2004.02.18 0 0 10968
Sziasztok!

Még ide nem írtam, de érdekesnek tarom az észrevételeiteket :)
Piton titkára vagyok a legjobban kíváncsi. Többen mondtátok, hogy lehet, hogy vámpír stb. Meg, hogy Rowling pár dolgot elárult Rickmannek Pitonról.
Szóval észrevettétek, hogy a bal kezét mindig furcsán mozgatja? Az első bájitalórán, meg a második részben mikor futnak a folyosón a többi tanárral ahhoz a felirathoz, hogy Jinny-t elrabolták.
Ez a mozdulat biztos nem véletlen, de mit jelenthet? Tudja vki?

Poci76 Creative Commons License 2004.02.18 0 0 10967
Tegnap volt a Szerelmes Shakespeare. Csak a végén jöttem rá, hogy a dadogós színész nem volt más, mint Mr. Weasly :-)

Amúgy letölthető az új PoA trailer innen

off: most próbálom harmadszorra elküldeni ezt a hozzászólást. Hihetetlen, hogy az Index hónapok óta nem tudja megcsinálni a fórumot, hogy rendesen működjön.

svikki Creative Commons License 2004.02.17 0 0 10966
Ment az e-mail, remélem megkaptad. És hogy dicsérjelek egy kicsit a topicban is: nekem nagyon tetszett.
Előzmény: NAR (10952)
srb Creative Commons License 2004.02.16 0 0 10965
A zsbpiszok-köz féle boszorkányt nem maga Rowling játsza?

Nem, egy Jenny Tarren nevű csaj. Fenn van az
élménybeszámolója a neten.

Előzmény: Wmolni (10962)
NAR Creative Commons License 2004.02.15 0 0 10964
A zsbpiszok-köz féle boszorkányt nem maga Rowling játsza?

Valahol én is ezt olvastam, de a DVD stáblistája szerint nem Rowling az.

Bye,NAR
Előzmény: Wmolni (10962)
Catherine0 Creative Commons License 2004.02.15 0 0 10963
Hát..én nem hallottam róla, de ettől még lehet...

Gilderoy: Mind a kettőt, ha nem túl megterhelő becses személyednek!:))))

Előzmény: Wmolni (10962)
Wmolni Creative Commons License 2004.02.15 0 0 10962
A zsbpiszok-köz féle boszorkányt nem maga Rowling játsza? Mintha úgy rémlene, hogy -épp ebben a topicban- olvastam, hogy ő játsza az első részben Denis Crocfordot is a Foltozott üstben, meg a Zsebpiszkos boszorkányt is, nem? Vagy nem egyről beszélünk?
Előzmény: srb (10961)
srb Creative Commons License 2004.02.14 0 0 10961
Sztem alábecsülitek a sminkes-jelmezes stábot. Abból a Jenny nevű nőből is micsoda Zsebkosz-közbeli boszorkányt csináltak, az anyja sem ismert volna rá, ha jelmezben találkozik vele :-)

Csak várjuk ki a végét...

Előzmény: NAR (10954)
Gilderoy Lockhart Creative Commons License 2004.02.14 0 0 10960
Na ez igy mindjárt más...:)
A folyóirásos vagy a nyomtatott betűs verziónak örülne jobban?
Nemrég tanultam újra mindkét verziót:)

GL sk
:DDDDDDDDD

Előzmény: Catherine0 (10959)
Catherine0 Creative Commons License 2004.02.14 0 0 10959
Ó, ezer bocsánat, nem akartalak megsérteni, drága Gilderoy...:))) Küldenél egy autogrammot, amit hűségem jeléül örökre a szívem fölött őriznék...:))
Előzmény: Gilderoy Lockhart (10958)
Gilderoy Lockhart Creative Commons License 2004.02.14 0 0 10958
Ennek a keveréknek még a gondolata is undoritó.
Sose állnék össze Malfoyjal:)

Csók és Könny a hölgyeknek.

üdv: Gilderoy Lockhart sk
:DDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Catherine0 (10957)
Catherine0 Creative Commons License 2004.02.13 0 0 10957
Sztem is nagyon magas, és ráadásul túl egyenes a tartása, azonkívül túl öntelet és magamutogató. így elsőre ennyi...:)
De egyébként én is kis satnya izékének képzeltem, aki inkább hasonlít Quasimodora, mint erre a srácra... Meg aztán tényleg nem ilyen öntelt, vagyishogy az, persze, nagyra van magával, mikor a seprűjén ül, akkor igenis csodálja mindenki, de amint leszáll, mindenki tűnjön a francba, és hagyják őt békén. És nem is pózolna soha így, mint ez a srác, inkább menekülne a kameráktól. Ő inkább Lockhart és Lucius Malfoy keveréke nekem.
Előzmény: Wmolni (10955)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!