Keresés

Részletes keresés

Timike74 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24117
Csajok!

Írtam a groupba, mert itt nagyon off lenne a téma.


Dina!
Várom a képet a bébiről, bár szerintem egyébként kislány:-)))) A tábliba beírtam az aug. 4-et, ha változik megírom és korrigáljuk.
Dina2008 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24116

Persze küldök képet:)

Aug 4 megyek legközelebb, de még előtte lehet beiktatok egyet, hogy megtudjuk a nemét:)

Te hogy vagy? Mizu veled?

Előzmény: Timike74 (24113)
kiscsirek Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24115

Jo reggelt mindenkinek.

 

Csajok, nagyon koszonom a biztato szavakat, meg azt is h elmeselhettem a dolgot, eddig nem tudta senki, csak ti itt, meg varni akartunk, de jol is tettuk..

 

akinel tegnap voltam az a haziorvos volt, nala nincs uh. Itt hozza kell menni ha van valami, o utal ide -oda ha kell. de azt mondta h felesleges lenne bemenni a korhazba, mert ugysem Uhangoznanak, csak szettarnak a kezuket h, sorry ez van, elment..

de megvan meg az idopontom a magan uton szervezett fizetos uh-ra, jovo szerdan, szoval oda szerintem elmegyek csak h "atnezzenek". Meg majd 4 het mulva otthon a nodokihoz is elmegyek a biztonsag kedveert.

Tenyleg az a furcsa csak h igazabol vasarnap delelott volt egy kis mensi szeru gorcsoles, nem is volt veszes csak kellemetlen.. es erre tessek. Azota se, csak meg hmm..szoval verzek. Remelem csak mensi szeru lesz. Azt mondta a hazi doki h azert hivjam vissza holnap h hogy all a dolog.

Kicsit felek emiatt is remelem nem lesz szovodmeny mert szerintem amig nem vagyok a halalomon, nem szamithatok sokra :( 

De azert mar kicsit jobban erzem magam, probalom lekotni a gondolataimat, mert ha nagyon ezen gondolkozok, egybol sirok, ami itt a fonokomtol 10 meterre nem lenne jo :)

Szoval ugy dontottem h probalok a dietara fokuszalni, meg jovo hettol ha minde ok ,jarok ujra tornazni, az talan lefoglal amikor nem dolgozok..

Tegnap igy is bunoztem, multkoz emlegettetek a kakaos csigat, es a magyar boltban, lehetett kapni epp. ugyhogy vettem is egyet, ebedre es  befaltam :)

 

 

 

ljucy Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24114

Helló Csajok,

 

Kiscsirek,

 

nagyon sajnálom, ami történt!!! Viszont, nézd azt az oldalát, hogy működik a szervezeted, simán lehetsz terhes, nem kell semmilyen további vizsgálat! És egy-két cikluson belül tényleg össze fog jönni újra, és az már megmarad!!

Drukkolunk!++++

Timike74 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24113
Jó reggelt Csajok!

Kiscsirek!
Hát nagyon szomorú hírre jöttem, remélem minden rendben lesz!
Sok erő, kitartás szükséges és tényleg azt már tudod, hogy spontán lehet babód!
A kinti hozzáállást én sem értem. Itthon menj azért el egy rendes dokihoz.

Dina!
Jó téged itt látni, már hiányoltalak nemrég, képet nem kapunk a bébiről?
Még sosem látta itt a társaság:-)))
Nemét megkérdezed, ha igen mikor?
Köv. doki látogatás? ( be akarom írni a tábliba)

Szállóhó bébijéről tud valaki valamit?
Dina2008 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24112
Én napi 2 kúpot nyomtam az első trimeszterben, mert rövid volt a luteális szakaszom és volt egy vetélésem is. Ártani nem árt. Rád van bízva, de egy pogiszintet ha nézetsz eldől kell e progipótlás majd.
Előzmény: Obsoleta (24111)
Obsoleta Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24111
Sziasztok!

Vogii: Köszi az infót! És ha valaki spontán vár babára, tehát nem closti, inszem, stb., akkor is adnak neki progipótlást?
Előzmény: vogii (24104)
Dina2008 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24110

Kiscsirek, nagyon sajnálom.

Nekem 6 hetesen volt egy spontán vetélésem mensivel, minden kiürült szerencsére és a következő hónapban ismét terhes lettem. Szóval ne keseredj, működik a rendszer:)

Azért mindenképpen menj UH-ra hogy minden ok, az a biztos.

És lelkizz, sírd ki magad, nem lesz könnyű. Ez baromi nehéz volt nekem is, ki is vettem 2 nap szabit mert nem volt erőm dolgozni sem.

Szerintem is mond el a szűk családnak, a tisztán látás kedvéért. Könnyebb lesz hidd el, én is elmondtam, mert a sógornőm akkor szült éppen.

Kitartást, Puszi

Dina

Előzmény: kiscsirek (24102)
kollina Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24109
Helyesbítek: illetve egy elhalt terhességnél fokozatosan csökken az értéke, kiscsirek valószínűleg épp a határon volt amikor a doki nézte a hcg értéket.
Előzmény: kollina (24108)
kollina Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24108
A vetéléssel a hcg egyből nem üröl ki, fokozatosan csökken az értéke.
Előzmény: kozmazsu (24107)
kozmazsu Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24107
Sziasztok Lányok!!!

Kiscsirek!!

Nagyon sajnálom,viszont egy valamit nem értek!
Ha már elvileg elvetéltél előző nap,akkor hogyan lehetett pozitív ateszted másnap?Jelenleg van még vérzés?
Viszont sajna a görcsölés tényleg nem jó jel.És miért nem uh-zott meg?Ezt sem értem.Lehet hogy még ott lenne a baba,csak épp egy kis támogatás kellene neki,nem?
Mindenesetre tényleg érdekes egy ország!!
Azért én még szorítok!!!

Üdv.Zsu
kollina Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24106

Sajnálom ami veled történt. A görcsölés nem jó jel ilyen esetben, és annak a "nagy vérrög szerű cucc"-nak nem kellett volna megjelennie.

 

Nem igazán értem, hogy miért nem néztek meg. Azért ha nagyon elkezdesz vérezni, menj egyből dokihoz.

 

Hány hetes voltál? 

Előzmény: kiscsirek (24102)
vogii Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24105
kiscsirek,

nagyon sajnálom! :(

És nagyon elszomorít, hogy ott kint így állnak a dolgokhoz!
Előzmény: kiscsirek (24102)
vogii Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24104
Én úgy tudom, hogy ha valaki nem terhes, és progi-hiánya van, akkor is adnak pótlást. Ciklus első felében closty, második felében progipótlás.
Előzmény: Obsoleta (24101)
Obsoleta Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24103
Szió! :(

Vártalak vissza, sajnálom, hogy ilyen hírekkel jöttél! Egyetlen béna dolog jut eszembe, hogy gondolj arra, hogy legalább lehet babó! Nem kell várni se, meglátod, hamar jön! Gondolom valami baj volt, a természet pedig elintézte.

Off téma: eszedbe ne jusson! Ez a PCO kőkeményen, csak nem a vidámabb része. És kell, hogy leírd, meg kellett, hogy Bubus is leírja, mert az olyanok, mint pl. én még ki tudja, min mennek keresztül, mire a saját gyereküket a kezükbe tarthatják! Ez sajnos együtt jár a betegséggel, nem csak a fogantatásnál nem egyenlők az esélyek szerintem. Kitartást nektek, remélem hamar túl leszel rajta, és onnan csak előre kell nézni megint!
Előzmény: kiscsirek (24102)
kiscsirek Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24102
Sziasztok!

Na megjottem a dokitol. nem igazan tortent sok minden, csinalt egy tesztet, ami nagyon halvany csikos lett, valoszinu mar csokken a hcg szint. Azt monda h valoszinu ez a baba elment, azert volt olyan mensi szeru gorcsoles tegnap mert akkor valt le a meh nyyalkahartya..
bar azota nem gorcsolok semmi csak olyan piros nyakos verzes van.
Irt antibiotikumot es gyulladas csokkentot, de nem volt erom meg kivaltani, honlap is jo lesz. Szoval haza jotttem sirtam egy nagyot, nyilvan fogok is meg..
Ettem egy nagy adag fagyit, es ittam egy poharka kortes sort..
Valhol meg remenykedek de igazabol tudom h mi ujsag..
Azt mondta h nem nagyon erdemes bemenni a korhazba nem valosznu h csinalnak uh-t, itt mashogy allnak hozza(rohadt csoves orszag) es ugyis azt mondjak h ha ilyen koran elmegy akkor kiurul magatol..
Jovot hetre van az idopontom a magan helyre uh-re, oda azert elmegyek hatha megvizsgalnak.. Aztan megyek haza 4 het mulva ott elmegyek nogyogyaszhoz..
Azert a remeny hal meg utoljara, remelem nem verzek sokaig, utanna csinalok meg egy tesztet, hatha..
Szoval nagyon koszonom a drukkolast kedvesek vagytok!!

(Ja es a legjobb h tegnap jelentettek be a parom hugaek h terhes!! egy idoben szultunk volna.. orulok meg minden, de igy meg nehezebb..
eddig senki nem tudta h velunk mi ujsag, varni akartunk a "nagy bejelentessel", de szerintem szolunk nekik, mert nem akarom h amikor haza megyunk elojojjenek a szokasos dumaval h "na, huzatok bele, mikor lesz mar unoka" )

Bocsi a hosszu offert, innentol ujra a pcos temaban nyomulok majd, csak gyorsan el akartam meselni..

Obsoleta Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24101
Plusz: a nincs progid, akkor nincs méh-bélésed sem, tehát nem tud a baba beágyazódni. Nekem alacsonyabb a progim, és egyszer volt egy pozitív tesztem, meg egyszer lett volna szerintem, ha tesztelek, de egyik sem maradt meg annyira, hogy egy dokiig eljussak. Pár nap késéssel egy bővebb menzesszel kiürült. Egyébként, legjobb tudomásom szerint a doki nem tud ahhoz adni progit, hogy teherbe ess. Terhesség esetén lehet adni csak pótlást, de ha eleve kevés, akkor a met hoz annyira rendbe, hogy termelődjön elég.
Előzmény: Amy1986 (24099)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24100

Amy!
"Az anyai szervezet változásai a terhesség alatt.
A petefészek ciklikus működése szünetel a terhesség alatt, nincs petesejt-szolgáltatás. A sárgatest corpus luteum graviditatisszá (terhességi sárgatest) alakul át, mely ösztrogéneket és progeszteront termel. A terhesség első heteiben ez biztosítja a pete zavartalan fejlődését. A 3. terhességi hónap során, a méhlepény (placenta) kialakulásával párhuzamosan, a sárgatest visszafejlődik."

ergo: ha nincs elég progi, akkor a picike fejlődésében zavar támadhat...!
ami nem azt jelenti, hogy támad is...csak támadhat!

de ez minden másfajta hormonnál is így van szerintem! ha valamelyik gatya, akkor annak segítenek a dokibácsik!

ha alacsony a progid, akkor fox kapni progi pótlást!
Előzmény: Amy1986 (24099)
Amy1986 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24099
Ja, Pénteken voltam a Mensben vérvételen , progit néztek... eredményt még nem tuok. Nem kellett ott maradnom csak majd felhiv a doki és elmondja az eredményt ... Ez miért olyan fontos a progi ??? Ha kevés ad pótlót ... v. csak emel a meten? Vkinek volt ilyesmi problémája ???
Amy1986 Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24098
Sziasztok!

Dina, Bubus!

Igen mikor kérdeztem erről nekem is azt mondta h ha teherbe esnék akkor abba kell hagynom a metet :SSS zzzzz. Én is R.R. dokinőhöz járok.

Előzmény: Dina2008 (24073)
Obsoleta Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24097
Én nem babásodok gyorsan, és nem sajnálom, csak valami baromi módon irigylem. :DD Elcserélném egy-két kakóscsigára, biztos lehetsz benne!
Előzmény: ljucy (24089)
Obsoleta Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24096
Macsek, topiktalin beazonosítalak, és kimegyünk, lejátsszuk! De előbb megnézlek, mert a pszichém nem bírná el, ha a topikos ismerősöm megcipőzné a fejem, pl. Biztos évekig paráznék rajta utána! :DDD
Előzmény: Pöttyösmacska (24085)
Obsoleta Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24095
Kiscsirek, én se vágom a témát, de szerintem se ijedj nagyon meg, míg doki nem látott. Annyi sztori van ám, hogy kiből mi folyt, meg hogyan, mikor babás volt, és mégis egészséges, problémamentes terhessége volt. Én nagyon szorítok, és létszi írj mindenképp, akármi van, nehogy eltűnj! izgulok! A nemgörcsölés mindenképp pozitív, az tuti!
Előzmény: kiscsirek (24088)
youlcsi Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24094
kiscsirek!
megy a drukk ezerrel!!!
Előzmény: kiscsirek (24088)
karéva Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24093

Sziasztok

 

Kiscsirek

Azért írok ,talán nincs nagy baj szeretnélek kicsit megnyugtatni.

Én 3 hetet voltam benn a korházban a 7 héttől,hematómával.

Az egy méhben lévő bevérzés,elég gyakran előfordul.

Nekem az előző terhességnél is volt.Lehet neked is ilyen van.

Én is bevéresztem,de annyira,hogy egy betét megtelt mire berétünk.

Pihenni kellett,és várni amíg leürül vagy felszívódik.

Nem lett gond itt vagyok a 22 hetemet taposom.

Kitartás az uh után többet tudnak mondani,mert ott látni lehet.

Pihenj sokat,és próbálj nyugodt lenni.

 

 

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24092

Kiscsirek, szorítok hogy minden rendben legyen!!!

Előzmény: kiscsirek (24088)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24091
Szia Bubus!
köszi a megszakrétést!
most böngészgetem a terhelt értékeket!
talán jár majd erre Rambóka...vagy Jokeva!

Timike!
vazzeeee! kommandósok ?!?!?
ez komoly!
majd kérhetünk képet a séródról iwiwre ?

Kiscsirek!
ez elég durván hangzik! nagyon szorítok!
majd ha tudsz, akkor írj, hogy mi volt!

Lányok!
Barbinyoo elvileg 1-jén szül!!!!
nagyon soxor eszembe jut mostanában! írtam is neki iwiwen, és remélem azért majd értesít minket valahogy! olyan szívesen megnézném a kisfiát!!!
Előzmény: Bubus78 (24072)
ljucy Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24090

Szia Zita,

 

ha pcos vagy, lehet, hogy a lombik előtt el kéne kezdened a metet szedni, és magadat helyrehozni hormonálisan, így nagyobb valószínűséggel tudnak majd megtapadni a bébik. Ebben pedig egy endokrinológus tud segíteni!

Előzmény: Zita26 (24067)
ljucy Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24089

Helló Csajok,

 

Obs, Bubus,

nekem már csak ez az egy dolog maradt meg, a 18-as karikák, miközben mindenki csak gyorsan babásodik, hát még ezt is sajnáljátok tőlem???ĐĐĐĐ

 

Kiscsirek,

 

ez durván hangzik, szerintem már tegnp el kelltt volna menned a dokihoz:( Fura, hogy a háziorvos fog megUH-ozni... én nem értek hozzá, hogy ilyenkor melyik színű vér mit jelent, de kívánom, hogy ne legyen semmi gond!!! nagyon drukkolunk+++++++++++++++

 

Macsek,

 

akakóscsiga dolog tudom, hogy nekem szólt, jól megszidom magam érte... de még nem lett hasmars eddig:))

Ígérem, többet nem bűnözök egy jó darabig megint!

 

Kozmazsu,Kata,

megy a drukk, hogy minden simán menjem, szép kis nyári babók lesznek! Már egy egész óvoda megtelik lassan a fórumos bébikkel:))

kiscsirek Creative Commons License 2009.06.29 0 0 24088

Sziasztok.

nem nagyon jelentkeztem tegnap se meg ma sem.. sajnos nem tul jol alakulnak a dolgok!!

Tegnap reggel ugy gorcsolgetett a hasam mint amikor meg szokott jonni, nem fajt de ereztem. Ra nem sokra elkezdtem verezni (olyan nyakos a dolog) es meg mindig tart mintha mensi lenne csak nyakosabb vagy milyen.. elegge felek..

Nemsokara megyek a hazi dokihoz, azt mondta h megnez, remelem beutal uh-ra. (ha kell kivarok orakat az emergency room-ban...)

hmm.. szoval nem akarom reszletezni nagyon, de nem olyan barnas a dolog inkabb elenk veres, es del korul egy nagy veroog szeru cucc is elobukkant, azt hittem elajulok.. az egy ami tartja bennem a lelket h nem gorcsolok eddig, max neha egy picit feszul ott bent valami..

De rosszat sejtek...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!