Keresés

Részletes keresés

Timike74 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24177
LJucy!

A Sterilitás I. ill. II. sem jelent jót.
Az I. az, akinek még nem volt terhessége és gyakorlatilag meddő a II. pedig már volt terhes, de nem köv. be újabb terhesség.
Szóval tök mind1, hogy I vagy II. mert egyik sem jó.


Fogyás téma: én sem bírok az IStennek sem elmozdulni a 69 kilóról. Persze én duci PCO-s vagyok, a mettől semmit sem fogytam. ( 2006-ban már szedtem 2x850 Meforalt 9 hónapig és egy deka sem ment le rólam, igaz a diétát senki sem mondta, hogy hogy is kell csinálni) A diéta most is saját kútfőből megy.
Én sajna képtelen vagyok a kalóriákat számolni, gyorsan és lassan bomló CH-kat.
De valamit mégiscsak jól csinálok, hogy 1 év alatt lement a 34 kiló.
Ha lemennék 64-65 kilóra, az lenne számomra csúcs. Apa mindig mondja, hogy bolond vagyok, de én akkor érezném magam jól. A csípőmön és a hasamon vagy a + 5-6 kiló.
No a combim se sovány:-)))) Tudom, tornázni kéne, de azt nem bírom. Én úszni szeretek, de nem tehetem meg és sokan vannak az usziba és nem lehet egy pályán 4-5 embernek úszni:-((((

Macsek!
Ha megvan az eredmény, majd írd be, és akik értenek hozzá megszakértik!
Én kíváncsi vagyok rá, de nem értek hozzá. Sajnos.
Előzmény: ljucy (24170)
youlcsi Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24176

Macsek!

 

nekem simán felírta a háziorvos 2 hete, pedig nem is kértem. ő kérdezett rá, hogy írjon-e. hát, ja...

gólyákat reggel is láttam az erkélyről. ott sétálgattak a megáradt sugó-parton. de nem kiabáltam nekik, hogy hozzanak fel a 3.ra kisbabát, mert sztem a szomszédok agyonlőttek volna egy ilyen ébresztőért :)

 

egyébként én is úgy érzem, hogy semmiféle pé-próbálkozásom nem volt.

azért teszteltem tegnap, hogy nyugodtan bevehessem ma a gyógyszert. de nem is tudom, mit csináltam volna egy zebrás teszttel, mivel a ciklus 2. felében szinte végig nyomattam a kliont. lett volna hirtelen nagy rémület.

Előzmény: Pöttyösmacska (24175)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24175

Sziasztok!

Ma voltam terheléses cukorszintmérésen. Annyira kíváncsi vagyok mi lesz az inzulin eredményem, azt mondták holnap elküldik e-mailben.

Gyorsan elment a 2 óra, vittem magammal laptopot, és filmet néztem. De hogy ez a cukros vacak milyen rossz! még mindig tele van vele a gyomrom, tiszta rosszul érzem magam tőle. belenyomtam egy rakat citromot, de nem lett jobb. azt hittem ott helyben visszaköszön.

Gólyát Rákoscsaba felé is küldjetek, nálunk egy sincs, pedig árok van bőven! meg béka is. majd rohamot kaptam, akkorát talátam valamelyik napa  kertben.

milyen érdekes, hogy valaki azért reménykedik hogy nem fogy többet, valaki azért hogy fogyjon. én megmondom őszintén, nem bánnám ha pár kg-ot lenyomna rólam a met.

Van egy kérdésem csajok: ha meglesz az eredmény, van esély arra szerintetek, hogy egy háziorvos felírja a metet? aug 18-ra van időpontom megint, de addig nem akarok várni. kis türelmetlen vagyok! :)

ljucy Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24174
Nekem a dokinő azért nem írt a 3*250-nél többet, mert azt mondta, ettől is fogyni fogok, több, meg pláne nem kell, mert elfogyok. Szóval nálam is ez volt a háttérben. Azt is mondta, tud olyan gyógyszert is, amivel vigyázni kell, hogy teherbe ne essek, vagy terhesság esetén nem lehet szedni, de a nevét nem mondta meg, az még jó, gondolom, az lehetett az Avandamet, de mivel mondtam, hogy gyereket akarok, így a Merckformint kaptam. Hát, nem tudom, lehet, hogy nekem is az Avandát kéne felíratnom és kicsit szednem, mint Fridayának, de ha visszamegyek, hogy emeltem, ki fog nyírni:)
Előzmény: Bubus78 (24171)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24173
Karéva

Drukkolok neked, hogy minden rendben menjen. Jó lenne, ha nem fektetnének be, ott még unalmasabb az élet. :o((( Mikor mész legközelebb nőgyógyihoz? Vele nem beszéltél keményedés ügyben?
Előzmény: karéva (24147)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24172
Obs

Ahogy Kollina is írta, nekem egyértelműen a PÉ után jön a kívánósság, ennék folyton utána. Folyton azon jár mindig az agyam, hogy mit is ehetnék. :o))) Van, hogy nekem is bekattan valami, és akkor azt meg kell ennem. Lehet nálad is ez van!!!! :o)))
Előzmény: Obsoleta (24149)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24171
Sziasztok!

Amy

Igen, én magamtól emeltem végül. Maratoni ciklusom volt, nem tudtam elmenni éppen laborba kérni kontroll hormonvizsgálatot, így úgy döntöttem emelek. Nálam látványos volt utána a javulást, lett PÉ és rövidült a ciklusom is, az elsőn a 13. napon volt PÉ és 27 napos lett, a másodikon pedig a 18. napon volt PÉ.

Ljucy

Súlyom miatt én is aggódom, stabilan 48 kg vagyok, hiába eszem többet, nem bírok hízni. amúgy van, hogy gyümölcsből én is picit többet eszem, nem hinném, hogy gáz lenne. Félek amúgy, hogy a súlyom miatt a dokinő holnap leállít a 3 × 850-ről. :o((( Megpróbálom a retardra rábeszélni, az adagra meg kíváncsi leszek mit szól majd. Lehet, hogy nekem a 48 kg a normális testsúly????
Előzmény: Amy1986 (24168)
ljucy Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24170

Timike,

 

a Sterilitas I. mit jelent?? Ha jól sejtem, akkor az jót kell, hogy jelentsen, mert nekem az átjárhatósági eredményre írták rá, hogy Steril I.

Előzmény: Timike74 (24169)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24169
Jó reggelt Népek!

KisKiss!
Én az utóbbi időben kb. 5-6 gólyával találkoztam testközelből, de mihaszna.
Én már nem hiszek abban, hogy a gólya hozza:-))))
Anyáméknál az utcán sétál egy gólya, mert velük szemben van egy árok, ott vadászik.
Após házánál a villanyoszlopon laknak 2-en, a mentőállomás mellett mikor 6-ra megyek dolgozni, hajnalban párosával sétálnak, békáznak, múltkor átment előttem az úton.
Szóval a fenébe a gólyákkal:DDDDDDDD
Az inzulin témához gyökkettőt nem tudok szólni, abszolút nem értek hozzá, nem tudom mikor mennyinek kell lennie, sajnos!

Nekem anno sosem mondták, hogy PCO-s vagyok, hanem a legelső leleteim közt ez szerepel: " Stein-Leventhal syndroma ":-)))) Akkor még nem volt ilyen modern technika, hogy utánaolvassak, csak elfogadtam, hogy egy híres emberből nekem is jutott valami:-)))))))) Ezt ugye ma PCO-nak hívják.
És nagyon sok helyen csak csupaszon szerepelt, hogy : Sterilitas I. majd később odakerült a PCO is, de sokáig egyedüli diagnózis ez volt.
Akkor nem érdekelt, mit írnak oda, csak derítsék ki, mitől nem jön meg a mensim.

Obs!
Átérzem a helyzeted, de az idén remélem nem lesz benne részem, eddig minden évben volt! Azért ügyi vagy, hogy ezeket a dolgokat Apa nélkül bonyolítod. Mikor is jön haza?
Görbéd megint nincs?.:-))))

Youlcsi!
Én nem tennék neked sehova, semmit:-))))
Egy haldokló EKG-ja örülne, ha így nézne ki, de egy női ciklushoz még véletlenszerűen sem hasonlít. Ha a teszt nega, edd a Norc-ot és kezd neki a metnek.


Amy1986 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24168
Ljucy!

Igen 3x 500-at. Nem tudom jó döntés -e csökkenteni. Én az emelésen gondolkodom méginkább elosztva :R.750, D:500, E: 750 hmmm?Vélemények??? azrt jutottam idáig mert nekem magától még nem jött meg és sztm a csökkentés hatására méginkább nem fog ... szinte mindenkinek az hatott, mármint az emelés.Ugy tudom Bubus is magától emelt...Igaz???? Azért annyira nem vészes ez az 55kg sztm. És Neked se az 51.5 a centidhez képest. Régebben azt mondtátok a szervezet majd beáll és nem lesz több fogyás.....

Előzmény: ljucy (24163)
ljucy Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24167

180-200, bár a 200-at szerintem nem eszem meg. Ebédre 50 meg vacsira is 50, de szerintem ennyit nem eszem meg, csak ritkán.

Előzmény: kollina (24166)
kollina Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24166
Mennyi ch-t eszel egy nap? És mi az a sok délben és este?
Előzmény: ljucy (24163)
kollina Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24165
Igen, a múltkor nekem is olyan ehetnékem volt, írtam is. A csiga is emiatt volt. :)) Bubus azt mondta rá, hogy neki PÉ körül szokott ilyen lenni.
Előzmény: Obsoleta (24149)
kollina Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24164

A szülés után van az un. anyasági segély (legalább is nekem még volt). Ezt csak akkor kapja a kismama, ha legalább 4 gondozói pecsét van a kiskönyvben. No, ezért is ennyire lelkiismeretesen veszik a védőnők is a gondozást.

 

Poci keményedésre vegyél magnéziumot: magneB6-t vagy magnésium citricit (ebben több és hatékonyabban felszívódó magnézium van). Esetleg kálciumot is lehet inni, de ezzel vigyázni kell ne túl sokat, mert "kemény" lehet a gyerek feje tőle és kevésbé tud idomulni a szülőcsatornához. De nálad ugye császár lesz....

Előzmény: karéva (24147)
ljucy Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24163

Amy,

 

Te korábban mennyit szedtél? 3*500-at?

 

Az  agáz, hogy én is 54-55-ről 51,5-re fogytam, és kicsit kezdek aggódni, mert ez már gáz, pedig eszem rendesen. Na jó, majdnem mindig rendesen. Lehet, emelni kéne a napi CH mennyiséget? Az ebédet meg a vacsit nem tudom emelni, mert az már így is sok, szerintetek a tízórai és uzsi adagot ha emelem (ált. gyümi), az nem baj, nem?

Előzmény: Amy1986 (24142)
ljucy Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24162

Helló Csajok,

 

Kiskiss,

én igényt tratok azokra a gólyákra, szóval légyszi, intézkedj!!:) Köööszi!:)

 

Youlcsi,

 

egyetértek Amyvel, én is a jún. 18-ra tennék egy pé-t vagy pé-próbálkozást. De akkor még nem biztos, hogy mutat vmit a teszt a 12. napon.

Amy1986 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24161
KisKiss! Én a jún 18.ra szavaznék youlcsinál vmiféle probálkozásnak
Előzmény: kiskiss (24150)
Amy1986 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24160
Youlcsi! Tény h látszik vmiféle emelkedés a görbuszod végén :DDDDDD az is cikk-cakkos... de legalább megemelkedett vmi, na ezt feltételezte pé-nek
Előzmény: youlcsi (24159)
youlcsi Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24159

hali kiss!

 

teszteltem, majd beszedtem. bár nem értem, hogy te milyen pé-t látsz ezen??? :Đ

 

 

azt meg én is csak megerősíteni tudom, hogy a 60perces insulinod magas (nekem 37 volt)

Előzmény: kiskiss (24150)
Amy1986 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24158
Reggelt!

KisKiss!

Elég magasnak tűnik ez nekem is de viszont a 120 percesed szépen visszament 12-re :D ami pedig elég jó. így ugye met nélkül.
Előzmény: kiskiss (24155)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24157
no, megyek fejni...:DDD
jó éjt! ha tudok holnap de. is jövök!
kiskiss Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24156
Hello Obs!
nálunk az a szokás az utcában, hogy ha valaki kisbabát szeretne, akkor a gyerekek elmenne a gólyának kiabálni...(már 12 gyerek van!)
eddig itt ez bejött!
hátha nektek is dob le valakit :D....
nekünk is voltak a szomszéd gyerekek a gólyának kiabálni, hogy hozzon kisbabát!
hozta is Tóbit!
Előzmény: Obsoleta (24153)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24155
PÖTTYÖSMACSKA!
kérdezd meg légyszi a terhelt inzulin értékek referenia értékeit 30 / 60 / 90 / 120 percre!!!! köszi!
még mindig nem tudom, hogy a 60 perces 125 az magas vagy annyira nem, mint amilyennek látszik!
(az éhgyomri ennek kb a huszada!)
úgyhogy szerintem magas, csak még senki nem erősített meg ezen hitemben!
Előzmény: Pöttyösmacska (24140)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24154
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
"Görbe-Testvérem"
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
(hogy kell könnyes röhögést szmájlizni ??????)

Amy! engem se lepett meg, hogy PCO!
inkább örültem, hogy rájöttem mi a bajom!
és kicsit bután éreztem magam, mikor a diagnózissal elmentem a dokihoz!
ő meg egyetértett - csak akkor miért nem ő monda már évekkel előttem ?!?!?
nem is értem!
Előzmény: Amy1986 (24138)
Obsoleta Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24153
Szia Kiskiss!

Én gyakran találkozom a gólyával, ma mondtam a kutyának, hogy menjünk, nézzük meg, de nem volt semmi a csőrébe! Pedig levadásztam volna simán! :)
Előzmény: kiskiss (24151)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24152
Bubus!
ez milyen görbe ?!?!?!
szerintem ott elnéztél valamit :D
Előzmény: Bubus78 (24128)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24151
Kiscsirek!
nagyon sajnálom ami veled történt!
kitartás!!!!! látod, hogy Dinának is összejött...mindjárt utána!
nagyon drukkolok!

(amúgy holnap megyek a gólyák felé! merre küldjem őket? Timike hozzátok elküldöm az tuti! Többiek? ;D )

ja, megint nem köszöntem! én paraszt!
SZIASZTOK!!!
Előzmény: kiscsirek (24102)
kiskiss Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24150
youlcsi!
én megszavaznék neked egy pét a 36. cn-ra!
bár már akkor is meg kellett volna jönnie!
teszt nélkül ne szedj be semmit!!!


Előzmény: youlcsi (24126)
Obsoleta Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24149
Sziasztok!

Nálunk holnap festés, minden a feje tetején, de olvasok szorgalmasan!

Érdekes, megint kezdek kívánós lenni. Most ettem meg egy liter zacskós levest (amit utálok egyébként) tűzforrón, annyira megborsozva, hogy mart. De ha nem ehetem, akkor meghalok asszem. Szokott ilyesmi lenni veletek? Szerintem ez is valami hormon, vagy vitamin, vagy passz, mert már pár hónapja nem jelentkezett, pl. fogigátló mellett egyszer se. Most megint kezdődik, kívánom a csípőset nagyon.
Timike74 Creative Commons License 2009.06.30 0 0 24148
Karéva!

Tudom miről beszélsz:-)))
Anno, mikor lombikon voltam 2000-ben 3 hétig feküdtem becsülettel, örültem, ha kaja volt, vagy fürdés, mert addig felkelhettem. Én pedig ilyen jövős-menős emberke vagyok.
Akkoriban sajna nem volt még net, nem ám fórum:-))))))
Sőt még DVD sem, néztem, ami a tv-ben volt, nyáron ezer fokban. Pont július közepén volt.
Én akkor a bizonytalanságban feküdtem, neked pedig ott a két pöcsös:-)))
Tényleg nevekben már gondolkodtatok?

Mindenképp írd meg, mit mondanak holnap!
Protokoll szerint aki ikerterhes azt 25. héten be kell fektetni, de ez csak a protokoll.
Előzmény: karéva (24147)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!