Keresés

Részletes keresés

kiskiss Creative Commons License 2009.06.28 0 0 24063
Dina!
azért vigyázz magadra! ne hajszold túl magad!!!
majd írj, hogy mi volt UH-n!
mikor is mész?
Előzmény: Dina2008 (24061)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.28 0 0 24062
Sziasztok!
leszállt az este...újra itt vagyok :DD

kiscsirek...szóval Dublin! szép!
itthon szülsz, vagy ott?

tud valaki valamit Hédibébiről? régen járt erre!

ígértem laborokat...no itt vannak:

0 perc 30 p 60p 120p
vércukor: 5,1 8,8 7,2 4,5 mmol/l

inzulin: 6 79 125 12 uU/ml

szerintetek ?
ref. értékek: inzulin: 2-31 vc:3,6-6,1

Dina2008 Creative Commons License 2009.06.28 0 0 24061

Sziasztok!

Bocsi nálam is havazás van ezerrel. Rengeteg a meló, esténként meg valahova hivatalosak vagyunk. Szombaton is egész nap dolgoznom kellett, ma meg szinte egész nap aludtam.

 

Jokeva,

Az endokim nem támogatja a metet, tehát keresek újat, mert szedni akarom. Nem tudtam meggyőzni, ellenkezett ezerrel.

 

Fridaya, hányadik héten mondták meg a baba nemét? Az nődokinkhoz mentél akkor is? A 20. hetes genetikait hol csináltatod?

 

Timike, akkor a Mama jó kezekben van:)

 

Kata mizu veled, hogy vagytok?

 

Vogii, melyik meló ment kútba?

 

 

Obsoleta Creative Commons License 2009.06.28 0 0 24060
Kösz Kollina, egyenlőre nem szeretnék dokihoz menni. Elég csalódás volt az előző, és reménykedek, hogy talán sikerülne valahogy egyedül megoldanom a dolgokat.
Előzmény: kollina (24042)
Obsoleta Creative Commons License 2009.06.28 0 0 24059
Sziasztok!


Szia Kiskiss, Ajsa tényleg tündéri aranyos! Vigyázzatok magatokra! :)

Kiscsirek, október 6.?! Az durva azért... Most nem akarok bunkó lenni, de akkor meg minek már? Onnan a tények tények, nincs választási lehetőség már, nem? Vagy a másik tippem, mivel más típusú az egészségügy, ha van pénzed, akkor úgyis elmész előtte is fizetősre, ha nincs, akkor meg ezt dobta a gép! Parátlanító tippedet köszönöm, ha van időd és kedved, írd meg kicsit részletesebben a lev. listára, vagy priviben, hogy mi is a forcájgja a te módszerednek!

Amúgy van falam újra, és megfáztam. Ennyi az elmúlt 2 nap tömören! :)
kiscsirek Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24058
Megy en is alszok szerintem.:)
Jo ejszakat mindenkinek!!
kiscsirek Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24057
Jo estet mindenkinek.
Nem voltunk itthon delutan most sikerult vissza olvasni.
Szoval ez a csodalatosan alapos es gyors gondozas Dublinban van..
Sejtettem h nem mostanaban kell menni ugyhhogy magan uton csinaltatunk egyet ami kereken 100 euroba kerul.. itt nem csinalnak kombinalt tesztet, semmi ilyesmit, de lehet azt is magan uton kb 250 euroert.. Jo mi??:)
Szerencsere pont ugy terveztuk h epp akkor megyunk haza mar megvan a jegyunk marcius ota.. Bebi tudta hogy kell idozitenie h ne dontse a szuleit csodbe meg a megszuletese elott :DD
Bar azt mondjak h azert ilyenkor egy alapos uh van, szoval remenykedek.
Szerintunk azert van ez mert itt pl tilos az abortusz stb.. eleg vallasosak az emerek meg mindig (ezert is van talan h tele van minden tinikkel akik babakocsit tolnak..) Szovl gondolom ugy vannak vele h minek annyit vizsgalni amikor ugyis megtartjak. Plusz lehet h leterheltek is.. nem tudom.

Kicsit felek mert igy nyilvan ehgyomri meg ilyen vizsgalatok sem nagyon lesznek, max a haziorvos csinal olyan gyors tesztet mint a multkor.. Remelem nem lesz ebbol semmi komplikacio. Pcos-oknal gondolom jobban oda kell a vercukor szintre is figyelni..
Nem marad mas h tenyleg veszek egy olyat amilyet ajanlottatok a mulkor es meregetem magamnak..

Előzmény: kozmazsu (24047)
kollina Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24056
Helló, látom Te se tudsz aludni. Én már mindjárt kidőlök, de a gyerekek is még kukorékolnak. Most lett vége a fürdésnek.

Lassan megyek aludni. Jó éjt!
Előzmény: kiskiss (24053)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24055
no...mire én ideérek még kollina is eltűnik!
pedig úgy örültem, hogy van itt valaki!
no, akkor megyek én is!
páááá!
Előzmény: kiskiss (24053)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24054
ja, megint nem köszöntöm - én falusi bunkó!
szóval: SZIASZTOK!
megvan a terhelésem eredménye...éppen mellette alszik Tóbi a gyerekszobában...:DD
úgyhogy majd holnap!
amúgy az inzulin igen gatya!
a cukor jó! de ennyi inzulintól egy elefánté is jó lenne..:D
szóval ah jól emlékszem az inzulinokra, akkor (0/30/60/120 perces van)
a 30p-es olyan 78-80 körüli, a 60 perces 125 - asszem
a 0-ás cukor 6 (mellesleg 9:15-kor vették, úgyhogy tényleg éhgyomri volt...kicsit elaludtunk Tóbival...:DDD) a 120p-es meg 4,5 körüli!
szóval szépen lenyomta...de holnap pontosítok!
megfogadtam Rambóka egykori tanácsát, mely szerint alvó gyereket nem keltünk fel...
nálunk én arra ébredek, hogy ő felébredt...úgyhogy ha ő 8-ig alszik, akkor én is!
általában azért fél 8 körül ébredezik...bár akkor van, hogy még matat, meg kukackázik kicsit az ágyban - kicsit visszaalszunk...:DDD
kiskiss Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24053
hali kollina!
Előzmény: kollina (24051)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24052
kiscsirek!
vazzze! október hat! (a házassági évfordulónk! ) majd szólok előtte, hogy nehogy lekésd az időpontodat, mert megszülsz mire az újabbat kivárod!

honnnnéééé vagyol te való he ? (no meee akkóó mi oda nem méééénnk!)
Előzmény: kiscsirek (24043)
kollina Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24051
Nem kapkodják el, az biztos. Fura. Itthon a 18-21. hét között van az un. genetikai uh, az afp után.
Előzmény: kiscsirek (24043)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24050
Timike!
ha nem dől össze a világ...ott leszünk!
ha ajsa még szopizik akkor is!
apa kibírja egy napig vele...én meg legfejjebb elviszem tejtestvérét Medelát!
:DDD
Előzmény: Timike74 (24046)
kollina Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24049
Nem írtál hülyeséget, én is azt írtam, hogy egyből tag lett. Van egy olyan lehetőség, hogy közvetlenül hozzá tudom adni a taglistához az új delikvenst. Mivel többeteknek volt kisebb-nagyobb "problémája" a meghívó elfogadásával, így az újakat már így vettem fel. Ezért láttad mindjárt a tagoknál. De ez még nem jár együtt azzal, hogy regisztrálva lett a googlegroups-ra. Levelet tud írni, mert a saját levelezőjében megírja és küldi a csoport címére. De pl. a feltöltött képeidet csak akkor tudja megnézni, ha regisztrál, ahogy írtam.

Mami hogy van?
Előzmény: Timike74 (24046)
youlcsi Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24048
Timike!
mensi közben (9-én) volt egy friss csuklótörésem... most az is tuti bezavart. és persze azt senki nem tudta még nekem megmondani, hogy mennyire zavar be úgy általában ebbe az egész hőmérőzésbe a crohn... vagyis aki mondott konkrétumot, az annyi volt, hogy teljesen felesleges mérni, mert vsz inkább a gyulladást mutatja, mint a hormonokat.
de mindegy is... keddig már úgysem történik csoda :)
Előzmény: Timike74 (24046)
kozmazsu Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24047
Szia Kiscsirek!!

Úristen,nem semmi!!

Október 6?!!!
Hol van az még?Ennyi idő alatt itthon már vagy 4 uh-t csinálnak addig.Főleg a terhesség elején van gyakrabban uh.
Te hol is vagy pontosan?És mennyibe kerül,ha magánúton mész vizsgálatra?
Azt lehet tudni,hogy miért nem kell korábban menni?

Üdv.Zsu
Előzmény: kiscsirek (24043)
Timike74 Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24046
Jó reggelt Csajok!

Youlcsi!
A cakkosodást arra értettem, ami épp van. Néztem a görbéd, de nem igen akar leesni a hőd a mensikor sem.
Ki szereti a Norcolutot? Szerintem senki.:DDD Van még Provera nevű szer, amit ugyan erre adnak, de szerintem tök mind1, hogy hívják, nem szeretjük és kész.
Jelen helyzetben szerintem már csak a csodára várhatsz, mert ez a ciklus nem úgy néz ki, mint amelyiknek előbb utóbb vége lesz.
HA kedden mész a dokihoz, kérj valami meghozót:DD

KisKiss!
Vidéki jogsid van, mi?.DDDDDDD Mindegy hogy, csak gyertek!
Láttam az összes Ajsa videót, hát halálos a kiscsaj, és egyre zsiványabb!:-))))


Kollina!
Bocs, ha hülyeséget írtam, de Karévát láttam a csoportba, megörültem neki, azt hittem már tag is. Na ennyit az én grouphoz való értésemről, lsd. paráról szóló témaát csak Katának bírtam küldeni:DDD
kiskiss Creative Commons License 2009.06.26 0 0 24045
Sziasztok!
bocsi, hogy megint ilyen későn!!!

örömmel látom, hogy Timike újra "rendel"

tali ügy:
ha mindenkinek jobb a Bp, akkor tőlem mehetünk oda is!
max vonatozunk youlcsival egyet, mert nem vállalom a Bp-n vezetést!!!

rólam:
azért nem jelentkeztem, mert intéztem közben egy cukor+inz. terhelést!
már megvan az eredmény...telefonon mondta ugyan a "kapcsolat" az eredményeket - elég gagyi lett az inzulin, de majd bepötyögöm és megszakértjük együtt!
aztán kíváncsi leszek, hogy mit mond a diabetológus...:DDD
de az ő véleménye csak másodlagos - mi úgyis jobban tudjuk itten ezeket a témákat!

bocs, hogy nem tudok hozzászólni az aktuális témához...12 oldalt írtatok mióta itt jártam! nem volt most erőm visszaolvasni!

megyek megnézem a grúúúúpot is!

puszi! jó éjt!
kiscsirek Creative Commons License 2009.06.26 0 0 24044
Egy kicsit en is ilyen vagyok, mindent tul parazok.. en ugy probalok felul kerekedni rajta h a kissebb dolgokkal 'gyakorlok'. De a kozepesen fontos/ fontos dolgoknaldonteseknek meg mindig nem sikerul egy csomoszor legyozni..
Szerintem ha nagyon nem megy akkor lehet h erdemes lenne megprobalni a pszihomokust megint, akar masikat, hatha segit..
Előzmény: Obsoleta (24038)
kiscsirek Creative Commons License 2009.06.26 0 0 24043
Kepzeljetek megkaptam a korhazba az idopontot. Elso uh-ra. Be kellett kuldenek egy kervenyt amit a h.orvos adott h vegyenek fel terhes gondozasba..Ma jott a level.
Az elso uh idopontja...tadammm: OKTOBER 6!!
Kb 21 hetes leszek... nem sietik el az biztos... :(
Meg szerencse h megyek magan uton is, igaz h draaga de a 21 het nagyon kemeny.. leesett az allunk rendesen...
kollina Creative Commons License 2009.06.26 0 0 24042
Igazából nem tudom mit tudnál csinálni. Lehet mégis vissza kellene térni a szakember segítségéhez. A pszichológusoknak megvan az eszközük a szorongás feloldására.
Előzmény: Obsoleta (24038)
kollina Creative Commons License 2009.06.26 0 0 24041
Szép súllyal születtek az ikrek. :))
Előzmény: Timike74 (24033)
kollina Creative Commons License 2009.06.26 0 0 24040
Még nem regisztrált, hanem közvetlenül feltettem.

Karéva, a www.googlegroups.com-on kell regisztrálni. (mélcímmel és jelszóval) De ahhoz, hogy a levlistára írj, nem kell felmenni, a leveleződben megírod a levelet és elküldöd a csoport címére, amit megírtam a levélben (pcoforum kukac googlegroups pont com). Ha pl képet akarsz feltölteni, vagy szerkeszteni akarod magad, mint tag, vagy esetleg a levlistából akarod indítani a levelet, ehhez kell regisztrálni. De ez utóbbit (mármint a levél küldést) a normál leveleződből is el tudod intézni. Ha valakinek a levelére akarsz válaszolni és azt akarod, hogy minden tag lássa, akkor katt a válasz mindenkinek gombra.
Előzmény: Timike74 (24035)
youlcsi Creative Commons License 2009.06.26 0 0 24039
aha... ez így elég zavaros, valóban gyógyszerszedés szempontjából... meg amúgy is :)

mit értesz az alatt, hogy becakkosodik?
ezt?


mert cakkos ugyan, de felül cakkos... kedden lesz a dokim. megyek hozzá mindenképpen. ha megjön(ne véletlenül netalántán...) akkor is.
csak a baj az, hogy a norcolutot nagyon nem szeretem :(
Előzmény: Timike74 (24037)
Obsoleta Creative Commons License 2009.06.26 0 0 24038
Csajok, megvilágosodtam ma! Az én rohadt nagy problémám az állandó parázás, meg görcsölés. Tuti, hogy ez miatt van a babátlanság is. Egyszerűen pl. képtelen vagyok megtanulni vezetni, mert állandóan görcsölök. Mit csináljak szerintetek? Meg lehet ettől valahogy szabadulni? Egyszerűen képtelen vagyok lazán, belesz@rok stílusban csinálni bármit, és a saját agyamra megyek, komolyan mondom! Voltam pszichológusnál régebben, de semmit nem ért. Kellene valami ördögűző, vagy nem tudom, mert ez így nem jó, az biztos.
Timike74 Creative Commons License 2009.06.26 0 0 24037
Youlcsi!

Nem hülyeség, csak betarthatatlan szinte. A szerda a necces, mert akkor egész nap és egész éjjel fent vagyok, csak csütörtökön reggel fekszem le 7 körül, gyakorlatilag 24 órát talpon.
Reményeim szerint nappal olyan 1-2-ig tudok aludni, utána eszek, az nekem akkor a reggeli:-))))
A szerdától tartok, mert ugye este 1/2 7 körül szoktam vacsizni. Na most ez a kórházban fog történni, ha hagynak.
Éjjel még 2 x kell ennem keveset, és lehet, hogy csak 1 metet szedek be, éjfél-éjjel egy óra körül. Mert az egyik étkezés az ebéd a másik az uzsi:-)))
Na valahogy így lesz!

Görbéd?
Én is várnék vele, remélem úgy jársz, mint én, előbb-utóbb csak megjön, de inkább előbb persze.
Ha megint becakkososdik, akkor viszont nincs menekvés. Norcolutot neki:DDD
Előzmény: youlcsi (24036)
youlcsi Creative Commons License 2009.06.26 0 0 24036
Timike!
lehet butaság amit írok, de mi lenne, ha amíg éjszakázol megpróbálnád megközelítőleg 8óránként szedni a metet? akkor megvan a napi 3 bogyó, és van benne vmi rendszer is... vagy ez így hülyeség?
Előzmény: Timike74 (24031)
Timike74 Creative Commons License 2009.06.26 0 0 24035
Karéva!

Most néztem a groupot és már tag is vagy:-)))
Regisztráltál és kész.
Ha belépsz , oldalt látsz olyat, hogy beszélgetések, fájlok. Ott tudsz olvasni, írni, illetve képet nézni. Jelenleg 4 kép van fent, 3 rólam, tőlem egy pedig Kata kisfia még 32 hetesen.
Nézd csak meg:DDD

Fiúcskáknak van már készülőben lévő nevük?
Előzmény: karéva (24034)
karéva Creative Commons License 2009.06.26 0 0 24034

Halihó

 

Macsek azért nem szedek gyógyszert,mert csak enyhe a pco-m,és csak a terhesség után akarnak kezelni.De az is lehet,hogy nem jó helyen voltam.

Sajnos én sem régóta találtam ide,így most tanulom a dolgokat.

 

Kollina

Igen nekem is max a 38. hét lesz a vége.Én addig is számolom a dolgokat,de a cél legalább a betöltött 36.

Köszi ,hogy feltettél,csak annyi,hogy tudok felmenni rá,tudatlanka vagyok.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!