Keresés

Részletes keresés

pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3425

Köszi szépen!Ez volt az utolsó nap ma szavazásra.Jó, rehabot!!

Előzmény: Chopper63 (3424)
Chopper63 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3424

Szia kedves pom-pom57!

 

Szavazatok macskacicókra,és kutymorgókra leadva.

 

Köszönöm szépen az infókat!!!Ha több kettőnél,élek vele mindenképpen!!

 

Arzeen03.

 

Napi kis teendőim végére érve,nem hajlik térdem,állatian fáj az egész,seb,térd minden.Bedagadva,pedig némi fát huzgáltam be.

 

Ez igy frankón nem normális!Mit kezd velem holnap a nagy tudású Rehab,na arra befizetek.Életem első normális rehabilitációjára sem jutok el!!

Mi lesz ebből??Ideges vagyok rendesen!Menni sincs kedvem.Olyan passzban vagyok,hihetetlen.

 

De elmegyek természetesen.

 

 

pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3423

Így kell ezt csinálni. Elhessegetni a negatív gondolatokat. Bátran hozzáállni  az operációhoz.Mondogatni,hogy minden tuti jó  lesz.Még akkor is ,ha teli a bugyi.  Ez a  jó hozzáállás.Vehetnétek példát  bátorságból Nyirmogitól.

Előzmény: _chillout_ (3422)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3422

Hagyjál már, dehogy van tele a bugyim! A testemen levő vágások hossza a testmagasságommal vetekszik (és szép nagyra nőttem), cső is volt már bennem ezerszer ezer helyen, komolyan nem félek, csak túl akarok lenni rajta végre, mert fáj és ez így nem jó.

Előzmény: pom-pom57 (3419)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3421

Az unokád is szavazott már?

Előzmény: Arzeen03 (3411)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3420

Nekem kerek-perec kijelentették,ha nem vagyok 14.kerültei lakos akkor mehetek bárhová csak oda  nem.

Előzmény: zkovaxxx (3405)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3419

Azért ez a százalék durva lenne.inkább 1-2 százalék,de  méz azt is sokallom. Ne ilyesztgesd  szegény Nyirmogit,már így is teli van neki a bugyija. 

Előzmény: Arzeen03 (3411)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3418

Már bocsika .Te döntöd le ,hogy mit akarsz a lábaddal vagy mit nem.Azt is Te határozod meg,hogy ki operáljon. Akármikor lemondhatod a beavatkozást,még aznap is,azzal az indokkal is,hogy elment a kedved a műtéttől mert esik az eső,vagy mert Arzén beszólt neked..Nekem tavaly februárra  volt kiírva keresztszalag pótlás.Simán lemondtam pár héttel előtte (nagy mákomra  700.000 Ft-ot spórolva,csak az egyik lábamon).Szerencsémre ez azért történt mert megmondó ember vagyok. Ez nem tetszett a dokinak.Nekem meg az nem tetszett,hogy neki nem tetszett,hogy nekem nem tetszett.És akkor itt megemlíteném persze név szerint,(bár már írtam itt egy párszor ezt az esetet is) egy nagyon ismert sebész (benne van a  3 legismertebb  között ) 1 millióért vállalt  volna porcfeltöltést egy kézilabdásnak.T.A.-t  megkérdezte,hogy nála mennyi.Azt mondta a magánklinikán 20.000 Ft gyengébb kedvéért leírom számmal (nem a számmal mert azzal még nem próbáltam) húszezer forint.És a Sportkórházban  ingyen csinálja.Szerintem ezt Te már olvastad.

Előzmény: gombóc63 (3413)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3417

Majd,ha szavaztál kisfiam,talán akkor csacsogok 

Előzmény: Arzeen03 (3416)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3416

ez mind? hát ez nem sok

ja, hogy nekem nem mesélsz, ok.

Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3415

meséljen Mr Fontana, legyen szives

Előzmény: pom-pom57 (3414)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3414

Ne felejtsd el,hogy csak zuglói (14.ker)  lakosok vehetik igénybe a OEP alapot.Nálam számításba jött  az Uzsoki is amikor   a  legjobb sebészt kerestem. Pl. az egyik jó nevű Uzsokis sebész azt mondta kissé pökhendi hangon a telefonba,hogy "ez nem telefoninterjú" miután megkérdeztem tőle,hogy miért jobb a double-bundle szalagpótlás a hagyományosnál. Utólag  kiderítettem,hogy az az eljárás nem is vált be. Olyannyira nem,hogy az a sebész akinél lemondtam a műtétet (szintén ezzel az eljárással műtött volna)nála is(átesett ő is keresztszalag pótláson) a hagyományos módszert  alkalmazták.Vajon miért?Én úgy gondolom,hogy  az egyik legjobb doki operált meg.Nem hinném,hogy H...y precízebben  tette volna be a szalagot,annál is inkább mert neki azért nem olyan periférikus a látása.Igaz egy csomó pénzem bánta volna.Arról más itt sokat írtam,hogy azért mert valaki fizet a műtétért  attól nem lesz jobb a lába,de viszont azonnal megoperálják,kinyalják neki a v.... gát.Igaz számolni kell a mellette fekvő sznob társával,aki majd rendre utasítja,ha  akár csak halkan szólni mer a telefonom.Meséljek még egy-két pozitív dolgot a magánklinika élményemről?  

Előzmény: zkovaxxx (3408)
gombóc63 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3413

Eldöntött dolog, nincs más választásom. Februárra ki vagyok írva.

Előzmény: Arzeen03 (3412)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3412

és mikor válik ez nálad esedékessé? úgy értem, már most kezded bonyolitani..?

 

Előzmény: gombóc63 (3410)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3411

nem én szavaztam, hanem kisfiam meg anyu

engem marhára nem érdekel

könnyű igy velem kekeckedni, hogy settenkedő módban vagyok..

Mancika hogy áll a listán? Kezdek aggódni a térdem miatt..

 

szerintem az atroszkópos műtéteknél az össze hibaszázalék a 10%, vagyis nem is hibaszázalék, hanem komplikáció, legalábbis én ezt olvastam régebben valahol

Előzmény: pom-pom57 (3400)
gombóc63 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3410

Nem arról van szó, hogy csak Ő felel meg nekem....mivel az általa kifejlesztett mozaikplasztika vár rám megfordult a fejemben, hogy megkeresem. De nem egyszerű...köszi a választ.

Előzmény: zkovaxxx (3409)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3409

Amennyiben csak ő felel meg neked akkor keress hozzá egy kapcsolatot, de szívesen ajánlom az egyik főorvosát Dr. Kárpáti Zoltánt. Őt eléred rendelésen is. Ő is egy rock sztár:))

Előzmény: gombóc63 (3407)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3408

Szerintem ezt két módon lehet megoldani.

A két orvos szakmai alapon megoldja egymás között és megkéri, hogy oldja meg a problémát. Ilyenre is láttam példát már.

A beteg önmaga választ másik orvost.

Az Uzsokiban hasonlóan a OSEI-hez tb alapon műtenek, mielőtt valaki azt gondolná, hogy előre közölt tarifák vannak.

A Chopper-nek van mégy egy nem elhanyagolható gondja a vérzékenység, mert azzal sem találkozik minden nap minden orvos.

Előzmény: pom-pom57 (3403)
gombóc63 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3407

Ezt én is tudtam. De ő már szakrendelésen nem ügyködik.

Előzmény: zkovaxxx (3406)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3406

Uzsoki kórház

Előzmény: gombóc63 (3402)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3405

Ennél sokkal szélesebb a rendelési területük mert több Pest megyei rész is hozzájuk tartozik, de az hogy oda kapjál beutalót annak is meg van a módja amit a házi orvosok is ismernek.

A csapatában kitűnő orvosok vannak, nem feltétlen fontos a a rock sztárral beszélni:)

Előzmény: pom-pom57 (3401)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3404

A százalékot máshogy kell értelmezni, mert ők gondolom egybe vették a tényleges fertőzést és a szervezet normál reakcióját annál akinek olyan a szervezete és egyben mint komplikációt említhették a 10%-ot, de én is magasnak tartom.

A fiam szervezete is olyan volt kiskorától kezdve, hogy intenzíven kezelte az ilyen helyzeteket.

Itt sem lepődtünk meg, hogy jött a láz és vissza kellett menni, majd jött a protokoll.

Egy hét plusz volt, de ezt már leírtam.

Csak azt nevezhetjük fertőzöttnek akinél sebből vett a váladéka  tenyésztés után baktérium jelenlétét mutatja ki. Meggyőződésem ez csak elenyésző esetben fordul elő és Choppernél sem ez van, mert akkor az elmúlt két hónapban már ez komoly szerepet kapott volna.

Sok ember van akinek a szervezet máshogy reagál a beépített anyagokra, a műtétre  mint az átlag még akkor is ha ez számára egy ilyen műtét után derül ki. ( egyéb betegségek, stb. )

Erre megfelelő protokoll létezik, tegnap előtt raktam fel egyet. Az meg tény, hogy rutinosabban kezelik az ilyen helyzeteket azok a kórházak ahol az ortopédián 100-szor több műtétet végeznek évente.

 

Előzmény: L0riana (3399)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3403

Gondolom  a tanácsért nem kell fizetni.Kérdés,hogy nem kínos-e felajánlani a Tanár úrnak  ezt a lehetőséget.Mert ezzel megkérdőjelezi az orvosa szaktudását.

Előzmény: zkovaxxx (3398)
gombóc63 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3402

Hol lehet őt elérni?  Egy magánrendelésen 28 ezer a kontroll nála.

Előzmény: zkovaxxx (3398)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3401

Csak az a baj,hogy ha valaki nem oda tartozik (Budapest 14.ker) akkor csillagászati összeget kér.Ezt  ugye már írtam neked.

Előzmény: zkovaxxx (3398)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3400

Csak,hogy lássak  világosan .Én neked ingyen adtam  a telcsit,azt most pénzért adod  vissza? Végre egy jó üzletember.Igazad van ,üzletben nincs barátság .Látom szavaztál te is ,de még  így  is necces Müzli 5. helye.Csak imádkozni (ateista vagyok) tudok érted,hogy meglegyen Marcika helye,mert pom-pom77 nem viccelt még soha életében.Szerinted miért szakadt el mind a 2 lábamban a keresztszalag? Ugye  ezek után nem kell  már ecsetelnem? Utoljára a nővérke kötözésnél ecsetelte  a varratot térdemen  a kórházban.Mondjuk lehet,hogy jobban jársz,ha egy jól irányzott karaterúgással megkínálja a térded. Akkor aztán  felülír minden fokot.Mellesleg közlöm,hogy fekete öves.Már csak ilyen elfuserált,vagy rosszul összefórt csontú lábak törését vállalja,de csak beutalóval,és akkor kiutal neked egy olyan rúgást amitől kiskanállal kell majd összeszedned a leszakadt  hegesedéseid is,persze csak ha ragaszkodsz  még a hegekhez.Bár aztán már nem hiszem,hogy visszalehet ragasztani.

Előzmény: Arzeen03 (3397)
L0riana Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3399

Csak én vagyok, aki ezt a 10%-ot nagyon is sokallja? Szép dolog, hogy beismerik, de...

Nekem mindig 1-2%-ot mondtak, és személyesen nem találkoztam még olyannal, akinek volt ilyen fertőzése. Pedig ismeritek a hátterem.

Előzmény: Chopper63 (3392)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3398

Talán még emlékszel rá én is a Hangody csapatot ajánlottam a problémád megoldására mikor először hozzászóltam az estedhez. Ők tényleg profin kezelik az ilyen helyzeteket és ezt gyakorlatban tapasztaltam. A fiamnál is ez lépett fel a műtét után és minta szerűen lépésről lépésre célt értek. Keresd vissza a posztot még azt is leírtam milyen eszközzel kezelték. Tőlük a Tanár Úr jó tanácsokat fog kapni:)

Előzmény: Chopper63 (3389)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3397

Igy is van! nyugodtan kérd el a számot, jó pénzért bármit..

nem kell csodálkozni, a légy se repül ingyen

ilyen világ ez! na kell a szám vagy nem? 

Előzmény: pom-pom57 (3396)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.26 0 0 3396

Megírtam neked T.A. elérhetőségét.A  közvetlen telefonját Arzén már tudja,mert megírtam neki.Kérd el tőle,ha úgy látod,hogy szükséges.

Előzmény: Chopper63 (3392)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!