Keresés

Részletes keresés

ovics Creative Commons License 2011.01.24 0 0 1555

Jelentkezett valaki? Nem kell ehhez kezelőorvos javaslata? Keresztbe kezelnek????????????

 

 

Előzmény: Gyula65 (1552)
ovics Creative Commons License 2011.01.24 0 0 1554

Hol vagytok?

Gyula65 Creative Commons License 2011.01.19 0 0 1552

Kedves Fórumozok!

 

Ha, valakit érdekel újból keresnek , még forgalomba nem hozott gyógyszer tesztelésére jelentkezőket.

Telefonon felveszik az adatokat, és véletlenszerűen választják ki a teszt résztvevőit.

 

http://www.synexus.hu/contact.html

 

A honlap nem írja, újságban olvastam.

 

Jobbulást!

 

 

Dolna46 Creative Commons License 2011.01.17 0 0 1551

Nem reménykedem, hogy az álomkórt elfelejthetem a Mabthera-infúzió után. Nálam a Remicade-nak is hasonló hatása volt. Ennek az az oka, hogy az amúgy is alacsony vérnyomásomat lenyomja 70-80 közé, ennyitől meg csak tántorogni lehet.

Egyébként, mióta ezt a készítményt kapom, /ez a 2. turnus/ ízületileg aránylag jól vagyok. Ha a szívproblémám nem lenne, ki is egyeznék a világgal.

 

Kellemes, fájdalommentes napokat kívánok!

Előzmény: nagesz (1550)
nagesz Creative Commons License 2011.01.17 0 0 1550

Sziasztok!

Kedves Dolna, remélem ahogy egyre több Mabtherát kapsz elmúlik ez az álomkór. Nekem pl. sosem volt ilyen hatása. Inkább gyenge, fáradt, szagérzékeny és hőhullámos voltam eleinte. A múlt héten kaptam az 5. turnus első adagját, s szinte most semmi mellékhatást nem érzékeltem.

Kívánom neked is, hogy csak a pozitív hatását érezd!

Mindenkinek nagyon jó egészséget kívánok!

( remélem most elmegy az üzim, mert már írtam nektek és nem jelent meg!)

Ibolyafr Creative Commons License 2011.01.17 0 0 1549

Hmmmm...... ez érdekes. Mi a családdal szinte minden Húsvétot Egerben töltöttünk.

Az egri várat akár emlékezetben is végig tudom járni. Persze felnőtt a lányunk,(24) felkerült pestre, igy már elmaradnak ezek a kirándulások./ Pléd, piknik kosár, a szabadban bárhol megálltunk, még egy kicsit szuszószáltunk is,közben a madarak énekét hallgattuk.../

A második számu kedvenc: a Szalajka-völgy volt....

 

Szép napot mindenkinek!

Előzmény: .ETNA. (1543)
.ETNA. Creative Commons License 2011.01.16 0 0 1548

Igen, tudom, ill. sejtettem, már írtad, egyébként az 1000 Ft nagyon is baráti ár:-)

Előzmény: ovics (1547)
ovics Creative Commons License 2011.01.16 0 0 1547

Mi fizetős nászutasok  vagyunk évente, de a bejárók mesélték, hogy fel lehet iratni. Egyébként 30 perc 1.000.- Ft volt.

Előzmény: .ETNA. (1546)
.ETNA. Creative Commons License 2011.01.16 0 0 1546

:-)) igen szerintem is nem semmi mutatvány lehet, de azért .... na majd, ha egyszer kipróbáljuk, megírom a tapasztalatokat:-))

 

Biztosan nagyon jó volt, s ha még pluszban lelkileg, testileg fel is töltődtél, akkor igazán szuper!!! Komolyan felírnak ilyesmit TB alapon??? Ezt nem is gondoltam volna, én azt hittem, hogy ilyen helyekre csak fizetős vendégek juthatnak be... hm, ez jó hír!

 

Nem tudom mikor járunk legközelebb Eger környékén, lehet hogy majd csak húsvétkor, de akkor megnézem majd magamnak a gyógyforrást!

 

Húsvétkor ugyanis rendszeresen elmegyünk Noszvajba (Egertől nem messze van), mert az ottani Gazdaházban mindig nagyon jó progik, kemencében sült sütik és jó kis kirakodó vásár szokott lenni, ráadásul a környék is nagyon szép. Hogy én milyen sok finomságot (lekvár, méz, házi ez+az) szoktam itt összevásárolni:-)

 

http://www.noszvaj.hu/13-947.php

Előzmény: ovics (1545)
ovics Creative Commons License 2011.01.15 0 0 1545

1 személyes volt :-)))  Viszont az a véleményem, ha valaki meg tudja csinálni, amire gondolsz  a vízágyban.................hát minden elismerésem a párnak .-))

 

Komolyan szólva: nagyon jó volt a masszázs, még itt van előszőr ilyen és TB-re is felírható.

Rátaláltunk a Szent József gyógykútra, amiből több palack vizet hoztunk haza. Nem érzünk semmi különöset, bár kannákkal hordják a környező településekre is az emberek főzni, mosni, inni.

 

http://honisme.blogspot.com/2010/02/az-egri-forrasviz-titka.html

 

 

 

 

 

Naponta 3x volt vizitorna,de 1x szálltam be..............és volt minden...........alig várom a jövő januárt.

Előzmény: .ETNA. (1543)
Dolna46 Creative Commons License 2011.01.12 0 0 1544

Ibolya, még nem érzem az "altatófröccs" hatását, de legalább az álomkór egy időre megszűnt. Azért mondom, hogy egy időre, mert 20-án, a jövő héten kapom a "nedű" második felét.

Ezt a hetet meg a kardiológián kezdtem - na és nem győzöm bepótolni az elmaradt teendőimet.

Mindenkinek kívánok kellemes napokat!

Előzmény: Ibolyafr (1541)
.ETNA. Creative Commons License 2011.01.12 0 0 1543

Amíg a bébink kisebb volt, számtalanszor kellett Egerbe mennünk, mert imádta a várat, az ágyúkat:-)) Néha már a könyökömön jött ki, hogy ha rákérdeztünk, hogy hová menjünk hétvégén, mindig azt vágta rá: Egerbe:-)) S bár számtalan élményünk van a szép kis várossal kapcsolatban, de a wellness terület eddig még kimaradt, pont jókor vagytok ott, mert "kint" a való világban éppen minden tök szürke és sáros:-))

 

Vízágyas hidromasszázs??? :-))) ... na erről már megint mi jutott eszembe:-DDD

Előzmény: ovics (1540)
.ETNA. Creative Commons License 2011.01.12 0 0 1542

De jó Neked, itt olyan sötét szürke az ég, hogy legszívesebben már délelőtt felkapcsolnám a világítást:-) A napot már vagy 4 napja (legalább) nem is láttam, csak a grafitszürke égbolt, az olvadó hó (már totál elolvadt) és a mindent beborító sáros trugyi.... ezt úgy, de úgy utáááááááálom!

Előzmény: Ibolyafr (1541)
Ibolyafr Creative Commons License 2011.01.12 0 0 1541

Érezzétek jól magatokat, és töltődj fel jól:-))

Dolna, lassan ébresztőőőőőő,  letelt a 3 nap.Remélem érzed a duracell elem hatását...

 

Mindenkinek szép napot! /Nálunk már tiszta tavasz van/

Előzmény: ovics (1540)
ovics Creative Commons License 2011.01.11 0 0 1540

Mindenki meggyógyult....................gratula.

Mi Egerben wellnessezünk, mondhatom szupi.

Ma  kipróbáltam a vízágyas hidromasszázst......frenetikus élmény. Totál átalakulva megyünk haza pénteken, de erről még nem akarok hallani sem :-))

ovics Creative Commons License 2011.01.09 0 0 1539

Talált. Migrén elmúlt, de a nyakamat elfeküdtem. Most úgy írok, hogy a nyakamon van törülközőben egy kiló mirelit kukorica.

Eltünök péntekig, megyünk "nászút emlékeztetőre" Egerbe.Előtte benézünk Miskolcra, mert jön egy érdeklődő a lakásra.  Útbaesik ................:-))))

Legyen szép napotok.

Előzmény: .ETNA. (1537)
.ETNA. Creative Commons License 2011.01.08 0 0 1538

:-))) Mi pedig szépséges álmokat Neked!!!! És persze fokozatosan csökkenő fájdalmat, vagyis a "feladatát tökéletesen betöltő" MabTherát!

Előzmény: Dolna46 (1536)
.ETNA. Creative Commons License 2011.01.08 0 0 1537

Még jó, hogy múlik, mert ezt az erős fejfájást - gondolom - hosszú távon elég nehéz elviselni:-(

 

Ahogy olvastam, hirtelen két reklám is eszembe jutott:-)) Egyrészt az, hogy a fejfájást okozhatja nyaki fájdalom (tudod, amikor a fejfájás elleni gyógyszer reklámjában a csaj nyakát stb. mutogatják), a másik pedig az ízületi "csodakrémes" reklám, amiben a krém hatására a bácsi ízületi fájdalma annyira csökkent, hogy már nem tudta "előre jelezni" a túristáknak, hogy fog-e esni az eső:-)))

 

Szerencsémre a fejem szinte sosem fáj, de azért ezt az almaecetes trükköt megjegyzem!

Előzmény: ovics (1535)
Dolna46 Creative Commons License 2011.01.07 0 0 1536


Szép napot, topic-lakók! Tegnap túlestem az idei első, 6 órás Mabthera-infúzión, de a korábbi tapasztalatokat figyelembevéve,  felkészültem a 3 napos alvásra, hazafelé már a kocsiban elaludtam. Most csak reggelizni meg a gyógyszereimet bevenni keltem fel, de már elég nagyokat passogok, vár vissza az ágy, nem is olvastam vissza, mert akkor az írás elmaradt volna. Nem szeretném a monitorba beverni az orrom.
Két alvás között majd benézek, addig is mindenkinek kellemes napot kívánok!

ovics Creative Commons License 2011.01.05 0 0 1535

Mára sokkal jobb...........a fejem már nem fáj, a nyakam picit, de ettől még elmegyek hastáncra .-))

Az almaecetes gőz migrénre kiváló, gyorsan hat viszonylag és olcsó, nem teszi tönkre a gyomrot.

Tudtam, hogy allergiás vagyok a hideg frontra, ami széllel jön, de melegre................. Évekkel ezelőtt volt ilyen migrénem.

Egy doki ismerősöm mondta, hogy aki allergiás a hidegrontra, annak a kis agyi erek begyulladnak, azért fáj a nyak. Erre mirelit zöldborsó való, persze konyharuhában a nyakra téve.

 

Mára jelzi a meteo , hogy már ma érezni lehet a migrént........hát én 2 nappal előtte már tudom, milyen lesz az idő :-))

Előzmény: .ETNA. (1532)
Dolna46 Creative Commons License 2011.01.05 0 0 1534

Jó reggelt, szép napot!

 

Etna, nem vagy egyedül itt hajnalban, én is korán ébredtem, pedig az este kb. 11-ig olvastam. A könyvem kieshetett a kezemből, nyomta az oldalamat, az olvasólámpa égett a fejem fölött, a szemüveg a szememen...

Nekem a Trexan-adagom heti 4 db tbl. Holnap lesz a Mabthera-infúzió első része, a második két hét múlva, és remélem, fél évig megint nem lesz gondom.  Ma készülök három napra a főzéssel, mert jön a háromnapos álomkór, szokás szerint - gondolom.

Tegnap a fodrászom jött, ma pedig a könyvtáros-inga jön újabb könyvekkel, pedig még decemberről vannak kiolvasatlan könyveim.

Ma még fel kell hívnom a kardiolólógusomat, mert a szívkatéterezés után lelkemre madzagolta, hogy három hét múlva jelentkezzek egy kontrollra.

Ezek szerint a januárom elég mozgalmasnak tűnik, örülök, hogy aránylag jól vagyok - amit minden itt-olvasónak szívből kívánok.

 

Dolna46 Creative Commons License 2011.01.05 0 0 1533

Jó reggelt, szép napot!

 

Etna, nem vagy egyedül itt hajnalban, én is korán ébredtem, pedig az este kb. 11-ig olvastam. A könyvem kieshetett a kezemből, nyomta az oldalamat, az olvasólámpa égett a fejem fölött, a szemüveg a szememen...

Nekem a Trexan-adagom heti 4 db tbl. Holnap lesz a Mabthera-infúzió első része, a második két hét múlva, és remélem, fél évig megint nem lesz gondom.  Ma készülök három napra a főzéssel, mert jön a háromnapos álomkór, szokás szerint - gondolom.

Tegnap a fodrászom jött, ma pedig a könyvtáros-inga jön újabb könyvekkel, pedig még decemberről vannak kiolvasatlan könyveim.

Ma még fel kell hívnom a kardiolólógusomat, mert a szívkatéterezés után lelkemre madzagolta, hogy három hét múlva jelentkezzek egy kontrollra.

Ezek szerint a januárom elég mozgalmasnak tűnik, örülök, hogy aránylag jól vagyok - amit minden itt-olvasónak szívből kívánok.

 

.ETNA. Creative Commons License 2011.01.05 0 0 1532

Természetesen a heti 2 db Trexanról én sem "tudok lemondani":-)

 

Hát ez nem jó, lehet, hogy tényleg fronthatás, bár amilyen gyorsan változtak az utóbbi hónapokban, hetekben a különböző hideg-meleg frontok, már korábban is lettek volna tüneteid, nem? Vagy ez bármikor előjöhet, esetleg nem egyformán erősek azok a hatások, s most egy fullos jön éppen?

Talán semmi köze a fronthoz..., s nem fog ismétlődni... a "nem beszélek arról, hogy ez vagy az nincs, mert mi van, ha holnap lesz" - történettel pontosan így vagyok én is. Az almaecetes gőz egyébként mire jó, a migrénre?

 

Amint azt a mellékelt ábra is mutatja, én pedig nem tudtam tovább aludni, itt kukorékolok, igaz, hogy tegnap már kb. fél 10-kor elaludtam, de valószínűleg egyik pillanatról a másikra történhetett, minden előzmény (elálmosodás, ásítgatás stb.) nélkül:-)

 

 

Előzmény: ovics (1531)
ovics Creative Commons License 2011.01.04 0 0 1531

Én még mindig Trexan..............megspékelve ma 2 db  Kefalginnal és almaecetes gözzel.

Iszonyú migrénem van. Csütörtökön már melegfronti hatás..........ezt érzem előre? Régen a szeles hidegfrontra voltam allergiás.

Nem fogom többet mondani, hogy nem is emlékszem, mikor fájt a fejem utoljára :be-((, tuti másnap fáj.

Megyek a sötétbe.....

Előzmény: .ETNA. (1530)
.ETNA. Creative Commons License 2011.01.04 0 0 1530

Én még mindig Remicade-et...

Ibolyafr Creative Commons License 2011.01.02 0 0 1529

Üdvözlök mindenkit az Új évben!

Remélem mindannyiunknak fájdalommentes is lesz.../bár nekem nem igy kezdődik/

Humirát kap valaki rajtam kívül?

.ETNA. Creative Commons License 2010.12.31 0 0 1528

BOLDOG ÉS FÁJDALMAKTÓL MENTES, SIKERES ÚJ ÉVET KÍVÁNOK !!!

.ETNA. Creative Commons License 2010.12.31 0 0 1527

Kedves Csibe! A lényeg, hogy ne keseredj el már előre, szépen csináld végig a vizsgálatokat, reméljük ezekből egyértelmű diagnózist tud majd felállítani a dokid. Ha pedig az orvossal kapcsolatban bármikor bármi kétséged van/lesz, ne habozz, ne teketóriázz sokat, keress egy másikat és kész:-) A pszichoszomatikusnál sokkal valószínűbbnek tartom, hogy valóban autoimmun, így mostanság - a biztonság kedvéért -  inkább ne erősítsd az immunrendszered (max. vitaminokat szedj). Az arra érzékenyek ugyan valóban reagálnak, általában fejfájással, szédüléssel, általános rossz közérzettel, vagy éppen fájó ízületekkel, a fronthatásokra, de ha a vérképben a különböző értékek jelentősen megemelkedtek, akkor nem valószínű, hogy a "hol van, hol nincs, jövő-menő" frontok okozzák a fájdalmat:-(

 

A fogyás biztosan jó, de a paleoról a véleményem hasonló, mint Ovics-nak..., inkább figyelj a szénhidrátbevitelre, vagy számold a kalóriákat, esetleg kérj orvosi segítséget. Anyukámat pl. a szívbetegsége kapcsán, a Debreceni Klinika utalta be orvosilag ellenőrzött, kórházi körülmények között folyó, fogyókúrára  (a helyi reumatológia kórházunkba). Korábban nem is hallottunk a helyi orvosoktól erről a lehetőségről, egyszóval érdemes célirányosan érdeklődnöd pl. erről is az orvosodnál.

 

Szívből kívánom, hogy sikeres diagnózis után, jól beállított, megfelelő gyógyszer(ek) szedése mellett múljon el mielőbb az a fránya fájdalom, s bár a legtöbb autoimmun ma még ugyan gyógyíthatatlan, de nagyon ügyesen szinten tudják már tartani és sok esetben sikerül a fájdalom jelentős és hosszú távon is fenntartható mérséklése is!! Egyszóval ne légy szomorú, s ha bármikor úgy érzed, hogy a fájdalom és kilátástalanság érzése esetleg kezdene belevinni egy light-osabb depresszióba, na akkor azonnal "rántsd" ám ki magad onnan!! :-))

 

 

 

 

Előzmény: Csibe32 (1516)
Ibolyafr Creative Commons License 2010.12.31 0 0 1526

Boldog Új Évet mindenkinek!

 

Előzmény: Ibolyafr (1525)
Ibolyafr Creative Commons License 2010.12.31 0 0 1525

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!