Keresés

Részletes keresés

kollina Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24087

Sajnálom ezt a sok balsikert. Endokrinológusnál még nem jártál? Lehet, tudna valamit segíteni.

Sajnos az orgametrilt én nem ismerem.

Előzmény: Zita26 (24067)
Timike74 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24086

Halihó!

 

Érkezésem nincs olvasni, írni is csak minimál projekt, ma eddig 7 beteget vettünk fel, 3-at kommandósok hoztak, lövöldöztek otthon. Medicopter 118:DDDD

Kellőképpen elfáradtunk már most és hol van még 6 óra?

Holnap nem dolgozom, megyek fodrászhoz, szép leszek, ill. vagyok:-))))

Mensim elmúlt, nem volt 100-as, de az elmúltakhoz képest 20 %-al jobb volt.

Ha lesz időm holnap visszaolvasok, addig pedig csók mindenkinek!

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24085

LÁÁÁNYOK!!!

 

tessék befejezni ezt a paragépeskedést! Nektek két jó nagy pofon kéne, meg egy kis hajhúzás! :))

 

hihetetlenek vagytok, ha nincs probléma, akkor csináltok! Tibi bácsi elintézi, mi?

Tessék visszatérni a földre, és arra koncentrálni, hogy ügyesen okosan tartsátok a diétát, mozogjatok, és ne a kakaóscsigákkal szemezzetek, flörtöljetek!

 

:)

 

na most jól megmondtam, én, a megmondó! :)))

Előzmény: Obsoleta (24081)
Obsoleta Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24084
Hát igen, a gyerek-témán nem kis lelki munkával túljutottam, de az életben még annyi minden lenne, ahol ugyanígy rá kellene menni a miértekre, meg a hogyanokra. Sokszor elegem van már az egészből, unom, hogy mindenért meg kell küzdenem, ami másnak természetes. Áh, mindegy, nem bosszantom fel magam rajta megint! :)
Előzmény: Bubus78 (24082)
Obsoleta Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24083
Minden kismaminak hatalmas drukkot küldök, szorítok, hogy simán, könnyen, gyorsan túl legyetek rajta, minden rendbe legyen, és mielőbb babás képeket lehessen nézni!

Amúgy annyi újság van, hogy a világ legjobb fej háziorvosa kiírta a metet nekem simán, csak bemondásra, papír nélkül. Ráírta, hogy diabéteszem van, és nem foglalkozott a témával, pedig nekem egy fia papírom sincs a PCO-ról.
Bubus78 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24082
Hát, az ilyen karikákat én is irigylem sokszor. :o) Boldogult ifjú koromban lett volna utoljára ilyen sok karikám, most örülünk sokszor, ha lefeküdhetünk aludni. :o)

Ne parázz, olvasd vissza a múlt heti beírásod, akkor olyan szépen szóltál hozzánk. Próbáld meg komolyan venni magad! :o)))))))
Előzmény: Obsoleta (24081)
Obsoleta Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24081
Sziasztok csajok!

Most azon parázok, mi lesz, ha nem múlik el a parám sose... :) Áh, az ilyeneket, mint én likvidálni kellene, vagy felajánlani a tudománynak, mittomén mire!

A görbéd alja kritikán aluli, a dupla karika meg pláne! Én a tortás képeknél nem annyira jajgatok, de ilyenkor erősen kezdek sárgulni, megmondom az őszintét! :DDD
Előzmény: ljucy (24068)
kozmazsu Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24080
Bubus!!4
Persze,valahogy majd jelentkezem,ha másképp nem,akkor megkérem Gábort,hogy írjon nektek!
De ez még odébb van,még 2 hét:))))
Előzmény: Bubus78 (24079)
Bubus78 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24079
Hát, inkább holnap menj, mert utána szerdától igazi kánikula lesz, jó fülledt meleggel. Gondoltam is rátok, hogy bírjátok vajon...

Elhiszem, hogy nincs kedved mozogni, utolsó időkben én is csak a hinta foteleben ültem és olvastam egész nap a jó hűvös szobában.

Azért, ha történik valami, írj nekünk. Izgulok érted és Katáért, hogy minden simán menjen, várják ki a babók az időpontjukat!
Előzmény: kozmazsu (24078)
kozmazsu Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24078
Szia Bubus!

Én vagyok,csak inkább olvasó üzemmódban.
Ma nem mentem tornára,mert nagyon meleg volt.És álmos is vagyok,de feküdni nem tudok.

Szeretném kihúzni a megadott időpontig,ezért csak akkor fogok kimozdulni,ha fontos dolgom lesz.Sajnos ez már holnap reggel megtörténik,mert mennem kell vérvételre ismét,ugyanis a múlt héten elfelejtettük levenni a vért HIV-re és Hepatitisre.Ez pedig úgy tudom,hogy kell a szüléshez.
Na mindegy,túlélem.

Puszi:Zsu
youlcsi Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24077

sziasztok!

mennyire pang ma a fórum... csak nem mindenki dolgozik??? :o

 

alig várom már, hogy holnap legyen, és menjek az orvoshoz. szenvedek pár napja nagyon... mennyi a valószínűsége annak, hogy a 2x10 nap klion ott is kiirtotta a baktériumokat, ahol nem kellett volna?

még jó, hogy nem mentem el múlt héten norcolutért, most lenne egy plusz köröm :)

Bubus78 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24076
Hova lett ma mindenki??? Egyedül fórumozok itt. :o(((((
Senkinek nincs semmi mesélni valója hétvége után?

Kata, Kozmazsu

Hogy bírjátok a gyűrődést? Már nagyon közel a ti időtök is! :o) Remélem mindenről tudósítotok most minket!!!!
Bubus78 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24075
Beszéltem Szállóhóval. Jól van, kaszinózik a szobatársaival. :o))) Még egyben van, mondta, hogy szerinte ez így is marad még a héten. Péntekig vár az orvosa, ha addig nincs semmi, akkor megindítják. Csütörtökön még felhívom, hogy mi újság vele.

Mesélte, hogy van egy szobatársa, aki az Avandánál dolgozik, maga is PCO-s. Mondta, hogy ők sem ajánlják a met szedését terhesség alatt, a lány sem szedi, aki egyébként dietetikus. A lényeg ez, még vannak információi, azt ígérte, majd személyesen megírja, amint gépközelben lesz.
Katica 01 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24074
Sziasztok csajok!

Régen jártam erre:) Nem volt jó a gépem....
Priviben írt egy debreceni lány aki ajánlott egy jó orvost, de sajnos elveszítettem az e-mailt. A lány nevét tudom de az e-mali címét nem!
Ha esetleg magára ismer K.A vegye már fel felem a kapcsolatot!

Köszi
Dina2008 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24073

Köszi nagyon:)

Szerintem bejelentkezek hozzá:)

Igen a mensmentises volt hajthatatlan.

 

Puszi

Előzmény: Bubus78 (24070)
Bubus78 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24072
Szia!

Jó téged itt látni! :o)))

Eredményeidről sokat nem tudnék mondani. Az látszik, hogy a 120 perces inzulin szépen visszament, az nem magas. A többiről nem tudnék nyilatkozni, mert fogalmam sincs, hogy mennyi a normális érték 1 óra múlva, de kevésnek nem tűnik az tuti! Ami fura, hogy ilyen inzulin mellet az egy órás cukrod még 7,2... De majd még jönnek a többiek és megszakértenek! :o)
Előzmény: kiskiss (24062)
ljucy Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24071
Én is RR-nál voltam, és nekem kerek-perec azt mondta, hogy ha terhes leszek, menjek vissza, akkor fokozatosan leépítik a metet, és nem támogatják a terhesség alatti szedést.
Előzmény: Bubus78 (24070)
Bubus78 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24070
Szia!

Bocsi, nem engem kérdeztél, de látom Fridaya azóta nem járt erre. Szóval ő is annál a dokimnál volt a Mensben, akihez én járok. Rencz Rita a neve, szimpatikus nagyon. De te is a Mensbe jársz nem? Az ottani doki volt hajthatatlan???

Neked nincs UH képed, amit feltehetnél????
Előzmény: Dina2008 (24066)
ljucy Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24069

Kiskiss,

 

metet mikor tervezel elkezdeni szedni újra?

Előzmény: kiskiss (24054)
ljucy Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24068

Helló Csajok,

 

Kiscsirek,

 

ez durva, hogy csak okt-ben kell menned UH-ra!! És mit csinálnak akkor, ha esetleg - nem nálad, hanem akárkinél - valami gond van  a babával vagy ilyesmi? Ilyen későn már nem lehett tenni semmit:(

 

Obs,

 

a parás-szitu ismerős, szerintem nincs még egy olyan ember a Földön, aki annyi parát tud gyártani, mint én:) Tuti, hogy a gyerekprojectben ez is benne van nálunk. Bár, most azt érzem, kicsit lenyugodtam, és megpróbálom kivárni a soromat, nem sürgetem az időt!! Addig meg akcózunk amennyit csak tudunk:) Tényleg, dupla 18-as karikát nem lehet jelölni a cikluson?::ĐĐĐĐ

 

Egy mai szépséges görbe:

 

Zita26 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24067
Sziasztok!Túl vagyok 3 vetélésen az utolsó méhenkívüli volt és kivették az egyik petevezetékem.Így nem maradt más mint a lombik.És egy újabb akadály a jobb petefészkem tele van cisztával.Ezért nem jött meg.Kaptam orgametrilt de nagyon szenvedek a hangulat változások miatt.Van valakinek tapasztalata ezzel a gyógyszerrel.Eddig sem volt kis hasam de mióta szedem......Vissza kell mennem majd uht-ra kíváncsi leszek az erdményre.Szép napot nektek:))
Dina2008 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24066

Rá nézve elég ciki, hogy még érvelni sem tudott nagyon, csak azt hajtogatta hogy nem és nem. És hogy nincs alátámasztva, a gyógyszer tájékoztatóján is rajta van hogy nem lehet... Szóval elég gyenge volt.

 

Fridaya megírod az endokid nevét a mensben, elmegyek hozzá.

Előzmény: Pöttyösmacska (24065)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24065

Sziasztok Mindenki! :)

 

Miért nem támogatja az endokrinológusod a metet? Mi volt az indok?

Előzmény: Dina2008 (24061)
Dina2008 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24064

Ok, igyekszem, csak az a baj, hogy rengeteg a meló. És még nem jelentettem be, talán majd jövő héten, húzom ameddig lehet. Még nem látszik a pocimon, pedig most leszek csütörtökön 15 hetes.

UH-n múlt szerdán voltam, minden ok, szépen növögetünk, a korának megfelelő a Baba:) Legközelebb csak augusztus 4-én kell mennem, bár addig még lehet elmegyek, hogy a nemét megtudjuk:)

Ajasát és téged sokszor puszillak. Látom szépen növöget, annyira aranyos:)

 

Fridaya Te végül is voltál 4d-n? Hány hetesen?

 

 

Előzmény: kiskiss (24063)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.28 0 0 24063
Dina!
azért vigyázz magadra! ne hajszold túl magad!!!
majd írj, hogy mi volt UH-n!
mikor is mész?
Előzmény: Dina2008 (24061)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.28 0 0 24062
Sziasztok!
leszállt az este...újra itt vagyok :DD

kiscsirek...szóval Dublin! szép!
itthon szülsz, vagy ott?

tud valaki valamit Hédibébiről? régen járt erre!

ígértem laborokat...no itt vannak:

0 perc 30 p 60p 120p
vércukor: 5,1 8,8 7,2 4,5 mmol/l

inzulin: 6 79 125 12 uU/ml

szerintetek ?
ref. értékek: inzulin: 2-31 vc:3,6-6,1

Dina2008 Creative Commons License 2009.06.28 0 0 24061

Sziasztok!

Bocsi nálam is havazás van ezerrel. Rengeteg a meló, esténként meg valahova hivatalosak vagyunk. Szombaton is egész nap dolgoznom kellett, ma meg szinte egész nap aludtam.

 

Jokeva,

Az endokim nem támogatja a metet, tehát keresek újat, mert szedni akarom. Nem tudtam meggyőzni, ellenkezett ezerrel.

 

Fridaya, hányadik héten mondták meg a baba nemét? Az nődokinkhoz mentél akkor is? A 20. hetes genetikait hol csináltatod?

 

Timike, akkor a Mama jó kezekben van:)

 

Kata mizu veled, hogy vagytok?

 

Vogii, melyik meló ment kútba?

 

 

Obsoleta Creative Commons License 2009.06.28 0 0 24060
Kösz Kollina, egyenlőre nem szeretnék dokihoz menni. Elég csalódás volt az előző, és reménykedek, hogy talán sikerülne valahogy egyedül megoldanom a dolgokat.
Előzmény: kollina (24042)
Obsoleta Creative Commons License 2009.06.28 0 0 24059
Sziasztok!


Szia Kiskiss, Ajsa tényleg tündéri aranyos! Vigyázzatok magatokra! :)

Kiscsirek, október 6.?! Az durva azért... Most nem akarok bunkó lenni, de akkor meg minek már? Onnan a tények tények, nincs választási lehetőség már, nem? Vagy a másik tippem, mivel más típusú az egészségügy, ha van pénzed, akkor úgyis elmész előtte is fizetősre, ha nincs, akkor meg ezt dobta a gép! Parátlanító tippedet köszönöm, ha van időd és kedved, írd meg kicsit részletesebben a lev. listára, vagy priviben, hogy mi is a forcájgja a te módszerednek!

Amúgy van falam újra, és megfáztam. Ennyi az elmúlt 2 nap tömören! :)
kiscsirek Creative Commons License 2009.06.27 0 0 24058
Megy en is alszok szerintem.:)
Jo ejszakat mindenkinek!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!