Keresés

Részletes keresés

Katica 01 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24074
Sziasztok csajok!

Régen jártam erre:) Nem volt jó a gépem....
Priviben írt egy debreceni lány aki ajánlott egy jó orvost, de sajnos elveszítettem az e-mailt. A lány nevét tudom de az e-mali címét nem!
Ha esetleg magára ismer K.A vegye már fel felem a kapcsolatot!

Köszi
Dina2008 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24073

Köszi nagyon:)

Szerintem bejelentkezek hozzá:)

Igen a mensmentises volt hajthatatlan.

 

Puszi

Előzmény: Bubus78 (24070)
Bubus78 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24072
Szia!

Jó téged itt látni! :o)))

Eredményeidről sokat nem tudnék mondani. Az látszik, hogy a 120 perces inzulin szépen visszament, az nem magas. A többiről nem tudnék nyilatkozni, mert fogalmam sincs, hogy mennyi a normális érték 1 óra múlva, de kevésnek nem tűnik az tuti! Ami fura, hogy ilyen inzulin mellet az egy órás cukrod még 7,2... De majd még jönnek a többiek és megszakértenek! :o)
Előzmény: kiskiss (24062)
ljucy Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24071
Én is RR-nál voltam, és nekem kerek-perec azt mondta, hogy ha terhes leszek, menjek vissza, akkor fokozatosan leépítik a metet, és nem támogatják a terhesség alatti szedést.
Előzmény: Bubus78 (24070)
Bubus78 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24070
Szia!

Bocsi, nem engem kérdeztél, de látom Fridaya azóta nem járt erre. Szóval ő is annál a dokimnál volt a Mensben, akihez én járok. Rencz Rita a neve, szimpatikus nagyon. De te is a Mensbe jársz nem? Az ottani doki volt hajthatatlan???

Neked nincs UH képed, amit feltehetnél????
Előzmény: Dina2008 (24066)
ljucy Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24069

Kiskiss,

 

metet mikor tervezel elkezdeni szedni újra?

Előzmény: kiskiss (24054)
ljucy Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24068

Helló Csajok,

 

Kiscsirek,

 

ez durva, hogy csak okt-ben kell menned UH-ra!! És mit csinálnak akkor, ha esetleg - nem nálad, hanem akárkinél - valami gond van  a babával vagy ilyesmi? Ilyen későn már nem lehett tenni semmit:(

 

Obs,

 

a parás-szitu ismerős, szerintem nincs még egy olyan ember a Földön, aki annyi parát tud gyártani, mint én:) Tuti, hogy a gyerekprojectben ez is benne van nálunk. Bár, most azt érzem, kicsit lenyugodtam, és megpróbálom kivárni a soromat, nem sürgetem az időt!! Addig meg akcózunk amennyit csak tudunk:) Tényleg, dupla 18-as karikát nem lehet jelölni a cikluson?::ĐĐĐĐ

 

Egy mai szépséges görbe:

 

Zita26 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24067
Sziasztok!Túl vagyok 3 vetélésen az utolsó méhenkívüli volt és kivették az egyik petevezetékem.Így nem maradt más mint a lombik.És egy újabb akadály a jobb petefészkem tele van cisztával.Ezért nem jött meg.Kaptam orgametrilt de nagyon szenvedek a hangulat változások miatt.Van valakinek tapasztalata ezzel a gyógyszerrel.Eddig sem volt kis hasam de mióta szedem......Vissza kell mennem majd uht-ra kíváncsi leszek az erdményre.Szép napot nektek:))
Dina2008 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24066

Rá nézve elég ciki, hogy még érvelni sem tudott nagyon, csak azt hajtogatta hogy nem és nem. És hogy nincs alátámasztva, a gyógyszer tájékoztatóján is rajta van hogy nem lehet... Szóval elég gyenge volt.

 

Fridaya megírod az endokid nevét a mensben, elmegyek hozzá.

Előzmény: Pöttyösmacska (24065)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24065

Sziasztok Mindenki! :)

 

Miért nem támogatja az endokrinológusod a metet? Mi volt az indok?

Előzmény: Dina2008 (24061)
Dina2008 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24064

Ok, igyekszem, csak az a baj, hogy rengeteg a meló. És még nem jelentettem be, talán majd jövő héten, húzom ameddig lehet. Még nem látszik a pocimon, pedig most leszek csütörtökön 15 hetes.

UH-n múlt szerdán voltam, minden ok, szépen növögetünk, a korának megfelelő a Baba:) Legközelebb csak augusztus 4-én kell mennem, bár addig még lehet elmegyek, hogy a nemét megtudjuk:)

Ajasát és téged sokszor puszillak. Látom szépen növöget, annyira aranyos:)

 

Fridaya Te végül is voltál 4d-n? Hány hetesen?

 

 

Előzmény: kiskiss (24063)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.28 0 0 24063
Dina!
azért vigyázz magadra! ne hajszold túl magad!!!
majd írj, hogy mi volt UH-n!
mikor is mész?
Előzmény: Dina2008 (24061)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.28 0 0 24062
Sziasztok!
leszállt az este...újra itt vagyok :DD

kiscsirek...szóval Dublin! szép!
itthon szülsz, vagy ott?

tud valaki valamit Hédibébiről? régen járt erre!

ígértem laborokat...no itt vannak:

0 perc 30 p 60p 120p
vércukor: 5,1 8,8 7,2 4,5 mmol/l

inzulin: 6 79 125 12 uU/ml

szerintetek ?
ref. értékek: inzulin: 2-31 vc:3,6-6,1

Dina2008 Creative Commons License 2009.06.28 0 0 24061

Sziasztok!

Bocsi nálam is havazás van ezerrel. Rengeteg a meló, esténként meg valahova hivatalosak vagyunk. Szombaton is egész nap dolgoznom kellett, ma meg szinte egész nap aludtam.

 

Jokeva,

Az endokim nem támogatja a metet, tehát keresek újat, mert szedni akarom. Nem tudtam meggyőzni, ellenkezett ezerrel.

 

Fridaya, hányadik héten mondták meg a baba nemét? Az nődokinkhoz mentél akkor is? A 20. hetes genetikait hol csináltatod?

 

Timike, akkor a Mama jó kezekben van:)

 

Kata mizu veled, hogy vagytok?

 

Vogii, melyik meló ment kútba?

 

 

Obsoleta Creative Commons License 2009.06.28 0 0 24060
Kösz Kollina, egyenlőre nem szeretnék dokihoz menni. Elég csalódás volt az előző, és reménykedek, hogy talán sikerülne valahogy egyedül megoldanom a dolgokat.
Előzmény: kollina (24042)
Obsoleta Creative Commons License 2009.06.28 0 0 24059
Sziasztok!


Szia Kiskiss, Ajsa tényleg tündéri aranyos! Vigyázzatok magatokra! :)

Kiscsirek, október 6.?! Az durva azért... Most nem akarok bunkó lenni, de akkor meg minek már? Onnan a tények tények, nincs választási lehetőség már, nem? Vagy a másik tippem, mivel más típusú az egészségügy, ha van pénzed, akkor úgyis elmész előtte is fizetősre, ha nincs, akkor meg ezt dobta a gép! Parátlanító tippedet köszönöm, ha van időd és kedved, írd meg kicsit részletesebben a lev. listára, vagy priviben, hogy mi is a forcájgja a te módszerednek!

Amúgy van falam újra, és megfáztam. Ennyi az elmúlt 2 nap tömören! :)
kiscsirek Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24058
Megy en is alszok szerintem.:)
Jo ejszakat mindenkinek!!
kiscsirek Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24057
Jo estet mindenkinek.
Nem voltunk itthon delutan most sikerult vissza olvasni.
Szoval ez a csodalatosan alapos es gyors gondozas Dublinban van..
Sejtettem h nem mostanaban kell menni ugyhhogy magan uton csinaltatunk egyet ami kereken 100 euroba kerul.. itt nem csinalnak kombinalt tesztet, semmi ilyesmit, de lehet azt is magan uton kb 250 euroert.. Jo mi??:)
Szerencsere pont ugy terveztuk h epp akkor megyunk haza mar megvan a jegyunk marcius ota.. Bebi tudta hogy kell idozitenie h ne dontse a szuleit csodbe meg a megszuletese elott :DD
Bar azt mondjak h azert ilyenkor egy alapos uh van, szoval remenykedek.
Szerintunk azert van ez mert itt pl tilos az abortusz stb.. eleg vallasosak az emerek meg mindig (ezert is van talan h tele van minden tinikkel akik babakocsit tolnak..) Szovl gondolom ugy vannak vele h minek annyit vizsgalni amikor ugyis megtartjak. Plusz lehet h leterheltek is.. nem tudom.

Kicsit felek mert igy nyilvan ehgyomri meg ilyen vizsgalatok sem nagyon lesznek, max a haziorvos csinal olyan gyors tesztet mint a multkor.. Remelem nem lesz ebbol semmi komplikacio. Pcos-oknal gondolom jobban oda kell a vercukor szintre is figyelni..
Nem marad mas h tenyleg veszek egy olyat amilyet ajanlottatok a mulkor es meregetem magamnak..

Előzmény: kozmazsu (24047)
kollina Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24056
Helló, látom Te se tudsz aludni. Én már mindjárt kidőlök, de a gyerekek is még kukorékolnak. Most lett vége a fürdésnek.

Lassan megyek aludni. Jó éjt!
Előzmény: kiskiss (24053)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24055
no...mire én ideérek még kollina is eltűnik!
pedig úgy örültem, hogy van itt valaki!
no, akkor megyek én is!
páááá!
Előzmény: kiskiss (24053)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24054
ja, megint nem köszöntöm - én falusi bunkó!
szóval: SZIASZTOK!
megvan a terhelésem eredménye...éppen mellette alszik Tóbi a gyerekszobában...:DD
úgyhogy majd holnap!
amúgy az inzulin igen gatya!
a cukor jó! de ennyi inzulintól egy elefánté is jó lenne..:D
szóval ah jól emlékszem az inzulinokra, akkor (0/30/60/120 perces van)
a 30p-es olyan 78-80 körüli, a 60 perces 125 - asszem
a 0-ás cukor 6 (mellesleg 9:15-kor vették, úgyhogy tényleg éhgyomri volt...kicsit elaludtunk Tóbival...:DDD) a 120p-es meg 4,5 körüli!
szóval szépen lenyomta...de holnap pontosítok!
megfogadtam Rambóka egykori tanácsát, mely szerint alvó gyereket nem keltünk fel...
nálunk én arra ébredek, hogy ő felébredt...úgyhogy ha ő 8-ig alszik, akkor én is!
általában azért fél 8 körül ébredezik...bár akkor van, hogy még matat, meg kukackázik kicsit az ágyban - kicsit visszaalszunk...:DDD
kiskiss Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24053
hali kollina!
Előzmény: kollina (24051)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24052
kiscsirek!
vazzze! október hat! (a házassági évfordulónk! ) majd szólok előtte, hogy nehogy lekésd az időpontodat, mert megszülsz mire az újabbat kivárod!

honnnnéééé vagyol te való he ? (no meee akkóó mi oda nem méééénnk!)
Előzmény: kiscsirek (24043)
kollina Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24051
Nem kapkodják el, az biztos. Fura. Itthon a 18-21. hét között van az un. genetikai uh, az afp után.
Előzmény: kiscsirek (24043)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24050
Timike!
ha nem dől össze a világ...ott leszünk!
ha ajsa még szopizik akkor is!
apa kibírja egy napig vele...én meg legfejjebb elviszem tejtestvérét Medelát!
:DDD
Előzmény: Timike74 (24046)
kollina Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24049
Nem írtál hülyeséget, én is azt írtam, hogy egyből tag lett. Van egy olyan lehetőség, hogy közvetlenül hozzá tudom adni a taglistához az új delikvenst. Mivel többeteknek volt kisebb-nagyobb "problémája" a meghívó elfogadásával, így az újakat már így vettem fel. Ezért láttad mindjárt a tagoknál. De ez még nem jár együtt azzal, hogy regisztrálva lett a googlegroups-ra. Levelet tud írni, mert a saját levelezőjében megírja és küldi a csoport címére. De pl. a feltöltött képeidet csak akkor tudja megnézni, ha regisztrál, ahogy írtam.

Mami hogy van?
Előzmény: Timike74 (24046)
youlcsi Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24048
Timike!
mensi közben (9-én) volt egy friss csuklótörésem... most az is tuti bezavart. és persze azt senki nem tudta még nekem megmondani, hogy mennyire zavar be úgy általában ebbe az egész hőmérőzésbe a crohn... vagyis aki mondott konkrétumot, az annyi volt, hogy teljesen felesleges mérni, mert vsz inkább a gyulladást mutatja, mint a hormonokat.
de mindegy is... keddig már úgysem történik csoda :)
Előzmény: Timike74 (24046)
kozmazsu Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24047
Szia Kiscsirek!!

Úristen,nem semmi!!

Október 6?!!!
Hol van az még?Ennyi idő alatt itthon már vagy 4 uh-t csinálnak addig.Főleg a terhesség elején van gyakrabban uh.
Te hol is vagy pontosan?És mennyibe kerül,ha magánúton mész vizsgálatra?
Azt lehet tudni,hogy miért nem kell korábban menni?

Üdv.Zsu
Előzmény: kiscsirek (24043)
Timike74 Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24046
Jó reggelt Csajok!

Youlcsi!
A cakkosodást arra értettem, ami épp van. Néztem a görbéd, de nem igen akar leesni a hőd a mensikor sem.
Ki szereti a Norcolutot? Szerintem senki.:DDD Van még Provera nevű szer, amit ugyan erre adnak, de szerintem tök mind1, hogy hívják, nem szeretjük és kész.
Jelen helyzetben szerintem már csak a csodára várhatsz, mert ez a ciklus nem úgy néz ki, mint amelyiknek előbb utóbb vége lesz.
HA kedden mész a dokihoz, kérj valami meghozót:DD

KisKiss!
Vidéki jogsid van, mi?.DDDDDDD Mindegy hogy, csak gyertek!
Láttam az összes Ajsa videót, hát halálos a kiscsaj, és egyre zsiványabb!:-))))


Kollina!
Bocs, ha hülyeséget írtam, de Karévát láttam a csoportba, megörültem neki, azt hittem már tag is. Na ennyit az én grouphoz való értésemről, lsd. paráról szóló témaát csak Katának bírtam küldeni:DDD
kiskiss Creative Commons License 2009.06.26 0 0 24045
Sziasztok!
bocsi, hogy megint ilyen későn!!!

örömmel látom, hogy Timike újra "rendel"

tali ügy:
ha mindenkinek jobb a Bp, akkor tőlem mehetünk oda is!
max vonatozunk youlcsival egyet, mert nem vállalom a Bp-n vezetést!!!

rólam:
azért nem jelentkeztem, mert intéztem közben egy cukor+inz. terhelést!
már megvan az eredmény...telefonon mondta ugyan a "kapcsolat" az eredményeket - elég gagyi lett az inzulin, de majd bepötyögöm és megszakértjük együtt!
aztán kíváncsi leszek, hogy mit mond a diabetológus...:DDD
de az ő véleménye csak másodlagos - mi úgyis jobban tudjuk itten ezeket a témákat!

bocs, hogy nem tudok hozzászólni az aktuális témához...12 oldalt írtatok mióta itt jártam! nem volt most erőm visszaolvasni!

megyek megnézem a grúúúúpot is!

puszi! jó éjt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!