Keresés

Részletes keresés

NAR Creative Commons License 2004.03.15 0 0 11076
A hatodiké: A sárvérűek lázadása
A hetediké: A kentaur keresése

(de ezk még nem 100%-osak)

Ez utóbbi kijelentésed némileg eufemisztikus :-) Rowling nem árulta el a címeket (illetve csak annyit, hogy "Harry Potter és ..." lesz), minden más csak találgatás. Ennek a találgatásnak az alapja az, hogy tavaly szeptemberben benyújtottak egy kérelmet két védjegy ("Harry Potter And The Mudblood Revolt" és "Harry Potter And The Quest Of The Centaur") bejegyzésére a brit szabadalmi hivatalban. Kb. 30-40 "Harry Potter és ..." védjegyet találtam a nyilvántartásban, de ha jól láttam, a megitélt védjegyek mind a Warner Bros. tulajdonában vannak. A fent említett kett?t nem a Warner nyújtotta be, ?k a "HARRY POTTER AND THE CHARIOTS OF LIGHT", "HARRY POTTER AND THE ALCHEMIST'S CELL" és a "HARRY POTTER AND THE PYRAMIDS OF FURMAT" neveket jegyeztették be még 2000-ben, de nem használták fel eddig. Ha egy picit is normálisan m?ködik ott a szabadalmi hivatal, akkor nem hiszem, hogy bárki más sikeresen bejegyeztethet "Harry Potter and ..." alakú védjegyet, ebben az esetben semmi sem sürgeti a Warnert arra, hogy id? el?tt bejegyeztesse a könyvek címeit. Majd ha Rowling kitalálja a címet, akkor bejegyzik a védjegyet és valószín?leg nyilvánosságra is hozzák a címet.

Bye,NAR



U.i.: a "Quest of the Centaur" nem a kentaur keresése, hanem a kentaur küldetése - ahogy az "Order of the Phoenix" sem a f?nix parancsa, hanem a f?nix rendje.
Előzmény: agooo (11070)
bé-moomin Creative Commons License 2004.03.15 0 0 11075
NAR-na ja,a hír óvatosan kezelve..pláne az a szex dolog..nem tom ezeknek mit jelent a szex,de hogy sok lesz a filmben??!mégis ki kivel??mikor??hol pontosan??a szellemszállás bizt egy b?nbarlang:))
egyébként lehet,h nálunk csak júliusban lesz..:((
nem tom,de ajánlom nekik,h legyen a világpremierrel egyid?ben-s??t:el?bb,
s????t!!!!most azonnal!!!!!!!!!!!!!
Rowling annyira belendül,h ír még 10 részt..nem lenne semmi....
de már nem lenne jóóó
elvesztené a mit is???ja igen!a varázsát..
asszem
bár who knows..
B
Előzmény: NAR (11074)
NAR Creative Commons License 2004.03.15 0 0 11074
Honnan az info? Blikk vagy valami más hasonló megbízhatóságú papírtermék? Ugyanis a film nem július, hanem június negyedikén jön ki, továbbá épp a chat-ben nyilatkozta Rowling, hogy a hetedik könyv után nem fog többet írni, tehát határozottan nem gondolkozik azon, hogy tízig meg sem áll. Én ezért a többi "értesülést" is óvatosan kezelném...

Bye,NAR
Előzmény: agooo (11072)
bé-moomin Creative Commons License 2004.03.15 0 0 11073
jesszum
mik lesznek még potterrel??egyébként ez a draco-hermijjóni dolog lehet,h így lesz-nekem nagyon gyanús volt eddig is,h draco mééér utálja annyira a csajt-ez a sárvr? szöveg úgyis átlátszóó!!
harry-hermi viszony viszont(hehe)béna lenne.eddig úgy jött le,barátok-és igenis van fiú-lány barátság!!
ron+hermi a tuti páros..
meg hogy victor megöli dracot??húzós lenne!menne az azkananba!!
honnan szedted le ezeket az infókat agooo??
B
Előzmény: agooo (11072)
agooo Creative Commons License 2004.03.15 0 0 11072
:)) ja igen.. persze csak akkor.. :DD
Találtam valamit, ezt kapjátok ki!!!

A Harry Potter III. kulisszatitkai: komoly bajok
Soha nem ér véget a könyvsorozat? Szex és erőszak a nyáron bemutatandó harmadik filmben

A mostani, meglehetősen "komoly" hangulatából legközelebb a nyár elején zökken ki a filmvilág: ekkor mutatják be ugyanis a Harry Potter harmadik részét. Az ígéretek szerint minden eddiginél több erőszakkal és szexszel. Közben az írónő sem áll le: a hatodik könyv még az idén kész lehet, de ő már azon gondolkozik, hogy tízig meg sem áll.

Rohamléptekkel halad a 'Harry Potter és az Azkaban foglya' című film forgatása, igaz, a rendezőknek nincsen is nagyon más választásuk, ha nem akarnak kicsúszni az időből.
A július negyedikén a moziba kerülő film szereplői ugyanis villámgyorsan öregszenek.

Draco Malfoy a kiszivárgott képeken kis komiszból egyértelműen kamasz szemétládává nőtte ki magát, Harryt pedig lehet, hogy egyszerűen ki kell vágni az ötödik részből, ugyanis váratlanul olyan magasra nőtt, hogy nincs az a digitális technika, amivel megérni őt visszakicsinyíteni.

Hivatalosan Hermione és Ron szerepe sem biztosított az ötödik résztől fogva, az azonban szinte bizonyos, hogy a Warner Bros. még nem kezdte meg a keresést az utódok után.

Dementor: csontváz köpenyben
A film félkész verzióit már bemutatták néhány szerencsés Harry Potter-rajongónak, így néhány részlet már szinte bizonyos: például, hogy a dementorok deréktől felfelé úgy néznek ki, mint egy csontváz, amire ráborítottak egy fekete köpenyt.

És repülnek is, pedig erre a könyvben nem votak képesek. A lélek, amit kiszívnak az emberből, pedig apró fehér, áttetsző pingponglabdaként jelenik meg.

A Dursley család életéből alig négy-öt percet láthatunk majd a film legelején, de számos más esemény is csak felületesen tűnik fel - legalábbis a jelenlegi verzióban.

Így például egy kviddicsmeccset láthatunk csak, abból is igazából csak azt a részt, ahol Harry eltöri a karját. Az a jelenet, ahol Harryék visszafordítják az időt, viszont benne lesz, lassított, visszafelé lejátszott film formájában.

Mindenki mindenkivel kavar

A hatodik könyv titkait még mindig meglehetősen gondosan őrzi J.K. Rowling, az őrá oly jellemző semmitmondó kiszivárogtatásokból csak annyit tudtunk meg, hogy a regény utolsó szava "seb" lesz.

Köszszépen. Valamivel értékesebb információ, hogy Harry valamiféle sérülést szerez be a könyv elején, ami nem túl súlyos, de a főhős hosszú ideig lábadozik majd.

Mivel azonban a gyermekek szépen lassan felnőnek, a szerelmi szálak is egyre bonyolódnak. Bár Rowling egyelőre csak annyitt árult el, hogy a szerelmi kalandok nagyobb hangsúlyt kapnak, a pletykák brazil szappanoperákat megszégyenítő eseményekről szólnak.
Hermione bebünteti Dracót
Malfoy veszte Hermione?

A legnagyobb népszerűségnek örvendő verzió jelenleg: Harry a világ szégyenére egy Mardekáros lánnyal, név szerint Pansy Parkinsonnal szűri majd össze a levet.

Ezzel azonban a végletekig felbosszantja Draco Malfoyt, aki bosszúból Herminonére hajt rá. Az ám, de Bulgáriából hirtelen megérkezik Viktor Krum, a neves kvidddicsjátékos és féltékenységből megöli Dracot.
Hermione így Ronnal kezd ki, de időközben Harry is rájön, hogy neki Hermione az igazi.

Jön a felnőttkori önéletrajz?

A már az angol királynőnél is jóval gazdagabb Rowling azonban, szemben korábbi fenyegetéseivel, amelyek szerint be sem fejezi a hét könyvre tervezett sorozatot, ezúttal arra tett ígéretet, hogy hőseinek felnőttkori sorsát is megírja majd.
- A műfaj azonban változni fog - szögezte le az írónő.

A hatodik könyv egy dologban mindenképpen rendhagyónak ígérkezik: nem folytatja ugyanis a Harry Potter-könyvek hízási trendjét, és inkább a negyedikre hasonlító hosszúságú lesz.

Összefirkálták a Hogwarts ExpressztA graffitisek mindenütt ott vannak: a forgatás egyik estéjén aktivizálták magukat, és összefirkálták a filmben a Hogwats Expresszként megjelenő gőzmondonyt és a vagonokat. A vonat azonban éppen nem Harryéket szállította, amikor az incidens bekövetkezett: a forgatás szüneteiben ugyanis Scarborough és York között közlekedik nosztalgiajáratként

Előzmény: bé-moomin (11071)
bé-moomin Creative Commons License 2004.03.15 0 0 11071
f???ha-köszesz a címeket-jól hangzik mit ne mondjak!!:)))
Hermijjóni és Ron össze fognak jönni!100%
Rowling is elszólta magát...
hacsak ki nem nyírja Ront ugye..
B
Előzmény: agooo (11070)
agooo Creative Commons License 2004.03.15 0 0 11070
:)) Remélem, hogy nem lesz közveszélyes... :) jobb a norma Harry, mint az idegroncs!!

A hatodiké: A sárvérűek lázadása
A hetediké: A kentaur keresése

(de ezk még nem 100%-osak)
Remélem Ron összejön Hermivel!!

pussz

Előzmény: bé-moomin (11069)
bé-moomin Creative Commons License 2004.03.15 0 0 11069
szerintem sem nyírja ki-de mindenesetre kitelik t?le,ez a n? egy szadigyár!!
a 6.könyv címe nektek sem ugrik be??lehet azt egyáltalán tudni??vagy csak én vok ilyen fene "tájékozott"??
vmi muglis nem??
hihetetlen,h mikor készül már el vele...
Harry tiszta idegroncs lesz ebben már,az teljesen tuti.tekintve h Sirius oda...ég majd a bosszúvágytól,életveszélyes egy kölyök:)))
B
Előzmény: agooo (11068)
agooo Creative Commons License 2004.03.15 0 0 11068
Áhhh, nem hiszem, hogy megfogja ölni Ront!! Lehet, hogy nagy a kísértés, de nem ogja. :D Csak azért csinálja ezt, a tul,képpeni KÖDÖSÍTÉST, hogy összekavarjon, és adjon rá okot, hogy tudjunk valamiről beszélni! (sztem)
Előzmény: bé-moomin (11067)
bé-moomin Creative Commons License 2004.03.15 0 0 11067
halitok
gyerekek!!!most olvastam el a cseteléses kérdés-válaszokat róling nénivel,,,
mi az ,h ha ron túléli az iskolát?!!!lehet,h ezen már fennakadtatok,de én még csak most kezdek...
öregem,ha ez kinyírja ront...nem normi!!
amúgy tök jó,h a kérdések 95%-ára nem adott választ,de sebaj...
B
Masterboy Creative Commons License 2004.03.14 0 0 11066
franko a site köszi:-D
Előzmény: agooo (11065)
agooo Creative Commons License 2004.03.14 0 0 11065
Hali!
Tényleg Ronhoz hasonlít, de olyan érdekes az arca... :D (kösz, ho megvilágosítottál :))) )

Ja próbáljátok ki a http://parbaj.uw.hu -t,lehet párrbajozni Harryvel,Ronnal,Hermionéval,Dobbyval... Dumbledorig.
4 szint van.
Szint 1. (Erő: 0 - 10)
Rictusempra
Imber Igneo
Capitulatus
Ferula

Szint 2. (Erő: 11 - 30)
Locomotor mortis
Stupor
Obstructo

Szint 3. (Erő: 31 - 60)
Globus Igneo
Flippendo

Szint 4. (Erő: 61 - 99)
Crucio
Imperio
Adavra Kedavra ve Dumledoreig játszhatsz.

spinneli Creative Commons License 2004.03.13 0 0 11064
Sziasztok!Még új vagyok itt,de üdv az összes Harry potter fannak!
Poci76:Szerintem az a rész nem a filmből van,hanem csak jópofaságból bevágták a trailer végére.
De júniusba meglátjuk:)))
Catherine0 Creative Commons License 2004.03.12 0 0 11063
Vicces... Bár 5 centi a filmeseknek nem nagy gond. A Moulin Rouge-ban Nicole Kidman kb. 15 cenitvel magasabb Ewan McGregornál, és mégis a pasi tűnik magasabbnak az egész filmben. Ez csak vágás meg felvétel kérdése.
Előzmény: agooo (11057)
Cinnamon Creative Commons License 2004.03.12 0 0 11062
Hát sztem az minkettő Ron, bár nem elég magas hozzá. Először amikor Hermionéval nézik a Szellemszállást, másodszor amikor Sirius bevonszolja a fúriafűz alatti lyukba. Csak ugye elvileg az júniusban van, akkor meg nincs hó.
Előzmény: agooo (11047)
srb Creative Commons License 2004.03.11 0 0 11061
talán az ikrek szobája?

Bingó, valószínűleg ez lesz a helyes megoldás.
:-))
De szerintem a takker csak annyit mond, hogy "I'll come back later". A 'sir' nincs ott a végén.

Előzmény: NAR (11060)
NAR Creative Commons License 2004.03.11 0 0 11060
Inkább a Foltozott Üst, talán az ikrek szobája?

Bye,NAR
Előzmény: Poci76 (11053)
NAR Creative Commons License 2004.03.11 0 0 11059
Crac és Monstro eltörpülnek mellette :)

Az hagyján, de Hermione hogy fogja felérni, amikor fel fogja pofozni? :-)

Bye,NAR
Előzmény: Poci76 (11056)
agooo Creative Commons License 2004.03.11 0 0 11058
Nem tudjátok ti se,hogy ki az a kölyök Hermiónéval az előzetesben. Kétszer is benne van a trailerben, amikor tél van. Nem jövök rá, hogy ki az!! 1. Hermivel 2. valaki pörgeti a sálánál fogva!!
Segítsetek, mert felrobbanok :)
agooo Creative Commons License 2004.03.11 0 0 11057
Tom Felton magasabb Jason Isaacsnél

Hát ez érdekes. Egyébként olyan furcsa, és hihetetlen dolgokat tudnak ezek művelni a filmben. Az ember ül és csak bámul. A modern tecnika most már lassan félelmetes! pl: egy 38 évs nőböl egy 18 éveste csinálni! trollok! óriások! Dobby... stb.
Elképesztő!!!!!

Poci76 Creative Commons License 2004.03.11 0 0 11056
Írás a http://www.thesnitch.co.uk/site/ -ról

Tom Felton Taller Than Jason Isaacs

Tom Felton, the actor who plays the infamous Draco Malfoy, has apparently grown too fast. The 16 year old, according to "This Morning" has now grown to a towering 185 cm tall. He is now taller than Jason Isaacs, his movie father. He is only 180 cm tall.

It is also reported that Tom is now getting more fan mail than Daniel.

Tom Felton magasabb Jason Isaacsnél

Tom felton, a népszerűtlen Draco Malfoyt játszó színész egyértelműen túl gyorsan nő. A 16 éves fiú a "This Morning" szerint mára elérte az elképesztő 185 cm-es magasságot. Már magasabb, mint Jason Isaacs, filmbeli apja. Ő csak 180 cm.

Arról is beszámolnak, hogy Tom ma már több rajongói levelet kap, mint Daniel.

Crac és Monstro eltörpülnek mellette :)

Előzmény: Trilla1 (11052)
agooo Creative Commons License 2004.03.11 0 0 11055
Sziasztok!
Szerintem nem a Roxfortban van ez a jelenet, nem olyan, inkább a Foltozott Üst. De amúgy megnéztem a kettőnek az előzetesét, és abba is vol egy csomó olyan dolog, ami a filmben nem, úgyhogy...

Malfoyt Jason Isaacr játssza.

Megnéztétek azt az előzetest amit írtam??

Poci76 Creative Commons License 2004.03.11 0 0 11054
A második "-" után kimaradt az, hogy [ordítás].
Poci76 Creative Commons License 2004.03.11 0 0 11053
A jelenet a következő:
-Housekeeping (takarítás)-mondja a nő
-
-I'll come back you late, sir. (Később visszajövök, uram)

Szerintem a nő Lupinnel találkozik, amikor az farkas. (Bár tudtaommal a takarítást Roxfortban a házimanók végzik...)

Előzmény: brigi88 (11051)
Trilla1 Creative Commons License 2004.03.11 0 0 11052
Sziasztok, nem tudja valaki véletlenül, melyik angol színész játszotta Lucius Malfoy szerepét? Köszi!
brigi88 Creative Commons License 2004.03.11 0 0 11051
és az a jelenet mi lehet, amikor valaki a trailer legvégén bekopog egy ajtón, amin kivágódik valami fény meg huzat, majd az illető valamit motyog, és égnek álló hajjal távozik. nem ugrik be ilyesmi a könyvből.
Előzmény: agooo (11050)
agooo Creative Commons License 2004.03.11 0 0 11050
http://pdl.warnerbros stb... csak elrontottam
agooo Creative Commons License 2004.03.11 0 0 11049
Hello!
Képzeljétek megtaláltam!! Nézzétek meg, egypicivel több új dolog van benne. a quicktime-osat!! elérhatitek a www.geocities.com-ról (magyar) és innen:

http://pdl.earnerbros.com/harrypotter/us/med/azkaban/azk_tlr1_500.mov

remélem sikerül

agooo Creative Commons License 2004.03.10 0 0 11048
Hát ez nem volt valami értemes... de remélem valaki megérti
:DD
agooo Creative Commons License 2004.03.10 0 0 11047
Sziasztok!
Most találtam ezt a fórumot, és marha érdekesnek találom. Vannak dolgok amik nem tiszták, de azt majd később. :))
Ja amúgy találtam egy olyan előzetest amiben nem Ron változtatja a Piton mumust át, hanem Neville. De sajna nem tudom hol találtam, jah és abba még volt egy olyan jelenet amiben Harryt vmi különös fény veszi körül, vmi könyvtár féle szobában.
(több féle változatot láttam már) Amúgy nem tudjátok, hogy ki az a 2 ember a téli tájban, messziről látszik a roxfort. nem tok rájönni. az a kisfiú még akkor is ott volt... szal vki megpörgette. KI Ő?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!