Keresés

Részletes keresés

karéva Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24093

Sziasztok

 

Kiscsirek

Azért írok ,talán nincs nagy baj szeretnélek kicsit megnyugtatni.

Én 3 hetet voltam benn a korházban a 7 héttől,hematómával.

Az egy méhben lévő bevérzés,elég gyakran előfordul.

Nekem az előző terhességnél is volt.Lehet neked is ilyen van.

Én is bevéresztem,de annyira,hogy egy betét megtelt mire berétünk.

Pihenni kellett,és várni amíg leürül vagy felszívódik.

Nem lett gond itt vagyok a 22 hetemet taposom.

Kitartás az uh után többet tudnak mondani,mert ott látni lehet.

Pihenj sokat,és próbálj nyugodt lenni.

 

 

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24092

Kiscsirek, szorítok hogy minden rendben legyen!!!

Előzmény: kiscsirek (24088)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24091
Szia Bubus!
köszi a megszakrétést!
most böngészgetem a terhelt értékeket!
talán jár majd erre Rambóka...vagy Jokeva!

Timike!
vazzeeee! kommandósok ?!?!?
ez komoly!
majd kérhetünk képet a séródról iwiwre ?

Kiscsirek!
ez elég durván hangzik! nagyon szorítok!
majd ha tudsz, akkor írj, hogy mi volt!

Lányok!
Barbinyoo elvileg 1-jén szül!!!!
nagyon soxor eszembe jut mostanában! írtam is neki iwiwen, és remélem azért majd értesít minket valahogy! olyan szívesen megnézném a kisfiát!!!
Előzmény: Bubus78 (24072)
ljucy Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24090

Szia Zita,

 

ha pcos vagy, lehet, hogy a lombik előtt el kéne kezdened a metet szedni, és magadat helyrehozni hormonálisan, így nagyobb valószínűséggel tudnak majd megtapadni a bébik. Ebben pedig egy endokrinológus tud segíteni!

Előzmény: Zita26 (24067)
ljucy Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24089

Helló Csajok,

 

Obs, Bubus,

nekem már csak ez az egy dolog maradt meg, a 18-as karikák, miközben mindenki csak gyorsan babásodik, hát még ezt is sajnáljátok tőlem???ĐĐĐĐ

 

Kiscsirek,

 

ez durván hangzik, szerintem már tegnp el kelltt volna menned a dokihoz:( Fura, hogy a háziorvos fog megUH-ozni... én nem értek hozzá, hogy ilyenkor melyik színű vér mit jelent, de kívánom, hogy ne legyen semmi gond!!! nagyon drukkolunk+++++++++++++++

 

Macsek,

 

akakóscsiga dolog tudom, hogy nekem szólt, jól megszidom magam érte... de még nem lett hasmars eddig:))

Ígérem, többet nem bűnözök egy jó darabig megint!

 

Kozmazsu,Kata,

megy a drukk, hogy minden simán menjem, szép kis nyári babók lesznek! Már egy egész óvoda megtelik lassan a fórumos bébikkel:))

kiscsirek Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24088

Sziasztok.

nem nagyon jelentkeztem tegnap se meg ma sem.. sajnos nem tul jol alakulnak a dolgok!!

Tegnap reggel ugy gorcsolgetett a hasam mint amikor meg szokott jonni, nem fajt de ereztem. Ra nem sokra elkezdtem verezni (olyan nyakos a dolog) es meg mindig tart mintha mensi lenne csak nyakosabb vagy milyen.. elegge felek..

Nemsokara megyek a hazi dokihoz, azt mondta h megnez, remelem beutal uh-ra. (ha kell kivarok orakat az emergency room-ban...)

hmm.. szoval nem akarom reszletezni nagyon, de nem olyan barnas a dolog inkabb elenk veres, es del korul egy nagy veroog szeru cucc is elobukkant, azt hittem elajulok.. az egy ami tartja bennem a lelket h nem gorcsolok eddig, max neha egy picit feszul ott bent valami..

De rosszat sejtek...

kollina Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24087

Sajnálom ezt a sok balsikert. Endokrinológusnál még nem jártál? Lehet, tudna valamit segíteni.

Sajnos az orgametrilt én nem ismerem.

Előzmény: Zita26 (24067)
Timike74 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24086

Halihó!

 

Érkezésem nincs olvasni, írni is csak minimál projekt, ma eddig 7 beteget vettünk fel, 3-at kommandósok hoztak, lövöldöztek otthon. Medicopter 118:DDDD

Kellőképpen elfáradtunk már most és hol van még 6 óra?

Holnap nem dolgozom, megyek fodrászhoz, szép leszek, ill. vagyok:-))))

Mensim elmúlt, nem volt 100-as, de az elmúltakhoz képest 20 %-al jobb volt.

Ha lesz időm holnap visszaolvasok, addig pedig csók mindenkinek!

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24085

LÁÁÁNYOK!!!

 

tessék befejezni ezt a paragépeskedést! Nektek két jó nagy pofon kéne, meg egy kis hajhúzás! :))

 

hihetetlenek vagytok, ha nincs probléma, akkor csináltok! Tibi bácsi elintézi, mi?

Tessék visszatérni a földre, és arra koncentrálni, hogy ügyesen okosan tartsátok a diétát, mozogjatok, és ne a kakaóscsigákkal szemezzetek, flörtöljetek!

 

:)

 

na most jól megmondtam, én, a megmondó! :)))

Előzmény: Obsoleta (24081)
Obsoleta Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24084
Hát igen, a gyerek-témán nem kis lelki munkával túljutottam, de az életben még annyi minden lenne, ahol ugyanígy rá kellene menni a miértekre, meg a hogyanokra. Sokszor elegem van már az egészből, unom, hogy mindenért meg kell küzdenem, ami másnak természetes. Áh, mindegy, nem bosszantom fel magam rajta megint! :)
Előzmény: Bubus78 (24082)
Obsoleta Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24083
Minden kismaminak hatalmas drukkot küldök, szorítok, hogy simán, könnyen, gyorsan túl legyetek rajta, minden rendbe legyen, és mielőbb babás képeket lehessen nézni!

Amúgy annyi újság van, hogy a világ legjobb fej háziorvosa kiírta a metet nekem simán, csak bemondásra, papír nélkül. Ráírta, hogy diabéteszem van, és nem foglalkozott a témával, pedig nekem egy fia papírom sincs a PCO-ról.
Bubus78 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24082
Hát, az ilyen karikákat én is irigylem sokszor. :o) Boldogult ifjú koromban lett volna utoljára ilyen sok karikám, most örülünk sokszor, ha lefeküdhetünk aludni. :o)

Ne parázz, olvasd vissza a múlt heti beírásod, akkor olyan szépen szóltál hozzánk. Próbáld meg komolyan venni magad! :o)))))))
Előzmény: Obsoleta (24081)
Obsoleta Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24081
Sziasztok csajok!

Most azon parázok, mi lesz, ha nem múlik el a parám sose... :) Áh, az ilyeneket, mint én likvidálni kellene, vagy felajánlani a tudománynak, mittomén mire!

A görbéd alja kritikán aluli, a dupla karika meg pláne! Én a tortás képeknél nem annyira jajgatok, de ilyenkor erősen kezdek sárgulni, megmondom az őszintét! :DDD
Előzmény: ljucy (24068)
kozmazsu Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24080
Bubus!!4
Persze,valahogy majd jelentkezem,ha másképp nem,akkor megkérem Gábort,hogy írjon nektek!
De ez még odébb van,még 2 hét:))))
Előzmény: Bubus78 (24079)
Bubus78 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24079
Hát, inkább holnap menj, mert utána szerdától igazi kánikula lesz, jó fülledt meleggel. Gondoltam is rátok, hogy bírjátok vajon...

Elhiszem, hogy nincs kedved mozogni, utolsó időkben én is csak a hinta foteleben ültem és olvastam egész nap a jó hűvös szobában.

Azért, ha történik valami, írj nekünk. Izgulok érted és Katáért, hogy minden simán menjen, várják ki a babók az időpontjukat!
Előzmény: kozmazsu (24078)
kozmazsu Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24078
Szia Bubus!

Én vagyok,csak inkább olvasó üzemmódban.
Ma nem mentem tornára,mert nagyon meleg volt.És álmos is vagyok,de feküdni nem tudok.

Szeretném kihúzni a megadott időpontig,ezért csak akkor fogok kimozdulni,ha fontos dolgom lesz.Sajnos ez már holnap reggel megtörténik,mert mennem kell vérvételre ismét,ugyanis a múlt héten elfelejtettük levenni a vért HIV-re és Hepatitisre.Ez pedig úgy tudom,hogy kell a szüléshez.
Na mindegy,túlélem.

Puszi:Zsu
youlcsi Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24077

sziasztok!

mennyire pang ma a fórum... csak nem mindenki dolgozik??? :o

 

alig várom már, hogy holnap legyen, és menjek az orvoshoz. szenvedek pár napja nagyon... mennyi a valószínűsége annak, hogy a 2x10 nap klion ott is kiirtotta a baktériumokat, ahol nem kellett volna?

még jó, hogy nem mentem el múlt héten norcolutért, most lenne egy plusz köröm :)

Bubus78 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24076
Hova lett ma mindenki??? Egyedül fórumozok itt. :o(((((
Senkinek nincs semmi mesélni valója hétvége után?

Kata, Kozmazsu

Hogy bírjátok a gyűrődést? Már nagyon közel a ti időtök is! :o) Remélem mindenről tudósítotok most minket!!!!
Bubus78 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24075
Beszéltem Szállóhóval. Jól van, kaszinózik a szobatársaival. :o))) Még egyben van, mondta, hogy szerinte ez így is marad még a héten. Péntekig vár az orvosa, ha addig nincs semmi, akkor megindítják. Csütörtökön még felhívom, hogy mi újság vele.

Mesélte, hogy van egy szobatársa, aki az Avandánál dolgozik, maga is PCO-s. Mondta, hogy ők sem ajánlják a met szedését terhesség alatt, a lány sem szedi, aki egyébként dietetikus. A lényeg ez, még vannak információi, azt ígérte, majd személyesen megírja, amint gépközelben lesz.
Katica 01 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24074
Sziasztok csajok!

Régen jártam erre:) Nem volt jó a gépem....
Priviben írt egy debreceni lány aki ajánlott egy jó orvost, de sajnos elveszítettem az e-mailt. A lány nevét tudom de az e-mali címét nem!
Ha esetleg magára ismer K.A vegye már fel felem a kapcsolatot!

Köszi
Dina2008 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24073

Köszi nagyon:)

Szerintem bejelentkezek hozzá:)

Igen a mensmentises volt hajthatatlan.

 

Puszi

Előzmény: Bubus78 (24070)
Bubus78 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24072
Szia!

Jó téged itt látni! :o)))

Eredményeidről sokat nem tudnék mondani. Az látszik, hogy a 120 perces inzulin szépen visszament, az nem magas. A többiről nem tudnék nyilatkozni, mert fogalmam sincs, hogy mennyi a normális érték 1 óra múlva, de kevésnek nem tűnik az tuti! Ami fura, hogy ilyen inzulin mellet az egy órás cukrod még 7,2... De majd még jönnek a többiek és megszakértenek! :o)
Előzmény: kiskiss (24062)
ljucy Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24071
Én is RR-nál voltam, és nekem kerek-perec azt mondta, hogy ha terhes leszek, menjek vissza, akkor fokozatosan leépítik a metet, és nem támogatják a terhesség alatti szedést.
Előzmény: Bubus78 (24070)
Bubus78 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24070
Szia!

Bocsi, nem engem kérdeztél, de látom Fridaya azóta nem járt erre. Szóval ő is annál a dokimnál volt a Mensben, akihez én járok. Rencz Rita a neve, szimpatikus nagyon. De te is a Mensbe jársz nem? Az ottani doki volt hajthatatlan???

Neked nincs UH képed, amit feltehetnél????
Előzmény: Dina2008 (24066)
ljucy Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24069

Kiskiss,

 

metet mikor tervezel elkezdeni szedni újra?

Előzmény: kiskiss (24054)
ljucy Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24068

Helló Csajok,

 

Kiscsirek,

 

ez durva, hogy csak okt-ben kell menned UH-ra!! És mit csinálnak akkor, ha esetleg - nem nálad, hanem akárkinél - valami gond van  a babával vagy ilyesmi? Ilyen későn már nem lehett tenni semmit:(

 

Obs,

 

a parás-szitu ismerős, szerintem nincs még egy olyan ember a Földön, aki annyi parát tud gyártani, mint én:) Tuti, hogy a gyerekprojectben ez is benne van nálunk. Bár, most azt érzem, kicsit lenyugodtam, és megpróbálom kivárni a soromat, nem sürgetem az időt!! Addig meg akcózunk amennyit csak tudunk:) Tényleg, dupla 18-as karikát nem lehet jelölni a cikluson?::ĐĐĐĐ

 

Egy mai szépséges görbe:

 

Zita26 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24067
Sziasztok!Túl vagyok 3 vetélésen az utolsó méhenkívüli volt és kivették az egyik petevezetékem.Így nem maradt más mint a lombik.És egy újabb akadály a jobb petefészkem tele van cisztával.Ezért nem jött meg.Kaptam orgametrilt de nagyon szenvedek a hangulat változások miatt.Van valakinek tapasztalata ezzel a gyógyszerrel.Eddig sem volt kis hasam de mióta szedem......Vissza kell mennem majd uht-ra kíváncsi leszek az erdményre.Szép napot nektek:))
Dina2008 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24066

Rá nézve elég ciki, hogy még érvelni sem tudott nagyon, csak azt hajtogatta hogy nem és nem. És hogy nincs alátámasztva, a gyógyszer tájékoztatóján is rajta van hogy nem lehet... Szóval elég gyenge volt.

 

Fridaya megírod az endokid nevét a mensben, elmegyek hozzá.

Előzmény: Pöttyösmacska (24065)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24065

Sziasztok Mindenki! :)

 

Miért nem támogatja az endokrinológusod a metet? Mi volt az indok?

Előzmény: Dina2008 (24061)
Dina2008 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24064

Ok, igyekszem, csak az a baj, hogy rengeteg a meló. És még nem jelentettem be, talán majd jövő héten, húzom ameddig lehet. Még nem látszik a pocimon, pedig most leszek csütörtökön 15 hetes.

UH-n múlt szerdán voltam, minden ok, szépen növögetünk, a korának megfelelő a Baba:) Legközelebb csak augusztus 4-én kell mennem, bár addig még lehet elmegyek, hogy a nemét megtudjuk:)

Ajasát és téged sokszor puszillak. Látom szépen növöget, annyira aranyos:)

 

Fridaya Te végül is voltál 4d-n? Hány hetesen?

 

 

Előzmény: kiskiss (24063)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!