Keresés

Részletes keresés

Sheme Creative Commons License 2002.10.17 0 0 136
Azt nem tudom, de ugye nem fog bele ilyenbe, ha hasmenése van.
:)
Előzmény: kvantum fantum (134)
KalandorR Creative Commons License 2002.10.15 0 0 135
Persze nem árt tudni, hogy mi a különbség az anális szex és az anális őrület között ;-)
kvantum fantum Creative Commons License 2002.10.15 0 0 134
ez meg két hapsit evett reggelire?
Előzmény: Sheme (133)


Sheme Creative Commons License 2002.10.15 0 0 133

Na, lányok! Ki lesz ilyen bátor?

Előzmény: kvantum fantum (132)
kvantum fantum Creative Commons License 2002.10.15 0 0 132
így jár, aki lenyel egy üveget...
kvantum fantum Creative Commons License 2002.10.15 0 0 130
miért, a fiúk élvezik?
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.14 0 0 129
Azért Petikének igaza van, hátulról előre óvintézkedést igényel, de ez megoldható, ha a két fél egymásra figyel, és nem egy kóbor numeráról van szó.
Másrészt igazad van, vannak kényesebb és kevésbé kényesebb puncik:-))
Előzmény: mOrg (127)
mOrg Creative Commons License 2002.10.11 0 0 128
Cuvi
miért sóhajtozol? Valami nyomja kifelé belőled a szuszt, vagy csak vágyakozol erre? mondd mit tehetek érted, hova?! érteeed...
:):):):):):):):):):):):)

ha esetleg fiu lennél kérlek ne üss nagyot ha találkozunk! :)

Előzmény: Cuvi (126)
mOrg Creative Commons License 2002.10.11 0 0 127
Petike

kösz az óvva intést :)
az alapos tisztálkodás persze alapfeltétel, mondjuk én nem ellenőriztem le soha, hogy ezt hogyan csinálja, de soha sem volt probléma belőle.
Mármint sem aktus közben kellemetlenség, vagy utána fertőzés sem. 2 évig rendszeresn műveltük ezt majdnem minden alkalommal (1-3 X / hét)

Ami a fertőzést illeti nem vágom, hogy ez a dolog hogy műkszik. Voltak olyan kapcsolatim is - ellentétben az előbb emlitettel - ahol a lány kéthetente kapott valami fertőzést pedig nem is használtuk a cipp-cupp technológiát. Úgy tűnik számomra hogy ez is egy puncinként változó tényező, mint a popsiba szeretem - nemszeretem .

Előzmény: petike23 (125)
Cuvi Creative Commons License 2002.10.11 0 0 126
[sóhaj]
petike23 Creative Commons License 2002.10.11 0 0 125
mOrg:
az nem tul egeszseges dolog, ha atteszed hatulrol elore..
Egy _nagyon_ alapos tisztalkodas nem art elotte.

Udv: Petike

Törölt nick Creative Commons License 2002.10.10 0 0 124
na én ezt végigolvastam

elmentem randira:-)))

mOrg Creative Commons License 2002.10.10 0 0 123
Nekem volt egy olyan barátnőm, aki nemcsak hogy szerette, hanem ő KÉRTE hogy rakjam popsiba! szerintem ez bizonyitja a vágyakozás tényét (McMaster007 he?) és a csaj 10 - 15 x élvezett szeretkezésekként, úgy hogy az egyszer hopp másszor cupp taktikát követtük. Általában amikor hátul élvezett, utána rögtön átrakta a puncijába is és ráélvezett mégegy lájtosabbat is.

Sajna a jelenlegi barátnőmnek nem fexik ez a dolog, pedig én többször próbáltam már "beajánlani" magam, kiméletesen is durván is részegen is, beszivva is..., de 1xŰen nem jön be neki! ez van !

Van aki meghalna érte van aki meg tőle.
ez az én tapasztalatom.

Előzmény: KalandorR (122)
KalandorR Creative Commons License 2002.10.10 0 0 122
A forgalomból itélve... mindenki kipróbálta, élvezi, és már nem is irogatnak ide... :-)
drberki Creative Commons License 2002.09.18 0 0 121
Esetleg Double Penis ...
Előzmény: Kurtafarkú kismalac (118)
lajhár Creative Commons License 2002.09.18 0 0 120
double? :)
Előzmény: Kurtafarkú kismalac (118)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.18 0 0 119
Double, de a leiras stimmel.

Nos, a ferfiaknak tudatositaniuk kellene magukban, hogy nem attol lesznek homoszexualisok (buzik), mert mondjuk szeretik, ha oket is birizgaljak hatulrol, vagy esetleg prosztatamasszazzsal kenyeztetik oket.
A homokosokat arrol ismerni meg, hogy ferfiakra izgulnak be, azokat kivanjak megcsokolni, oket kepzelik el szexualis eletukben parnak es nem pedig a nok egy peldanyat. Ilyen furmanyos a recept.

Akinel meg mindket fele vajas a kenyernek, az biszexualis. Vonzodik egy-ket-sok hasonlo nemu fajtarsahoz, de ugyanigy all az ellenkezo nemmel is.
Woody Allen egy elhiresult mondasa ugye, hogy ha biszexualis vagy, akkor megduplazod az eselyed egy jolsikerult szombat estere.
Szerintem ez nagyon igaz, habar ezen tapasztalatokat megosztani nem az en asztalom.

Sikositok.
Olaj, krem, ilyesmi okes, ezekkel az a baj, hogy kikezdhetik az ovszer anyagat (ha hasznaltok), ezert minden esetben vizalapu sikosito hasznalatat javasoljak 'szakemberek'. Ezeket intim shopban lehet venni, de en mar lattam Drogerie Marktban is, csak kicsit keresni kell. Ja, es nem kell felni rakerdezni, ha nincs meg, egyreszt azok az eladok is valszeg hasznaljak :), masreszt te egy vagy a naponta betevedo 100000 vasarlobol, es hidd el, nem ezzel leszel egy nagy balfek, hogy emlekezzenek rad.
A kiszaradas ellen pedig nem ujabb es ujabb adagokat kell ratenni a krembol, hanem egy kis nedvesseggel frissiteni a megszaradt anyagot, ami hipp-hopp visszanyeri sikossagat.

A lanyokrol
Termeszetesen kinek-kinek izlese szerint. Kiprobalni erdemes, hatha valami olyat hoz az eletedbe, amit eddig nem is tudtad, milyen jo. Ha meg nem jon be, akkor lehet hanyagolni.

Lord_Oberon

Előzmény: Majdnem JLo (69)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2002.09.18 0 0 118
Szerintem az a D.P.: Dual (?) Penetration, azaz kettős behatolás, egyszerre a hüvelybe és a végbélbe. Szendvicsnek is hívhatjuk, bár az is lehet, hogy azt inkább arra mondják, amikor egyszerre két farok van a hüvelyben. Ennyire én sem vagyok művelt ilyen téren, ugyanis leragadtam az 1F1N felállásnál.
Előzmény: bubus (117)
bubus Creative Commons License 2002.09.17 0 0 117
Mondja már meg valaki, hogy mi az a dipi ?

Gyepmester Creative Commons License 2002.09.17 0 0 116
Kedves rowena!

Senki nem kíván téged megkövezni, de ha már erre tévedtél láss csodát!

A széklet anális távozása és az ott történő behatolás miatti rémesen furcsa érzést egy másik érzés feledteti: a kéj!

Az, hogy a párod oda téved, vagy hogy te hívod oda már más kérdés, viszont ha "magadba engeded", azzal ugye "oda is adod magad". Ez az odaadás ami annyira izgató és játékos benne.

Hogy ki mennyire tud ellazulni, ez egyéni, ezért szokták javasolni, hogy első anális behatolás alkalmával a lány orgazmusa közben érdemes próbálkozni, a lazább izomzat miatt.

Off: Hidd el nekem, van ennél privátabb szféra! :-)

Előzmény: rowena (115)
rowena Creative Commons License 2002.09.11 0 0 115
Hát, most lehet, hogy megköveztek!:-))

Én még nem próbáltam, de megvallom őszintén, hogy nem is akarom. Valahogy nagyon nagyon idegenkedem tőle. (Párom se vágyik rá, megkérdeztem tőle, amikor szóba került egy topic kapcsán a téma.)

Oka: nekem rémesen furcsa lenne, hogy oda tévedjen be a párom, ahol a székletem távozik egyébként. Ez már annyira "magán terület", hogy ennél nincs is privátabb szféra szerintem.
Sose érezném úgy, hogy tiszta vagyok, legfeljebb "illatos". Baromira zavarna. Sose tudnám annyira ellazítani magam evégből.

Amúgy mielőtt még rákérdeznétek: az oralis szex egyéb formái ellen semmi kifogásom, sőt:-))

Mindazonáltal izlések és pofonok, nem vitatom el senkitől, hogy élvezi, de én kösz nem.

hulk666 Creative Commons License 2002.09.11 0 0 114
Helló mindenkinek...

Utalnék egy másik fórumban írogatott dolgaimra ahelyett, hogy ide is bevágnám.
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9039311

A topic hasonló mint ez, csak minnél több ember véleményére kiváncsi vagyok...

Üdv

Törölt nick Creative Commons License 2002.08.11 0 0 113
Elég érdekes hozzáállás.
Nem lehetnek túl jók a tapasztalataid.
Az orális szex nem attól jó, hogy a nők bármelyikét is hatalmas élvezethez juttatná fizikailag, hanem annak tudata izgató, hogy a másiknak ezzel örömöt szerzel.
Különben is, ha szeretsz valakit, akkor - elvileg - minden porcikáját szereted. A bőre illatát, ízét, stb.
Ezzel az erővel azt is mondhatnád, hogy gusztustalan dolog a csókolózás, mert milyen undorító, hogy közvetlen érintkezésbe kerülsz a partnered nyálával.
Egyébként, hogy állsz az orális szex ama formájával, amikor TE vagy a kényeztetett?
Előzmény: mekkmester07 (84)
Gyepmester Creative Commons License 2002.08.11 0 0 112
Kedves shatee!

Látod, ez az igazi lényege a fórumba irogatásnak.
Ugyan olyan gondolkodású emberek, sokan, egy helyen megosztják a véleményüket a "közös témáról".

Ha az ember tudja, hogy mit, hol kell keresni, nem megy a másik irányba? Nem igaz?! ;-)

Mély hódolattal: A Gyepmester

Előzmény: Törölt nick (111)
Addax Creative Commons License 2002.08.11 0 0 110
Az mire lenne jó? Lehet, hogy elaludnának egymáson:)))
Előzmény: Gyepmester (109)
Gyepmester Creative Commons License 2002.08.11 0 0 109
"Nem szeretnék rákérdezni miért nem csinálja ha látja, hogy nekem jó, mert úgy vettem észre valamiféle gátlás van benne az anális szex-szel kapcs., pedig saját bevallása szerint volt már benne része, de közömbös a számára."

Ehhez a mondathoz csak egy dolgot tudok hozzáfűzni:
Tökéletesen átérzem a problémádat :-)))

OFF

Lehet, hogy be kéne mutatni a te barátodat az én barátnőmnek ;-))

Legalább senki nem unatkozna ... ;-)

Előzmény: Majdnem JLo (105)
Gyepmester Creative Commons License 2002.08.11 0 0 108
Na hja... a legédesebb az volt amikor egy lány akövetkező szavakkal élt:

"Rájöttünk, hogy mind a ketten ugyan azt szeretjük"

A kulcsszó pedig a "rájöttünk". többesszám ugye, ami a közös kisérletezgetést engedi sejtetni. Az viszopnt nagyon jó dolog... megtapasztalni, hogy valakinél meddíg lehet elmenni.

napocska1234 Creative Commons License 2002.08.11 0 0 107
Csatlakoznék az előttem szólókhoz Mekkmesterrel kapcsolatban : szomorú hogy ezt gondolod...:-(( ja, és Téged ki szoktak nyalni ? Azt leglább élvezed ? Vagy azt sem ? :-((

Mi úgy kezdtünk hozzá, hogy én küldtem egy képet a Kedvesemnek, melyen anális behatolás sejthető.. errő Ő : hát már próbáltam, de nem jött be mert fájt. No, ez már kicsit biztatásként hangzott,:-) erre én : No nem baj, majd gyakoroljuk.:-)
Első este mikor szeretkeztünk (óh, micsoda nap volt, kb. 16 órán keresztül csináltuk...) ki is próbáltuk, mint már előbb említettem én nyelvvel, aztán egy ujjal, aztán kettővel, aztán a többi, és baromira élvezte...még én is csodálkoztam mennyire :-))

azóta se hagyjuk abba :-))

woody, alias napocska :-(

Hómedve Creative Commons License 2002.08.10 0 0 106
De miért nem kérdezed meg tőle, mit gondol erről? Ez sokkal egyszerűbb, mint kezeket húzogatni és kétértelmű megjegyzéseket tenni. Meg nem is lehet félreérteni. Aztán sokan nem is tudjuk, mi a jó nekünk. Rá kell ébredni. És erre legjobb, ha a másik rávezet minket. Sokszor azt gondoljátok, hogy szegény párotok majd kitalál rendben mindent, és csak kényelmesen élvezni kell a jót. Az biztos, hogy senki nem ismeri tökéletesen magát, bármelyik korban fedezhetünk fel magunkban szunnyadó dolgokat. Hozzánkillő partner kérdése csupán, meg egy kis kísérletező-kedvé.
Előzmény: Majdnem JLo (105)
Majdnem JLo Creative Commons License 2002.08.10 0 0 105
Eme hozzászólásoddal kapcsolatban Shatee-val értek egyet.
Sajnos az aktuális barátom nem hajlik az ilyesmire, pedig nekem nagyon bejön ha ott kényeztetnek. Szóval próbáltam utalni arra, hogy tetszene a dolog (odavezettem a kezét, meg aztán ha véletlenül arra tévedt mondtam, hogy ez jól esik stb...), de nem vette a lapot.:( Nem szeretnék rákérdezni miért nem csinálja ha látja, hogy nekem jó, mert úgy vettem észre valamiféle gátlás van benne az anális szex-szel kapcs., pedig saját bevallása szerint volt már benne része, de közömbös a számára.
Ezen azt hiszem nem lehet segíteni...
Előzmény: Gyepmester (99)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!