Keresés

Részletes keresés

Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24140

Sziasztok Lányok!

 

Egész nap iszonyat sok meló van, ezért nem nagyon tudtam felnézni mizujs erre...

 

Kiscsirek, nagyon sajnálom ami történt, nem tudom ilyenkor mennyire lehet pozitívan hozzáállni, de gondolj arra, ezzel esélyt adsz egy következő életnek...

 

Én holnap megyek a mensbe terheléses vércukor és inzulinszint mérésre, állítólag délutánra megvan az eredény, remélem e-mailben elküldik. Majd megírom milyen lett, nagyon kíváncsi vagyok.

 

@ youlcsi, nagy kár lenne, ha a metet nem szedhetnéd. ilyenkor mi a megoldás? marad a régi norcolut+closti módszer?

ljucy Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24139

Youlcsi,

 

szerintem is igaza van Amy-nek, először negyedeld, nagyon óvatosan. Nem lesz baj, ha kicsit később éred el a végleges adagot.

Amúgy az 500-as néha engem még most is kiüt, a diéta mellett is..

Előzmény: Amy1986 (24137)
Amy1986 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24138
Görbe - Testvérem!! :DDDD Nekem is kb. így néz ki. Nem mintha örülnék neki csak sirni nem akarok valahogy meg el kell viselnem a tényt h a javulás lassu rögös utján haladok...

Érdekes mód ... sokan irtátok h kiborultatok, sirtatok mikor kideült h PCO. Nem tudom igazából nem lepődtem meg :SSSSS énnekem mindig megjött tini koromban is igaz hosszu napokra 30-40 között. És arra emléxem h volt egy olyan belső érzésem h csak én nem fogok úgy teherbe esni könnyedén. Női megérzés ... hmmmmm. Ez most csak úgy eszembe ötlött ...
Előzmény: youlcsi (24126)
Amy1986 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24137
Sziasztok!

Youlcsi !

Hurrá h visszakaptad a metet :))) Inkább negyedeld majd és ugy emeld fel 2x500-ra !! Nem kell elkapkodni és akkor nem lesz semmi gááz! :)))
Előzmény: youlcsi (24132)
Bubus78 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24136
Igen, ez az én bajom is. :o))))
Előzmény: kollina (24134)
ljucy Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24135

Az újak is nagyon el vannak tűnve, pedig nekik és kéne pörgetni a Fórumot!

Na, majd igyekszem gyakrabban írni:)

Előzmény: Bubus78 (24131)
kollina Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24134
Azért néha dolgozni is kell ám! :))
Előzmény: Bubus78 (24131)
youlcsi Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24133

Bubus!

köszi :) majd meglátom mi lesz. nagyon reménykedem, hogy bírni fogom.

Előzmény: Bubus78 (24129)
youlcsi Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24132

2x250-et szedtem anno, nem is volt semmi bajom. amikor emelni akartam 2x500-ra, akkor kezdődtek a gondok (de függetlenül az emeléstől, ebben biztos vagyok)

azt hiszem, most is megpróbálom a nagyobb dózist, hiszen láthatóan a 2x250 nem csinált velem semmit.

remélem, most működni fog, mert ha nem, akkor fogalmam sincs, hogy met nélkül mit tehetnék.

Előzmény: ljucy (24130)
Bubus78 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24131
Ne tedd ezt, néha alig van élet a fórumon, ha még te is csak olvasol, akkor ki fog írni mostmár???? :o((((((( Kata, Kozmazsu, Szállóhó is szül, lassan mindenki eltűnik innen... A többiek is nagyon keveset jönnek mostanában.
Előzmény: ljucy (24130)
ljucy Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24130

Helló lyányok,

 

most átmentem read only üzemmódba, de azért követem az eseményeket.

 

Youlcsi,

szuper, hogy újra kaptad a metet. Szerintem nagyon kis adagokban szoktasd hozzá a szervezetedet!! Mennyit fogsz szedni? Ha jól emlékszem, talán Te voltál az egyetlen, aki nálam kevesebbet szedett!

A gynoflor jót fog tenni, visszatelepíti majd a jó bacikat!

 

Bubus,

 

ez érdekes egy görbe, kíváncsi vagyok, hova és mikor lyukad ki:)

 

Bubus78 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24129
Tök jó, hogy próbálkozhatsz újra a met-tel, drukkolok neki nagyon, hogy most ne kelljen abbahagynod!!!!
Előzmény: youlcsi (24126)
Bubus78 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24128
Az előbb végül elfelejtettem a görbét feltenni. :o)))

Tehát így néz ki a hőm a műtét óta összességében. Ez az egész időszakot mutatja, nem tettem bele új ciklusként a 14. napon jelentkező vérzést, ami valószínű mensi volt. A cikluson vezetem úgy, hogy a vérzést mensinek vettem, de az most nem jön be. Mindegy, a lényeg ebből is látható, sokáig fenn volt a hőm, most mászott le valamelyest.... A 16. napon levő 36,4 szerintem csak valami tévedés volt, lehet kicsúszott a hőmérő, így utólag nem hiszem, hogy ennyi volt, mert sem előtte sem utána nem volt ilyen alacsony.

Dina2008 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24127

Szia KATA!

 

Kitartás, mindjárt a kezedben tarthatod pici babátokat:)

 

Igen, szerintem bejelentkezek Fridaya dokijához:)

Előzmény: kata1978 (24123)
youlcsi Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24126

kiscsirek!

nagyon sajnálom a történetket :(

 

felhívtam ma a nőgyógyászt... a műtőben sikerült utolérnem. mondta, megvizsgálni most nem tud, maximum megműteni, ha az nekem megfelel :)

azért sikerült feliratni a norcolutot (ismét 10 nap, de ha megint lázas leszek tőle, 5 nap után abbahagyhatom) és kaptam gynoflort is. így, hogy most már mindent kiirtottunk, még azt is, amit nem kellett volna, a kliont sem kell újra szednem. viszont a meforallal próbálkozhatok még egyszer. ha újra hasonló hasmenőke érkezik a szedése közben, mint amivel szenvedtem, akkor onnantól kezdve felejtős a met...

 

és a görbém:

 

Bubus78 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24125
Megértelek, persze, hogy így még nehezebb a dolgod. Nekem mondjuk egyik barátnőm mondta pár nappal a műtétem előtt, hogy terhes, majd a műtét után egy héttel a kolléganőm. :o((( Nehéz ilyenkor örülni más örömének... Nyugi, itt tényleg csak az idő segít!

Hőmet én rögtön a műtét után mértem már, kíváncsi voltam hogy alakul ilyenkor. Mindjárt beszúrom, abból látni fogod, hogy még nekem nagyon sokáig fenn volt, lassan ürül ki a progi. Szóval mérheted, de még egy-két hétig lehet fenn lesz a hőd! Természetesen várjuk majd a görbéidet, bár a babának jobban örültem volna... :o(((

Progit abba kellene hagynod, nincs értelme tovább szedni. Az tutira megdobja a hődet! Kitartás neked!!!!
Előzmény: kiscsirek (24121)
Bubus78 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24124
Tudom, hogy nem volt időd visszaolvasni, csak azért írtam, hogy bővebben a tegnapi hozzászólásomban tudsz róla olvasni. Nem akartam mindent még egyszer leírni! :o))))

Szépülj ezerrel, már én is nagyon tervezem a fodrászt!!!!!

Görbét vezetem, de még semmi látnivaló nincs rajta. De ha érdekel, mindjárt előkotrom és beszúrom. Kiscsireknek is hasznos lehet. :o(
Előzmény: Timike74 (24122)
kata1978 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24123
Sziasztok Lányok!

Először is nagyon köszönöm a kedves szavakat.
És a bátorítást is!
Elkel mert most épp az érzéstelenítés miatt parázok :-))).
Egyben vagyunk még,remélem ez így is marad még egy ideig.
A levlistán napra kész infókat rakok fel magunkról,akit érdekel olvasson bele.
Természetesen jelentek nektek ha beindulnak az események :-))).
A jóslófájások erősödnek,a méhszáj 2000.Dióhéjban ennyit.

Olvaslak titeket,figyelem-követem az eseményeket.
A jó híreket és a rosszakat is.

Drága Kiscsirek,próbálj a Dina esetére gondolni!
A következő ciklusban terhes lett és ott a baby a pocakjában....

Dina!
Végül is Fridayának a dokija engedélyezte végig a metet csak csökkentve.
Én így emlékszem!
Azt a dokit kéne megkeresni,nem???

Pusza mindenkinek,
Kata
Timike74 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24122
Bubus!


Ezer és egymillió bocsánat, de nem volt érkezésem visszaolvasni, csak épp az előttem szólókhoz tettem fel kérdést, ill. válaszoltam.
Tegnap és ma havazás van ezerrel, no nem szó szerint.
Megírtam a regényt a groupba és lassan ennem és mennem kell, mert 13 órára megyek fodrászhoz.
Délután fűnyírás:-)))
Egyébként reggel jutott eszembe, hogy tőled rég láttam görbét.
Vezeted?


Előzmény: Bubus78 (24119)
kiscsirek Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24121

Szia,

Nagyon koszonom a kedves szavakat.

igazabol en is azzal nyugtatom magam h valoszinu a termeszet dontott igy, talan jobb is. ettol nem nagyon erzem jobban magam egyenlore, de talan par nap mulva. Ami tenyleg megneheziti a dolgot, h pont akkor derult ki a parom hugaeknal, amikor a mienk ugy dontott h inkabb nem jon.. de azert orulok nekik, remelem ott minden ok lesz, csak kicsit nehez..

Mar sima mensi szeru a verzes, mar nem olyan nyakos szoval remelem ,hamar abba marad, szerintem ujra kezdem merni a homet, csak h lassam h alakul.

Majd bombazlak titeket, a gorbekkel megint :)

Progit szedtem mar ket hete, bar azt mondta a doki h ha nincs semmi gond akkor eleg 3x1 et, szoval mult heten mar ugy szedtem.. nem tudom ez befolyasolt e valamit. Tudom h hulye vagyok, de azert ma reggel meg bevettem.. az eszemmel tudom mi ujsag, de valahol meg remenykedek, foleg h nem volt uh meg semmi mas vizsgalat. De jovo heten mindenkepp megyek, es akkor megyozodhetek a dolgokrol, konnyebb lesz elhinni/elgfogadni, meg lgalabb tudom majd h van e valami komplikacio, vagy gond..

 

Nem tudom mikortol erdemes ujra merni a homet.. 

szerintetek ha vege ennek az egesznek, bejeloljem a ciklus.hu-n mint egy menstruaciot??- es akkor kezdehetem merni ujra az uj ciklusban?

 

Előzmény: Bubus78 (24118)
Bubus78 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24120
Obs

Ha valakinek kevés a progija, akkor ad a doki a ciklus közepétől, PÉ után ad a doki pótlást. Nekem anno kellett szednem a 15. naptól norculutot 10 napig 2×1-et. Utána vagy megjött, vagy ha nem akkor teszt. Ha pozitív, akkor nyomják az utrot egyből. Nálam ez bevált, szerintem ez így jó megoldás! Nem kell kivárni semmiképpen az első tesztet, ha ilyen probléma van!!!!
Előzmény: Obsoleta (24101)
Bubus78 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24119
Timike

Szállóhóval beszéltem tegnap, írtam is róla. Jól van, egyelőre egyben, kaszinózik nagyokat a szobatársaival. :o)))) Holnap vagy csütörtökön tervezem, hogy még felhívom. Péntekig vár az orvosa, ha addig nem történik semmi, megindítják a szülést. Ha beszéltem vele, mindenképpen megírom nektek!
Előzmény: Timike74 (24113)
Bubus78 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24118
Sziasztok Lányok!

Csak most jöttem ide, de nagyon szomorú hírrel fogadtatok. :o(((

Kiscsirek

Szörnyen sajnálom a dolgot, valamiért így kellett lennie. :o( Tudom, hogy nagyon nehéz ezt átvészelni, sajnos kétszer átéltem már. Ami borzasztóan kiakaszt, hogy nem néznek meg ilyenkor egyből UH-val. Mert lehet éppen igaza Kareva-nak is, és hematómád van. Nekem is az volt, abból véreztem, a baba jól volt. Bár ekkora vérzésnél már nekem azt mondták, hogy a baba is leválik hamarosan, nem marad meg....
Nyugodtan írd meg nekünk ha van kérdésed, vagy valami nyomasztja a lelked, szívesen meghallgatunk és próbálunk okos tanácsokat is adni! Ne tartsd vissza magad! Drukkolok, hogy minél előbb rendbe gyere lelkileg és testileg is!
Az vigasztaljon tényleg, hogy lehet babád, valószínű, hogy hamar összejön a következő. Amit viszont tudnék javasolni a jövőre nézve az egyrészt a progi pótlás az első perctől kezdve, a másik a szigorú ágynyugalom. Tutira kiíratnám magam az első perctől, a baba fontosabb!

Szóval szörnyen sajnálom a dolgot! :o(((
Timike74 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24117
Csajok!

Írtam a groupba, mert itt nagyon off lenne a téma.


Dina!
Várom a képet a bébiről, bár szerintem egyébként kislány:-)))) A tábliba beírtam az aug. 4-et, ha változik megírom és korrigáljuk.
Dina2008 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24116

Persze küldök képet:)

Aug 4 megyek legközelebb, de még előtte lehet beiktatok egyet, hogy megtudjuk a nemét:)

Te hogy vagy? Mizu veled?

Előzmény: Timike74 (24113)
kiscsirek Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24115

Jo reggelt mindenkinek.

 

Csajok, nagyon koszonom a biztato szavakat, meg azt is h elmeselhettem a dolgot, eddig nem tudta senki, csak ti itt, meg varni akartunk, de jol is tettuk..

 

akinel tegnap voltam az a haziorvos volt, nala nincs uh. Itt hozza kell menni ha van valami, o utal ide -oda ha kell. de azt mondta h felesleges lenne bemenni a korhazba, mert ugysem Uhangoznanak, csak szettarnak a kezuket h, sorry ez van, elment..

de megvan meg az idopontom a magan uton szervezett fizetos uh-ra, jovo szerdan, szoval oda szerintem elmegyek csak h "atnezzenek". Meg majd 4 het mulva otthon a nodokihoz is elmegyek a biztonsag kedveert.

Tenyleg az a furcsa csak h igazabol vasarnap delelott volt egy kis mensi szeru gorcsoles, nem is volt veszes csak kellemetlen.. es erre tessek. Azota se, csak meg hmm..szoval verzek. Remelem csak mensi szeru lesz. Azt mondta a hazi doki h azert hivjam vissza holnap h hogy all a dolog.

Kicsit felek emiatt is remelem nem lesz szovodmeny mert szerintem amig nem vagyok a halalomon, nem szamithatok sokra :( 

De azert mar kicsit jobban erzem magam, probalom lekotni a gondolataimat, mert ha nagyon ezen gondolkozok, egybol sirok, ami itt a fonokomtol 10 meterre nem lenne jo :)

Szoval ugy dontottem h probalok a dietara fokuszalni, meg jovo hettol ha minde ok ,jarok ujra tornazni, az talan lefoglal amikor nem dolgozok..

Tegnap igy is bunoztem, multkoz emlegettetek a kakaos csigat, es a magyar boltban, lehetett kapni epp. ugyhogy vettem is egyet, ebedre es  befaltam :)

 

 

 

ljucy Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24114

Helló Csajok,

 

Kiscsirek,

 

nagyon sajnálom, ami történt!!! Viszont, nézd azt az oldalát, hogy működik a szervezeted, simán lehetsz terhes, nem kell semmilyen további vizsgálat! És egy-két cikluson belül tényleg össze fog jönni újra, és az már megmarad!!

Drukkolunk!++++

Timike74 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24113
Jó reggelt Csajok!

Kiscsirek!
Hát nagyon szomorú hírre jöttem, remélem minden rendben lesz!
Sok erő, kitartás szükséges és tényleg azt már tudod, hogy spontán lehet babód!
A kinti hozzáállást én sem értem. Itthon menj azért el egy rendes dokihoz.

Dina!
Jó téged itt látni, már hiányoltalak nemrég, képet nem kapunk a bébiről?
Még sosem látta itt a társaság:-)))
Nemét megkérdezed, ha igen mikor?
Köv. doki látogatás? ( be akarom írni a tábliba)

Szállóhó bébijéről tud valaki valamit?
Dina2008 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24112
Én napi 2 kúpot nyomtam az első trimeszterben, mert rövid volt a luteális szakaszom és volt egy vetélésem is. Ártani nem árt. Rád van bízva, de egy pogiszintet ha nézetsz eldől kell e progipótlás majd.
Előzmény: Obsoleta (24111)
Obsoleta Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24111
Sziasztok!

Vogii: Köszi az infót! És ha valaki spontán vár babára, tehát nem closti, inszem, stb., akkor is adnak neki progipótlást?
Előzmény: vogii (24104)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!