Keresés

Részletes keresés

Timike74 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24206
LJucy!

Drága szentem!
Ezt nekem is megcsinálták és velem is u. ezt közölték. Persze ez is lóvéról szól, hogy vegyél több ezerért különféle savasító cuccokat, antioxidánsokat és társait.
Olvass utána itt a neten, hogy savasítás és kidobb több ezer tippet, hogy mit kell enned, innod hozzá.
Egyébként egy egészséges párnak is "csak" 25 % esélye van egy ciklus alatt, hogy a nő terhes lesz. És nem gondolkodnak a randihely milyenségén.
Vegyél egy PH métert és mérd meg, hogy milyen:-))))))))))))))))))))
Ha megnyugtat, szex előtt végy egy bő kefíres hüvelyöblítést:DDDDDDDD No akkor elég savas lesz:-))))
Előzmény: ljucy (24202)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24205
Értem én a dolgot, de akkor se aggódj ezen! Keress rá a neten, hátha találsz valami használható infot a dologról. Engem is érdekelne, majd szólj, ha van valami érdekes!

Amúgy úgy tudom, hogy ilyen esetben marad az inszemináció, mert akkor ki tudják kerülni a kritikus helyet és rögtön a célba érnek a katonák! :o) De nálad nem lesz gond nyugi!!!!
Előzmény: ljucy (24202)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24204
Én is sok mindent megtettem, hogy legyen gyerekem, de azért a végtelenségig nem csinálnám. Én a sógornőd helyébe nevelném a kislányt és hátat fordítanék a világnak gyerek témában.
Nem róluk írom, félre ne értsd! De tényleg nem értem meg az emberek egy részét, akiknek semmi sem elég, mennek, mennek és mennek. Akkor minek kellett neki örökbefogadni? Szetem el kéne egy bizonyos szint tuán fogadni, hogy nincs tovább.
Nekem a met adott új lendületet, de 1 év után befejeztem. Nincs több UH, labor semmi. Met van és punk-tum. egy idő után nálam már nincs tovább. Persze ezt mindenki másképp éli meg és át.
Én így érzem.
Persze sokan mondták sokszor, hogy nincs messze a cél, mindjárt meglesz a várva várt csoda, de csak a szele érintett meg, a csodára nekem egy élet kevés lesz.
A lombiknál is minden tökéletes volt, szinte. Betartottam mindent, jó volt a nyh, a katona, 2 sejtet adtak viszsa, tökéletes állapotban és mégsem. Akkor is bizakodtam.
Met után 1/2 évvel egészen mostanáig megint. De elfogyott a lendület.
Minden szép volt, jó volt, de nekem kevés.
Egy idő után nálam nincs tovább.
Nagyon sok mindenről lemondtam egy vagyont költöttünk rá és az a csoda, hogy élek még.
Előzmény: Bubus78 (24201)
ljucy Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24203
és ezt a férje elnézte neki???
Előzmény: Timike74 (24200)
ljucy Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24202

Ígérem, ez az utolsó parám!:))

Persze, ha mindenki egészséges, meg van szép pé, meg ilyenek, és évek óta nem jön össze a terhesség, hát, nem tudom...

 

Honnan tudom, hogy a ph-m egészséges?? Milyennek kell lennie? Elvileg savas  közegnek, ha jól tudom.

A múltkor itt a melóhelyen volt vmi szomatográfos vizsgálat, ingyé megcsinálták nekem a dolgot, és azt mondták, teljesen el van lúgosodva a szervezetem...

szóval lehet, hogy mégsem jó a ph, és hiába jók a katonák, ha nem jó nekik a "randihely", és nem tudnak följebb mászni...

Előzmény: Timike74 (24198)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24201
Hát, tesómék már igazából lenyugodtak, mert örökbe fogadtak egy kislányt több mint egy éve. Mégsem lett még saját, szóval vagy van valami a háttérben, vagy összeférhetetlenek... Most Sógornőm újra kivizsgáltatja magát, kíváncsi vagyok mire jut majd! Mondtam neki, hogy szívesen megszakértem a leleteit, már nagyon benne vagyok. :o)))))
Előzmény: Timike74 (24200)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24200
Bubus!

Ljucynak épp együtt írtuk a paragyártást:-)))

Amúgy pedig sok ilyen pár létezik, akiknek állítólag semmi bajuk és mégsincs közös gyerek. Sógornőmék is így vannak, de ő gustustalan módon megoldotta.
Félrek@félt kétszer, így van két gyereke, de nem azonos apától. Végül a 3. apa adta ugye a nevét a babákhoz.
Mikor 98-ban voltunk inszemen, ott is volt egy házaspár, nekik is ezt mondták, és azóta van 2 szép fiúk, de nem idegentől. Valszeg lenyugodtak és lett.
Annyi féle eset van. Van akinek bejön.
Előzmény: Bubus78 (24197)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24199
Ja, és azt még nem mondtam, hogy a kolléganőm ma megy orvoshoz és holnap akarja bejelenteni a főnökünknek, hogy terhes. Tehát tutira számíthatok egy kis beszélgetésre is a témában a főnökömmel. :o(((

Jó napom lesz, az tuti... :o(
Előzmény: Timike74 (24194)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24198
LJucy!

Látom sikerült újabb parát összekaparnod:-))))))
Csak így tovább:DDDDDDDDD
Ha esetleg ez a lehetőség is kizáródik, mi lesz a következő?:-))))
Annyira bírlak, hogy egy komplett paragyár vagy:-)))))))))))
Jöhetnél a Jurassic Parkba tagnak..-)))

Ne izgulj már mindenen. Mindketten egészségesek vagytok ebből a szempontból. A hadsereg is kellő számú, a te ph-d is rendben van. Egyébként ezt még a lombikkal sem tudják kiszűrni, mivel ott csak a csészében taliznak a sejtek, mesterséges ph közeg van.
Arról egyébként nincs tudomásom, hogy lenne egy ilyen vizsgálat, ami a "randihely megfelelőségét" mérné.
Előzmény: ljucy (24195)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24197
Arról volt szó, nem gyártasz magadnak újabb parát!!!!!!!!!!!! :o)))))))))))

Amúgy ezen én is gondolkodtam már. Főleg tesómék kapcsán, ugyanis állítólag egyiküknek sincs semmi baja, mégse lett saját gyerekük, pedig 7 éve nem védekeznek....
Előzmény: ljucy (24195)
ljucy Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24196
Kíváncsi vagyok, mit mond a doki majd!! Szegény RR, már olyan sokan voltunk nála:-))
Előzmény: Bubus78 (24192)
ljucy Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24195

még végigolvasni is durva, de akkor még nem szedted a metet!

Remélem, nekem ezt mond nem kell majd végigcsinálni!

 

Gyerekek,

ha pl esetleg valami összeférhetetlenség van, mondjuk ellenanyagot termel a szervezetem vagy ott lent nem olyan a környezet, ahol a kis katonák jól érzik magukat, és szívesen továbbmennek, akkor mi van? Mi van, ha már a hüvelyben tönkre teszem őket, és esélyük sincs följebb menni? Ha nem kedvező nekik a környezet?

Azt ki tudják mutatni? vagy azt milyen vizsgálattal lehet megnézni?

Előzmény: Timike74 (24191)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24194
A terhesség nálam téma már 18 éve, csak nem jön létre............
Én lesikáltam a dokimmal, ellentmondást nem tűrően, hogy ha sikerül a terhesség, végig, ilyen adagban fogom szedni a metet. Először azt mondta, hogy ok, de csak a 12. hétig. Én mondtam, hogy nem-nem. Nincs indok, mi alátámassza, hogy ne szedjem. Ha kell tűzön, vizen keresztülviszem, hogy legyen arra az időre metem.
Végül belátta és azt mondta, hogy igazad van, akkor szedd úgy.
Ugyanis észérveket és egyátalán semmi érvet nem tudott ő sem és az endodoki sem ellene felhozni, csak, hogy abba kell hagyni.
Jó azért előre gondolkodni, mégha nem is kell, sajnos. De biztosra megyek.

Jó, hogy egy napra tetted, legalább túl leszel az eü-s napon:-)
Előzmény: Bubus78 (24192)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24193
Hát erre én is gondoltam, de én úgy tudom, hogy x idővel a szülés előtti kell, hogy legyen a nyilatkozat.
Jokeva is végigcsinálta, ő tudná ezt pontosan megírni nekünk. ( Persze aki 100 éve házas, annak fel sem merül a fejébe, hogy apasági :-)))
Engem az zavart meg ebben, hogy azt írta Karéva, amég otthon van.....
Előzmény: ljucy (24190)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24192
Hát, tudtommal nem met párti terhesség alatt. :o((( Viszont nála volt Fridaya nem rég, és neki sikerült kibuliznia, hogy szedhet végig 2×850-et, tehát nincs még minden veszve!!!!! Addig még majd kitalálok valamit, egyelőre a normál adagomat akarom vele megbeszélni, terhesség sajnos még nem téma nálam...

Majd megírom mi volt, bár valószínű, hogy csak pénteken, mert utána még megyek fogorvoshoz is. :o)))) Jól megszerveztem a napom!!!!
Előzmény: Timike74 (24185)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24191
LJucy!

Úgy vagyok erre a kérdésedre, mint a baglyok, húúúúúúúúúú-húúúúúúúúúúúúúú:-))))
Ha jól összeszámolom, akkor 3 ciszta leszívás, 2 lapar, 1 HSG, 1 inszem, 1 lombik.
Ezek a "komplett kórházi" cuccok, + ambulanter 18 év:-))))
Lassan ballagna a gyerek, ha elsőre összejön, ahogy mondani szokták, sőt, már ballagott volna idén:-))))))))
Előzmény: ljucy (24187)
ljucy Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24190
Gondolom, ha nincsenek összeházasodva, akkor alá kell írni egy papírt, hogy a nevére veszi a gyerkőcöket, nem? Ha össze vagytok házasodva, akkor bocs, nem szóltam:)
Előzmény: Timike74 (24188)
ljucy Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24189
jaj, istenem, de szeretnék már itt tartani én is!!
Előzmény: karéva (24186)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24188
Karéva!

Troparin még létezik???????
Én a No-spát tudom, hogy kismamik is szedhetik.
Az biztos lényeges, hogy a védőnéni normi legyen, mert ha nem az, akkor gondolom meg van lőve az ember.

Apaságit csináltatni? Az mi? Minek? ( bocs, ha hülye a kérdés de nem értem:-)

Levente ritmusos, aranyos név. Én nem adnék két azonos betűvel kezdődő nevet, ha ikreket várnék, megmondom miért. Sok helyen ( bölcsi, ovi, suli ) be kell írni a monogrammokat a cuccokba. Oviba még vannak jelek, de utána már pl. anno a rajztábla maradt a suliba és a monogramm került bele. Lehet ez csak az én heppem, gondoltam megosztom veled, veletek.

Méhszájad hogy áll? Mikor látott utoljára doki?
Előzmény: karéva (24186)
ljucy Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24187

köszi, Timike, így már világos, az átjárhatóságinak nekem is hasonló lett az eredménye, mindkét tuda műxik, ezexerint ezek a petevezeteők:)

 

Hogy mi vizsgálaton túl vagy már Te is, basszus...:(

Előzmény: Timike74 (24183)
karéva Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24186

Hali

A védőnő 1,5 órát volt.Mindent alaposan átbeszéltünk,adott egy csomó tájékoztatót.Szerintem kedves, és mivel van két gyereke, azért tapsztalata is van.

Már az elején elmondta ő csak tanácsot ad,majd eldöntöm megfogadom-e.

 

Pesze kérdeztem a dokit,de azt mondja hogy az idő miatt lehet,mert csak akkor van ilyen.Szedek rá mg6 -ot meg homeós magnéziumot,de ilyenkor nem segít sajna.Tegnap már vettem be egy troparint is,az sem használt.Aztán reggelre mintha elvágták volna .Meg tudom mikortól van gáz ,azt meg nem várom ,meg inkább bemegyek,nem fogok kockáztatni.

 

A nevek: a Levente ,az biztos nekem még tetszik a Lóránt is,de még nem végleges.

Szerintem nem kapkodjuk el.

 

Igen az anyaságit is mondta, meg ha kell akkor heti 3X jön az elején.

Meg önkormányzat is ad pénzt ,ha legalább 4 X talizunk.

 

Apaságit is kell csináltatni,ameddig itthol vagyok.

Doki 7.-én,15 .-én uh,20.-án terheléses cukor,meg vérkép.

Minden hétre van valami mulatság,de nem baj,hamarabb megy az idő.

 

Sok gólyát akinek kell.

 

Timike74 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24185
Bubus!

Erre mondják, hogy jóóó pénzért mindent:-))))
Nade viccet félre, tényleg milyen jó fejek, azért ezt nem sok helyen teszik meg, hogy előre jelzik, hogy holnap menni kell! ( és üzletnek sem utolsó, ha egy páciens kiesik, az már elég jelentősnek mondható anyagi veszteség )
Mindentől függetlenül kíváncsi vagyok mit fog szólni a doki az emeléshez!
Győzd meg, hogy neked ez kellett.
Egyébként ő terhesség alatt met. párti ?
Ha igen végig és normál vagy csökkentett dózisban?
Előzmény: Bubus78 (24180)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24184
jah, a második záró a "megluggalásról" szól, akkor még ez volt az egik gyógymód, és az ékrezekció, amit nekem nem csináltak meg, azt már nem engedtem.
Előzmény: Timike74 (24183)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24183
Timike74 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24182
Ljucy!

Megvariáltam neked 2 zárómat, ahol le van írva a sterilitás I.
Szerintem oda kell írni egy sterilitás diagnózist mindenképp, mert egyébként miért tenné a vizsgálatot másképp. ( gondolom OEP miatt )
Attól, hogy valaki PCO-s, még nem biztos, hogy nem lesz egy-kettőre terhes. Na mi nem ezek vagyunk, de léteznek ilyen emberek is.
Egyiken még a Stein-Leventhal syndróma is rajta van. Igazi unicum::-)))

Előzmény: ljucy (24179)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24181
Háziorvos függő a dolog, próbáld meg, hátha felírja.

Fogyok helyetted is, ha gondolod!!! :o)))
Előzmény: Pöttyösmacska (24175)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24180
Nyugi a fejleszedést holnap tesztelem, tehát te már rutinos leszel. :o)))) Kíváncsi vagyok nagyon mit mond majd!

Képzeljétek, kaptam ma a Menstől egy SMS-t, emlékeztetnek, hogy holnap menjek, szeretettel várnak. :o)
Előzmény: ljucy (24174)
ljucy Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24179

aham, értem, köszi!

 

de a papírra is azt írta, hogy mindkét oldalon távozik a folyadék a hasüregbe, mindkét oldalon megjelenik a cucc, és további meddőségi kivizsgálás javasolt. Akkor azt biztos csak valami más miatt írta oda.

Előzmény: Timike74 (24177)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24178
Jah, a változatosság kedvéért megint szakad az eső, 1/4 órája kiteregettem, és szedhettem be a ruháimat, megint:-)))) Dörög, villámlik és esik. És néha szakad.

Macsek!
Nekem a háziorvosi felírásról fogalmam sincs, sosem próbáltam., ugyanis nekem PCO és met párti a nődokim, így ő írja fel.
Remélem a kálváriának hamarosan vége, mert amikor februárban voltam az endodokimnál, ott azt mondta, hogy törzskönyvezik hamarosan PCO-ban is a metet, csak kellenek még valami papírok és hogy majd nekem is küld, hogy töltsem ki, de azóta nem történt semmi.
Lehet jövő héten felhívom őket, hogy akkó most mi van?
Timike74 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 24177
LJucy!

A Sterilitás I. ill. II. sem jelent jót.
Az I. az, akinek még nem volt terhessége és gyakorlatilag meddő a II. pedig már volt terhes, de nem köv. be újabb terhesség.
Szóval tök mind1, hogy I vagy II. mert egyik sem jó.


Fogyás téma: én sem bírok az IStennek sem elmozdulni a 69 kilóról. Persze én duci PCO-s vagyok, a mettől semmit sem fogytam. ( 2006-ban már szedtem 2x850 Meforalt 9 hónapig és egy deka sem ment le rólam, igaz a diétát senki sem mondta, hogy hogy is kell csinálni) A diéta most is saját kútfőből megy.
Én sajna képtelen vagyok a kalóriákat számolni, gyorsan és lassan bomló CH-kat.
De valamit mégiscsak jól csinálok, hogy 1 év alatt lement a 34 kiló.
Ha lemennék 64-65 kilóra, az lenne számomra csúcs. Apa mindig mondja, hogy bolond vagyok, de én akkor érezném magam jól. A csípőmön és a hasamon vagy a + 5-6 kiló.
No a combim se sovány:-)))) Tudom, tornázni kéne, de azt nem bírom. Én úszni szeretek, de nem tehetem meg és sokan vannak az usziba és nem lehet egy pályán 4-5 embernek úszni:-((((

Macsek!
Ha megvan az eredmény, majd írd be, és akik értenek hozzá megszakértik!
Én kíváncsi vagyok rá, de nem értek hozzá. Sajnos.
Előzmény: ljucy (24170)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!